Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku "Słonecznej promocji" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.10.2021

Uczestniku "Słonecznej promocji" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników wakacyjnej promocji konta osobistego w BNP Paribas.

Finalizacja Słoneczna promocja BNP Paribas
To czas, gdy organizator rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu pierwszej premii. A oznacza to ni mniej, ni więcej, że trzeba podać numer rachunku do wypłaty premii.

Promocję i jej zasady szczegółowo omówiłem we wpisie "Zyskaj aż 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas", który publikowałem, gdy tylko promocja się pojawiła. Dziś przypomnę jednak to, co najistotniejsze.

By wziąć udział w akcji "Słoneczna promocja" i zdobyć premię 200 zł (z puli nagród gwarantowanych o łącznej wartości 100 zł) należało:

  • zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem do 6.08. złożyć wniosek o konto oraz najpóźniej do 20.08.2021 r. zawrzeć umowę o konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej, a także nadać PIN do karty; 
  • w sierpniu i wrześniu (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonać min. 1 płatność Google Pay lub Apple Pay oraz wykonać min. 3 przelewy z konta za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.


Kto te warunki spełnił, ten teraz powinien otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody (na przesłanie tych wiadomości organizator dał sobie czas do 18.10.2021 r.). W tej wiadomości znajdziesz też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji - a właśnie tam, najpóźniej do 25.10.2021 r. trzeba podać numer rachunku konta założonego w ramach promocji w BNP Paribas. Wypłata premii 200 zł przewidziana jest do 31.10.2021 r. 

W październiku pozostanie jeszcze spełnienie warunków, które uprawnią Cię do otrzymania pozostałych nagród: kolejnej premii (tym razem w wysokości 100 zł) oraz bonu na zakupy w Biedronce o wartości 100 zł.

Jeżeli wiadomości powiadamiającej o przyznaniu premii nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". Wiadomość powinna przyjść z adresu sloneczna@bnpparibasplus.pl.

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wyczekiwanej wiadomości, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji:

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: sloneczna@bnpparibasplus.pl 

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Pamiętaj też, że nawet jak Ci umknie termin uzupełnienia danych, bo przegapisz maila od organizatora, to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis:

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [tj. do 25.10.2021 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: sloneczna@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 27 maja 2022 r."


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...