Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń konta w Banku Millennium: "Lubię to polecam" (9. edycja)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.10.2021

Program poleceń konta w Banku Millennium: "Lubię to polecam" (9. edycja)

Banku Millennium wznowił swój program poleceń konta osobistego.

Program "Lubię to polecam"
Na obecnych (polecających), jak i nowych klientów (poleconych zakładających konto) czekają nagrody do wyboru: bony na zakupy (o wartości od 80 do 100 zł), bilety do kina lub lokata 2%.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Zanim jednak przejdę do omówienia nowej edycji programu "Lubię to polecam", to przypomnę, iż w Banku Millennium jest obecnie dostępna alternatywna promocja, w której do wzięcia czeka premia pieniężna do 250 zł. W tej akcji z premią okres wykluczenia dla byłych posiadaczy Konta 360º lub 360º Student założonego kiedyś w promocji jest jednak długi, bo liczony aż od 1.01.2017 r. W niniejszym programie poleceń zasady uczestnictwa są już liberalniejsze. Program poleceń nie łączy się jednak z wyżej wymienioną promocją (wynika to zarówno z regulaminu promocji, jak i z regulaminu programu poleceń - osoba otwierająca konto może więc zdecydować się na udział tylko w jednej z tych akcji).

Lubię to polecam - IX edycja


Jak to bywa we wszystkich programach poleceń, tak i tu wyróżnić należy dwie grupy uczestników: polecanych i polecających.

Osobą poleconą (która teraz założy konto w Banku Millennium) może być osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto w niniejszej promocji nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium, ani nie posiadała jakichkolwiek uprawnień do dysponowania kontem w tym banku (wyklucza się więc posiadaczy i współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza rachunku). Wykluczenie dotyczy również użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Na nagrodę za otwarcie konta z polecenia nie załapie się też osoba, która już kiedyś otworzyła konto w ramach jednej z poprzednich edycji programu "Lubię to polecam" (ale tylko tej promocji; wcześniejsze uczestnictwo w innych akcjach promocyjnych - z uwzględnieniem wspomnianej, 12-miesięcznej karencji - nie wyklucza uzyskania nagrody w niniejszym programie).

Z kolei osoba polecająca to pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Millennium. By wziąć udział w programie poleceń, konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku Millennium za pomocą środków porozumiewania się na odległość (należy ich nie odwoływać w trakcie trwania promocji) i rejestracja w programie (jak to zrobić? Oczywiście wyjaśniam nieco niżej).

Program poleceń w Banku Millennium: zasady promocji 


By założyć konto z polecenia i zgarnąć jedną z wybranych przez siebie nagród (jako osoba polecona):
 • złóż wniosek o konto w Banku Millennium, podając kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium - jeśli znasz takiej osoby, możesz skorzystać z mego aktualnego kodu: 21696925 
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i utrzymuj je w czasie trwania programu;
 • najpóźniej do 29.04.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; wykluczone są wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz transakcje zwrócone).

Umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku, lub online (z wykorzystaniem dostępu do bankowości internetowej do swego konta w innym banku), lub na selfie (czyli z wykorzystaniem wideo weryfikacji). W tym ostatnim przypadku do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - w ciągu 30 dni od zawarcia umowy będzie należało jeszcze odwiedzić placówkę Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Nagrody do wyboru w programie "Lubię to polecam"


Po spełnieniu powyższych warunków Bank Millennium udostępni Ci (i osobie Cię polecającej) nagrody do wyboru. Za pomocą bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku w ciągu 60 dni będziesz mieć możliwość wyboru jednej z poniższych nagród (o dokładnym terminie ważności nagrody bank poinformuje Cię przy jej przekazaniu):
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody można zrealizować przez okres min. 60 dni; nagroda zostanie udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMSem w ciągu 7 dni od wyboru;
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com (na zakup towarów oznaczonych "sprzedaje empik.com") - bon ma być ważny przez okres co najmniej 60 dni; 
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagrodę można wykorzystać bez ograniczeń czasowych;
 • eKarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 100 zł - nagrodę można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski; nagroda w postaci kodu ma być ważna przez 60 dni , ale po jej wymianie na ekartę, już sama eKarta będzie miała ważność przez 12 miesięcy;
 • 3-miesięczna lokata 2% w skali roku dla kwoty od 500 do 25 000 zł.

W porównaniu z poprzednią edycją programu "Lubię to polecam" nagrody do wyboru pozostały bez zmian - wzrosła jednak wartość eKarty podarunkowej Goodie (z 80 do 100 zł), a także podniesiona została maksymalna kwota lokaty (o 5 tys. zł).

Do momentu wyboru nagrody polecający i polecony muszą posiadać konto w Millennium, które nie jest w okresie wypowiedzenia.

Jak polecać w programie poleceń Banku Millennium? 


Jeżeli posiadasz konto osobiste w Banku Millennium i chcesz je polecać znajomym lub komukolwiek z rodziny, to niezbędnym będzie zapisanie do programu "Lubię to polecam" - można to zrobić w bankowości internetowej (zakładka Oferta => Lubię to polecam), aplikacji mobilnej, na infolinii albo w placówkach Millennium. Dzięki temu otrzymasz 8-cyfrowy kod polecenia, który będzie należało przekazać osobie polecanej. Jeżeli ta osoba wykorzysta Twój kod podczas składania wniosku o swe konto i spełni warunki uzyskania swej nagrody za otwarcie konta z polecenia, to wtedy również Ty będziesz mieć możliwość wybrania nagrody dla siebie.

Jeśli było Ci już dane polecać w poprzednich edycjach programu "Lubię to polecam", to pamiętaj o rejestracji w aktualnej, IX edycji (choć kod poleceń pozostanie ten sam).

Promocja ma być dostępna do 29.04.2022 r. - w tym czasie będzie możliwa rejestracja w programie. To też ostateczny termin na zawarcie umowy o konto z polecenia.

Konto 360º lub 360º Student - prześwietlenie oferty


Z polecenia można otworzyć Konto 360º lub 360º Student. Propozycja drugiego z nich skierowana jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat (i to wiek jest kluczowym kryterium możliwości założenia konta; bank nie sprawdza czy ktoś jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę), 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane.

Jeśli nie chcesz przegapić najlepszych promocji bankowych, zapisz się na bezpłatny newsletter, za pomocą którego powiadamiam o nowościach:

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Polecony i polecający muszą wybrać te same nagrody czy mogę inne odrębnie każdy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecony i polecający wybierają oddzielnie, więc każdy może zdecydować się na inną nagrodę.

   Usuń
 2. Czy polecony może później stać się polecającym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, każdy posiadacz konta w Millennium (bez względu na to czy założonego kiedyś czy teraz w którejś z promocji - w tym np. w programie poleceń) może stać się polecającym.

   Usuń
 3. Jedyną oferta warta zachodu, to ta w Empik. Jednak problem polega na tym, że towary oznaczone "sprzedaje empik.com" są zawsze droższe niż te same sprzedawane przez innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie lepiej skorzystać z karty podarunkowej Goodie? Po zainstalowaniu apki w telefonie mozna nią zapłacić w każdym sklepie obsługującym płatności kartą Visa.

   Usuń
 4. Ale to nierozumiem . Brałem udzial w promocji lubie to polecam tzn 4bilety do kina dostalem . Konto zamknalem 14.09.2020 . Moge brac ponownie udzial w tej promocji ?? By dostac 4bilety do kina ?? Czy juz nie bo nie rozumiem z ta karencja 12miesiecy . Ze niby nie a pozniej pisze ze tak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie obowiązuje 12-miesięczny okres wykluczenia (bez względu na to czy przed tym okresem ktoś miał konto założone w promocji czy bez promocji), ale jest dodatkowe ograniczenie - jeśli ktoś już kiedyś założyć konto z polecenia w programie "Lubię to polecam" (było już 8 edycji), to teraz nie może wziąć udziału (bez względu na to, że upłynęło 12 miesięcy).

   Usuń
  2. Czyli jednym słowem niemoge skorzystać z tej promocji

   Usuń
  3. Jednym słowem to byłoby "nie".

   Usuń
 5. Bank millenium nie chciał oddać pieniądzy co Euronet nie wydał i nie polecam takiego banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to przypadkiem nie do Euronetu powinna być reklamacja?

   Usuń
 6. Czy aby skorzystać z promocji polecenia trzeba składać wniosek przez wspomnianą stronę www? A można iść do placówki i założyć konto informując, że zakładamy z polecenia (nie mam na myśli złożenia wniosku przez www i podpisanie w placówce)?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...