Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do Biedronki w promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard" w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.10.2021

300 zł do Biedronki w promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard" w Banku Millennium

W kolejnej edycji promocji karty kredytowej Bank Millennium rozdaje nową nagrodę.

Promocja "Jesień z kartą kredytową Mastercard"
Tym razem do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Acz to nie wszystko, co można uzyskać, bo z kartą kredytową Mastercard Impresja wyrabianą w niniejszej promocji, dostępny jest jeszcze zwrot za płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na początek kwestia kluczowa: z promocji skorzystać może wyłącznie osoba, która już posiada dostęp do bankowości elektronicznej Millennium (bo tylko tak - lub w aplikacji mobilnej - złożone wnioski o kartę kredytową uprawniają do uzyskania nagród). W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

Otwarcie konta w Millennium jednak też się opłaca, bo teraz bank płaci 250 zł - i warto przy tym zwrócić uwagę, że tym razem okres wykluczenia dla byłych posiadaczy Konta 360° lub 360° Student założonego w promocji jest po raz kolejny skrócony (podobnie zresztą stało się w niniejszej promocji z kartą kredytową).

Zakładając konto w Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

"Jesień z kartą kredytową Mastercard": 300 zł do Biedronki od Millennium


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można 400 zł do Biedronki, a w BNP Paribas 300 zł do Allegro.

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika niniejszej promocji przygotował 2 bony o wartości 150 zł każdy, które będzie można wykorzystać podczas dowolnych zakupów w sklepach Biedronka. Każdy bon ma mieć ważność przez 12 miesięcy. 

Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić w taki sposób, sprawdź mój krótki wpis poradnikowy: Jak zapłacić bonem w sklepach Biedronka? Prosty sposób na realizację kodu z vouchera podczas zakupów.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Choć dostępność promocji karty kredytowej w Millennium została zaplanowana aż do 9.01.2022 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 9.01.2022 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold (ta druga choć bierze udział w promocji z bonami do Biedronki, to nie daje moneybacku);

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe, ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Mastercard);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz w każdym miesiącu kalendarzowym w dwóch kolejnych 3-miesięcznych okresach wykonuj płatności kartą na sumę min. 350 zł (by zdobyć 2 bony po 150 zł, trzeba wykonywać takie płatności przez 6 miesięcy).

Terminy, w których należy wykonywać płatności kartą zależą od tego kiedy złożysz wniosek o kartę kredytową w Millennium. Konkretne miesiące spełniania warunków znajdziesz w poniższej tabeli (wraz z datą, do której bank prześle Ci nagrodę SMSem):

Termin złożenia wniosku o kartę

I okres

II Okres

Czas przekazania bonu (150 zł każdy)

Październik 2021 r.

Listopad, grudzień 2021 i styczeń 2022 r.

Luty, marzec i kwiecień 2022 r.

Do końca lutego (za I okres) i do końca maja 2022 r. (za II okres)

Listopad 2021 r.

Grudzień 2021 oraz styczeń i luty 2022 r.

Marzec kwiecień i maj 2022 r.

Do końca marca (za I okres) i do końca czerwca 2022 r. (za II okres)

Grudzień 2021 r.

Styczeń, luty i marzec 2022 r.

Kwiecień, maj i czerwiec 2022 r.

Do końca kwietnia (za I okres) i do końca lipca 2022 r. (za II okres)

Styczeń 2022 r.

Luty, marzec i kwiecień 2022 r.

Maj, czerwiec i lipiec 2022 r.

Do końca maja (za I okres) i do końca sierpnia 2022 r. (za II okres)


Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka). Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard Impresja?


Biorąc udział w promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Mastercard Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Z kartą kredytową Impresja do 31.12.2021 roku uzyskiwać można moneyback 5% (do 50 zł miesięcznie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), Cocinelle, Deichamann-Obuwie, Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), Francesco Biasia, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Marella, Massimo Dutti, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), Stradivarius, Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

23 komentarze:

 1. chciałam skorzystać ale niestety urlop macierzyński skreśla w ogóle możliwość posiadania w tym banku karty kredytowej :/ nawet jeśli zasiłek wypłaca pracodawca a nie ZUS 😳

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Pod koniec powyższego prześwietlenia promocji jest część z podtytułem "Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard Impresja?".

   Taka jest mniej więcej struktura wpisów na blogu - najpierw piszę dla kogo promocja, później omawiam promocję, a na samym końcu opisywany produkt objęty promocją.

   Usuń
 3. Gdzie można wyrazić wymagane zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu do bankowości internetowej i najechaniu kursorem na swe imię oraz nazwisko, rozwinie się menu, gdzie trzeba wybrać 'Ustawienia ogólne' i dalej trzeba wybrać zakładkę "Zgody i rezygnacje".

   Usuń
  2. Dziękuję

   Usuń
 4. @Mr złotówa
  Skołowany jestem warunkiem jaki trzeba spełnić....
  1. Czy trzeba obracać kartą 350 /m-c czyli łącznie wydać w ciągu 6 m-cy 2100
  2. Czy trzeba obracać kartą 350 /przez 3 m-ce (2x) czyli łącznie wydać w ciągu 6 m-cy 700
  3. Czy trzeba obracać kartą 350 /6m-cy czyli łącznie wydać w ciągu 6 m-cy 600

  Jeśli 2 lub 3 to czy w każdym m-cu kartą trzeba obracać jakiekolwiek kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na sumę min. 350 zł trzeba wykonywać w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (czyli w sumie wspomniane 2100 zł).

   Pierwsza nagroda będzie za wykonanie tych płatności w 3 pierwszych miesiącach (I okres), a druga po trzech kolejnych miesiącach (II okres).

   Usuń
  2. Ja nie doczytałem i byłem przekonany,że 350 w jednym kwartale i 350 w drugim. Niestety już pozamiatane.

   Usuń
 5. Proszę o poinstruowanie mnie w którym miejscu w apce mam możliwość zamówienia rzeczonej kk, bo wybałuszam gały, patrzę i nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferty dla Ciebie.

   Usuń
  2. Byłam pod kategorią: oferta dla Ciebie i nic. Nie ma propozycji zamówienia kk via aplikacja.

   Usuń
 6. Mam już kk impresja. Czy mogę ją już używać czy dopiero od stycznia?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy dostał już ktoś kod za I etap (karta założona w grudniu)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w kwietniu.

   Usuń
  2. Ja nie dostałem, wczoraj złożyłem reklamację i przyznali bon do Biedronki. A teraz mam pytanie: czy bon należy zrealizować w całości za jednym podejściem czy można robić zakupy na raty?

   Usuń
  3. Można dozować sobie te przyjemności w ratach.

   Usuń
 8. a czy w maju już dostaliście drugi bon?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja musiałem reklamować pisząc maila i reklamacja została załatwiona już na drugi dzień.
  Przy okazji mam pytanie: jak wypowiedzieć umowę karty kredytowej? Można to zrobić bezboleśnie nie udając się do Oddziału, np. przez infolinię czy mailowo?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...