Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria "Bądź EKO z Pekao" 2021: do wygrania samochód Audi Q4 e-tron oraz rowery elektryczne

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.10.2021

Loteria "Bądź EKO z Pekao" 2021: do wygrania samochód Audi Q4 e-tron oraz rowery elektryczne

Wystartowała nowa loteria dla klientów Banku Pekao płacących kartami Mastercard.

Loteria "Bądź EKO z Pekao" 2021
Do wygrania czekają rowery oraz samochód elektryczny. Udział wziąć mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku - w przypadku tych drugich okazja jest szczególna, bo do wzięcia czeka gwarantowana premia 200 zł, a szans na zwiększenie zysków można szukać w loterii.


[Loteria zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (zazwyczaj to premie pieniężne). Wolę bowiem wróbla w garści, niż gołębia na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższa loteria, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a losy zbierać można przy okazji i tak wykonywanych transakcji.

Loteria "Bądź EKO z Pekao" 2021


Loteria Pekao dostępna jest od 12.10. do 31.12.2021 r. - to czas, w którym można zarejestrować swój udział. W losowaniach udział będą brały losy przydzielane za transakcje kartą/kartami Mastercard, wykonywane w okresie od dnia następującego po dniu zgłoszenia do loterii do 1.01.2022 r. (włącznie).

Dla kogo loteria w Pekao?


Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca klientem Banku Pekao (jako osoba fizyczna), która posiada kartę płatniczą (debetową - czyli wydaną do konta i/lub kredytową) z logo Mastercard lub Maestro. 

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w Banku Pekao, sprawdź jak zyskać do 200 zł za Konto Przekorzystne - część z tej premii zbiera się jako wysoki, bo 10-procentowy zwrot za płatności kartą, więc dobrze się złoży, bo będziesz zyskiwać i to co gwarantowane, i przy okazji zbierzesz losy, które dadzą szansę na wygraną w poniższej loterii.


Co można wygrać w loterii "Bądź EKO z Pekao" 2021


Na zwycięzców loterii czekają następujące nagrody:

 • 1 x samochód elektryczny Audi Q4 Sportback 35 e-tron 125 kW (170 KM) w kolorze białym o wartości 226 862,00 zł; 
 • 36 x rower elektryczny FUNBIKE EVO M o wartości 4 998,72 zł każdy.


Organizator loterii do powyższych nagród funduje również dodatkowe nagrody pieniężne, będące równowartością należnego podatku - zostanie on odprowadzony do właściwego urzędu skarbowego zdobywcy nagrody.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w loterii?

By uczestniczyć w loterii Banku Pekao:

 • wyraź (jeśli takowych jeszcze nie masz) zgody na kontakt marketingowy ze strony Banku i otrzymywanie od Banku informacji handlowej drogą elektroniczną;
 • w dniu rejestracji posiadaj co najmniej jedną kartę (Mastercard lub Maestro), wydaną przez Pekao;
 • najpóźniej do 31.12.2021 r. zarejestruj się w loterii za pomocą formularza zgłoszeniowego - dostępny jest on (tu cytuję regulamin) "za pośrednictwem komunikacji marketingowej wysłanej przez Bank w postaci banera i wiadomości w poczcie wewnętrznej serwisu internetowego Pekao24 oraz wiadomości push w aplikacji PeoPay" (ta komunikacja widoczna jest u osób, które już mają wyrażoną zgodę na marketing - jeśli dopiero ją wyrazisz, to - zgodnie z regulaminem - powinna się ona pojawić dopiero w ciągu 3-5 dni roboczych).

Do loterii wystarczy zarejestrować się jeden raz. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę w Pekao, to wszystkie z automatu będą brać udział w loterii.

Dalej przyjdzie już zdobywać losy, które będą brały udział w losowaniach nagród.

Jak zdobywać losy w loterii "Bądź EKO z Pekao" 2021?


Możliwości jest kilka:

 • za każdą płatność wykonaną kartą Mastercard/Maestro od dnia następującego po dniu rejestracji w loterii do 1.01.2022 r. otrzymasz:
  • 1 los w przypadku płatności kartą wydaną do konta;
  • 5 losów za płatność kartą kredytową.

To będą losy, które wezmą udział zarówno w losowaniu nagrody głównej (samochodu), jak i rowerów.

100 dodatkowych losów (biorących udział w losowaniu samochodu) dostaniesz, jeśli posiadana przez Ciebie karta jest zarejestrowana w programie "Bezcenne Chwile" (to program lojalnościowy Mastercard). 

Na 100 dodatkowych losów jest jeszcze jedna szansa, ale nad nią się nie rozwodzę, bo są to losy dopisywane za skorzystanie z pożyczki.

Wykonując płatności kartą na potrzeby loterii, pamiętaj o następującym ograniczeniu:

"W Loterii nie są uwzględnianie transakcje płatnicze zwrócone lub anulowane w jakikolwiek inny sposób. W Loterii nie są uwzględniane transakcje zwrotu oraz przelewy środków pieniężnych dokonane w celu: zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupu biletów w biletomatach." 


Terminy losowań w loterii Pekao


W loterii "Bądź EKO z Pekao" przewidziano (co najmniej) 12 losowań - 11 z nich będzie wyłaniało szczęśliwców, którzy otrzymają rowery (po 3 w każdym losowaniu), a jedno losowanie nagrody głównej odbędzie się 21.01.2022 r. 

Losowania wyłaniające zdobywców rowerów elektrycznych mają się odbywać: 22., 29. października, 5., 15., 19. i 26. listopada, 3.,, 10., 17. i 27. grudnia 2021 r. oraz 7. stycznia 2022 r. (w każdym przypadku dla losów za transakcje wykonane w określonym przedziale czasowym, poprzedzającym datę losowania).

Dodatkowo 8.02.2022 r. ma się odbyć losowanie uzupełniające w przypadku niewydania wszystkich rowerów osobom wylosowanym we wcześniejszych terminach.  W tym losowaniu udział wezmą wszystkie losy (z całego okresu dostępności loterii).

Uczestnik loterii wygrać może maksymalnie 2 razy: jeden raz samochód i jeden raz rower.

O wylosowaniu nagrody organizator ma powiadamiać za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej Pekao24 najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od losowania. Wtedy w ciągu zaledwie 72 godzin będzie należało zareagować na wiadomość i podać dane niezbędne do przekazania nagrody.

Rowery do zwycięzców mają być wysłane za pośrednictwem kuriera. Zdobywca samochodu będzie musiał go odebrać w salonie zlokalizowanym w Warszawie. Do dnia wydania nagrody przez bank, jej zdobywca musi posiadać przynajmniej jedną kartę Mastercard/Maestro wydaną przez Pekao.


Na koniec przypomnę, że całkiem podobna loteria czeka na klientów Alior Banku (również jest dostępna do 31.12.2021 r. i również można wygrać samochód elektryczny, a nazwa loterii oraz nagrody nawiązują do trendu ekologii).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Czyli najlepiej co 3 dni sprawdzać wiadomości w bankowości? Słabe to że dają tylko tyle czasu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy liczą się wszystkie transakcje niezależnie od ich wysokości, czy od określonej kwoty?

  OdpowiedzUsuń
 3. Transakcje przez Google Pay się zaliczają ? Czy stricye trzeba fizycznie kartą płacić.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W Loterii uwzględniane i premiowane są bezgotówkowe transakcje płatnicze wykonywane w punktach stacjonarnych oraz przez Internet (zwanych dalej: „Punktami akceptującymi”), kartami płatniczymi Mastercard oraz Maestro – debetowymi oraz kredytowymi (zwanymi dalej „Kartami, a pojedynczo „Kartą”), wydanymi Uczestnikom przez Bank Polska Kasa Opieki S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Bank), w tym płatności Google Pay i Apple Pay dokonane tymi kartami (dalej łącznie: „Transakcje”, a osobno: „Transakcja”)"

   Usuń
 4. A co jak do tej pory nie mam tego formularza zgłoszeniowego?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...