Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program "Polecam Mój Bank" (XII edycja) w Santander Banku: do 500 zł dla polecającego i 50 zł dla poleconego (+ bonusy do 400 zł za otwarcie konta)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.10.2021

Program "Polecam Mój Bank" (XII edycja) w Santander Banku: do 500 zł dla polecającego i 50 zł dla poleconego (+ bonusy do 400 zł za otwarcie konta)

Program poleceń konta osobistego w Santanderze ponownie jest dostępny.

Program poleceń konta w Santander Banku
A to informacja bardzo dobra, gdyż przy okazji otwarcia konta zyskać można jeszcze więcej (oprócz premii na start dochodzi jeszcze bonus za podanie kodu polecenia). No i zyskać mogą także obecni posiadacze konta w Santanderze, bo bank płaci za skuteczne rekomendacje.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Polecam mój Bank - edycja XII


Dla kogo promocja? Jak to już jest w programem poleceń, wyróżnić należy dwie grupy uczestników: polecanych i polecających.

Poleconym może być osoba pełnoletnia posiadająca polskie obywatelstwo, która co najmniej od 1.10.2020 r. nie ma konta osobistego (w PLN) w Santander Banku.
💡 Osoba dopiero co zakładająca konto może też skorzystać z kumulacji promocji, w której czekają nagrody o łącznej wartości min. 450 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie wszystkich promocji i zasady uczestnictwa dla osoby zakładającej konto w Santanderze).

Z kolei polecający to osoba pełnoletnia, również z polskim obywatelstwem, która posiada konto osobiste (w PLN) w Santander Banku wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej i z aplikacją mobilną (o pozostałych warunkach piszę nieco niżej).

Nagrody w programie poleceń


Na osobę otwierającą konto z polecenia czeka bonus pieniężny w wysokości 50 zł.

Z kolei osoba polecająca także dostanie 50 zł, jeśli z wykorzystaniem jej kodu polecenia ktoś założy konto i spełni warunki uzyskania swego bonusu 50 zł. 

W ramach XII edycji programu "Polecam Mój Bank" polecający może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenia, więc łącznie da się zyskać do 500 zł.

Program Polecam Mój Bank - zasady promocji


By wziąć udział w promocji jako osoba polecona:
 • do 28.02.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą i z dostępem do bankowości internetowej, podając we wniosku kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną, elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu) oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego; 

 • zainstaluj i do dnia wypłaty premii posiadaj aktywną aplikację mobilną Santander Banku;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander Banku oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do wymaganej sumy nie zaliczą się wypłaty z bankomatów, ani cashback, czyli wypłaty z kasy podczas zakupów w sklepie).

Wypłata premii nastąpi najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę otwierającą konto z polecenia (na jej konto w Santander Banku). Przykładowo więc: jeśli konto z polecenia otworzysz w październiku, to na spełnieniu warunków (logowanie + płatności kartą) będziesz mieć czas do końca listopada, a bonus 50 zł wpłynie w grudniu. Jeśli z realizacją warunków wyrobisz się już w październiku, to i bonus otrzymasz wcześniej (już w listopadzie).

W tym samym terminie premię pieniężną dostanie osoba polecająca. Wpłynie ona na konto osobiste polecającego. Do momentu uzyskania nagród ani polecający, ani polecony nie mogą zamknąć swych kont. I polecający, i polecony nadal muszą posiadać też kartę do konta, wyrażone zgody, aktywną aplikację mobilną i dostęp do bankowości internetowej.

Jak zyskać dzięki polecaniu konta w Santander Banku? 


Opcjonalnie (to już dla chętnych), możesz też zyskać na polecaniu konta.

Jak przystąpić do programu "Polecam mój Bank?" By móc polecać konto w Santander Banku, zarejestruj się w programie poleceń - wtedy otrzymasz swój indywidualny kod poleceń. Rejestracja możliwa jest w bankowości internetowej (Oferta Banku => Polecam bank) lub w aplikacji mobilnej (Oferta => Polecaj bank).

O rejestracji w nowej edycji trzeba pamiętać nawet, jeśli było Ci dane już uczestniczyć w poprzednich edycjach programu poleceń (choć w praktyce kod poleceń w każdej edycji pozostaje taki sam).

By móc polecać, niezbędnym jest również wyrażenie (jeśli takowych jeszcze nie posiadasz) zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na EKK (sprawdzisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc wg ścieżki: Ustawienia => Zgody oraz Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji), a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku. Pamiętaj też o aktywacji aplikacji mobilnej Santander Banku (jeśli jej jeszcze nie masz).

Trzeba też podać bankowi swój adres mailowy i telefon komórkowy. Premię za polecenie (50 zł) otrzymasz pod warunkiem spełnienia przez osobę poleconą wszystkich warunków uzyskania jej premii 50 zł (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia).

Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty


Konto osobiste zakładane w Santander Banku w ramach programu poleceń, jak i korzyści wynikające z jego posiania (m.in. zwroty za płatności z konta za media czy darmowe wszystkie przelewy natychmiastowe) opisuję szczegółowo we wpisie poświęconym promocji z nagrodami o łącznej wartości 450 zł dla otwierającego konto.

Jak zarobić i dać zarobić znajomemu lub komuś z rodziny?


Scenariusz jest krótki i bardzo prosty:
 • jeśli masz (lub dopiero teraz założysz) konto osobiste w Santander Banku, przystąp do programu poleceń i wygeneruj swój kod poleceń;
 • kod poleceń przekaż osobie polecanej - może być to znajomy lub ktoś z rodziny (np. współmałżonek, pełnoletnie dziecko lub ktokolwiek inny - bank nie stosuje ograniczeń);
 • osoba polecona niech złoży wniosek o konto (gdzie możliwe jest podanie kodu polecenia) i korzysta z promocji (z nagrodami o łącznej wartości min. 450 zł) - po spełnieniu warunków programu poleceń zgarniecie po 50 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Mr. Złotówa - wg mnie masz link do nieaktualnego TOiP - zmieniły się opłaty za kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prześwietleniu konta informacje aktualne. Link jedynie do poprawki - poczynione :) Dzięki za czujność.

   Usuń
 2. Regulamin promocji mówi, że Polecony musi zrobić płatności kartą na min. 300 zł, chyba że to od niedawna wprowadzili.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...