Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program "Polecam Mój Bank" (XII edycja) w Santander Banku: do 500 zł dla polecającego i 50 zł dla poleconego (+ bonusy do 400 zł za otwarcie konta)

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

1.10.2021

Program "Polecam Mój Bank" (XII edycja) w Santander Banku: do 500 zł dla polecającego i 50 zł dla poleconego (+ bonusy do 400 zł za otwarcie konta)

Program poleceń konta osobistego w Santanderze ponownie jest dostępny.

Program poleceń konta w Santander Banku
A to informacja bardzo dobra, gdyż przy okazji otwarcia konta zyskać można jeszcze więcej (oprócz premii na start dochodzi jeszcze bonus za podanie kodu polecenia). No i zyskać mogą także obecni posiadacze konta w Santanderze, bo bank płaci za skuteczne rekomendacje.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Polecam mój Bank - edycja XII


Dla kogo promocja? Jak to już jest w programem poleceń, wyróżnić należy dwie grupy uczestników: polecanych i polecających.

Poleconym może być osoba pełnoletnia posiadająca polskie obywatelstwo, która co najmniej od 1.10.2020 r. nie ma konta osobistego (w PLN) w Santander Banku.
💡 Osoba dopiero co zakładająca konto może też skorzystać z kumulacji promocji, w której czekają nagrody o łącznej wartości min. 450 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie wszystkich promocji i zasady uczestnictwa dla osoby zakładającej konto w Santanderze).

Z kolei polecający to osoba pełnoletnia, również z polskim obywatelstwem, która posiada konto osobiste (w PLN) w Santander Banku wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej i z aplikacją mobilną (o pozostałych warunkach piszę nieco niżej).

Nagrody w programie poleceń


Na osobę otwierającą konto z polecenia czeka bonus pieniężny w wysokości 50 zł.

Z kolei osoba polecająca także dostanie 50 zł, jeśli z wykorzystaniem jej kodu polecenia ktoś założy konto i spełni warunki uzyskania swego bonusu 50 zł. 

W ramach XII edycji programu "Polecam Mój Bank" polecający może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenia, więc łącznie da się zyskać do 500 zł.

Program Polecam Mój Bank - zasady promocji


By wziąć udział w promocji jako osoba polecona:
 • do 28.02.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą i z dostępem do bankowości internetowej, podając we wniosku kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną, elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu) oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego; 

 • zainstaluj i do dnia wypłaty premii posiadaj aktywną aplikację mobilną Santander Banku;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander Banku oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do wymaganej sumy nie zaliczą się wypłaty z bankomatów, ani cashback, czyli wypłaty z kasy podczas zakupów w sklepie).

Wypłata premii nastąpi najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę otwierającą konto z polecenia (na jej konto w Santander Banku). Przykładowo więc: jeśli konto z polecenia otworzysz w październiku, to na spełnieniu warunków (logowanie + płatności kartą) będziesz mieć czas do końca listopada, a bonus 50 zł wpłynie w grudniu. Jeśli z realizacją warunków wyrobisz się już w październiku, to i bonus otrzymasz wcześniej (już w listopadzie).

W tym samym terminie premię pieniężną dostanie osoba polecająca. Wpłynie ona na konto osobiste polecającego. Do momentu uzyskania nagród ani polecający, ani polecony nie mogą zamknąć swych kont. I polecający, i polecony nadal muszą posiadać też kartę do konta, wyrażone zgody, aktywną aplikację mobilną i dostęp do bankowości internetowej.

Jak zyskać dzięki polecaniu konta w Santander Banku? 


Opcjonalnie (to już dla chętnych), możesz też zyskać na polecaniu konta.

Jak przystąpić do programu "Polecam mój Bank?" By móc polecać konto w Santander Banku, zarejestruj się w programie poleceń - wtedy otrzymasz swój indywidualny kod poleceń. Rejestracja możliwa jest w bankowości internetowej (Oferta Banku => Polecam bank) lub w aplikacji mobilnej (Oferta => Polecaj bank).

O rejestracji w nowej edycji trzeba pamiętać nawet, jeśli było Ci dane już uczestniczyć w poprzednich edycjach programu poleceń (choć w praktyce kod poleceń w każdej edycji pozostaje taki sam).

By móc polecać, niezbędnym jest również wyrażenie (jeśli takowych jeszcze nie posiadasz) zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na EKK (sprawdzisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc wg ścieżki: Ustawienia => Zgody oraz Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji), a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku. Pamiętaj też o aktywacji aplikacji mobilnej Santander Banku (jeśli jej jeszcze nie masz).

Trzeba też podać bankowi swój adres mailowy i telefon komórkowy. Premię za polecenie (50 zł) otrzymasz pod warunkiem spełnienia przez osobę poleconą wszystkich warunków uzyskania jej premii 50 zł (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia).

Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty


Konto osobiste zakładane w Santander Banku w ramach programu poleceń, jak i korzyści wynikające z jego posiania (m.in. zwroty za płatności z konta za media czy darmowe wszystkie przelewy natychmiastowe) opisuję szczegółowo we wpisie poświęconym promocji z nagrodami o łącznej wartości 450 zł dla otwierającego konto.

Jak zarobić i dać zarobić znajomemu lub komuś z rodziny?


Scenariusz jest krótki i bardzo prosty:
 • jeśli masz (lub dopiero teraz założysz) konto osobiste w Santander Banku, przystąp do programu poleceń i wygeneruj swój kod poleceń;
 • kod poleceń przekaż osobie polecanej - może być to znajomy lub ktoś z rodziny (np. współmałżonek, pełnoletnie dziecko lub ktokolwiek inny - bank nie stosuje ograniczeń);
 • osoba polecona niech złoży wniosek o konto (gdzie możliwe jest podanie kodu polecenia) i korzysta z promocji (z nagrodami o łącznej wartości min. 450 zł) - po spełnieniu warunków programu poleceń zgarniecie po 50 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Mr. Złotówa - wg mnie masz link do nieaktualnego TOiP - zmieniły się opłaty za kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prześwietleniu konta informacje aktualne. Link jedynie do poprawki - poczynione :) Dzięki za czujność.

   Usuń
 2. Regulamin promocji mówi, że Polecony musi zrobić płatności kartą na min. 300 zł, chyba że to od niedawna wprowadzili.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...