Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Więcej od Santander Banku! Teraz oprócz premii 350 zł do wzięcia jest też dodatkowa nagroda: bon 100 zł do Biedronki

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

10.02.2022

Więcej od Santander Banku! Teraz oprócz premii 350 zł do wzięcia jest też dodatkowa nagroda: bon 100 zł do Biedronki

Santander Bank podbił stawkę. Teraz za Konto Jakie Chcę można zgarnąć więcej.

Zakupy z kontem - edycja II Biedronka
Oprócz łatwej, gwarantowanej premii pieniężnej 350 zł, teraz do wzięcia jest dodatkowa nagroda. To bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocję z premią pieniężną już szczegółowo omówiłem we wpisie "Odbierz 350 zł premii za konto w Santander Banku (+ lokata 2,5%)". Zachęcam do jego lektury, bo dzisiejszy wpis nie powiela warunków tej promocji i prześwietlenia konta. 

Poniżej opisuję najnowszą okazję do bankobrania, która właśnie się pojawiła i daje szansę na kumulację zysków. Do wyżej wymienionych nagród dochodzi jeszcze bon o wartości 100 zł do sklepów Biedronka.

W promocji z bonem do Biedronki udział wziąć może tylko osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem. 100 zł na zakupy uzyskasz, jeśli:

"a. od 1 lutego 2021 r. do dnia otwarcia konta w tej promocji nie miałeś otwartego i nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN w naszym banku [czyli Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa] 

b. od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot [tu również chodzi jedynie o promocje konta w Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa]"


Limit nagród.
Dodatkowa promocja z bonami do Biedronki (w odróżnieniu od tej z premią do 350 zł) jest limitowana, więc z udziałem warto się spieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów do Biedronki. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność składania wniosków o konto.

Premie pieniężne do 350 zł otrzyma każdy - bez względu na kolejność udziału.

Zasady promocji. W celu uzyskania 100 zł na zakupy w Biedronce:

 • od 10.02. do 28.02.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych i najpóźniej do 15.03.2022 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej (te terminy idealnie więc pokrywają się z terminami w promocji z premią pieniężną);

 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody: 
  • na kontakt i dostarczanie przez bank regulacji (w tym taryfy opłat i prowizji), 
  • na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz 
  • na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank (dzieje się tak m.in. z tego względu, by bank nagrodę mógł Ci przekazać);
 • do 31.03.2022 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł - formularz zgłoszeniowy do wypełnienia znajdziesz na stronie promocji po kliknięciu w pole "wyślij formularz" (przesuń stronę promocji nieco w dół, by zobaczyć grafikę jak na poniższym zrzucie ekranu, kliknij w miejscu które zaznaczyłem żółtą strzałką; wypełniając formularz, wpisz te same dane, co we wniosku o konto):
 • do 31.03.2022 r. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku włącz usługę "Moje Cele" z automatycznym oszczędzaniem "Końcówki transakcji" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ta usługa, jak działa i jak ją włączyć);
 • do 31.07.2022 r. ramach celu odłóż metodą "końcówki transakcji" min. 50 zł;
 • na dzień otrzymania bonu do Biedronki (najpóźniej 31.08.2022 r.) nadal posiadaj aktywną usługę "Końcówki z transakcji" i saldo min. 50 zł na rachunku "Moje cele".

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.08.2022 r. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku.

Bon do Biedronki można używać wielokrotnie podczas dowolnych zakupów aż do wyczerpania salda środków. 

Czym jest i jak działa usługa Moje cele w Santander Banku? 


Definicja banku brzmi tak: 
Usługa „Moje cele w usługach Santander online” daje klientowi możliwość zdefiniowania reguły (metody oszczędzania) pozwalającej na wpłaty na rachunek do celowego oszczędzania, utworzony dla określonego przez klienta celu. 

W ten sposób można więc odkładać (najczęściej drobne) kwoty na jakiś określony, samodzielnie wybrany cel. Bank sugeruje np. oszczędzanie na dziecko, na przyjemności lub emeryturę. Wpłat można dokonywać samodzielnie, automatycznie lub w postaci zaokrągleń transakcji wykonywanych kartą lub Blikiem (na potrzeby promocji z bonem do Biedronki trzeba wybrać tą właśnie opcję). 

Usługa "Moje cele" jest udostępniana i prowadzona za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Środki na rachunku "Moje cele" nie są oprocentowane (czyli to bardziej taka skarbonka, a nie rachunek oszczędnościowy).

Jak włączyć usługę "Moje cele" i "Końcówki z transakcji"?


Usługę można uruchomić w bankowości internetowej (w zakładce "Pulpit" - na dole strony) lub aplikacji mobilnej Santander Banku.

Poniżej instrukcja z zakładaniem poprzez aplikację. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku - u dołu głównego ekranu, pod rachunkami i kartami znajdziesz: "MOJE CELE (NOWOŚĆ)" i tam wybierz "Dodaj", a dalej "Dodaj cel" - na trzecim etapie jego konfiguracji, jako metodę oszczędzania (wymaganą regulaminem promocji z bonem do Biedronki), wybierz "Końcówki transakcji". 

W kolejnym kroku wskaż konto osobiste, z którym ma być powiązane oszczędzanie (płatność kartą lub Blikiem musi być z tego konta) i dzięki temu, bank będzie zaokrąglać Twoje transakcje – i tak, jeśli kartą lub Blikiem zapłacisz np. 3,50 zł, to z Twego konta bank pobierze dodatkowo 0,50 zł (będące zaokrągleniem do pełnego złotego) i przerzuci na rachunek służący oszczędzaniu. 

Jeśli chcesz przyspieszyć odkładanie na wyznaczony cel, to możesz wybrać mnożnik (x 5 lub x 10) i wtedy, bazując na powyższym przykładzie, zamiast 0,50 zł, bank na "Moje cele" przerzuci odpowiednio 2,50 lub 5 zł. 

Dalej kliknij w przycisk "Załóż cel" i zaakceptuj regulamin usługi "Moje cele". "Moje cele" pojawią wśród posiadanych przez Ciebie produktów i usług - będą widoczne na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. 

Pamiętaj by "Moje cele" z saldem min. 50 zł posiadać do momentu otrzymania bonu do Biedronki (co ma nastąpić najpóźniej do 31.08.2022 r.). Po otrzymaniu bonu będzie można oszczędzać dalej albo zamknąć usługę "Moje cele" - wtedy środki tam zgromadzone wrócą na Twe konto osobiste.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premiami do 350 zł, i z bonem 100 zł do Biedronki) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet.

Opis promocji z premią 350 zł (łączącej się z powyższą promocją z bonem 100 zł do Biedronki oraz z punktami w programie Bezcenne Chwile, które dadzą kolejne 100 zł na zakupy w wybranej sieci), jej warunki oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.


Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Jak ja zakładałem, to bony się skończyły. Teraz pewnie nie można się zarejestrować w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzednia edycja promocji z bonem do Biedronki była dostępna od 14. do 31.01.2022 r. (dla wniosków o konto złożonych w tamtym czasie). Obecna edycja dotyczy wyłącznie wniosków o konto złożonych od dzisiaj (tj. 10.02.), więc w przypadku wniosków o konto składanych od 1. do 9.02. możliwość uzyskania bonu niestety odpada.

   Usuń
 2. Bon w wysokości 100 zł może otrzymać osoba, która od 1. kwietnia 2019 r. nie otworzyła konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez Bank lub inny podmiot.

  Czy osoba, która otworzyła konto w takiej akcji np. w marcu 2019 r. spełnia warunek uzyskania tego bonu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto było otwarte przed 1.04.2019 r. (nawet jeśli brało udział w jakiejś promocji), ale zostało zamknięte przed 1.02.2021 r., to teraz droga do udziału we wszystkich promocjach jest otwarta :)

   Usuń
  2. Złotówa, w opisie aktualnej promki konta, który zamieściłeś 1. lutego piszesz, że wykluczeni są uczestnicy, którzy założyli konto w jakiejś promocji konta od 1.04.2019 r.

   Usuń
  3. @Anonimowy 10 lutego 2022 18:01, w komentarzu od @Anonimowy 10 lutego 2022 11:51 mowa o tym, że konto zostało założone w marcu 2019 r. (a więc przed 1.04.2019 r.), więc łapie się na promocję (o ile jest zamknięte i nie ma konta w Santander Banku co najmniej od 1.02.2021 r.).

   Usuń
 3. Czy są jakieś wykluczenia/ograniczenia za co można płacić takim bonem w Biedronce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można płacić tym za wszystko.

   Usuń
  2. Alkohol, papierosy, doładowania kart też?

   Usuń
  3. Regulamin kart podarunkowych Biedronki zawiera zapis, że generalnie nie ma wykluczeń, o ile nabywca (w tym przypadku bank kupujący bony) nie zastrzeże czegoś. W regulaminie promocji banku brak informacji o jakiś ograniczeniach.

   Usuń
 4. A dostał ktoś już bon z edycji jesiennej (wtedy był wybór między Biedronką a Euro)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam jeszcze. Do 28.02 ma być.

   Usuń
 5. 1. Gdzie sprawdzić datę otwarcia konta, które już jest zamknięte?
  2. Czy można łączyć tą promocję z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Raczej tylko w placówce. Z relacji Czytelników wynika, że takiej informacji nie da się uzyskać na infolinii.
   2. Tak.

   Usuń
 6. Miałem założone konto w promocji rok temu ale nie spełniłem wszystkich warunków nie dostałem nagrody.Konto zostało zamknięte 16.02.2021. Teraz Bank zaliczy że uczestniczyłem już w promocji .
  Pyt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Powód: konto zostało zamknięte po 01. lutego 2021 r. 😂

   Usuń
 7. Czy można założyć konto dziecku? 16 lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, ale możesz założyć teściom ... wszyscy tak tu robią :)

   Usuń
  2. O ile się zgodzą, bo jak nie, to dzieciom będzie prościej, bo żyć będą dłużej

   Usuń
  3. W promocji udział wziąć może tylko osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem.

   Usuń
  4. Standardowo tego typu promocje są dla osób pełnoletnich (dla młodszych bywają, ale rzadziej; obecnie w Santander Banku takiej promocji nie ma; bonusy też nie są takie - zazwyczaj to 50-100 zł).

   Usuń
  5. Czy założenie konta na teścia nie jest wbrew prawu?

   Usuń
  6. Przecież nikt nie zakłada "na teścia", ani "za teścia" bo to osobiście umowę podpisuje teść. Ale ktoś w rodzinie musi być trendsetterem.

   Usuń
 8. Są jeszcze dostępne bony do Biedronki, czy już zabrakło?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy po założeniu konta w Santanderze również macie telefony z numeru 61 885 19 99? Mi już kilka razy taki dzwonił, ale sprawdzając w necie czy to nie jakiś nękający, widzę że opinie są różne - od takich że to faktycznie Santander po wręcz przeciwne, że ktoś pod Santander się podszywa. Póki co, jeszcze takiego połączenia nie odebrałam, bo nie wiem co myśleć, zwłaszcza że na stronie banku numer infolinii jednak kilkoma cyferkami się różni...

  OdpowiedzUsuń
 10. Mamy 1 września, bon do Biedronki powinien już w jakiś sposób dotrzeć do tych, co otworzyli konto i włączyli Końcówki z Transakcji przekraczając 50 zł, tymczasem na 2 rachunkach, które śledzę nie ma żadnej informacji o Bonie na 100 zł. A jak jest u Was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłaszaj reklamację jak jeszcze nie dostałeś.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...