Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 500 zł za konto osobiste w mBanku (+ 2,2% dla oszczędności)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.02.2022

Zyskaj nawet 500 zł za konto osobiste w mBanku (+ 2,2% dla oszczędności)

W tej promocji wartość nagród zrównuje się z dotychczas rekordową sumą, jaką można było uzyskać za założenie konta w mBanku.

Zyskaj nawet 500 zł za konto osobiste w mBanku (+ 2,2% dla oszczędności)
A do wzięcia czekają nagrody o łącznej wartości 500 zł - w skład tego pakietu wchodzą premie pieniężne (do 300 zł) oraz bon 200 zł do Biedronki. Dodatkową zachętą - dla chętnych - jest jeszcze 2,2% na rachunku oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

W praktyce jest to kumulacja promocji - do dotąd dostępnej akcji, w której czeka 300 zł premii i 2,2% na rachunku oszczędnościowym, teraz doszła promocja z bonem Biedronka. Promocje łączą się ze sobą.

Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). 

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Na szczęście posiadanie innych produktów w tym banku (np. kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w niniejszych promocjach konta osobistego.

Nagrody. Na uczestnika promocji czekają następujące nagrody gwarantowane:

 • 5 premii pieniężnych na sumę 300 zł (z czego 1 bonus w wysokości 100 zł oraz 2 bonusy po 50 zł przewidziane są za spełnienie prostych warunków aktywności; jeden bonus 50 zł zależy od sposobu założenia konta, a jeszcze inny bonus 50 zł można otrzymać za otwarcie konta dla dziecka poniżej 13 lat). 
 • bon o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka oraz
 • (dla zainteresowanych) 2,2% w skali roku na rachunku oszczędnościowym Moje Cele (gwarantowane na 3 miesiące dla kwoty do 20 tys. zł).

Limit wniosków objętych promocją. Liczba bonów Biedronki, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 2000 sztuk - na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć premię 100 zł oraz bon 200 zł do Biedronki na start: 
 • złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' oraz wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i zawrzyj umowę z bankiem; 
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może być to np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka).

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć: 
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy): 
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł (tak samo może być to przelew ze swojego konta w innym banku) oraz 
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo: W przypadku umowy o konto zawartej w lutym: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca marca wykonaj 8 płatności 
- w kwietniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w maju wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu bonus 100 zł dostaniesz do końca kwietnia, a bonusy po 50 zł będą wpadać w maju i czerwcu).

Z kolei bon 200 zł do Biedronki otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Znajdziesz go w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami (Finanse => mOkazje).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje) oraz o bonie 200 zł do Biedronki, co w sumie da już nagrody o łącznej wartości 400 zł. Jednak do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 50 za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód 


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz poprzez e-dowód oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (ten warunek w praktyce pokrywa się z warunkiem uzyskania pierwszej z wymienionych premii 100 zł za wpływ i 8 płatności). 

W tej kumulacji promocji (z nagrodami o łącznej wartości 500 zł) odpada możliwość założenia konta "na selfie" (co jest możliwe w samej promocji z premią do 300 zł). Wniosek o konto trzeba bowiem złożyć na stronie promocji.

Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci poniżej 13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 50 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka (poniżej 13 lat). eKonto Junior można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego. Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód (50 zł) oraz za otwarcie eKonta Junior (50 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


▶️ mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Biedronki, będący nagrodą w promocji.

Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie (ma to miejsce pod koniec - po wypełnieniu 88% wniosku). Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice)...
Oświadczenia we wniosku o eKonto osobiste

...i po rozwinięciu docelowo wyrazić zgodę na jedno z ostatnich oświadczeń - dot. mOkazji (jak na grafice niżej):
 
Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje we wniosku o eKonto osobiste w mBanku

Zgody marketingowe są dobrowolne.

▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł; 

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro). 

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania. 

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 300 zł premii oraz 200 zł do Biedronki).

eKonto osobiste - szczegóły oferty mBanku 


Główne cechy konta osobistego dostępnego w mBanku to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie;
  tu warto zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów; 
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Do uzyskania wszystkich nagród (a więc premii, promocyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym oraz bonu do Biedronki) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Konto można założyć poprzez wspomniany e-dowód (co daje dodatkowy bonus 50 zł) lub za pośrednictwem kuriera, doradcy mobilnego albo w placówce mBanku.
Metody otwarcia konta osobistego w mBanku

Jeśli wybierzesz kuriera, to wtedy pojawi się dodatkowa opcja wskazania adresu do doręczenia umowy (może być to inny adres, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny). Kuriera można więc przyjąć tam, gdzie będzie z nim łatwiej się umówić - np. w miejscu pracy lub na uczelni.

W przypadku zawierania umowy o konto z mobilnym doradcą lub w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji (bo udział w niej biorą tylko wnioski składane na stronie promocji) - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć premię do 300 zł oraz bon do Biedronki o wartości 200 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać 2,2% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 2,2% do 20 tys. zł od mBanku


Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i korzystanie z rachunku oszczędnościowego nie jest wymagane na potrzeby promocji z premią do 300 zł i bonem 200 zł do Biedronki) może też skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. 

Szczegóły oferty to: 
 • oprocentowanie: 2,2% w skali roku
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 20 000 zł;
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez trzy kolejne pełne miesiące (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania 27.02, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach lutego, w marcu, kwietniu i maju).";.


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" odhacz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste (jak na poniższej grafice).
 
Zyskaj nawet 500 zł za konto osobiste w mBanku (+ 2,2% dla oszczędności)

Co to jest? To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe.

Aby uzyskać stawkę 2,2% w skali roku, spełnij poniższy warunek: 
"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 
(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia lutego miałeś na nich 300zł, aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec marca, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia lutego. Czyli: 
stan aktywów na Moich celach na 28.02 = 300zł 
Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.03 = 400zł -> Naliczy się promocyjne oprocentowanie 
Gdy stan aktywów na celach na 31.03 = 399zł -> NIE naliczy się promocyjne oprocentowanie)" 

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Przydatne dokumenty:

68 komentarzy:

 1. Od 1.01.2019 r? Zabrakło mi 2 tygodni :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie 2 lat - poczekam, aż Commerzbank zdecyduje się ich wystawić na sprzedaż i z tego powodu zrobią promkę bez karencji :)

   Usuń
  2. Uuu, niewiele zabrakło. Względem zeszłorocznych promocji ta data wyznaczająca okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w mBanku została o rok przesunięta, więc jest nadzieja, że kolejne przesunięcie w końcu pozwoli Ci się załapać również :)

   Usuń
 2. Jak sprawdzić datę zamknięcia konta w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział, infolinia.

   Usuń
  2. Na infolinii albo przeszukując skrzynkę mailową - mBank po zrealizowaniu dyspozycji wypowiedzenia umowy (jako jeden z nielicznych banków) przesyła w taki sposób informację o zamknięciu umowy.

   Usuń
  3. Dziękuję za odpowiedzi. Konto zamknięte w październiku 2018. Dziś poszedł wniosek :)

   Usuń
 3. Można podpisać umowę poprzez przelew z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku o konto nie ma takiej opcji. We wniosku o konto składanym na stronie promocji do wyboru jest eDowód (co daje jeden z bonusów 50 zł) lub kurier, doradca mobilny albo placówka banku.

   Usuń
 4. To kolejny bank z 3-letnią karencją!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy we wniosku trzeba załączać skan dowodu osobistego albo ksero dawać kurierowi?

  OdpowiedzUsuń
 6. Z programu poleceń też można skorzystać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku nie ma pola na wpisanie kodu polecenia.

   Usuń
 7. Czy aby napewno otwierając konto przez selfie jesteśmy wykluczeni z tej transzy 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji z premią do 300 zł dopuszczalne jest otwarcie konta "na selfie", ale to wymaga pobrania aplikacji i otwarcia konta za jej pomocą... a wtedy wniosek o konto nie byłby złożony na stronie promocji (do której linkuję w powyższym wpisie), a więc przepadnie bon do Biedronki o wartości 200 zł. Zatem jeśli ktoś nie ma e-Dowodu, to zyskałby 50 zł, ale niestety kosztem 200 zł.

   Usuń
 8. Mam pytanko jak w mbanku zamknolem konto 21.01.2019 to zalape sie na ta promicje???

  Bo nie rozumiem stwierdzenia- Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zamknąłeś 21.01.2019 to miałeś po 1.01.2019 więc obejmuje cię karencja.

   Usuń
  2. Ja też zamknolem, ale nie wiem kiedy 😂

   Usuń
  3. Zamknąłem- przejęzyczenie a Pan, Pani od razu halooo i smiechy. Dziekuje za odpowiedzi ale nadal nie wiem czy w ta promocje sie zalape bo jedna osoba pisze TAK a druga NIE

   Usuń
  4. Anonimowy22 lutego 2022 12:48 i Anonimowy22 lutego 2022 12:58 udzielili takiej samej odpowiedzi. Nie łapiesz się bo nie mieścisz się w karencji. Nie wolno mieć konto do 1.01.2019 a miałeś.

   Usuń
  5. Serdecznie Dziekuje za odpowiedz.

   Usuń
 9. Te 20 tys. zł na 2.2% można wpłacić jakoś od razu? Czy tylko poprzez te zaokrąglenia/końcówki jako to automatyczne oszczędzanie? Bo taki ograniczenie jest w ING. A jak tutaj to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można od razu wpłacić. Taki ogranicznik to chyba tylko ING ma. I limit też śmieszny te 5k.

   Usuń
 10. Czy można otworzyć od razu konto bez karty?

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlaczego w regulaminie nie ma informacji i bonusie do sklepu biedronka? Czy coś przeoczyłam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon jest w odrębnej promocji. Musisz złożyć wniosek przez stronę promocji. W ostatniej promocji tak samo to działo ale dawali bony Allegro.

   Usuń
  2. Czyli zakladajac konto przez link z artykułu normalnie łapiemy się na bon do biedronki mimo że nie jest on ujety w regulaminue promocji konta osobistego? Warunkiem jest przystąpienie do mokazji?

   Usuń
 12. Założyłem konto w lutym i już zrobiłem przelew na 1100 zł i płace kartą. Czy nie za bardzo się pospieszyłem? Bo wymagane jest to w następnym miesiącu po założeniu konta? Dostanę premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pospieszyłeś się. Płatności do końca kolejnego miesiąca więc mogą być już w miesiącu otwarcia. A wpływ musi być w 7-miu dniach od otwarcia konta więc też ok.

   Usuń
 13. Jak wygląda rezygnacja z karty i później z konta w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam pytanie wniosek złożyłem po 20 min. otrzymałem wiadomość skończyła się ważność wniosku złóż ponownie wniosek

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy aby uzyskać 2,2% na MoichCelach trzeba mieć o te 100zł więcej nie tylko na rach. oszczędnościowym , ale także na ekoncie osobistym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko na rachunku Moje Cele musi wzrastać saldo.

   Usuń
 16. Dzień dobry. Można powiedzieć, że jestem tu nowa i dlatego nie wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Mam nadzieję, że pomożecie :) Założyłam konto dzisiaj (4 marca). W poniedziałek pójdę do placówki podpisać umowę, mam 7 dni na wpływ 1000zł a do końca kwietnia trzeba zrobić 8 płatności. Czyli mogę te płatności zacząć już w marcu? Potem jeszcze po 8 płatności w maju i czerwcu. Czy te operacje muszą być na łączną kwotę 350 zł w każdym miesiącu, żeby uniknąć opłaty za kartę? I jeszcze jedno, jak wygląda sprawa rezygnacji z karty? Z góry bardzo dziękuję za wyjaśnienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz od razu płacić bo marcowe płatności wliczają się do tych 8 które trzeba zrobić do końca kwietnia.

   Jeśli chcesz zostawić sobie kartę to w każdym miesiącu musisz wydać 350 zł (do tego wliczy się te 8 płatności).

   Jak dostaniesz kartę i aktywujesz to w bankowości możesz ją zamknąć. Jak to ogarniesz w marcu to nie będzie opłaty za kartę bo za p-wszy mies. nie ma.

   W placówce pilnuj żeby podpisać umowę w promocji a nie żeby doradca pazerny na swoją premię wcisnął ci nowy wniosek.

   Powodzenia w bankobraniu! Wciąga :)

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję. Czyli po aktywacji karty mogę ją już w tym miesiącu zamknąć i płatności robić blikiem? Dobrze zrozumiałam?

   Usuń
 17. Czy mogę dodać do tego konta pełnomocnika i wyrobić też kartę dla niego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnika tak. Byle nie współwłaściciela bo cię to wykluczy z promocji.

   Usuń
 18. Jak kurier potwierdza tożsamość? Tylko sprawdza dowód? Bo umowa ma być podpisana elektronicznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko sprawdza dowód, składasz 2 podpisy i po wszystkim. Zostawia ci dokumenty i kartę w kopercie.

   Usuń
 19. Czy zaliczą mi tą promocję jeżeli, wykonam te płatności kartą przelewając pieniądze na moje konto revolut?

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam, sprawdziłam po czasie i okazuje się ze poprzednie konto zamknęłam w kwietniu 2019. będę chyba reklamować aby mi uznano promocje.
  Ale czy jeśli Zamówiłam kartę i ona już do mnie przyszła, to mogę jej nie aktywować? czy lepiej aktywować i od razu zamknąć bo na prwno nie będę nią płaciła aby wyrobić 350zl.

  OdpowiedzUsuń
 21. Bankobranie - sprawdź proszę, bo mBank nie przyznaje się do tej promocji. Moja żona założyła konto z linka (piszesz "złożony na stronie promocji (do której linkuję w powyższym wpisie)") i nic w banku nie wiedzą o Biedronce (pozostałe bonusy OK, "nie ma i nie było takiej promocji". Kilka rozmów z doradcami/chat (orka na ugorze) i dzisiaj padło "to nie jest promocja banku - robi ją podmiot zewnętrzny i my za to nie odpowiadamy :O
  Witki mi opadły... HELP!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby promocja nie była zweryfikowana, to bym o niej nie pisał. Link prowadzi do strony banku, a organizatorem jest sam bank - czego najlepiej dowodzi fakt, że nagroda w postaci bonu przekazywana będzie w bankowości (a nie np. mailem).

   Dlaczego konsultanci nie potrafią tego ustalić/zweryfikować? Nie wiem. Kto ma jednak w banku wiedzieć, ten wie i nagrody przyzna. Ważne żeby wniosek o konto został złożony poprzez stronę promocji (i to działa - to nie pierwsza tego typu promocja mBanku).

   Usuń
  2. Ok, dzięki za info.
   Będziemy zatem czekać.
   Jeśli się sprawdzą te warunki to... dyletanctwo mLinii przekroczyło max 🤬

   Usuń
  3. mam ten sam problem!

   Usuń
  4. ZWRACAM HONOR!!!
   Dziś w przedostatni dzień drugiego pełnego miesiąca po spełnieniu warunków wpadł kod do Biedronki i kasa też drugi miesiąc.
   Dzięki Bankobranie.
   Infolinia mBank to dyletanci.

   Usuń
 22. Czy jak aktywowałam kartę 31.03 to mogę ją zamknąć 1.04 i mi nie naliczą opłat? czy muszę jeszcze w kwietniu wykonać te transakcje na 350 zł?

  OdpowiedzUsuń
 23. Założyłem konto 14 lutego spełniłem wszystkie warunki i do dziś nie otrzymałem premi też tak macie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsza premia będzie do końca kwietnia.

   Usuń
 24. Czy ktoś już dostał bon do biedronki? Mają czas do końca kwietnia, ale już niecierpliwię się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś wpadł bon. Sprawdź w m okazjach.

   Usuń
  2. u mnie wczoraj było 19 mOkazji, dziś chcę spr czy mam bon do Biedronki, a tam nie mam nic:(

   Usuń
  3. U mnie też nie ma nic (konto żony). Wszystkie warunki spełnione!
   Już pisałem tutaj, że na infolinii mówili, że nie widzą bonu do Biedronki, ale nie ma też wpływu 100 zł za pierwszy miesiąc i 100 zł za drugi zgodnie z warunkami jaki dostaliśmy na skrzynkę na koncie (jest korespondencja z warunkami, ale nie ma Biedronki). Są opisane te 200 i 300 zł. Oczywiście ich nie przelali.... OSZUŚCI

   Usuń
 25. Czy ktos kto założył konto w kwietniu załapał się na bon do biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto zostało założone w kwietniu, to na przekazanie bonu bank ma czas do końca czerwca (i raczej jeszcze nikt nie dostał, bo z tego co wiem, to na bon czekają jeszcze osoby, które konto zakładały w marcu - w ich przypadku bank ma jeszcze czas na przekazanie nagrody do końca maja).

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, czy ten wpływ na konto 1000zł, może być zrobiony Blikiem?

   Usuń
 26. Konto założone w marcu, nie ma jeszcze ani bonu do Biedronki, ani bonusu 100 zł. No cóż, mają czas do jutra. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Którego marca? Może nie załapałeś/aś się na promocję... Zakładałam 15 marca, i dostałam zarówno 100 zł na konto jak i bon do Biedronki w mOkazajach

   Usuń
  2. Konto założone 7 Marca...

   Usuń
  3. Konto założone 7 marca,czyli , żeby załapać się na te premie/bonusy powinnam:- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnić wpływ 1000 zł
   - do końca kwietnia wykonać 8 płatności
   - w maju wykonać 8 płatności i zapewnić wpływ 1000 zł
   - w czerwcu wykonać 8 płatności i zapewnić wpływ 1000 zł
   Sprawdzałam dzisiaj o godz13 w dalszym ciągu nie ma ani 100zł ani bonu do Biedronki?

   Usuń
 27. Dzień dobry. Czy do tych 8 platnosci kartą wlicza się płatność telefonem czy muszę zapłacić plastikową kartą? Widzę ze transakcje wykonane telefonem w aplikacji są oznaczone inaczej niż te opłacone kartą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu: "Transakcje – transakcje Kartą wydaną do eKonta osobistego (w tym płatności telefonem) i/lub
   transakcje BLIKIEM/zbliżeniowe BLIKIEM. Do transakcji zaliczamy bezgotówkowe transakcje
   zakupu Kartą w punkcie handlowo-usługowym i w internecie (w tym płatności telefonem) oraz
   transakcje przy użyciu usługi BLIK w tym BLIKIEM zbliżeniowym w punkcie handlowo-usługowym
   i w internecie."

   Więc tak.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...