Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowana premia 400 zł do wzięcia i rowery do wygrania w promocji "Jazda po nagrodę" w BNP Paribas

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

11.02.2022

Gwarantowana premia 400 zł do wzięcia i rowery do wygrania w promocji "Jazda po nagrodę" w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja konta w BNP Paribas.

Promocja "Jazda po nagrodę" i konkurs "Rowerem przez świat"
Do zgarnięcia - w bardzo prosty sposób - czeka gwarantowana premia 400 zł. Dodatkowo promocji towarzyszy konkurs, w którym wygrać można rowery oraz sakwy rowerowe. Promocja "Jazda po nagrodę": zyskaj 400 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W promocji "Jazda po nagrodę" na każdego uczestnika czekają 2 gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 150 i 250 zł (co w sumie da tytułowe 400 zł).

Z kolei w konkursie "Rowerem przez świat" (towarzyszącym promocji z premią 400 zł), do wygrania czekają następujące nagrody:
 • 30 rowerów Rayon Siera o wartości 1000 zł każdy;
 • 100 sakw rowerowych Crosso Dry 60 o wartości 253 zł każda.

Limit rejestracji. Promocja (a więc jednocześnie i w konkursie) przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Jazda po nagrodę"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony); to już na tym etapie należy też zadeklarować wolę udziału w konkursie - o jego szczegółach piszę jednak nieco niżej;
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 6.03.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 20.03.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 20.03.2022 r.);
 • w marcu 2022 r. wykonaj min. 3 przelewy poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną BNP Paribas (mogą to być "zwykłe" przelewy na dowolne kwoty i na dowolne konto - np. na własne konto w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci uzyskanie pierwszego bonusu 150 zł oraz otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu - już w wysokości 250 zł. By go uzyskać, w kwietniu i maju 2022 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj min. 5 płatności Blikiem (na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas (tak samo jak wcześniej, może być to przelew z własnego konta w innym banku).

Kiedy otrzymasz bonusy za konto w BNP Paribas?


O kolejnych bonusach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu jazdaponagrode@bnpparibasplus.pl):
 • do 19.04.2022 r. o przyznaniu bonusu 150 zł (za spełnienie warunków w marcu);
 • do 27.06.2022 r. o przyznaniu bonusu 250 zł (za spełnienie warunków w kwietniu i maju).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 26.04.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek będą wpływać bonusy: do 30.04. (150 zł) oraz do 30.06.2022 r. (250 zł). 

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Jazda po nagrodę"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konkurs "Rowerem przez świat": wygraj rower lub sakwę rowerową


Udział w konkursie jest dobrowolny. Acz spróbować warto, bo to w praktyce nic nie kosztuje poza czasem poświęconym na zadanie konkursowe. Do wygrania czekają rowery oraz sakwy rowerowe - 130 nagród przy maksymalnie 3 000 uczestników, to całkiem spora pula, więc szanse na wygraną mogą być duże.

By wziąć udział w konkursie "Rowerem przez świat", już podczas rejestracji na stronie promocji zaznacz "Chcę wziąć udział w konkursie" i jako zadanie konkursowe prześlij fotografię "Rowerem przez świat” (można to zrobić wyłącznie podczas rejestracji w promocji, więc najpóźniej do 6.03.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli rejestracji). Uwaga: nie da się załączyć plików w formacie PNG (.png); do przesłania warto przygotować zdjęcie w formacie JPEG (.jpg) o rozmiarze do 3 MB.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest też spełnienie wszystkich warunków niezbędnych do uzyskania pierwszego z bonusów, czyli premii 150 zł (to te warunki, które należy spełniać do końca marca). 

Konkursowe jury wyłoni laureatów konkursu, wybierając najciekawsze zdjęcia spośród zgłoszonych - do 30 osób trafią nagrody w postaci roweru, a do 100 kolejnych osób otrzyma sakwy rowerowe. 

O przyznaniu nagród zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo do 29.04.2022 r. Wtedy do 15.05.2022 r. będzie należało zareagować na wiadomość i na stronie promocji podać adres korespondencyjny do przesyłki nagrody - ma to nastąpić za pośrednictwem kuriera najpóźniej do 31.05.2022 r.. Każdy uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę (rower lub sakwę). 

Do nagród rzeczowych organizator funduje również dodatkową nagrodę pieniężną, będącą równowartością należnego podatku, który zostanie odprowadzony do właściwego urzędu skarbowego.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Choć regulamin promocji nie wymaga wykonywania płatności kartą, to jej wyrobienie i posiadanie do momentu otrzymania nagród jest wymagane. Pamiętaj więc o wykonaniu 3 płatności kartą, by uniknąć opłaty miesięcznej. Do transakcji kartą nie wliczają się płatności Blikiem, bo bank traktuje je odrębnie.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, bo w jej przypadku łatwo można uniknąć opłaty miesięcznej.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Jazda po nagrodę" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 700 zł!

Przydatne dokumenty:

107 komentarzy:

 1. Jeśli konto zamknąłem 3.02.2021 to już teraz mogę założyć czy muszę zaczekać do marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy konto było faktycznie zamknięte tego dnia czy jedynie była jedynie złożona dyspozycja zamknięcia?

   Usuń
  2. Jeśli konto zostało już faktycznie zamknięte 3.02 ub.r. to możesz już otwierać.

   Usuń
 2. Skoro nie trzeba płacić kartą to można ją zamknąć i korzystać tylko z Blika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest wymagana i musisz ją mieć. Wszystko jest w arykule.

   Usuń
 3. Jak mam tylko kartę kredytową u nich to wyklucza to mnie? Kwestia czy mam umowę ramową

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza posiadanie aktywnej umowy ramowej.

   Usuń
  2. Umowa ramowa tylko dotyczy konta. Jak masz kartę kredytową to możesz wziąć udział.

   Usuń
  3. Umowa ramowa z bankiem dotyczy świadczenia wszelkich usług drogą elektroniczną, takich jak: otwieranie/zamykanie kont, płatniczych kart debetowych oraz kredytowych, lokat, kredytów, etc.

   Usuń
  4. Czy mając aktywną KK można zamknąć umowę ramową?

   Usuń
  5. Mając kartę kredytową możesz założyć konto i bierze udział w promocji. Osobiście przerabiałem. Wszystkie premie już dostałem.

   Usuń
  6. Czy zamknięcie dostępu do EKD nie oznacza automatycznego zamknięcia karty?

   Usuń
  7. Nie. Już miałem kartę kredytową w BNP właśnie bez bankowości. Wtedy myślałem, że umowa ramowa i bankowość przy karcie kredytowej to jedno. I zamknąłem a niepotrzebnie.

   Usuń
  8. Anonimowy12 lutego 2022 09:52

   Masz umowę ramową? Czytałeś ją? Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów nie mówi nic o karcie kredytowej ani o kredytach. Paribas rozdziela te tematy!

   Usuń
 4. Dobrze, że nie spełniałem karencji w poprzednie promce "Bonus na wiosnę" - w tej jest wyższa premia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W jaki sposób można sprawdzić czy i kiedy moje konto zostało zamknięte?

  OdpowiedzUsuń
 6. czy jak się zamknie konto i przeczeka parę lat (karencja) to wtedy można znów uzyskać premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie musisz czekać paru lat. Karencja to 12 miesięcy.

   Usuń
 7. Czy jak zakładałem konto na żonę to mogę teraz zakozyc na siebie z tego samego adresu IP, komputera to mogę też dostac bonus

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej na innym. Teoretycznie nie jest to wykluczone ale kiedyś miałem historię że też na jednym komputerze składałem 2 wnioski pod rząd i drugiego mi nie zaliczono. Udało mi się pogadać na ten temat i konsultantka tłumaczyła mi że system nie zaliczył drugiego wniosku pod rząd bo nie unikatowe IP do wniosku. Reklamację ostatecznie mi uznali bo miałem zrzuty ekranu ze składania wniosku ale od tamtego czasu każdy wniosek składam na inny komputerze/telefonie.

   Usuń
 8. Po jakim czasie od złożenia wniosku można się spodziewać kuriera? Ewentualnie czy jest wcześniej jakaś informacja, że np. kurier przyjedzie następnego dnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie!

   Usuń
  2. 3-4 dni. Był SMS dzień przed a rano dzwoniła pani w imieniu kuriera.

   Usuń
  3. Wg mnie to najprofesjonalniej obsługiwany proces podpisywania umowy przez kuriera. Inni powinni się uczyć.

   Usuń
  4. Kto wozi umowy? Pocztex?

   Usuń
  5. Tak. I robią to bardzo fajnie. Najlepiej spośród wszystkich a już miałem do czynienia z DHL, InPostem, TNT, Fedex i jeszcze takim kurierem co działał dla Citibanku tylko ale nawet nie pamiętam ich nazwy. DHL był najgorszy i go Paribas wymienił.

   Usuń
 9. Jakie to ma być zdjęcie? Format, wielkość itp... Dodałem zdjęcie w JPG i wyskoczyło,że nieprawidłowy format a nie ma żadnego info o formacie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie.

   Usuń
  2. U mnie najpierw png nie przeszedł, ale jak dodałem jpg to poszło.

   Usuń
  3. JPG nie wchodzi.

   Usuń
  4. Wyłącz AdBlock.

   Usuń
  5. Zdjęcie może mieć max. 3 MB.

   Usuń
  6. U mnie udało się załączyć. JPG 2,4 MB.

   Usuń
 10. Wniosek internetow nie został przyjęty, mam się zgłosić do oddziału :( Czy nadal będę uczestniczyć w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin:

   "zawrze Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej na podstawie wniosku złożonego po przekierowaniu za pomocą Linku promocyjnego:
   - na stronie internetowej Banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera albo
   - za pomocą Aplikacji Mobilnej, w ramach której weryfikacja tożsamości następuje poprzez Wideoweryfikację"

   Usuń
 11. Czy aplikację trzeba zainstalować na telefonie z numerem który podam w banku do potwierdzania przelewów? Czy można aplikację mieć na innym telefonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można korzystać z aplikacji na urządzeniu z innym numerem telefonu (sprawdzone w praktyce).

   Usuń
  2. Aplikacje mogą być też zainstalowane na urządzeniu bez numeru telefonu - ja mam np. wszystkie aplikacje na tablecie, który ma tylko połączenie z internetem poprzez wi-fi i wszystkie elegancko działają :)

   Usuń
  3. Nie znam apki, która byłaby powiązana z numerem telefonu podanym do kontaktu lub otrzymywania SMS z banku. To dotyczy nawet tego wynalazku TBSA, dzięki któremu oszczędzają na wysyłaniu SMS-ów :)

   PS. Nie byłem jeszcze klientem PKO, więc być może tam jest taka restrykcja
   Usuń
  4. Na iPhonach do Walleta nie da się dodać karty żeby płacić Apple Pay jeśli dodaje się kartę klienta z innym numerem telefonu niż telefon podany w banku. Dzwoniłem do Santandera pytać o co chodzi i mi konsultantka wytłumaczyła, że taka jest polityka Apple. Żeby dodać kartę trzeba przełożyć kartę SIM.

   Ale jeśli chodzi o aplikacje mobilne banków to faktycznie chyba wszędzie można korzystać do woli. Zwłaszcza że aplikacje można też zainstalować np. na tablecie a więc bez karty SIM.

   Usuń
  5. W PKO faktycznie jest z tym problem bo podczas aktywacji wysyła się SMS weryfikujący urządzenie więc wtedy wysyła się go z numeru telefonu na którym instaluje się aplikację.

   Usuń
 12. Czy dobrze rozumiem że teraz Poczta Polska rozsyła umowy?

  OdpowiedzUsuń
 13. czy jak zawarlam umowe w lutym to juz mam w lutym wykonac te 3 przelewy?

  OdpowiedzUsuń
 14. W jakim czasie najszybciej można to konto mieć w całości aktywne żeby dostać na nie przelew bo zależy mi na czasie? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy przelewy musze zrobic w marcu czy moge w lutym zaraz po zalozeniu konta?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy aktywację karty i nadanie PINu można wykonać tylko przez infolinię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywacja karty możliwa jest poprzez wysłanie SMS-a na numer wskazany w liście załączonym do karty. Wtedy PIN przychodzi w wiadomości zwrotnej.

   Inne sposoby aktywacji karty (oprócz infolinii) to (za stroną internetową banku): aplikacja banku (Finanse> Karty> Aktywuj> Nadaj PIN) oraz bankowość (Moje Finanse> Karty> Aktywuj> Nadaj PIN).

   Usuń
  2. Wczoraj od kuriera dostałam list z kartą i informacją, że aktywację i nadanie PINu mogę dokonać poprzez infolinię. Do bankowości mobilnej nie mogę się zalogować, gdyż moje konto nie jest aktywne, tak samo jest ze stroną internetową.

   Usuń
  3. Drzewiej PIN do karty był aktywowany poprzez wysłanie płatnego SMS na wskazany numer.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 17 lutego 2022, 13:14 - w jaki sposób chciałeś się logować do ich strony internetowej?

   Usuń
  5. Podpinam się pod pytanie - również mam informację, że aktywacji i nadanie PINu można dokonać przez kontakt z infolinią. Czy to się odbywa przez połączenie z konsultantem pod tym samym numerem co zastrzeganie kart? Bo głos w słuchawce mówi aby wybrać 1 w celu zastrzeżenia karty lub blokowania/odblokowania dostępu elektronicznych, a pod 2 jest np. składanie dyspozycji, ale jak np. wybrałam 2, to mi każe podać numer identyfikacyjny. Jedyny numer jaki otrzymałam od BNP to login do bankowości, ale nie jest to nr identyfikacyjny, bo jak go wpisuję, to mówi że jest nieprawidłowy. Podpowie ktoś jak to w końcu zrobić? Pod 1? Bo się pogubiłam :)

   Usuń
  6. OK, już znam odpowiedź na swoje wczorajsze pytanie z 14:20, sama zweryfikowałam ;)
   Podpowiadam więc dla zainteresowanych - tak jak przychodzi w liście z kartą - należy zadzwonić na infolinię, wybrać 1 i połączyć się z konsultantem, którego prosimy o aktywację karty, on nas weryfikuje, w systemie aktywuje kartę oraz dostęp do bankowości elektronicznej, a następnie przełącza na automatyczną sekretarkę, gdzie słuchamy instrukcji i nadajemy PIN do karty.

   Usuń
  7. można również kartę aktywować oraz nadać pin do karty przez bankowość internetową pomimo informacji która przyszła z kartą że tylko infolinia. Sama sprawdziłam działa.

   Usuń
 17. BNP miał czas do dzisiaj tj 18.02.2022 ale zamiast akceptacji spełnienia warunków promocji świąteczny czas przyszło to:
  "Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w promocji „Świąteczny czas”

  Informujemy, że z przyczyn technicznych informację o tym czy zostali Państwo Laureatami pierwszej nagrody wraz z instrukcją do uzupełnienia numeru konta wyślemy na początku przyszłego tygodnia.

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Świąteczny czas”

  Organizatorem promocji „Świąteczny czas” jest Hagen Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 60 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: swiatecznyczas@bnpparibasplus.pl"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strach pomyśleć co się będzie dziać w przyszłości - tylko na przestrzeni niespełna 2 tygodni lutego pojawiły się oferty aż 3 nowych promocji :)

   Usuń
 18. Do 3 płatności kartą są liczone zakupy kartą na Allegro, w tym za pośrednictwem PayU, dotpay itd? Żeby nie płacić za kartę otwartą na dzisiaj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności poprzez operatora PayU przy Allegro ma MCC 8999.

   Usuń
  2. Żeby nie płacić za kartę to nie ma żadnych wykluczeń. Ograniczenia pośredników i MCC są tylko dla płatności w ramach promocji.

   Usuń
 19. Witam. Mam pytanie czy te 3 transakcje o których pisze w pierwszej części promocji można wykonać w lutym i resztę w marcu i kwietniu co by przyspieszyła promocję? Czy czasowo to nic nie A wręcz trzeba w marcu ich dokonać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie możesz przyspieszać. Trzeba się trzymać wyznaczonych terminów.

   Usuń
 20. Zastanawiam się czy czegoś źle nie zrobiłem. Zarejestrowałem się wysłałem zdjęcie później wypełnianie wniosku. Wybrałem utworzenie przez aplikację, która już miałem na telefonie, posiadam kk z BNP. Nie mogłem na telefonie utworzyć więc odpaliłem drugi telefon i w aplikacji dałem otwórz konto. Konto otwarte, karta debetowa w drodze, a ja dziś otrzymałem emial
  Twój wniosek o konto "Otwarte na Ciebie" wygasł - minęło 7 dni od rozpoczęcia jego wypełniania.

  Rozumiem że już mogę zamknąć konto? Nie otrzymam i tak nagrody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygasł twój p-wszy wniosek. Jeśli drugi składałeś po linku z maila to powinien brać udział w promocji. Napisz w bankowości albo zadzwoń na infolinię potwierdzić czy to otwarte konto jest podpięte pod promocję.

   Usuń
 21. Zamknąłem konto ponad rok temu w BNP Paribas, dzisiaj spróbowałem zalogować się na stary login i w serwisie internetowym normalnie mogę się logować, ale nie mam żadnych produktów. Czy karencja mnie również obejmuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak minęło 12 miesięcy od zamknięcia konta to możesz wziąć udział ale wpierw musisz zamknąć umowę ramową (dostęp do bankowości) w placówce lub przez infolinię.

   Usuń
 22. Witam, zarejestrowałem się na stronie promocji i przeszło do rejestracji konta na stronę bankową niestety wniosek się zawieszał i ponowna rejestracja wychodzi że mail już zajęty więc powinno być zarejestrowane i założyłem konto ze strony głównej BNP czy będę brał udział w promocji? Czy nie, bo nie podpisze umowy, lub jak zadzwonią to spytam się czy to konto jest podpięte.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ta bezpłatna karta jest możliwa tylko dla osób poniżej 26 roku życia. Ta zasada jest warunkiem koniecznym. Sprawdziłem to na sobie i nie mogłem założyć tej karty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta Otwarta na Dzisiaj jest za 0 zł (bez konieczności wykazywania się jakąkolwiek aktywnością) w przypadku osób poniżej 26. roku życia. W przypadku starszych klientów opłata miesięczna za tę samą kartę wynosi 5 zł, ale można jej uniknąć, wykonując min. 3 płatności w miesiącu kalendarzowym.

   Usuń
  2. Aha. W aplikacji mam napisane że mam karte otwarta na dziś MC,a zostało mi pobrane 6 zł. Jak za tą drugą kartę. To co Pan napisał zgadza się całkowicie.wychodzi na to że muszę się upomnieć do banku w tej sprawie? Bo 3 opłaty karta w lutym zrobiłem.

   Usuń
  3. A nie masz przypadkiem napisane ze opłata za wyciąg bankowy? Ja niby zaznaczyłam przy zakładaniu konta wyciąg papierowy.

   Usuń
  4. To za wyciąg. Pisz reklamację.

   Usuń
  5. W tabeli opłat i prowizji jest opłata za wyciąg 6 zł, czemu trzeba pisać reklamację?
   Gdzie zmienić na nieotrzymywanie papierowego wyciągu ?

   Usuń
  6. Udało mi się zmienić wyciąg za 6 zł dzwoniąc na infolinię banku jakby co.

   Usuń
  7. Tak . Dziękuję. Też dzwoniłem i zmienione.

   Usuń
 24. Tak mam rzeczywiscie. Jak to zmienic? Próbowałem w aplikacji ale nie wiem gdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba dzwonić na infolinię i oni tam zmienią, od razu złóż reklamację na te 6 zł by ci zwrócili. W umowie miałam zaznaczony wyciąg elektroniczny i tak mi pobrali opłatę. Zmieniłam to na infolinii i po miesiącu znów pobrali i znów składałam reklamację.

   Usuń
  2. U mnie zadziałało po pierwszym telefonie. Za kwiecień już nie pobrali a na maila wysłali wyciąg elektroniczny. Dziękuję. Pozdrawiam.

   Usuń
 25. Dostał już ktoś może maila, żeby podać numer konta do wypłaty pierwszej nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie. Na 99% będą w przyszły wtorek.

   Usuń
 26. Ponawiam pytanie czy ktoś już dostał maila odnośnie odbioru pierwszej nagrody, bo u mnie cisza.

  OdpowiedzUsuń
 27. A dzisiaj ktoś już dostał maila?

  OdpowiedzUsuń
 28. Do końca dnia mają podać, pisałam na maila.

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy w tej promocji liczy się tez przelew blik na telefon?

  OdpowiedzUsuń
 30. Wszystko gra. Mail dziś przyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 31. Witam, również nie dostałem pierwszej nagrody. Wysłałem e-mail reklamacyjny ale nie dostałem żadnego potwierdzenia , że email doszedł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku uwzględnili reklamację. Bank podobno przesłał informacje że konto zostało założone nie poprawnie z linku promocyjnego.

   Usuń
 32. Warto złożyć relacje przez maila, a najlepiej w oddziale banku, wtedy macie potwierdzenie na piśmie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Cześć.
  Czy ktoś Was też ma problem z BLIKiem? Wpisuję kod w na stronie, ale nie przychodzi potwierdzenie na aplikacji. Wszystkie opcje mam uruchomione. Aplikację resetowałem kilka razy. Sprawdzałem nawet na innym telefonie i nic. Dodam, że w innych bankach BLIK mi działa. W BNP już 2 tyg. to naprawiają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo, zglosilam tydzien temu i do tej pory nie naprawili

   Usuń
  2. Czy naprawili ci blika? U mnie to samo. Bnp milczy

   Usuń
 34. Mi wysłali ten rower, ale bałbym się nim gdzieś jechać 🤣

  OdpowiedzUsuń
 35. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 36. Wczoraj przyszły maile z potwierdzeniem drugiej nagrody. No to czekamy na kasę ;)

  OdpowiedzUsuń
 37. U mnie też jako 3nagroda, potwierdzenie

  OdpowiedzUsuń
 38. Czy można już zamykać konto czy są jakieś kruczki i lojalka ? Nie widzę, ale wolę się upewnić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz zamykać. Lojalki nie ma.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...