Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł w bonach do Biedronki za skorzystanie z karty kredytowej mBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.02.2022

200 zł w bonach do Biedronki za skorzystanie z karty kredytowej mBanku

mBank odpalił nową promocję z kartą kredytową w roli głównej. 

Promocja "Płać kartą i zyskaj bony do Biedronki"
Do wzięcia - w całkiem prosty sposób - czeka 200 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. A przy okazji przypomnę, że można też zgarnąć do 300 zł w bonusach pieniężnych za konto osobiste w tym banku.

[Promocja zakończona. Na stronie promocji pojawiła się informacja: "Liczba dostępnych bonów na 11.02.2022r.: 0", co oznacza zakończeniu promocji z powodu wyczerpania puli nagród.

Sprawdź aktualne promocje z kartą kredytową.]

Jeśli nie masz jeszcze konta w mBanku, sprawdź jak uzyskać wspomniane nawet 300 zł premii za eKonto osobiste (i do tego 2,2% dla oszczędności do 20 tys. zł).

Promocja: "Płać kartą i zyskaj bony do Biedronki"


Dla kogo promocja karty kredytowej? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada karty kredytowej w mBanku. Ponadto w regulaminie promocji możemy jeszcze znaleźć zapis:
"Nie wyślemy Bonu podarunkowego jeżeli wydamy nową Kartę Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive w miejsce Karty zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia Karty."

I to właściwie tyle, jeśli chodzi o wykluczenia. Ewentualne posiadanie innych produktów w mBanku (np. konta osobistego, rachunku firmowego czy kredytu) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Nagroda. W promocji do wzięcia są 2 bony do Biedronki o wartości 100 zł każdy. Tego typu bon (który bank przekaże Ci w postaci kodu) można wykorzystywać wielokrotnie (aż do wyzerowania salda środków). Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji, bony mają być ważne bezterminowo.

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna nawet do 20.04.2022 r., to warto uwzględnić, że mBank zamierza nagrodzić 1 100 pierwszych osób, które zawnioskują o kartę i spełnią warunki uzyskania bonów (bonów bank przygotował więc maksymalnie 2 200 sztuk). O aktualnie dostępnej liczbie bonów do rozdania mBank ma informować tutaj (aktualizacje stanu dostępności nagród mają odbywać się we wtorki i piątki).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Płać kartą i zyskaj bony do Biedronki":
 • najpóźniej do 20.04.2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową (Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive - ostatnia z kart dostępna jest tylko dla posiadaczy mKonta Intensive), zaznaczając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i akceptując jej regulamin;
  (wniosek o kartę można złożyć poprzez bankowość internetową, na infolinii lub w placówkach banku albo za pośrednictwem strony promocji); 
 • zawrzyj umowę o kartę;
 • do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy o kartę wykonaj min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty (mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce).

Nagrodę (będą to 2 bony do Biedronki o wartości 100 zł każdy) otrzymasz za pośrednictwem bankowości internetowej i wiadomością e-mail bardzo szybko, bo już do 5. dnia roboczego następującego po wykonaniu ostatniej z wymaganych płatności kartą. 

Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można przy zapłacie za towary lub usługi (także w Internecie). Pamiętaj jedynie, że mBank nie uwzględni:
"wypłat gotówki, przelewów z rachunku Karty, płatności Kartą w ramach usługi mTransfer, transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe), transakcji w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory"

Karta kredytowa - szczegóły oferty mBanku


W promocji wyrobić można kartę kredytową Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive. Standardowo za wydanie takiej karty mBank pobiera opłatę (30 zł w przypadku dwóch pierwszych wymienionych kart, a 50 zł za kartę World Mastercard Intensive). Dla uczestników powyższej promocji jest jednak dobra informacja, bo w regulaminie można znaleźć zapis, że jeśli spełnisz warunki promocji, to otrzymasz kartę bez opłaty za jej wydanie. I w takim przypadku to ten zapis bierze górę nad warunkami z taryfy prowizji i opłat.

W mBanku nie ma opłat miesięcznych za kartę kredytową. Opłata roczna pobierana po zakończeniu każdego roku użytkowania karty wynosi 100 zł w przypadku kart Standard, 350 zł za kartę World Mastercard i 400 zł za kartę World Mastercard Intensive. Da się jej uniknąć, ale wtedy w ciągu ostatnich 12 miesięcy trzeba wykonać transakcje kartą na sumę odpowiednio: 12 000, 18 000 oraz 30 000 zł.

💡Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Za podrzucenie informacji o promocji mBanku dziękuję Czytelniczce Barbarze.

Alternatywne promocje z kartą kredytową


Nagroda o wartości 200 zł za skorzystanie z karty kredytowej nie robi aż takiego wrażenia, gdy w wielu bankach więcej można zyskać przy okazji otwarcia konta osobistego (choć trzeba przyznać, że warunki promocji karty kredytowej w mBanku są bardzo proste). Jeśli jednak decydować się na taką kartę kredytową, to warto sprawdzić gdzie można zyskać więcej - a możliwości takich nie brakuje. Citibank daje (do wyboru) bon o wartości aż 400 zł do Biedronki lub projektor multimedialny Overmax (o wartości ok. 449 zł). Z kolei w BNP Paribas można zgarnąć bony do Allegro o wartości 300 zł, a Bank Millennium przygotował bony do Circle K (też na łączną kwotę 300 zł). W dodatku w każdym z tych banków dla osób wyrabiających kartę banki przewidują uproszczone zasady utrzymania karty za 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy.

Promocje bankowe z mniejszymi lub większymi bonusami, limitowane okazje i wyszukane akcje także dla obecnych klientów. Jak się o tym wszystkim dowiadywać? Sposób jest prosty: to newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie. Zapis zajmie Ci chwilę - podobnie, jak rezygnacja, jeśli kiedyś tak postanowisz:

Przydatne dokumenty:

101 komentarzy:

 1. Reasumując, można przystąpić do promocji, wykonać 10 płatności kartą, poczekać na kody i wypowiedzieć umowę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale wtedy trzeba zaplacic minimum 100 za roczne uzywanie karty...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wypowiesz umowę za kilka miesięcy to nie.

   Usuń
  2. Co rozumiemy przez za kilka miesiecy

   Usuń
  3. Zamieszczam odpowiedź udzielona przez mBank na pytanie tutaj zadane, ktora otrzymałem na e-mail.

   W dowolnym momencie może Pan zastrzec kartę lub całkowicie wypowiedzieć umowę o korzystanie z karty kredytowej.

   Jeśli wykona Pan tę czynność przed upływem 12 miesięcy od wydania karty, nie naliczymy opłaty rocznej.

   Jeśli będzie Pan miał dodatkowe pytania, zapraszamy do rozmowy bezpośredniej z konsultantem mLinii. Do połączenia z konsultantem proszę przygotować identyfikator klienta i telekod.

   Usuń
  4. Da się zamknąć kartę telefonicznie albo przez aplikację czy trzeba osobiście?

   Usuń
 3. Podłączam się do pytania Kolegi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy muszę mieć konto w mBanku aby skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak wygląda roczna płatność za kartę przy wypowiedzeniu umowy po kilku miesiącach? Płacimy proporcjonalnie? Jeśli tak to czy można się wymigać z płatności jeśli w okresie obowiązywania umowy spełnimy proporcjonalnie warunek zwolnienia z opłaty (czyli np przy Mastercard Standard wydamy 4 tysiące w 4 miesiące)?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli nie ma żadnego okresu karencji? Aktualnie mam kk z poprzedniej promocji, która zostanie zamknięta 10 lutego. Czyli po zamknięciu mogę wziąć znowu udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. teoretycznie tak, ale jak bedzie w praktyce to się okaże. U mnie nie przeszło

   Usuń
 7. Czy jeśli w ciągu miesiąca wykonam 10 płatności kartą i zamknę kartę po otrzymaniu nagrody to również zapłacę opłatę roczną za kartę w kwocie 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ważna informacja: nie można zawrzeć umowy za pośrednictwem kuriera. Pod koniec składania wniosku wybieramy placówkę, w której chcemy podpisać umowę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tylko szkoda że w ramach wyrabiania karty trzeba obowiązkowo założyć konto mKonto Intensive. To powoduje moim zdaniem że jak za jakiś czas będę chciał otworzyć konto osobiste w ramach promocji to już nie będę mógł skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w ktorym punkcie regulaminu to widnieje, bo niestety nie widzę.

   Usuń
  2. Konto Intensive jest wymagane tylko gdy chcesz kartę Intensive.

   Usuń
  3. Faktycznie, jak się wybierze Mastercard Standard to nie ma wymogu. Dziękuje za pomoc

   Usuń
 10. Dziś zamknąłem KK którą dostałem w listopadzie.Czy za tydzień mogę wnioskować o nową czy jest jakaś karencja?Konsultant sam do końca nie był pewien-przez miesiąc ma być jeszcze coś aktywne ale nie wiem czy KK czy też jej rachunek techniczny.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja dostałam taką odpowiedź:
  bardzo nam przykro, ale nie możemy przyznać Ci karty kredytowej, o którą wnioskowałeś. Powodem jest duża aktywność na rynku bankowym w ostatnim czasie lub nieprawidłowości w obsłudze zobowiązań kredytowych, które wynikają z raportu Biura Informacji Kredytowej (BIK).
  😋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentując dwoma słowami: cały mBank.

   Usuń
 12. Jest jakaś różnica między standard, a world?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak splacac karte kredytowa w mbanku bez posiadania konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda karta kredytowa ma rachunek do spłat. Robisz na niego przelew z dowolnego banku.

   Usuń
 14. np. w Bezcenych Chwilach standard nie bierze udziału

  OdpowiedzUsuń
 15. Ktoś podpisał umowę? Koniecznie trzeba iść do placówki (trzeba ją wybrać w ostatnim kroku), czy może być kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo wyklikujesz wszystko w bankowości i umowę podpisujesz Smsem, albo w placówce.

   Usuń
  2. nie ma możliwości sms

   Usuń
 16. Czy to chodzi o kartę do zwykłego konta osobistego? Cytując: "Nie wyślemy Bonu podarunkowego jeżeli wydamy nową Kartę Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive w miejsce Karty zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia Karty."???

  OdpowiedzUsuń
 17. Liczba dostępnych bonów na 11.02.2022r.: 0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SZybko poszło niestety :(

   Usuń
  2. Czy to oznacza że można sobie już darować robienie transakcji? Wczoraj podpisałem umowę :/

   Usuń
  3. Podpinam się pod pytanie ??

   Usuń
  4. No ciekawe. Ja wczoraj dostałem kartę, dziś zdążyłem zrobić 3 płatności. Ale punkt "Do 1 100 pierwszych osób, które zawnioskują o Kartę i spełnią warunki Promocji
   wskazane niżej wyślemy po dwa Bony podarunkowe" nie napawa mnie optymizeme :( Jutro zrobię resztę płatności i zaczekam 5 dni. Jak nie będzie nagrody to składam reklamację.

   Usuń
  5. wg mnie każdy kto podpisał umowę to się załapie na bony

   Usuń
  6. Uczciwiej byłoby tak jak piszesz ale z tego zapisu w regulaminie to wynika coś innego.

   Usuń
  7. Czy Mr. Złotówa może rozwiać te wątpliwości?

   Usuń
  8. Regulamin (pkt. 2 w części pt. "Warunki/zasady promocji") mówi, że o kolejności przyznania bonów decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków (a więc włącznie z wykonaniem płatności). Brzmi to więc dość pesymistycznie dla tych, którzy kartę wyrobili, ale jeszcze nie zdążyli zrobić transakcji (albo nawet karta jeszcze nie dotarła).

   Z drugiej jednak strony praktyka banków jest taka, żeby uczestnicy promocji nie odchodzili z kwitkiem (a więc by ktoś nie zostawał bez nagrody, bo był np. tysiąc sto pierwszą osobą). Taki rozczarowany klient, zachęcony promocją do wyrobienia karty, mógłby szybko odejść. A z założenia promocji bankowych nie o to chodzi bankom. To więc daje jakąś nadzieję.

   W niektórych bankach przy takich wątpliwościach udawało mi się to praktyczne podejście banków dodatkowo potwierdzić. Tu niestety nie mam takiej możliwości.

   Gdybym był w takiej sytuacji, to z racji prostoty warunków i krótkiego okresu wyczekiwania na nagrodę, wykonałbym płatności i czekał na bony. A gdyby one nie przyszły, to na pewno zgłaszałbym reklamację (wskazując na wszystkie okoliczności, np. rozciągłość czasu między przyznaniem karty, a jej dotarciem, czy na informację na stronie promocji o dostępności puli bonów w momencie wnioskowania o kartę).

   Usuń
  9. no ja to rozumiałąm tak, ze skoro mogłam zaznaczyć we wniosku, że biorę udział w promocji to znaczy, że wniosek zanalazł się w tych 1100. Po wyczerpaniu 1100 wniosków nie powinno być możliwości brania udziału w promocji.
   Pozyjemy zobaczymy.
   Ale w moim przypaku nie było by to fajne, bo ja nawet nie biorę tu udziału, ale zachęcone dwe osoby przez mnie tak i nie chciałąbym, żeby z pierwszym razem się zawiodły.

   Usuń
  10. Ale w regulaminie jest napisane ze spelnienie warunków. Mozna przecież wyrobic sobie kartę, nie wykonać płatności czyli nie spełnić warunków.to jakby to mialo wyglądać, bank by zaklepal bony dla tej osoby a ona by nie spelnila warunków i by ich nie dostala...

   Usuń
  11. Dajcie znać jak u was sytuacja wygląda. Napiszcie czy po 5 dniach dostaliście bony.

   Usuń
  12. Dokładnie, bo jeśli już po promocji, to trzeba szybko odstąpić od umowy.

   Usuń
  13. 5 lutego wykonałem 10-tą transakcję i nie otrzymałem bonu. Dodam, że umowę podpisałem 30 stycznia, więc wcześniej niż opisano to na tym blogu. W tym dniu 959 wniosków było dostępnych... Co więcej Pani z infolinii, mówi że bony się skończyły jeśli ich nie otrzymałem. Po wyrażeniu niezadowolenia Pani jeszcze cos sprawdziła i powiedziała żebym jeszcze poczekał do połowy tego tygodnia i jeśli bony nie przyjdą, wtedy już będę miał 100% pewności, że bonu nie otrzymam.... coś tu nie gra...

   Usuń
  14. No właśnie toż tam to jest jakie burdel. Pani mnie dziś przekonuje że 11 lutego bony się skończyły, czemu więc tobie nie dali?

   Usuń
 18. Pani z infolinii twierdzi ze bony się skończyły i jeśli ktoś wyrobił kartę i nie zdążył wykonać wymaganych płatności to juz się nie załapie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Czegoś nie rozumiem. Kiedy składałam wniosek o kartę kredytową w Citi Handlowym albo BGŻ, miałam przyznany limit kredytowy do wykorzystania. Wg umowy o korzystanie z karty kredytowej zawartej z mBankiem dostałam kredyt w wysokości 5 000,00, od którego wyliczone są koszty kredytu 459,59. Mam wrażenie, że coś tu jest nie tak. Nigdzie też nie widzę informacji, że umowę zawarto w ramach akcji "Płać kartą i zyskaj bony do Biedronki". Czy inni też tak mają, czy to tylko u mnie?

  OdpowiedzUsuń
 20. ile było bonów dostępnych 6-tego?

  OdpowiedzUsuń
 21. ile było bonów dostępnych 7-ego?

  OdpowiedzUsuń
 22. W regulaminie jest info, że promocja jest od 26.01, opis promocji na Bankobraniu pojawił się 7.02. Złożyłem wniosek 8.02, został przyjęty, bony są, potwierdzenie mailem, zaproszenie do oddziału. Zapis regulaminu mówi, że liczy się dzień złożenia wniosku. Podpisałem umowę w Oddziale 14.02 - pracownik informuje mnie, że bonów już nie ma i się nie załapałem. Zobaczymy, będę reklamował. 10 transakcji należy wykonać pierwszego PEŁNEGO miesiąca po otrzymaniu karty. Zatem są tutaj koledzy, którzy podpisali umowę i otrzymali kartę w styczniu? Bo jeśli w lutym to transakcje należy wykonać w MARCU. A wracając do Promocji: czy tylko ja odnoszę wrażenie, że regulamin jest źle i niejasno skonstruowany?

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten bank to jakaś kpina, założyłem na początku promocji, kiedy w puli było jeszcze 959 z 1100 wniosków dostępnych, po przyjściu karty wykonałem transakcje w ciągu 3 dniach wymagane 10 transakcji, po 6 dniach roboczych zapytałem na czacie czemu nie otrzymałem kodów. Pani stwierdziła, że kody się skończyły. Czy to czasem nie jest antyreklama dla tego banku?

  OdpowiedzUsuń
 24. no to super :( moja jedna polecona osoba podpisała umowę 9 lutego, druga 8 lutego. DO tej pory karty nie dotarły. Kiedy wypełniałam im wnioski było 256 dostępnych wniosków. A tu sie okazuje, ze już mogło ich nie być???
  No bardzo ciekawe jak oni teraz z tego wybrną? Ja nauczona różnymi dziwnymi sytuacjami teraz mam nawet zdjęcie tego, ile jest jeszcze bonów wolnych.
  Oj chyba zasypiemy ich reklamacjami.

  OdpowiedzUsuń
 25. Napisałam wiadomość w bankowości internetowej żeby pani mi odpowiedziala czy jeśli jeszcze nie mam karty, więc i transakcji nie zrobiłam, ale wniosek złożyłam jak było dostępnych ponad 500 bonow to dostanę te bony czy nie.
  Odpowiedź jest taka:
  Wniosek zlozyla pani w promocji, więc jak spełni pani warunek płatności to dostanie pani bon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób można wysłać do nich wiadomość w bankowości internetowej? Klikam w kopertę, wyświetla się podstrona "Wiadomości" z komunikatem "Nie mamy dla Ciebie żadnych nowych wiadomości". Nie ma tam opcji wysłania wiadomości do banku.

   Usuń
  2. Nie mam teraz dostępu do strony, ale wydaje mi się,że tak to było
   Na dole strony po prawo jest takie coś niebieskie, po naciśnięciu daje się pisać jakby czat. Piszesz do nich, odpowiadają najczęściej w ciągu 10-15 min. Jak cię wyloguje to po ponownym zalogowaniu wszystko jest.

   Usuń
 26. Czyli mamy rozbieżność stanowisk pracowników banku. Zobaczymy co życie przyniesie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, jedna moja namówiona osoba składała wniosek 8, wczoraj zrobiła płatności,czyli we wtorek powinna dostać bony.

   Usuń
  2. Skoro składała wniosek 8 lutego to powinna dokonać 10 płatności pierwszego PEŁNEGO miesiąca czyli w MARCU.

   Usuń
  3. @Unknown, w regulaminie zapis brzmi: "Aby otrzymać Bony podarunkowe powinieneś do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu Umowy o korzystanie z Karty wykonać Kartą 10 Transakcji bezgotówkowych.".

   Można więc takie płatności wykonywać i w miesiącu zawarcia umowy, i w miesiącu kolejnym.

   Gdyby trzeba było czekać z transakcjami do marca, to ten warunek musiałby brzmieć inaczej. Np. 'w pierwszym pełnym miesiącu po zawarciu Umowy o korzystanie z Karty wykonać Kartą 10 Transakcji bezgotówkowych'.

   Usuń

  4. #Kasia, 17 lutego 2022, 00:06

   Kasiu, jestem w bardzo podobnej sytuacji - proszę napisz jak Ci poszło.

   Iwona.   Usuń
  5. Iwonka, poszło tak, że wczoraj pisałam reklamacje dla jednej i drugiej osoby, którą zachęciłam. Wcześniej rozmowy na czacie i "bony skończyły się 11 lutego".
   Wymiana korespondencji była długa, ale się opłaciło. Dziś jedna i druga osoba dostała po 200 zł na kartę. Tak, że polecem nie dać się zbyć.

   Usuń
 27. Promocja trwa od 26 stycznia, a jak dowiedziałem się na mLinii, po podpisaniu umowy karta jest dostępna jako wirtualna do płatności telefonem. Więc nawet jeśli nie masz fizycznej karty, to możesz płacić telefonem. I właśnie te osoby wyczerpały pulę bonów. A warunkiem promocji było zawarcie umowy _ORAZ_ dokonanie 10 płatności kartą, a nie samo złożenie wniosku. Podsumowując, reklamacja nic nie da, jedynie można odstąpić od umowy, żeby nie być wykluczonym z przyszłych promocji (brak karencji).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka odpowiedź dzisiaj dostałem w bankowości internetowej:
   Dzień dobry, podczas zawierania umowy, ilość dostępnym bonów, była. W związku z tym otrzyma Pan bon po spełnieniu warunków.

   Usuń
  2. No okazuje się że niezupełnie tak jest, skoro dzis jedna osoba napisała ze dostala bony po platnosciach z tego piątku...

   Usuń
 28. Dostałem kartę, dzisiaj się loguje i widzę że zostałem obciążony opłatą 30 zł. Z jakiego to niby powodu ? Skoro uczestnicy promocji mieli być zwolnieni z opłaty..

  OdpowiedzUsuń
 29. Zadzwoniłem na infolinię mbanku z zapytaniem dlaczego naliczyli mi opłatę w wysokości 30 zł za wyrobienie karty w ramach promocji (wniosek złożyłem 8.02 wypełniając formularz promocyjny, dzień później umowa podpisana w banku). Miły Pan poinformował że nie biorę udziału w promocji. Na moje pytanie jak to możliwe, skoro wypełniłem wniosek w ramach promocji - nie był w stanie odpowiedzieć. Przeprosił i zaproponował zwrot za opłatę. Pierwszy raz się spotykam z takimi jajami a biorę udział w bankobraniu czwarty rok. Oczywiście złożyłem dyspozycję zamknięcia karty. Co najlepsze usłyszałem po 30 dniach następuje wstępne zamknięcie karty kredytowej, ale całkowicie po następnych dwóch cyklach rozliczeniowych. Więc jak będzie kiedyś promocja znów na kredytową u nich to ciekawe od jakiej daty będzie liczone że nie jestem klientem czy od okresu 25.03 (bo wtedy kończy się pełen cykl czy dopiero 25.05)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy odstąpić od umowy w ciągu 14 dni.

   Usuń
  2. Nie zamykaj tylko odstąp od umowy bo nie zalapiesz się na następną promocję. Nie zapisaleś się do tej bo w pierwszym okienku wniosku nie zaznaczyleś że przystepujesz do promocji. Sęk w tym że okienko przystąpienia do promocji mogło ci się nie wyświetlać. U mnie tak było, spełniałem warunki z regulaminu, ale okienka nie było. Zorientowałem się bo wcześniej wypełniałem wniosek dla bliskiej osoby i u niej był. Pani na mlinii próbowała wypełnić wniosek dla mnie z tym samym efektem. Podejrzewam że w systemie bruzdzilo im to że jakieś 3 lata temu miałem u nich kartę. Złożyłem reklamację w odpowiedzi na którą po kilku dniach odpowiedzieli że nie mogą tego sprawdzić bo promocja się skończyła.

   Usuń
  3. Łaski z tym zwolnieniem z opłaty to niech nie robią bo to wynika wprost z regulaminu.

   Usuń
 30. Czy ktoś dostał kody do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
 31. Wedlug mnie. Pierwsze nagrody wpadną w marcu. Ja zalozylem konto w lutym i Pani w Banku powiedziala mi zebym chociaz jedna platnosc zrobił w lutym i na slokojnie reszte w Marcu zeby xalapac sie na bon. To nie byla promocja na wyscigi. Wiec jestem spokojny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin jasno mówi kiedy. Jest tam nawet przykład. Nie trzeba czekać do marca.

   Usuń
 32. Już są bony 200 zł.
  Karta aktywowana w czwartek , w piątek zakupy dzisiaj jest niedziela rano przyszły bony.Nie trzeba czekac do marca z zakupami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to ciekawe, u moich karta aktywowana we wtorek, zakupy we wtorek, dziś poniedziałek bonów brak. Ale jako,że mają czas na wydanie do 5 dni roboczych to poczekam do jutra.

   Usuń
 33. To ja już nic nie rozumiem, chciałam odstępowac od umowy bo nie ma bonów a jednak są? Bankobranie czy to idzie jakos jednoznacznie zweryfikować?

  OdpowiedzUsuń
 34. Kartę otrzymałam 16-go. W tym samym dniu ją aktywowałam. Zakupy zrobiłam też 16-go. 18-go dostałam e-maila z numerami bonów. Suuuupeeeer.

  OdpowiedzUsuń
 35. Bony są, czyli teraz wystarczy wpłacić kwotę z karty i można wypowiadać umowę?

  OdpowiedzUsuń
 36. to sa jakieś jaja, pisze dziś do nich ze warunki spełniłam 15 lutego i nie ma bonów, a paniusia mi pisze, że bonów nie ma bo skończyły się 11 lutego.
  Kiedy ja jej, że bony ludzie dostawali 18 i 20 lutego po płatnościach 16 i 18 ona mi na to bym podała Imię i nazwisko tych osób to ona to sprawdzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamacja. Z konsultantami i konsultantkami szkoda tracić swój cenny czas.

   Usuń
  2. Masakra z tą promocją. Ja robiłem transakcje wcześniej niż inne osoby, które już dostały bony, a ja wciąż bez bonu. Reklamacja, a później skarga do Rzecznika Finansowego.

   Usuń
  3. Reklamuj. Ja zrobiłem 10tą transakcję 21 lutego i 23ego rano przyszły bony

   Usuń
  4. Dzisiaj przyszły bony na 1 koncie, na drugim brak (transakcje w tym samym dniu).

   Usuń
 37. Wczoraj zgłosiłem reklamację a dzisiaj otrzymałem już odpowiedź - cytuje: "Sprawdziliśmy Pana sytuację. Wypłaciliśmy na rachunek karty kredytowej równowartość bonu z promocji w wysokości 200 zł."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie też obie koleżnaki dostały po 200 zł

   Usuń
 38. Czy mBank pobiera opłaty za przedterminową spłatę karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Nigdzie nie ma takich opłat. Spłacasz kiedy chcesz.

   Usuń
 39. Witam. Dziś też napisałem reklamacje. Na czacie powiedziano mi ,że bony się skończyły 11.02. po dwóch godzinach na koncie karty kredytowej pojawiło się dodatkowe 200 zł. Szybko i sprawnie. także jeszcze lepiej niż bon i warto się upomnieć o swoje :-)

  OdpowiedzUsuń
 40. Dziś moje jedna koleżanka ( która reklamowała brak otrzymania bonów i dostała za nie 200 zł na kartę) otrzymała też bony ;) tak więc reklamujący sprawdźcie czy nie macie bonów. Druga natomiast nie ma, choć miała taką samą historię.

  OdpowiedzUsuń
 41. Witam ponownie. Mimo ,że dostałem po napisaniu reklamacji 200zł na konto k. k. to w dniu wczorajszym jeszcze przyznali mi Bony na 200zł. Także ciekawy miesiąc, czekam jeszcze na bon od pekao na bon 100 zł.do Biedronki zapowiada sie miesiąc pod znakiem Biedronki :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznali Tobie bony 200 zł i dostałeś wpływ na konto 200 zł bo zabrali to koleżance @Kasia 10 marca 2022 23:52 🤑
   Ja natomiast w Bezcennych Chwilach dostałem punkty za rejestrację karty której nie mam. Wziąłem bo 50 zł dziś ciężko znaleźć na ulicy. Zapewne też ktoś tego nie dostał.

   "OOO
   Ale wkoło jest wesoło
   [...]
   Jak naprawdę jest - nikt nie wie
   [...]
   ale jazz"

   Czyli wszystko w normie. 😂

   Usuń
 42. Tez po reklamacji wpłacili na kartę 200 zł, a za dwa dni dostałem bony...
  400 zł wpadło OMG

  OdpowiedzUsuń
 43. W lutym zrobiłam 11 transakcji, czyli spełniłam warunki promocji. W dniu 28.02.br. wypowiedziałam umowę o kartę, a w dniu 01.03.br. spłaciłam zadłużenie z lutego. Rachunek związany z kartą został zamknięty 30.03.br. Dzisiaj dostałam e-maila z banku, że na karcie jest zadłużenie 30,00 PLN. Na nr telefonu podany w e-mailu nie mogłam się dodzwonić. Ktoś wie o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż reklamację. Opłaty za kartę nie miało być.

   Usuń
  2. Wyjaśniło się, że to nie opłata za kartę, tylko kwota minimalna do spłaty. Ale reklamację i tak złożyłam, bo nie wiedzieć czemu kwota zadłużenia, którą spłaciłam 01.03., została mi przez bank zwrócona w dniu likwidacji rachunku czyli 30.03. W dniu 06.04. bank przysłał mi e-maila, że na mojej karcie jest zadłużenie, po czym zgłosił mnie do BIK, jako dłużnika. Nie wiem, śmiać się czy płakać?

   Usuń
 44. Jest nowa promocja:
  Nowość! Skorzystaj z promocji „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” do 28.12.2023 r.


  1. Zamów kartę World Mastercard i przystąp do promocji

  2. Dokonaj nią 15 transakcji bezgotówkowych

  3. Zyskaj aż 48 000 punktów (to równowartość 600 zł), które wymienisz na nagrody w programie bezcenne chwile

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...