Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 360 zł za konto osobiste w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.02.2022

Łatwa premia 360 zł za konto osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium wznowił promocję swego konta, która okazała się hitem ostatnich miesięcy.

Do wzięcia czeka premia pieniężna 360 zł za spełnienie prostych warunków, które w praktyce pokrywają się z tymi, które sprawiają, że konto i karta są 0 zł. Z promocji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci, bo bank po raz kolejny skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja "Aż 360 zł z Kontem 360° - edycja II"? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium.

I tym razem to tyle, jeśli chodzi o wymogi wobec osób zakładających konto w promocji tego banku - prosto i klarownie.

Millennium po wielu latach utrzymywania długiego okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku, teraz ten okres sukcesywnie skraca - sam to skrzętnie wykorzystałem (w przedostatniej edycji) i u mnie pierwszy bonus już wpadł na konto (w te "mojej" edycji było to 100 zł, a nie jak teraz 180 zł). Donosiłem o tym na Facebooku:

Nagroda. Na biorących udział w aktualnie dostępnej, niżej opisywanej promocji czekają dwie premie pieniężne - każda w wysokości 180 zł, a więc łącznie można uzyskać tytułowe 360 zł. To taka sama premia, jak w poprzedniej edycji (dostępnej od listopada do stycznia), ale jednocześnie bardzo wysoka, bo na premię pieniężną w takiej wysokości za konto w tym banku poprzednio musieliśmy czekać ponad 4 lata!

To nagrody gwarantowane, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki (a te na szczęście są całkiem proste - o czym mowa poniżej). Nie ma tu zatem cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs. Premie wpłyną na Twe konto, więc z pieniędzmi zrobisz co zechcesz - przelejesz, wypłacisz lub wydasz na dowolny cel.

Limit wniosków. Promocja ma być dostępna do 31.03.2022 r., ale warto mieć na uwadze, że bank może zakończyć ją wcześniej, bo przygotował 20 000 kont objętych promocją (bazując jednak na doświadczeniu z innych promocji - to bardzo duża pula).

Zasady promocji "Aż 360 zł z Kontem 360° - edycja II"


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.03.2022 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto w Millennium:
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (wystarczy sama aktywacja i zalogowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię w wysokości 180 zł - wpłynie ona na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Spełniając warunki jej uzyskania, otworzysz sobie również drogę do zgarnięcia drugiej premii. By ją zdobyć, w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (mogą być to przelewy z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Drugą premię 180 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego po ostatnim miesiącu spełniania powyższych warunków. Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Dużo terminów? Już spieszę z objaśnieniami i wskazaniem konkretnych miesięcy, w których będzie należało spełniać warunki. Najlepiej ukaże to tabela (pod uwagę weź jedynie kolumnę z tym miesiącem, w którym otworzysz konto w Millennium):

Jeśli konto otworzysz w lutym, to do 31.03. aktywuj aplikację mobilną, a w okresie od marca do maja (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpływ min. 1000 zł oraz wykonaj min. 1 płatność kartą lub Blikiem. Premie po 180 zł otrzymasz do 30.04. oraz do 30.06.2022 r.

Jeśli konto otworzysz w marcu, to do 30.04. aktywuj aplikację mobilną, a w okresie od kwietnia do czerwca (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpływ min. 1000 zł oraz wykonaj min. 1 płatność kartą lub Blikiem. Premie po 180 zł otrzymasz do 31.05. oraz do 29.07.2022 r.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu (do końca marca w przypadku kont otwartych w lutym lub do końca kwietnia w przypadku kont otwartych w marcu).

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (na sumę min. 1000 zł), wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). Do transakcji nie zostaną też zaliczone przelewy na telefon Blik.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 360 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić i ma łatwiejsze warunki do spełnienia (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

Więcej korzyści


Poza promocją z premią 360 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: 2% w skali roku na 60 dni do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Jeśli masz dziecko (w wieku 0-18 lat), to po otwarciu konta osobistego dla siebie, za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej możesz założyć Konto 360° Junior dla swej latorośli. Za to Bank Millennium daje 100 zł w postaci bonu do wykorzystania podczas zakupów (ta promocja też jest dostępna do 31.03.2022 r.)

Konto 360º oraz 360º Student - prześwietlenie oferty Millennium


Dla osób pełnoletnich Bank Millennium w swej ofercie ma Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej (bez górnego limitu wieku). Drugie jest zaś propozycją skierowaną wyłącznie do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank w żaden sposób nie weryfikuje czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę), co więc idealnie pokrywa się z warunkami, które i tak trzeba spełniać na potrzeby promocji - wszystko zrealizujesz więc za jednym razem - i spełnisz warunki uzyskiwania poszczególnych premii, i spełnisz wytyczne, które sprawią, że konto oraz karta będą za 0 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - w przypadku tego konta jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o ich zapewnieniu w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych na potrzeby uzyskania drugiej premii 180 zł).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

92 komentarze:

 1. Ja od lutego ciągiem czwarty raz mam przedłużaną promocję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znaczy jak? Na zatrzymanie?

   Usuń
  2. Tak. Zwroty za płatności BLIK oraz kartą.

   Usuń
  3. Tak, drugi rok 30 za blik i 30 za kartę

   Usuń
 2. Przy umowie z kurierem kartę od razu przywiezie czy przychodzi osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Listem.

   Usuń
  2. Tak, kurier przywozi umowę.

   Usuń
  3. W przypadku wybrania opcji z zawarciem umowy za pośrednictwem kuriera, to karta do konta jest już dostarczana przy tej okazji.

   Listem przychodzi w przypadku innych sposobów otwarcia konta.

   Usuń
  4. Karta imienna musi być najpierw dla banku wyprodukowana, co następuje dopiero po podpisaniu umowy.

   Usuń
  5. Ja niedawno nie podpisałem umowy z Santander dostarczonej przez kuriera, a mimo tego po ok. tygodniu kartą przyszła poczta :)

   Usuń
  6. Anonimowy1 lutego 2022 19:16 nie do końca. PKO i BNP Paribas też dają kartę od razu z dokumentami do podpisu przywożonymi przez kuriera.

   Usuń
  7. Czy w sytuacji gdy klient nie podpisze umowy, to karta wraca do banku?

   Usuń
 3. Karencja mogłaby być 2 letnia. Ten bank stale przedłuża promocje, ale ko też ma karencje, więc poco zostawać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko ku temu zmierza :) Jeszcze nieco ponad pół roku temu karencja w praktyce wynosiła nawet 6-7 lat. W poprzedniej edycji datą wyznaczającą okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta był 1.01.2018 r., a teraz jest 1.01.2019 r. Idzie w dobrym kierunku.

   Usuń
  2. To prawda - teraz skrócili karencję don 3 lat.

   Usuń
 4. Wpływ musi być z wlasnego konta ? Nie może być z konta innej osoby ( np rodzica ) z innego banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wpływ choć z własnego konta w innym banku (nie musi być od innej osoby).

   Usuń
  2. Wymagany jest dowolny wpływ - może być nawet wpływ od innego klienta Millennium.

   Usuń
  3. Wymagany jest wpływ od dowolnego klienta byle spoza Millennium.

   Usuń
  4. Czyli może być to wpływ z konta Millenium innego klienta czy nie (np. żony)?

   Usuń
  5. W celu spełnienia warunków promki czy warunków darmowości konta?

   Usuń
  6. Warunków darmowego konta.

   Usuń
  7. Dla darmowości konta można zakupić konto na sumę co najmniej 1k w dowolny sposób, np. można nawet wpłacać i wypłacać w ATM 10-krotnie te same 100 zł :)

   Usuń
 5. Już nie ma wykluczeń dożywotnich, dla kogoś kto już zakładał na promocyjnych warunkach Konto 360 ?

  OdpowiedzUsuń
 6. "W przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu..."

  Co gdybym nie złożył podpisu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak premii i np brak możliwości wyrobienia karty kredytowej na klik.

   Usuń
 7. Czy mogę skorzystać z promocji posiadając w milenium (dawniej eurobanku) kredyt gotówkowy? Nie posiadam w tym banku konta, tylko owy kredyt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium"

   Usuń
 8. czy u was też nie można już doładować revoluta z google paya?, tylko przelew z karty co wiąże się z opłatami

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy płatność kartą wydaną do konta to to samo co płatność zbliżeniowa telefonem z tą karta podpiętą w Google Pay? Czy mogą być tu lub w innym banku haczyki, że trzeba fizycznie użyć karty do zapłaty a nie płacić telefonem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. płatność Google/Apple Pay = płatność kartą

   Nigdy z tym nie było problemu nigdzie. Inaczej z kartami HCE w aplikacji bankowej ale to już schyłek tego rozwiązania.

   Usuń
 10. Ale totalny bałagan w Millenium. Na infolinii nie powiedzą kiedy zamknąłem konto, wysyłają do banku... w banku nie mają informacji wysyłają na infolinię...na infolinii trzeba złożyć reklamację... Pytam kiedy zamknąłem konto bo to kilka lat temu było a oni mi piszą ,,nie może Pan wziąć udział w promocji bo zamknął pan konto 02.02.2022,, słownie 2 lutego 2022 r. W między czasie jednak znalazłem papierowe potwierdzenie zamknięcia w 2017 roku i co teraz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz papier to masz dowód. Więc zakładaj konto i korzystaj :)

   Usuń
 11. Złotówa, czy w trakcie składania wniosku pojawi się możliwość wpisania kodu związanego z promocją "Lubię to Polecam" ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku o konto z premią 360 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia (promocje nie łączą się - to wynika z regulaminów obydwu promocji).

   Usuń
  2. przy weryfikacji przelewem nie potrzeba wizyty w placówce i złożenia podpisu?

   Usuń
  3. Regulamin promocji stawia dodatkowy wymóg wizyty w placówce jedynie w przypadku kont otwieranych "na selfie".

   Usuń
 12. Chciałem sprawdzić datę zamknięcia swojego konta. Infolinia odsyła do oddziału, w którym chcieli pobrać za tą "usługę' 6 zeta - czy ktoś się z tym spotkał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ta opłata jest za wydanie duplikatu w postaci papierowej? Millennium to nie jakieś zgrywusy typu CA/Lukas i powinni być w stanie zajrzeć do swojej bazy danych.

   Na podstawie przepisów Prawa Bankowego każdy instytucja finansowa ma obowiązek zachowania danych klienta przez okres 10 lat.

   Usuń
  2. Pracownicy oddziałów są skupieni głównie na udzielaniu pożyczek, gdyż to wpływa na ich zarobki. Z udzielania info typu data zamknięcia konta nic nie mają :)

   Usuń
 13. Czy w przypadku umowy przez kuriera później też jest wymagane wybranie się do placówki żeby złożyć wzór podpisu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Na umowie dostarczonej przez kuriera składa się wzór podpisu.

   Usuń
 14. przy weryfikacji przelewem nie potrzeba wizyty w placówce i złożenia podpisu?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jeśli osoba jest pełnomocnikiem do konta (kiedyś było takie wykluczenie) załapie się na promkę z zakładaniem swojego osobistego konta

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam otworzona mi konto 360 student czy umowa różni się od zwykłego 360?
  Czy też dostanę premie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obydwa konta biorą udział w promocji - zarówno 360, jak i 360 Student.

   Usuń
  2. A czy mając konto 360 student muszę wpłacić 1000 zł?

   Usuń
  3. Normalnie nie. Ale przez 3 miesiące musisz żeby dostać premię.

   Usuń
 17. Witam. Zauważyłam, że po otwarciu konta 360 w aplikacji jest jeszcze konto oszczędnościowe profit. Tam też musi wpłynąć te 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wpływy tylko na konto osobiste.

   Usuń
 18. Formularz założenia konta wymaga, poza standardowymi danymi osobowymi, podania nazwiska panieńskiego matki oraz ustalenia kodu do bankowości elektronicznej - czy to jest bezpieczne…?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest wniosek do banku. Kod możesz potem zmienić.

   Usuń
 19. Czy ktoś juz dostał pierwsza rate zakładając konto w grudniu? Mieli przesłac do końca lutego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dostałem:))

   Usuń
  2. Założyłam w listopadzie, pierwsza premia przyszła 28 stycznia

   Usuń
 20. Pytanko, czy ten podpis w placówce rzeczywiście trzeba złożyć w takich terminach, bo w regulaminie ani obecnym ani poprzednim nie było konkretnych dat, ale jeśli macie wiedzę, że musi to być w miesiącu następującym po założeniu konta to musze córkę w poniedziałek pogonić do banku - zakładała konto w poprzedniej edycji.

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam mam konto 360 student otwarte w lutym czy do końca lutego muszę mieć przelane 1000 zł? Oraz czy w przypadku konta 360 student musi być przelew na 1000 zł? Pani w Punkcie mówiła że nie ale wolę się upewnić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W lutym przelew nie jest wymagany.
   Ale od marca musisz mieć wpływ 1000 zł żeby spełniać warunki promocji (przez 3 m-ce).

   Usuń
 22. Czy to tylko promocja dla ludzi przed 26rokiem życia. Czy starsza osoba też może skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także. Dla takich osób jest Konto 360 (a dla młodych - w wieku 18-26 lat - Konto 360 Student).

   Usuń
  2. Ma37 lat czy mogę sobie założyć konto

   Usuń
  3. Tak, wtedy jest to Konto 360°.

   Konto 360° Student jest wyłącznie dla osób w wieku 18-26 lat.

   Obydwa konta biorą udział w promocji.

   Usuń
 23. Czy we wniosku o otwarcie konta poprzez kuriera wymagane są skany dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skan nie jest wymagany.

   Usuń
  2. Nie są wymagane. Potem kurier tylko sprawdza dowód, czy zgadza się z podanymi danymi, nic nie powiela.

   Usuń
 24. Było już podobne pytanie, ale chyba nie wiem, czy do końca w tym samym kontekście, więc zadam je jeszcze raz:

  Konto założyłem 8 marca - czy w celu uniknięcia naliczenia opłaty 8 zł. za prowadzenie konta muszę zrobić przelew 1000 zł. oraz zapłacić kartą jeszcze w marcu? Chodzi mi o sam warunek uniknięcia prowizji - warunki zdobycia nagrody są jasne.

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy mozna podac w umowie i wyrazic zgody marketingowe na nr telefonu, ktory nie jest smartfonem, ale zainstalowac apke na smartfonie z innym numerem telefonu? Czy w takiej sytuacji dostane premie 360 zl po spelnieniu reszty warunkow, oczywiscie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Apkę można mieć nawet na tablecie podłączonym do sieci WLAN.

   Usuń
 26. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium.

  OdpowiedzUsuń
 27. Koniec? Strona się nie ładuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie działa. Promocja ma być dostępna do 31.03.2022 r.

   Usuń
  2. Strona już działa jednak po wypełnieniu wszystkiego, przy ostatnim kroku i podaniu tymczasowego hasła 4 cyfrowego nic się nie dzieje, próbowałem dwa razy :/ po odświeżeniu strony zapraszają do placówki w celu założenia konta. No i nie ma możliwości założenia konta poprzez kuriera.

   Usuń
  3. Udało się na innej przeglądarce.

   Usuń
 28. Czy dostaliście już premię wypłacaną do 31.03.?

  OdpowiedzUsuń
 29. Właśnie jeszcze nie.. Konto założone w listopadzie, warunki spełnione grudzień, styczeń, luty.. Poczekajmy do końca dnia

  OdpowiedzUsuń
 30. tez nie mam jeszcze premii

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy ktoś dzisiaj dostał premię?

  OdpowiedzUsuń
 32. Bardzo proszę o pomoc. Zupełnie zapomniałam dokonać jednej transakcji aby otrzymać pierwsza premie. Zrobiłam ją dziś. Widnieje w blokadzie. Czy bank może mi nie przyznać bonusu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi o wykonaniu transakcji (a na szczęście nie o jej księgowaniu), więc byłbym optymistycznie nastawiony. Płatność powinna być zaliczona (acz gdyby okazało się inaczej - bo automat coś źle zaraportował, to warto wtedy zgłosić reklamację; ale miejmy nadzieję, że takiej potrzeby nie będzie).

   Usuń
 33. Proszę o radę. Zapomniałam dokonać transakcji wcześniej aby otrzymać premie. Zrobiłam to dziś ale translacja jest w blokadzie. Czy bank może nie przyznać mi bonusu?

  OdpowiedzUsuń
 34. Gowno dostalem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz, a ja 180 zł., bo spełniłem warunki.

   Jak u ciebie też spełnione, to nic tylko, szybko reklamować, to i szybciej wypłacą.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...