Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 100 zł za konto dla dziecka (0-18 l.) w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.02.2022

Odbierz 100 zł za konto dla dziecka (0-18 l.) w Banku Millennium

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta dla nieletnich.

Promocja "100 zł z Kontem 360° Junior i 500+" w Banku Millennium
Do wzięcia czeka bon 100 zł, który będzie można wykorzystać podczas (w praktyce dowolnych) zakupów. To za konto dla dziecka. A przy okazji przypomnę, że na rodziców (tudzież ogólnie osoby dorosłe) za konto osobiste czeka aż 360 zł premii.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz posiadać/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 360 zł premii za Konto 360° lub 360° Student.

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Aczkolwiek w regulaminie promocji można też znaleźć zapis, który ma pozytywny wydźwięk dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"


Nagrodą w promocji są 2 eKarty podarunkowe o wartości 50 zł każda w aplikacji zakupowej Goodie (to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium), którą będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Promocja "100 zł z Kontem 360° Junior i 500+"


Zasady promocji. By zgarnąć 100 zł na zakupy za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 31.03.2022 r.: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 29.04.2022 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia: w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe, zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem;
 • do 31.05.2022 r. nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - bon 50 zł do Goodie.

W celu zgarnięcia drugiego bonu - także 50 zł do Goodie:
 • do 29.04.2022 r. poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną Millennium złóż wniosek o świadczenie w ramach programy "Rodzina 500+" na okres od 1.06.2022 do 31.05.2023 r.

Nagrodę otrzymasz do 31.05.2022 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty Millennium


Konto dla nieletnich w swej krótkiej charakterystyce to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane, ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 6220,80 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Dlaczego wniosek o świadczenie w ramach programy "Rodzina 500+" musi być złożony na okres od 1.06.2022 do 31.05.2023 r.? Mi dopiero urodziło sie dziecko i chcialbym złożyć wniosek o swiadczenie od lutego. Nie załapię się wtedy na promocję?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...