Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3 promocje konta w BNP Paribas. Która najbardziej się opłaca? Porównanie

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

19.02.2022

3 promocje konta w BNP Paribas. Która najbardziej się opłaca? Porównanie

Zawsze lepiej, jak jest więcej. I od przybytku głowa nie boli.

BNP Paribas promocje konta
Jednak gdy jest aż taki wybór to, może być ciężko się połapać. Dziś więc porównuję 3 obecnie (jeszcze) dostępne promocje z kontem osobistym, w BNP Paribas. Czy lepiej wybrać gwarantowane bony na zakupy? A może gwarantowaną premię i szansę na rower w konkursie?

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Z góry zapowiem: jednoznacznej podpowiedzi nie dam. Dla każdego może być bowiem co innego priorytetem. Jeśli ktoś woli premie pieniężne do wykorzystania na cokolwiek się chce, to będzie miał swojego faworyta. Ale gdy ktoś skupia się na maksymalnej wartości gwarantowanych nagród, to pewnie zdecyduje się na co innego. 

A jest z czego wybierać. Każdą z propozycji, rzecz jasna, na blogu już omawiałem. To alternatywne akcje, więc skorzystać można tylko z jednej. Do wyboru jest (wymieniam chronologicznie wg czasu publikacji):


W każdej promocji obowiązuje ten sam, przyjazny okres wykluczenia dla byłych klientów. W praktyce na dzień wzięcia udziału w promocji wystarczy nie mieć umowy ramowej z bankiem i co najmniej od 12 miesięcy nie posiadać konta w BNP Paribas (zatem dla niektórych osób może być to szansa na całkiem szybki i opłacalny powrót).

Gdy aż tyle promocji jest do wyboru, to może być ciężko się zdecydować. Dlatego dziś na szybko porównuję wszystkie 3 okazje do bankobrania w BNP Paribas. Najprościej będzie oczywiście za pomocą tabeli:

 

„Bonus na wiosnę”

„Jazda po nagrodę”

„Korzystna premia”

Łączna wartość nagród:

335 zł

400 zł

500 zł

Nagroda gwarantowana:

- premia: 3 x 100 zł
- bon 35 zł do Legimi

- premia: 150 i 250 zł

- bony do Biedronki: 100 i 2 x 200 zł

Szansa na dodatkowe nagrody:

-

30 rowerów i 100 sakw rowerowych w konkursie

-

Dostępność promocji:

do 28.02.2022*

do 6.03.2022*

do 10.03.2022*

Warunki do spełnienia:

- płatności kartą na sumę 400 zł (łącznie)

- wpływy na konto (3 x 500 zł)

- 5 płatności Blikiem

- 3 przelewy

- 3 przelewy

- 10 płatności Blikiem

- wpływy na konto (2 x 1000 zł)

- 6 płatności Blikiem

- 10 płatności kartą

- wpływy na konto (2 x 700 zł)

Szczegółowy opis promocji:


Sprawdź opis

Sprawdź opis

Sprawdź opis

Czas spełniania warunków rozłożony na:

3 miesiące

3 miesiące

3 miesiące

Termin otrzymania ostatniej nagrody:

do 30.06.2022

do 30.06.2022

Do 30.06.2022

 

 

Strona promocji

Strona promocji

Strona promocji

*każda z promocji może zakończyć się wcześniej, gdyż w każdej z nich obowiązuje ograniczona pula rejestracji – po 3000 w promocjach „Bonus na wiosnę” oraz „Jazda po nagrodę” oraz 2000 w promocji „Korzystna premia”. Po ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu akcji (kolejne rejestracje nie będą możliwe; kto zdąży zarejestrować się przez zakończeniem promocji, ten może mieć pewność otrzymania nagród – oczywiście po spełnieniu warunków promocji).

Zawsze gdy powyżej mowa o przelewach, płatnościach Blikiem lub o konkretnej liczbie płatności kartą, to mogą być to transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty (nawet pod rząd wykonywane w tym samym sklepie). Jeśli zaś wymagane są wpływy, to ten warunek też łatwo spełnić - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku (liczy się odnotowanie wpływu w historii konta - środków nie trzeba utrzymywać przez jakikolwiek określony czas). Szczegółowo zasady każdej z promocji omawiam we wpisie poświęconym danej promocji. Generalnie jest jednak na tyle prosto, że najtrudniej chyba... wybrać promocję dla siebie 😉

Na koniec dodam, że stając się klientem BNP Paribas, można zwiększyć zyski. Po otwarciu konta, można też wyrobić kartę kredytową i zgarnąć z nią 300 zł w bonach do Allegro.

By uporządkować dyskusję na temat promocji konta w BNP Paribas, do komentowania zapraszam pod wpisami poświęconymi poszczególnym promocjom.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...