Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj aż 500 zł w bonach do Biedronki za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.02.2022

Zyskaj aż 500 zł w bonach do Biedronki za konto w BNP Paribas

Oto nowa promocja konta w BNP Paribas, w której zgarnąć można nagrody gwarantowane o wartości aż 500 zł.

Bony do Biedronki o wartości 500 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają bony do wykorzystania w sklepach Biedronka. Pula kont objętych promocją jest jednak ograniczona, więc z udziałem nie warto zwlekać.


[Aktualizacja w dn. 21.02.2022 r., godz. 23:20: na stronie promocji pojawił się komunikat: "Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji" - to oznacza zatem wyczerpanie puli rejestracji dostępnych w promocji; kto jednak zdążył się zarejestrować przed tym komunikatem, a nie złożył jeszcze wniosku o konto, to nadal może to zrobić (za pomocą linka otrzymanego mailem po rejestracji) - te wnioski będą brać udział w promocji, bo o udziale nie decyduje kolejność złożonych wniosków, ani kolejność zawartych umów, ale właśnie kolejność rejestracji na stronie promocji. 

Jeśli nie udało Ci się załapać na niżej opisywaną promocję z bonami do Biedronki, sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Na wstępie dodam, że kto zamiast bonów na zakupy woli premie pieniężne, ten może skorzystać z alternatywnej promocji konta w BNP Paribas, w której do wzięcia czeka gwarantowana premia 400 zł (a dodatkowo w konkursie można wygrać rower lub sakwę rowerową).

Promocja "Korzystna premia": 500 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Korzystna premia" do wzięcia czekają 3 bony do Biedronki o wartości 100, 200 oraz 200 zł (co w sumie da tytułowe 500 zł). To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bony otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Bony do Biedronki dostaniesz w formie elektronicznej, jako kod, który organizator prześle Ci SMSem.

Bon do Biedronki za konto w BNP Paribas
Dokładnie będzie wyglądało to tak, jak na załączonym obok zrzucie ekranu - to jeden z SMSów do mnie, bo osobiście brałem udział w jednej z poprzednich edycji promocji. 

Taki kod podaje się kasjerce/kasjerowi przy płatności za zakupy. Bony można łączyć. Każdy kod do Biedronki wykorzystasz wielokrotnie (do wyczerpania salda środków). 

Bony rozdawane w aktualnej edycji promocji mają być ważne bezterminowo.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 2000 uczestników (to o 1/3 mniej, niż w większości promocji konta w BNP Paribas, więc z udziałem warto się spieszyć). W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Korzystna premia"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 10.03.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 24.03.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 24.03.2022 r.);
 • w marcu 2022 r. wykonaj min. 3 płatności Blikiem (na dowolne kwoty; mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - bon do Biedronki o wartości 100 zł oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród. 

By otrzymać drugi bon - tym razem już o wartości 200 zł - w kwietniu 2022 roku:
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty; te transakcje możesz, ale nie musisz wykonywać w sklepach Biedronka) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 700 zł na konto w BNP Paribas (warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

W celu uzyskania ostatniego bonus do Biedronki - również o wartości 200 zł, w maju 2022 roku:
 • wykonaj min. 3 płatności Blikiem (na dowolne kwoty),
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 700 zł na konto w BNP Paribas (tak samo jak wcześniej, może być to przelew z własnego konta w innym banku).

Także i tutaj płatności kartą, jak i Blikiem w maju można wykonywać w innych miejscach, niż sklepy Biedronka.

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bon (200 zł) za spełnienie warunków w kwietniu, to uprzednio w marcu musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonu 100 zł. I tak samo by dostać ostatni bon 200 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w maju, to wcześniej (w kwietniu) trzeba spełnić warunki uzyskania nagrody poprzedniej.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu korzystanapremia@bnpparibasplus.pl):
 • do 27.04.2022 r. o przyznaniu bonu 100 zł (za spełnienie warunków w marcu);
 • do 27.05.2022 r. o przyznaniu bonu 200 zł (za spełnienie warunków w kwietniu) oraz
 • do 27.06.2022 r. o przyznaniu kolejnego, ostatniego już bonu 200 zł (za spełnienie warunków w maju).

Nagrody będziesz otrzymywać w formie kodów, które będą wysyłane odpowiednio do 30.04. (bon 100 zł), do 31.05. (bon 200 zł) oraz do 30.06.2022 r. (bon 200 zł).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Korzystna premia"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem i kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Do tych transakcji kartą nie wliczają się płatności Blikiem, bo bank traktuje je odrębnie (o wykonaniu 3 płatności kartą pamiętaj więc chociażby w marcu, gdy regulamin promocji takiej aktywności nie wymaga - pozwoli Ci to uniknąć opłaty za kartę).

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Korzystna premia" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 800 zł!

Przydatne dokumenty:

122 komentarze:

 1. Jakieś logowanie i uzupełnianie danych po pierwszym meilu? Nie widzę tego a kojarzę że zawsze było.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy był kiedyś już większy bonus za konto od BNP Paribas niż 500 zł?
  Ja skorzystałem z takiego za bodaj 475 zł stąd jestem jeszcze na karencji. Polecam skorzystać, łatwe warunki choć teraz blik jest już obowiązkowy a kiedyś wystarczały same transakcję karta do konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raz było więcej (nagrody o łącznej wartości 535 zł: 50 zł do Biedronki, 450 zł do Allegro i 35 zł do Legimi).

   Usuń
  2. PSP planują wprowadzić podwyżkę opłat za transakcje BLIK i stąd taki ruch w bankach wokół tego tematu :)

   Usuń
  3. Te podwyżki i tak nie będą dotyczyć klientów banków, tylko sprzedawców.

   Usuń
  4. A sprzedawcy przerzucą koszty podwyżek na swoich klientów, którzy są także klientami banków. Także tego...

   Usuń
  5. Już jest w cenie, bo jak klienci płacą kartą to jest prowizja interchange. Jak ktoś wybieram blika to sprzedawcy akurat trochę więcej zostawało. Teraz to się prawie wyrówna. A tak w ogóle to mowa o koszcie ledwie 0,19%.

   Usuń
 3. Jaka karencja dla byłych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla ułatwienia zawsze piszę o tym na początku wpisu - w części zaczynającej się od słów "Dla kogo promocja?".

   Tutaj to 12 miesięcy (od zamknięcia konta osobistego).

   Usuń
  2. Mam w tym banku kartę kredytową, czy to wyklucza udział w promocji z kontem?

   Usuń
  3. Nie wyklucza. Sprawdzone.

   Usuń
  4. Wyklucza posiadanie umowy ramowej.

   Usuń
  5. Anonimowy17 lutego 2022 16:12
   Ale umowa ramowa dotyczy konta a nie karty kredytowej.

   Usuń
  6. A jak sprawdzić czy przypadkiem nie mam z bankiem umowy ramowej?
   Mam w nim dwie karty kredytowe, które "przeszły" z innych banków: Sygma i Raiffeisen.

   Usuń
 4. Złożyłam wniosek, dostałam informację na maila ze mam dokończyć rejestracje wniosku na apliakcji a tam mam tylko opcje ponownego założenia konta. Nikt na infolinii nie potrafił mi pomóc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne masz aktywne EKD.

   PS. Nikogo raczej nie powinno dziwić, że na infolinii nie potrafili pomóc 🤪

   Usuń
 5. Polecam już dwa razy miałam tam konto, przez co fajny pieniądz wpadł :) Jeszcze z 7 miesięcy i będę mogła ponownie zyskać. Najlepsze jest logowanie na te same dane, w innych bankach też tak jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Login w niektórych bankach zostaje ten sam.

   Usuń
 6. Czy są jakieś wykluczenia towarów jakie można opłacić bonem w Biedronce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednej z poprzednich promek dostałem bony do Biedronki. Żadnych wykluczeń nie było.

   Usuń
  2. Alkohol, wyroby tytoniowe, doładowania kart.

   Usuń
  3. Wszystko można kupować.

   Usuń
  4. Zgodnie z regulaminem kart podarunkowych Biedronki można nimi płacić za wszystko (o ile nabywca - czyli organizator/bank, który kupuje te bony do rozdania - czegoś nie wykluczy; brak jednak informacji, by coś miało być wykluczone).

   Usuń
 7. Idzie jakoś sprawdzić kiedy zamknąłem konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odszukać wypowiedzenie albo zadzwonić na infolinię.

   Usuń
  2. Dzięki za odp! Infolinia pomogła. Okazało się że konto zamknięte w grudniu 2020 więc właśnie założyłem.

   Usuń
 8. Jeszcze 10 dni temu zaczęli rejestrację do promocji "Bonus na wiosnę" z premią 335 zł - ostre tempo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Później, bo 6 dni temu, była jeszcze promka z rowerami za 400 zeta.

   Usuń
 9. A u mnie taki problem się pojawił :
  Złożyłem wniosek w aplikacji, otrzymałem kod SMS do podpisania umowy, wszystko było ok, a po kilkunastu minutach otrzymałem SMS :
  Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku O konto "Otwarte na Ciebie".
  Prosimy, złóż wniosek w
  oddziale. O co kaman ?! :( czy teraz już nie będę mógł skorzystać z oferty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej masz aktywny dostęp do EKD.

   Usuń
  2. Jeśli masz bankowość (aktywną nadal umowę ramową) to musisz iść do placówki i tam ją zamknąć. Potem złóż wniosek jeszcze raz przez stronę promocji.

   Usuń
  3. Na infolinii też to zrobią

   Usuń
 10. Czy po otrzymaniu nagród konto normalnie można zamknąć bez żadnych konsekwencji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jedyną konsekwencją będzie brak obowiązku utrzymywania konta :)

   Usuń
  2. Można. To właściwie już standard teraz.

   Usuń
 11. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Hagen Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach ul. Polna 16 moich danych osobowych" - co to oznacza?

  Przecież konto zakładam w banku ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Firma która na wyłączność od lat organizuje promocje dla BNP Paribas.

   Usuń
  2. To firma, która już od 6 lat organizuje wszystkie promocje kont osobistych w BNP Paribas - działa na zlecenie banku i te zgody dotyczą tylko zakresu związanego z organizacją i rozliczeniem promocji (takie rozwiązanie to dla banków i wygoda, i oszczędności).

   Usuń
  3. @Mr. Złotówa, 17 lutego 2022, 21:39

   Czy to firma organizuje wszystkie promocje nieodpłatnie skoro to dla banku oznacza oszczędności?

   Usuń
  4. Jeśli bank tak robi, to (najpewniej) musi mu się opłacać. Bo co, jak co, ale banki potrafią liczyć najlepiej. Kiedyś banki np. same zatrudniały ochronę, same zatrudniały ekipę sprzątającą. Dziś wiele zadań zlecanych jest zewnętrznym firmom (co teoretycznie powinno być droższe, bo zarobią nie tylko te osoby, które ochraniają, sprzątają, ale też ich pracodawcy). I wiele banków korzysta też z zewnętrznych usługodawców w zakresie informatyki, obsługi gotówkowej (bankomatów) itd.

   To tak samo jakby mogło się wydawać, że promocje bankowe bankom nie dają zysków. Wszak rozdają pieniądze/bonusy/inne nagrody. Olbrzymie pieniądze (na tej jednej promocji łatwo wyliczyć, że to cała bańka PLN na same bony). A jednak! Banki mają to przekalkulowane i wiedzą, że część osób z czasem być może skorzysta z kredytu, gdy zajdzie taka potrzeba albo ulokuje/zainwestuje swe oszczędności - bo większość osób poszukiwania zaczyna od banku, w którym ma konto (i na tym te poszukiwania kończy). I bank swoje zarobi. To podobna inwestycja jak w reklamę (np. w telewizji) - to też koszty, ale jednak mają się zwrócić (acz promocje bankowe są efektywniejsze i bardziej mierzalne - bank płaci nie za spot, którego mało kto obejrzy i jeszcze mniej osób zareaguje, ale płaci za efekt i wynagradza klienta, więc zyskuje jego satysfakcję).

   Usuń
 12. Czy kartę do konta nadal dostarcza kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wybierasz kuriera jako metodę otwarcia konta to tak. Ale jak po wideoweryfikacji to listem.

   Usuń
 13. Czy bon 200 zł można wielokrotnie wykorzystać, czy musi być to kwota wydana jednorazowo. Bony podarunkowe fizyczne karty można korzystać wielokrotnie, a niewiem jak z tymi drukowanymi kartkami papiueru z internetu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wykorzystywać wielokrotnie (sprawdzone w praktyce).

   Usuń
 14. Otworzyłem konto w placowce bo oczywiscie nie dzialalo przez apke. Podpieli pod promocje, ale dziwna rzec, widzę w apce swoje transakcje z zamknietego konta sprzed 2 lat. Widzę ze dostalem na nowej umowie ten sam rachunek. Czy to ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem Pana który podpinał promocję - powiedział że to ok...ale coś mi się nie wydaje...

   Usuń
  2. Zachowują historię konta. Ale to nie ma na nic wpływu bo też tak miałem i wszystko co się należało to w nowej promocji dostałem.

   Usuń
  3. Spoko, ja tak miałem w promce sprzed ponad rok temu - dali mi wówczas nawet nr zamkniętego rachunku z Raiffeisen.

   Usuń
 15. Mam takie pytanie do płacących blikiem. Czy aby dokonać płatnośći blik, to trzeba mieć połączenie z internetem bezprzewodowe? Kto robił zakupy z kodem blik? Kod blik generuje aplikacja i potwierdza się pinem, ale czy da się offline?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba mieć dostęp do internetu bo tylko wtedy możesz wygenerować kod Blik.

   Usuń
  2. Nie sprawdzałem tego w praktyce ale płatność zbliżeniowa blik może zadziałać offline. Także płacisz jakby kartą ale liczy się jak płatność blikiem. O ile bank obsługuje tą funkcję (u mnie działa w inteligo, nie mam karty a mogę zapłacić zbliżeniowo telefonem).

   Usuń
 16. Mam pytanie. Jeśli umowę ramową mam wypowiedzianą, ale zachowałem dostęp do bankowości internetowej, to (zakładając, że spełniam warunki okresu karencji), mogę brać udział w promocjach organizowanych przez BNP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skuteczne wypowiedzenie umowy ramowej skutkuje zamknięciem dostępu do EKD.

   Usuń
  2. Oczywiście zgadzam się z Tobą, że tak powinno być. U mnie jednak mimo złożonej dyspozycji dotyczącej zamknięciem dostępu do EKD, niedawno mocno mnie zdziwiło, że dalej mam dostęp do bankowości internetowej - stąd moje pytanie, czy posiadanie dostępu może być przeszkodą w uczestniczeniu promocji organizowanych przez BNP.
   Pytanie mogę rozszerzyć na Santander Bank Polska.
   Jeśli ktoś może konkretnie odpowiedzieć - będę wdzięczny za pomoc.

   Usuń
  3. W Santanderze posiadanie dostępu do bankowości w niczym nie wadzi. Chyba jeszcze nigdy nie wykluczali z promocji przez to.

   Usuń
 17. Płatność fizyczną kartą to jakaś lipa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz podpiąć pod Apple/Google Paye i tak płacić.

   Usuń
 18. Czy doładowanie konta karty SIM za np. 5 PLN trzy razy poprzez BLIK spełni warunki płatności BLIK?

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy jest może rozpiska z warunkami do spełnienia dla poszczególnych miesięcy? Coś takiego widziałem do poprzednich promocji z BNP i innych banków.

  OdpowiedzUsuń
 20. Promocja jest nadal dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, promocja jest nadal dostępna - póki na stronie promocji (w miejscu formularza rejestracyjnego) nie pojawi się komunikat o jej zakończeniu.

   O zakwalifikowaniu się do promocji decyduje rejestracja na stronie promocji (a nie kolejność złożonych wniosków o konto, ani kolejność zawartych umów). Zatem kto zdąży się zrejestrować przed komunikatem o zakończeniu promocji, ten może mieć pewność uzyskania bonów do Biedronki (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków).

   Usuń
  2. Dostępna. Przed chwilą złożyłem wniosek.

   Usuń
  3. Tu idzie nie tyle o składanie wniosku, a o możliwość rejestracji.

   Usuń
 21. I promocja zakończona.

  OdpowiedzUsuń
 22. Zarejestrowałam się w promocji, konto założone przez aplikację, wszystko poszło pozytywnie, czekam na kartę.
  Jednak w historii konta widzę transakcje z marca 2021....czyli to oznacza, że konto w tym czasie nie było jednak jeszcze zamknięte (byłam pewna, że wcześniej zamknęłam).
  Czy to, że przeszłam proces weryfikacji oznacza, że biorę udział w promocji? Czy będę spełniać warunki (wpływy, bliki,transkacje), a potem się okaże, że nagrody nie dostanę, bo nie było okresu karencji 12 m-cy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli rok karencji jeszcze ci nie minął. Odstąp od umowy.

   Na etapie zakładania konta nikt nie weryfikuje karencji. Po prostu możesz założyć. Więc teraz złóż odstąpienie - masz 14 dni od podpisania umowy.

   Usuń
  2. Czy można mailem złożyć odstąpienie? Czy trzeba listem?

   Usuń
 23. Czy w aplikacji można gdzieś sprawdzić, że bierze się udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości możesz napisać wiadomość z prośbą o potwierdzenie.

   Usuń
 24. Dzięki tylko 4 dni to trwało. Ostre tempo. Niema już promocji.

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy jeśli moja karta Otwarta na Dzisiaj została aktywowana dzisiaj, czyli 27.02 to żeby uniknąć płatności za kartę muszę zrobić 3 transakcje kartą do końca lutego ? Czy to dopiero od marca ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym niecałym miesiącu nie musisz.

   Usuń
 26. Umowa zatwierdzona sms-em 19 lutego. Po kilku dniach dzwoni Pani z banku, że wniosek nie został zatwierdzony, bo zdjęcie dowodu jest niewyraźne i numer PESEL jest nieczytelny. Mam wysłać zdjęcia dowodu ponownie, za pośrednictwem e-maila z linkiem, który finalnie nie działa. Wysyłam zdjęcia dowodu jako załączniki do e-maila, jednak potem mnie oświeca, jak zdjęcia dowodu mogą być nieczytelne, skoro umowa już wcześniej została potwierdzona. Ale karty do konta do tej pory nie ma. Czy inni tez mają takie problemy, czy tylko u mnie coś nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 27. U mnie trochę dziwna sytuacja, kliknąłem w link od złotówy, wszystko ok, zarejestrowany, kliknąłem w link załóż konto, wszystko ok, przyszło kilka mailów z banku z informacją że wniosek pozytywny, że konto otwarte, i nagle po paru dniach dostaje maila od banku z informacją Twój wniosek wygasł, a dziś dostałem karte do konta... o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym wygaśnięciem wniosku to miałem podobną historię. Na infolinii wytłumaczono mi że to błąd systemu i mam się niczym nie przejmować.

   Usuń
  2. Dzięki za info, uspokoiłeś mnie, już myślałem że tylko ja miałem tak. Pozdrawiam.

   Usuń
 28. Czekam na kuriera i dostałem taką wiadomość:

  Jak nadać PIN do karty:
  - Nadaj PIN do karty. Instrukcję znajdziesz w kopercie z kartą.
  - Aktywuj kartę: zapłać nią za zakupy albo zrób przelew w bankowości internetowej. Możesz też aktywować kartę pod numerem (numer) lub w bankomacie.
  - Zaloguj się do bankowości - internetowej lub mobilnej: gdy aktywujesz kartę, wyślemy Ci e-mail z loginem do bankowości internetowej i mobilnej. Użyj go do aktywacji konta (pierwszego logowania).

  Czyżby bez aktywacji karty nie można było się zalogować do bankowości?

  Jak obecnie nadaje się PIN, gdyż drzewiej można to było zrobić poprzez wysłanie SMS pod wskazany nr?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Login do bankowości znajdziesz niemal na samym końcu umowy ramowej.

   PS. Ta wiadomość jest co najmniej myląca.

   Usuń
  2. Czy po zalogowaniu do bankowości można aktywować kartę i nadać PIN ??

   Usuń
  3. Nawet w Pocztowym się da :)

   Usuń
 29. Złotówa, powyżej napisałeś: "o wykonaniu 3 płatności kartą pamiętaj więc chociażby w marcu, gdy regulamin promocji takiej aktywności nie wymaga" - czy ta uwaga tyczy się również tych, którzy otworzyli konta w marcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Informacja we wpisie odnosi się do kont otwieranych w lutym (bo wtedy była publikacja). Jeśli jednak zawarcie umowy nastąpiło dopiero w marcu, to wtedy (za niepełny miesiąc) opłaty za kartę być nie powinno. Ale w marcu trzeba już wykonać płatności Blikiem (to już na potrzeby promocji).

   Usuń
 30. Dzisiaj pobrano mi 6 zeta w ramach opłaty za wyciąg papierowy pomimo, że w umowie mam wybraną elektroniczną metodę generacji wyciągów - co za bałagan ... ręce do nich opadają!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klient BGŻ bez reklamacji, to jak żołnierz bez karabinu :)

   Usuń
  2. Błąd. Pisz reklamację.

   Usuń
  3. Złotówa, czy w bankowości można sprawdzić metodę generowania co-miesięcznych wyciągów?

   Usuń
  4. Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić. Obecnie nie mam konta w BNP Paribas.

   Usuń
  5. Metodę generowania co-miesięcznych wyciągów można sprawdzić ---> pkt. 8 umowa ramowa.

   Usuń
  6. Miałem zaznaczona metodę bezpapierową, a opłatę i tak pobrali :)

   Usuń
  7. Mam tak samo, na dodatek kazano mi iść do oddziału z umową i z potwierdzeniem pobrania opłaty. Żenada.

   Usuń
  8. U mnie też pobrana opłata za wyciąg. Złożyłam reklamację powołując się na pkt 8 umowy ramowej. Dostałam odpowiedź, że nie mam zgody na usługę e-korespondencji, która jest wymagana do wysyłki wyciągów w formie elektronicznej i że na chwilę obecną mam załączony sposób wysyłki wyciągów w formie dostarczania na adres korespondencyjny. Kto i w jaki sposób "załączył" taki sposób pomimo zapisu umowy ramowej trudno powiedzieć. Ręce opadają.

   Usuń
  9. Mi uznali reklamację w ciągu 2-3 dni i kasę oddali.

   Usuń
 31. "Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)"."

  Nie bardzo rozumiem jak przez internet można zapłacić kartą nie używając PayU, Dotpay czy Bluemedia skoro oni często przetwarzają te płatności dla sklepów online.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątek już był parokrotnie tu na blogu poruszany. Piszącemu regulamin zapewne chodziło o wykluczenie zasileń portfeli elektronicznych i kont w takich usługach jak Blue Media itp. A jaka jakaś firma jak np PayU obsługuje transakcje to nie szkodzi. Problem w tym że jak płacisz na Allegro to w historii nie ma że to płatność na Allegro ale że PayU i tego nie zaliczali.

   Usuń
  2. Czyli powyższy zapis w ichnim regulaminie po prostu nie ma sensu?

   Usuń
  3. Przy tej ilości promek jaką organizuje Hagen, to i tak jest mało wpadek z regulaminami.

   Ja kupuję kajzerki po 33 grosze płacąc w samoobsługowej kasie Biedry i gra muzyka - zostało mi jeszcze kupić 8 bułek w maju :)

   Usuń
 32. Czy dyspozycji zamknięcia konta oraz umowy ramowej wciąż nie da się złożyć w bankowości i/lub apce?

  OdpowiedzUsuń
 33. Dostałam dzisiaj maila, że do 30 kwietnia otrzymam 2 kody po 50 zł, czyli załapałam się na promocję :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Dostałem informację o przyznaniu ale nagrody nie otrzmałem do teraz. Czy w ogóle ją dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o kwietniowe bony? Do 30.4 jak nie przysłali to pisz reklamację.

   Usuń
  2. Też dostałam maila ze spełniłam warunki, ale kodów do dziś nie otrzymalam

   Usuń
 35. A ja dostałam informację że otrzymam kody smsem, ale smsów żadnych nie dostałam, na reklamacje również nikt nie odpisal. Miał tak ktoś ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulujemy zdobycia nagrody w promocji "Korzystna premia". Państwa kody do Biedronki każdy o wartości 50 zł: *********, ******** ważne bezterminowo.

   Usuń
 36. Czy dostaliście bon 200 zł za kwiecień? Jeśli tak - kiedy? Dziś ostatni dzień, mail jest, smsa na razie nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam na SMS z kodami.

   Usuń
  2. Odpowiem sama sobie ;) ale i innym ciekawym - sms z kodami dotarł dziś po 15-tej :)

   Usuń
 37. Ja też jeszcze nie dostałam SMS z kodami

  OdpowiedzUsuń
 38. Przy platnosci karta liczy się data tranzakcji czy księgowania? Np. 31 tranzakcja . ai 1 księgowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi o wykonaniu płatności (nie wspomina nic o czasie jej księgowania - na co zresztą klient nie ma wielkiego wpływu). Pozostaje więc być dobrej myśli (ale w razie konieczności reklamacji, to warto sobie zachować np. paragon - choć miejmy nadzieję, że takiej potrzeby nie będzie).

   Usuń
 39. Hej, czy bonami można płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak, to jak? Czy wtedy produkty na paragonie są wszystkie zrabatowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Da się. Przy metodzie płatności musisz wybrać kartę podarunkową (jest oprócz karty płatniczej i BLIK-a). Bonem płacić można za wszystkie produkty.

   Usuń
 40. Dzieńdoberek... a właściwie nie bardzo... właśnie się dowiedziałem od pani z infolinii Korzystna Premia, że nie spełniłem warunków promocji gdyż wpłaciłem środki (700 zł) na konto BNP w ich wpłatomacie a to się nie liczy! Uważam, że to myk godny oszusta a nie bankiera! Przestrzegam więc gotówkowców...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety taki warunek w regulaminie jest (§ 1, pkt 4, ppkt 19).

   Piszę też w prześwietleniu promocji: "▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi)".

   Szkoda, że to umknęło :(

   Mimo wszystko sugerowałbym złożyć reklamację - historia uczy, że czasem banki spoglądają przychylnym okiem. Oczywiście nie ma gwarancji pozytywnego jej rozpatrzenia, ale spróbować warto - to nic nie kosztuje (poza chwilą na napisanie reklamacji i uargumentowaniem, że choć wpływ w sensie regulaminowym to nie był, to jednak środki się pojawiły na koncie).

   Usuń
  2. Dziękuję za podpowiedź. Tylko czy sugeruje Pan by reklamację złożyć na korzystnapremia@bnpparibasplus.pl czy na jakiś inny adres?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...