Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 335 zł za konto osobiste w BNP Paribas

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.02.2022

Zyskaj 335 zł za konto osobiste w BNP Paribas

Wystartowała nowa okazja do bankobrania z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Promocja "Bonus na wiosnę" w BNP Paribas
W najnowszej promocji do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości 335 zł, z czego 300 zł to premia pieniężna (do wykorzystania według własnego uznania), a resztę stanowi bon (o wartości 35 zł) do zrealizowania w serwisie Legimi (z eBookami i audiobookami). 


Promocja "Bonus na wiosnę": zyskaj do 335 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Bonus na wiosnę" czekają następujące nagrody gwarantowane:
 • 3 bonusy pieniężne w wysokości 100 zł każdy (co w sumie da tytułowe 300 zł) oraz
 • bon o wartości 35 zł, który w serwisie Legimi pozwoli wybrać jeden z e-booków lub audiobooków.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Bonus na wiosnę"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 28.02.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 14.03.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 14.03.2022 r.);

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - bon 35 zł do Legimi.

By uzyskać pierwszy bonus pieniężny w wysokości 100 zł, w marcu 2022 roku:
 • wykonaj płatności kartą (wydaną do konta) na sumę min. 200 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł na konto w BNP Paribas (warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

W celu uzyskania drugiego bonus pieniężnego - również w wysokości 100 zł, w kwietniu 2022 roku:
 • wykonaj min. 5 płatności Blikiem (na dowolne kwoty),
 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (mogą być to przelewy na dowolne kwoty np. na własne konto w innym banku) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł na konto w BNP Paribas (tak samo jak wcześniej, może być to przelew z własnego konta w innym banku).

No i dalej pozostanie już do wzięcia ostatni bonus - również w wysokości 100 zł. By go otrzymać, w maju 2022 roku, w praktyce wystarczy powtórzyć aktywność z marca:
 • wykonaj płatności kartą (wydaną do konta) na sumę min. 200 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł na konto w BNP Paribas.

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bonus 100 zł za spełnienie warunków w kwietniu, to uprzednio w marcu musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu 100 zł. I tak samo by dostać ostatnie 100 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w maju, to wcześniej (w kwietniu) trzeba spełnić warunki uzyskania nagrody poprzedniej.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu bonusnawiosne@bnpparibasplus.pl):
 • do 20.04.2022 r. o przyznaniu bonu do Legimi oraz pierwszego bonusu 100 zł (za spełnienie warunków w marcu);
 • do 26.05.2022 r. o przyznaniu drugiego bonusu 100 zł (za spełnienie warunków w kwietniu) oraz
 • do 27.06.2022 r. o przyznaniu kolejnego, ostatniego już bonusu 100 zł (za spełnienie warunków w maju).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 26.04.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek będą wpływać premie (każda w wysokości 100 zł): do 30.04., do 31.05. oraz do 30.06.2022 r.. 

Bon w postaci kodu do Legimi otrzymasz SMS-em do 20.04.2022 r. (bon ma mieć ważność do 31.12.2022 r.). Umożliwi Ci on wybór jednego spośród 40 ebooków/audiobooków.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Bonus na wiosnę"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem i kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Choć regulamin promocji nie wymaga wykonywania płatności kartą w każdym miesiącu, to jej wyrobienie i posiadanie do momentu otrzymania nagród jest wymagane. Pamiętaj więc o wykonaniu 3 płatności kartą, by uniknąć opłaty miesięcznej (zwłaszcza w kwietniu, gdy na potrzeby promocji i uzyskania bonusu wymagany jest wpływ oraz płatności tylko Blikiem).

  Do tych transakcji kartą nie wliczają się płatności Blikiem, bo bank traktuje je odrębnie.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Bonus na wiosnę" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 635 zł!

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Jak sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
 2. Złotówa nie napisałeś, ile od likwidacji umowy ramowej można uczestniczyć w promocji? Trzeba czekać też 12 miesięcy? Umowę ramową trzeba również wypowiedzieć w placówce z miesięcznym wypowiedzeniem. Wypowiedziane w placówce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres wykluczenia (12 miesięcy) jest liczony wyłącznie od zamknięcia konta. Nie jest liczony dla umowy ramowej.

   PS. To wypowiedzenie umowy ramowej nie jest "od ręki"? Czytelnicy nieraz pisali, że tak się dało (ja też raz ją zamykałem w takim trybie, tj. bez miesięcznego okresu wypowiedzenia).

   Usuń
  2. Witam. Konto oszczędnościowe bgz optima wiąże z bankiem bnp paribas umowa ramową. Mimo iż jest to rachunek oszczędnościowy bez karty, a nie zwykły ROR, jak Raiffeisen Polbank. Na zamknięcie konta czeka się miesiąc. Czyli moźna skorzystać z promocji dopiero po zamknięciu ko....

   Usuń
  3. Umowa ramowa jest zamykana "od ręki" w oddziale lub na infolinii. Trzeba po prostu na to zdecydowanie nalegać oraz samemu sprawdzić, gdyż ludzie u nich zatrudnieni bardzo rzadko są wystarczająco kompetentni.

   Usuń
  4. Optima i BGŻ to dwa różne banki mające dwa różne bankowe numery rozliczeniowe.

   Usuń
  5. I poza tym z Optimą to była inna umowa ramowa. Nie koliduje z udziałem w tej promocji co już zresztą wiele osób już to potwierdzało nawet przed kilkoma laty.

   Usuń
  6. Ale formularz wypowiedzenia optimy jest widoczny w ich systemie. Lecz pracownicy mówią, że to jest umowa ramowa właśnie. Dziwne. Rzeczywiście optima nie oferuje żadnych warunków, chyba i tak będą się likwidować.

   Usuń
  7. Wczoraj zamykałem konto w oddziale.
   Mam podpisany dokument "Wypowiedzenie Umowy przez Posiadacza", który zawiera takie zdanie: "Niniejszym wypowiadam Umowę ramową Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu ("Umowa") w całości."
   Jednakże pani na chwilę wyszła i po powrocie poinformowała mnie, że nie można zamknąć umowy ramowej w oddziale, że to tylko listownie, pisząc na adres banku. (Choć sama podpisała ww dokument). Za miesiąc zobaczymy jak się to skończy.
   Powiedziała też, że za przyszły miesiąc (kawałek okresu wypowiedzenia będzie już w marcu) zostanie pobrana opłata za kartę (Otwarta na dzisiaj). Dopytałem, że skoro trzy transakcje kartą W MIESIĄCU POPRZEDNIM zwalniają, to chyba nie - bo już spełniłem ten warunek, na co ona twierdziła, że chodzi o trzy transakcje w tym samym miesiącu. Ktoś wie jak to w końcu jest? Czy jak w lutym zamykam konto z kartą, to aby nie płacić za marzec muszę robić transakcje jeszcze w marcu?
   I na koniec pani mi powiedziała, że przelew likwidacyjny u nich jest bezpłatny, ale mam co do tego wątpliwości, czy ktoś wie jak to jest?

   Usuń
  8. Ten przelew jest płatny :)

   Usuń
  9. 0 za użytkowanie karty dla posiadacza pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty 3 transakcji bezgotówkowych, w innym wypadku opłata wyniesie 5 zł miesięcznie. Ale jest miesiąc wypowiedzenia i fizycznie miałeś kartę ostatniego dnia miesiąca nie oddałeś

   Usuń
  10. Mnie już trzy razy nie zamknęli dostępu do EKD pomimo wypowiedzenia złożonego w oddziale. Na infolinii czasem potrafią zablokować dostęp zamiast zamknąć - komedia pomyłek!

   Usuń
  11. Anonimowy9 lutego 2022 14:09
   No to pani w banku mocno nieogarnięta.

   Skoro masz w treści wypowiedzenia zamknięcie umowy ramowej i jest to podpisane to musi być zrealizowane.

   O trybie pobierania opłat też nic nie wie. Chociaż mogłeś zamknąć kartę od razu to by nie dyskutowała.

   Usuń
  12. Przy zamykaniu EKD u nich zawsze są schody i żeby było zabawniej, to jeden z kilku banków, w których aktywny dostęp do bankowości eliminuje z brania udziału w promocji - przypadek?

   Usuń
  13. Zamykałem 3 razy. Zawsze skutecznie. Widać że zależy od tego na ile kumającego pracownika się trafi.

   Usuń
  14. Nie sądzisz, że to w żadnym przypadku nie powinna być kwestia 'trafienia' na kumającego pracownika?

   BNP Paribas to firma ze światowej 1. ligi bankowej, czego niestety nie można powiedzieć o ich oddziale w Polsce. Przykra sprawa.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...