Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za konto dla dziecka (0-18 lat) w Banku Pekao

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

2.02.2022

Premia 100 zł za konto dla dziecka (0-18 lat) w Banku Pekao

Wystartowała nowa promocja konta dla nieletnich w Pekao.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XVIII edycja"
Tym razem do wzięcia czeka premia 100 zł na start oraz 2,5% na rachunku oszczędnościowym dla dziecka. A przypomnę, że i rodzice mogą zyskać na założeniu konta dla siebie (do wzięcia jest premia 100 lub 200 zł) oraz także 2,5% dla oszczędności gwarantowane na pół roku.


Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XVIII edycja"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko w wieku 0-18 lat (w dniu zawarcia w jego imieniu umów), mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w obecnie dostępnej promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XVIII edycja" wykluczone są także osoby, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" lub "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać:

Nagrody w promocji konta dla dziecka. Do wzięcia czekają 2 bonusy po 50 zł każdy. To nagrody pieniężne, które wpłyną na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Ponadto uczestnik promocji może skorzystać z promocyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb: 2,5% w skali roku do 3 000 zł na okres 6 miesięcy.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XVIII edycja" i zdobyć pierwszy bonus:
 • do 28.02.2022 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Już za to przysługiwać będzie 50 zł. By uzyskać drugi bonus, także w wysokości 50 zł:
 • w przypadku dziecka poniżej 13 lat: na dzień 15.03.2022 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb musi wynosić min. 50,01 zł lub 
 • w przypadku uczestnika w wieku co najmniej 13 lat, najpóźniej do 15.03.2022 r. dziecko musi wykonać co najmniej 3 płatności w PLN za pomocą karty wydanej do konta, aplikacji PeoPay lub Blikiem (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty, ani wypłaty gotówki).

Bonus lub bonusy (w zależności od spełnionych warunków) otrzymasz do 31.03.2022 r.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Konto dla dziecka założyć można za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć premię 100 lub 200 zł, to wniosek o konto trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku).

Konto Przekorzystne dla Młodych - prześwietlenie oferty Pekao


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty do konta dziecka.

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji trzeba ten rachunek założyć, acz korzystanie z niego nie jest wymagane. Na rachunku Mój Skarb można jednak uzyskać promocyjne oprocentowanie 2,5% w skali roku przez 183 dni (licząc od dnia zawarcia umowy) maksymalnie do 3 000 zł (dla salda powyżej tej kwoty obowiązuje oprocentowanie 0,06% w skali roku).

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 100 zł (bez względu na liczbę założonych kont).
💡 Na koniec przypomnę, że to nie jest jedyny bank, w którym można zyskać 100 zł za otwarcie konta dziecku. Podobnie wygląda to w Banku Millennium, który daje 100 zł na zakupy za Konto 360° Junior (oraz 360 zł premii za konto dla rodzica).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Jak to konto przekorzystne dla młodych otworzyć? W aplikacji nie mam takiej opcji w panelu rodzica.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest. 3 opcje:
   - masz dziecko w wieku do 6 lat?
   - masz dziecko w wieku do 13 lat?
   - masz dziecko w wieku od 13 lat?

   Usuń
 2. Czy konto mogę założyć dla 2 dzieci? Czy promocja obowiązuje tylko dla 1 dziecka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnikiem może być dziecko w wieku 0-18 lat (w dniu zawarcia w jego imieniu umów), mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao."

   Uczestnikiem jest dziecko a nie rodzic więc każdemu dziecku jedno konto się należy :)

   Usuń
 3. hej, jak zakładałem konto w poprzedniej edycji "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" na jedno dziecko, to rozumiem, że jestem wykluczony z założenia konta dla drugiego dziecka?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wyglada zamknięcie takiego konta? Nie ma z tym problemow?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez problemu ale tylko w placówce.

   Usuń
 5. Mam pytanie do regulaminu w pkt 3. Jest napisane:
  "od 1 lutego 2022 roku do 28 lutego 2022 roku zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i złożyć wszystkie oświadczenia określone w Załącznikach nr 1-3". Gdzie można znaleźć te załączniki?
  Drugie pytanie: jakie zgody marketingowego są wymagane żeby skorzystać z promocji, np. Zgody dotyczące kontaktu marketingowego z ofertą Spółek z Grupy Kapitałowej lub Upoważnienie Banku do przekazania Spółkom z Grupy Kapitałowej informacji objętych tajemnicą bankową? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest razem z regulaminem.

   Zgody marketingowe to chyba dobrowolne ale ja zawsze zaznaczam profilaktycznie na tak. A jak zamykam konto to wycofuję przed wypowiedzeniem.

   Usuń
 6. Czy ktoś już otrzymał bonusy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ktoś otrzymał jeszcze bonusy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie otrzymałem drugiego bonusów (50 zł). Reklamowałem to w banku i po 30 dniach odpisali, że nie łapię się na bonus, bo konto należało otworzyć w placówce.
   Chce napisać odwołanie, ale nie wiem nie wiem na jaki regulamin mam die powołać.
   Ale coś słaby ten Bank, bo w innej promocji dla dziecka miało być oprocentowanie 5% do 3000 zł na koncie oszczędnościowym na 92 dni i też nie było takiego wyższego oprocentowania. Napisałem reklamację i już ponad 40 dni nie mam jej rozpatrzonej (ponoć na reklamację produktową mają 60 dni)
   Jakaś porażka ten Pekao.

   Usuń
  2. Też dostałem tylko 50 zł a drugiego 50 zł nie ma. Oni są niepoważni. Nie ma niczego takiego w regulaminie że trzeba było w placówce. Nie wiem jak można odpowiadać na reklamacje bez sprawdzenia regulaminu. Napisałem odwołanie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...