Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nest Lokata Witaj: 5% na 6 miesięcy do 20 tys. zł (+ 2,5% na koncie oszczędnościowym)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

16.02.2022

Nest Lokata Witaj: 5% na 6 miesięcy do 20 tys. zł (+ 2,5% na koncie oszczędnościowym)

Nest Bank zdecydowanie uprościł warunki skorzystania z lokaty powitalnej.

Nest Lokata Witaj: 4% na 6 miesięcy do 20 tys. zł
Aktualnie 5% w skali roku na 6 miesięcy można uzyskać bez wymogu wpływu wynagrodzenia! Do tego na lokacie da się ulokować większą niż dotąd kwotę (do 20 tys. zł). A poza tym wzrosło też oprocentowanie na kontach oszczędnościowych (do 3,5% w skali roku do 110 tys. zł).

[Niniejszy wpis jest już nieaktualny. Sprawdź kolejną odsłonę promocji, którą opisuję tutaj.]

W Nest Banku można obecnie uzyskać:
 • 2 lub 4% 3 lub 5% [po zmianie tabeli oprocentowania w dniu 22.04.2022 r.] w skali roku do 20 tys. zł na Nest Lokacie Witaj;
 • 2% 3,5% (po zmianie od 22.04.2022 r.) w skali roku do 100 tys. na rachunku Nest Oszczędności;
 • 2% 3,5% (po zmianie od 22.04.2022 r.) w skali roku do 10 tys. zł na rachunku Nest Skarbonka.

Każdą z tych propozycji niżej dokładnie omawiam. Prześwietlam również konto osobiste, które w Nest Banku trzeba założyć, by skorzystać z promocyjnego oprocentowania na rachunkach oszczędnościowych, jak i z lokaty. Na szczęście to konto osobiste prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc jego utrzymywanie nie będzie uciążliwe.

By skorzystać z Nest Lokaty Witaj, nie musisz składać specjalnego wniosku na promocyjnej stronie. Lokatę powitalną może założyć każdy, kto otworzy konto osobiste w Nest Banku (miej jednak na uwadze ograniczenie, że Nest Lokatę Witaj mogą otworzyć wyłącznie osoby, które tej lokaty w Nest Banku jeszcze nigdy nie miały). Założenie lokaty będzie możliwe w systemie bankowości internetowej jedynie w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Także w bankowości internetowej otworzysz kolejne rachunki, w tym konta oszczędnościowe. Chociaż o jedno z nich - Nest Oszczędności - możesz zawnioskować już podczas otwierania konta osobistego, zaznaczając stosowną opcję we wniosku. 

Lokata powitalna w Nest Banku


Nest Lokata Witaj dostępna jest tylko dla osób, które jeszcze nigdy jej nie miały Jej główne cechy to:
 • oprocentowanie (stałe):
  • 3% w skali roku w przypadku lokaty 3-miesięcznej lub
  • 5% w skali roku w przypadku lokaty 6-miesięcznej;
   (możliwe jest założenie tylko jednej lokaty)
 • minimalna kwota: 1 000 zł;
 • maksymalna kwota: 20 000 zł;
 • czas trwania lokaty: 3 lub 6 miesięcy;
 • kapitalizacja odsetek: na koniec umownego okresu lokaty (w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty otrzymasz zwrot wpłaconego kapitału bez odsetek).

Przy lokacie na 6 miesięcy (czyli z oprocentowaniem 5% w skali roku) niezbędne jest spełnienie dodatkowych warunków. Te uległy jednak uproszczeniu, bo do niedawna bank był zdecydowanie bardziej wymagający: oczekiwał wpływów wynagrodzenia od pracodawcy (i warunki w regulaminie były na tyle rygorystyczne, że nie wystarczył przelew z własnego konta w innym banku z tytułem "wynagrodzenie").

By uzyskać 5% w skali roku przez 6 miesięcy na Nest Lokacie Witaj:
 • wyraź zgody na dostarczenie informacji promujących usługi lub produkty banku (za pośrednictwem SMS/MMS, telefonicznie, e-mailem oraz w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej) oraz 
 • w każdym pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu Lokaty Witaj (w całym okresie deponowania lokaty): 
  • zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 2 000 zł (teraz może być to przelew z konta w innym banku - nie musi być to przelew od pracodawcy; nie zaliczą się jedynie przelewy między własnymi rachunkami klienta czy wpływy z lokaty bądź wypłacanego kredytu w Nest Banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas)
  • wykonaj min. 3 dowolne czynności (do wyboru): płatności kartą wydaną do konta, płatności Blikiem, przelewy (za wyjątkiem przelewów wewnętrznych na inne, ale własne konto w Nest Banku).

Jeśli jeden z tych warunków nie zostanie spełniony wówczas bank obniży oprocentowanie do poziomu 0,01% w skali roku (począwszy od dnia następującego po zweryfikowaniu przez bank, że w danym miesiącu warunki nie zostały spełnione).

Nest Oszczędności: 3,5% w skali roku do 100 tys. zł


Na rachunku oszczędnościowym Nest Oszczędności promocyjne oprocentowanie obowiązuje w miesiącu otwarcia konta oraz przez następne 2 pełne miesiące kalendarzowe.

Po upływie powyższego okresu z promocyjnym oprocentowaniem, wysokość oprocentowania środków zgromadzonych na rachunku Nest Oszczędności zależeć będzie od kwoty środków na koncie: do 100 tys. zł będzie to oprocentowanie zmienne, które bank ustala w oparciu o stawkę WIBOR 3M z 15. dnia kalendarzowego danego miesiąca (wartość zaokrąglona do jednego miejsca po przecinku) pomniejszoną o 1,5 4,0 (po zmianie od 22.04.2022 r.) punktu procentowego. Dla nadwyżki ponad 100 tys. zł oprocentowanie jest już stałe i symboliczne, bo wynosi 0,01%.
💡 Czym jest stawka WIBOR 3M? To stopa procentowa, po której banki deklarują udzielanie sobie pożyczek. Pojęcie dobrze znane jest posiadaczom kredytów hipotecznych w PLN, bo to właśnie w oparciu o tą stawkę (lub WIBOR 6M) ustalane jest oprocentowanie ich rat.

3,5% do 10 tys. zł na rachunku Nest Skarbonka


Na koncie oszczędnościowym Nest Skarbonka promocyjne oprocentowanie obowiązuje w miesiącu otwarcia konta oraz przez następne 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. A co później? Do 10 tys. zł bank zamierza naliczać oprocentowanie zmienne, które bank ustala w oparciu o stawkę WIBOR 3M z 15. dnia kalendarzowego danego miesiąca (wartość zaokrąglona do jednego miejsca po przecinku) pomniejszoną o 1,5 4,0 (po zmianie od 22.04.2022 r.) punktu procentowego. Dla nadwyżki ponad 10 tys. zł oprocentowanie wyniesie tylko 0,01%.

Nest Konto - prześwietlenie oferty Nest Banku


Decyzja o założeniu konta osobistego w Nest Banku na szczęście nie wiąże się z jakimikolwiek zobowiązaniami, by uniknąć opłat. Tych bowiem nie ma.

Główne cechy Nest Konta (dla klientów indywidualnych) to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za internetowe przelewy złotówkowe (zlecane przez bankowość internetową);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie pierwszej karty do konta (bez warunków); jedynie za drugą kartę do konta bank pobierze opłatę 25 zł - tak za jej wydanie, jak i za wznowienie; w przypadku jeśli masz jedynie jedną kartę, takiej opłaty nie poniesiesz;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach sieci Euronet (6 zł za każdą wypłatę z innych bankomatów w Polsce). 

Czy przy okoliczności otwierania konta osobistego w Nest Banku można zyskać coś więcej? Ostatnia okazja do bankobrania w tym banku była dawno temu - we wrześniu 2019 roku. Od tego czasu bank nie organizował jakiejkolwiek promocji dla nowych klientów zakładających konto.

Zarówno rachunek Nest Oszczędności, jak i Nest Skarbonka otwierany i prowadzony jest za 0 zł bez warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym z konta oszczędnościowego na własne konto osobiste w Nest Banku wykonać można po jednym przelewie za 0 zł. Za drugi i każdy kolejny przelew w tym samym miesiącu kalendarzowym bank pobiera opłatę w wysokości 9 zł.

Po złożeniu wniosku o Nest Konto umowę z bankiem zawrzesz na jeden z trzech poniższych sposobów: 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku - ta opcja dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 (skorzystanie z tej metody możliwe jest wyłącznie na komputerze; w grę nie wchodzi składanie wniosku na telefonie), 
 • wykonując przelew weryfikacyjny z własnego konta w innym banku - imię, nazwisko, jak i adres przy tym przelewie muszą idealnie pokrywać się z tym, co podasz we wniosku o konto w Nest Banku; przelew ten może pochodzić wyłącznie z wybranych banków (Alior, ING Bank Śląski, mBank, Pekao lub Santander Banku) pod warunkiem, że konto w tamtym banku zostało przez Ciebie założone w inny sposób, niż przelewem weryfikacyjnym lub
 • podczas wizyty w placówce banku.

Środki zdeponowane na rachunkach i lokatach w Nest Banku podlegają pod polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co oznacza 100-procentową ochronę kapitału do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi i najkorzystniejszymi ofertami depozytowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Przydatne dokumenty:

70 komentarzy:

 1. Ten przelew 2000 zł może być od żony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystko jedno od kogo,każdy sie liczy byle był na 2000 i z innego banku.

   Usuń
  2. Na infolinii nest podali informacje, że przelew musi być z tytułu wynagrodzenia

   Usuń
  3. @Lister, kluczowe jest to, co w regulaminie. A pracownik infolinii najwyraźniej nie jest na bieżąco, bo od 11.02. obowiązuje nowy regulamin lokaty Witaj (do 10.02. faktycznie - o czym wspominam - obowiązywał wymóg wpływu wynagrodzenia; ale to już było i nie jest).

   Usuń
  4. Wszystko się zgadza, dziś jeszcze raz potwierdziłem z innym doradcą, jest wszystko tak jak opisałeś.

   Usuń
  5. W banku powiedziano mi, że fragment regulaminu „Wpływy na Rachunek ROR - suma Zleceń Płatniczych uznaniowych na Rachunku ROR pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów pomiędzy rachunkami Klienta, (ii) kredytów udzielonych przez Bank oraz (iii) lokat” oznacza, że to nie może być przelew między własnymi kontami w różnych bankach

   Usuń
  6. Rachunki Klienta to rachunki w Nest Banku. Czyli nie zaliczą przelewu z innego konta w Nest.

   Usuń
  7. Dla pewności przelewy zawsze może robić żona :)

   Usuń
 2. To bardzo konkretna oferta dla nowo-zakładajacych, ale dla obecnych lojalnych klientów też nie jest źle - od dzisiaj jest na KO 3,4% bez limitu kwotowego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na taką stawkę oprocentowania liczyć mogą jedynie osoby, które konto oszczędnościowe założyły do... 26.06.2016 roku. Dla nich obowiązuje oprocentowanie równe stawce WIBOR 3M. Dla później zakładanych kont bank zaczął stosować redukcję (obecnie - od 12.2021 r. o 1,5 punktu procentowego).

   Usuń
  2. To wciąż bardzo dobra stawka 1,9% z perspektywą wzrostu!

   Usuń
  3. WIBOR 3M ma dość realne szanse przekroczenia poziomu 5% do końca roku.

   Usuń
  4. W punkt. Wygląda na to że nawet mimo -1,5 proc. to KO w Nest Banku będzie teraz lepiej oprocentowane niż promocje w Getinie, Aliorze i Millennium.

   Usuń
  5. Gdzie to można wyczytać bo na stronie nest w tabeli oprocentowania z dn.11.02.2022r nie ma tych 3,4% ?
   A druga sprawa jak się dowiedzieć od kiedy ma sie konto Nest Oszczędności?

   Usuń
  6. Właśnie sprawdzałam. Mam Nest konto oraz Nest oszczędności. Wszystko od 1.09.2016 (niestety nie od czerwca). Ale w szczegółach konta oszczędnościowego jest oprocentowanie 0 %. Jest jakieś inne konto oszczędnościowe?

   Usuń
  7. @Anonimowy, 16 lutego 2022, 20:02

   Najpewniej masz zerowe saldo na KO, ale po wpłacie nawet 1 zł pojawi się aktualne oprocentowanie.

   Usuń
  8. Bankier, oni nie wpisują w tabeli 3,4% i nie zmieniają jej co miesiąc. Są podane stawki jako np. WiBOR 3M - 0,00% albo WiBOR 3M - 0,5%

   Jak wejdziesz w szczegóły konta to tam jest podana data otwarcia konta.

   Usuń
  9. @Anonimowy, 16 lutego 2022, 21:59 - rzeczywiście po wpłacie 1 zł w "Szczegółach Konta" momentalnie pokazuje się aktualna wysokość oprocentowania.

   Dziękuję.

   Usuń
  10. Dzięki! Faktycznie, jest oprocentowanie po dokonaniu wpłaty. Konto otwarte 11.09.2016. Oprocentowanie 2,9 %.

   Usuń
  11. Nie ma za co 😀

   Usuń
  12. Nie rozumiem tej oferty. Nigdzie nie ma info na ten temat. Mam to konto od 2015 roku a od 3 lat puste i nie używane. Wpłaciłem kontrolnie 10 zł na konto oszczędnościowe i pojawiło mi się... 3.4%. Szok. Ile tam mogę max. ulokować i na jaki okres? Oferta przyznaje zaskoczyła mnie.

   Usuń
  13. Tabela Oprocentowania na stronie Nest.

   Usuń
  14. Pamiętajcie o dziwnym limicie przelewów w tym banku tj. limicie miesięcznym: 250 tys., limicie dobowym 100 tys. oraz pojedynczej transakcji 50 tys. Mowa jest o nich w TOIP. Szczególnie limit m-czny może niepokoić.

   Usuń
  15. Chciałam założyć konto online poprzez wideo rozmowę z doradcą (do placówki mam za daleko, a przelewu zrobić nie mogę bo nie mam konta w żadnym z wymienionych banków), przeszłam przez cały wniosek jednak na końcu są tylko te dwie opcje założenia konta, bez wspomnianej na samym wstępie wideo rozmowy, dlaczego tak? I do kiedy jest ta promocja?

   Usuń
  16. W weekend online się nie da.

   Usuń
 3. Jak teraz założę konto to od maja gdy doliczą mi odsetki i będzie ponad 100 tys. na koncie Nest Oszczędności to 0,01% będzie dla całości czy tylko dla nadwyżki? A do 100 tys. Wibor 3M?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 100 tys. Wibor 3M - 1,5% a od nadwyżki dopiero 0,01%

   Usuń
 4. Miałam konta oszczędnościowe i zamknęłam je ok. pół roku temu. Czy jak teraz otworzę nowe konta, załapię się na promocyjne oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocyjne oprocentowanie czego?

   Usuń
  2. Promocyjne oprocentowanie kont Nest Oszczędności i Nest Skarbonka.

   Usuń
  3. Nest Oszczędności promocyjne, 2% w skali roku przez pierwszy miesiąc i następne dwa miesiące? A po co mi to? To żadna promocja, to wtopa. Na zwykłym rachunku Nest Oszczędności już jest 1,9, a w przyszłym miesiącu będzie ponad 2%. Nest oszczędności promocyjne 2% to będzie strata w stosunku do Nest oszczędności wibor3m - 1,5%.

   Usuń
  4. Też o tym pomyślałem ale Ci co mieli już to konto i je zamknęli to po otwarciu nowego nie będą mogli skorzystać z promocji więc to chyba lepiej.Znalazłem taki zapis: Nest Oszczędności ("Konto") jest rachunkiem płatniczym (oszczędnościowym) prowadzonym przez Nest Bank S.A. („Bank") na rzecz konsumentów w złotych. Z dniem otwarcia Konta przez konsumenta który od dnia 01.01.2017 roku nie był/nie jest posiadaczem innego rachunku Nest Oszczędności konsument uzyskuje promocyjne oprocentowanie, które obowiązuje od dnia otwarcia Konta do końca miesiąca kalendarzowego, w którym otwarto Konto oraz przez następne 2 pełne miesiące kalendarzowe („okres promocji”).

   Usuń
  5. Hej ja wiem że denerwujecie się wszyscy że ktoś pisze o wysokim oproc. w nest banku na starych kontach: oszczędnościowym, skarbonce. Ale zrobiłam dziś test, wpłaciłam na swoje konto oszcz. (otwarte 01.2021) 100 zł i tam od razu oprocentowanie 2,9%! Na skarbonce założonej w 09.2019 też od razu 2,9%! Potestujcie ci co macie te stare konta u siebie, wpłaćcie na nie choć małą wartość. Bo może tamtejsza zakamuflowana korzystna stawka oprocentowania jest lepsza niż gdzie indziej...

   Usuń
  6. Aby sprawdzić aktualne oprocentowanie na koncie Nest Oszczędności lub Skarbonce przy zerowym saldzie wystarczy wpłata 1 zeta :)

   Usuń
 5. Czy jest określone do kiedy ta oferta lokaty na 4% obowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakaś karencja dla byłych klientów 🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka że nigdy nie mogli mieć lokaty Witaj.

   Usuń
 7. Dzień dobry,

  Mam pytanie czyli jak chce przez 6 miesięcy mieć na lokacie Witaj 4%to muszę mieć wpływ na koncie 2 tys zł co miesiąc przez 6 miesiecy i zrobić np 3 operacje blikiem tak? Ale te dwa tysiące to wpłacać już dzisiaj jak konto otworzyłem 18 lutego ? Czy wystarczy przelać 2 tys w marcu i zrobić w marcu 3 operacje blikiem ? Dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ i 3 transakcje w każdym miesiącu.

   Usuń
  2. Zamiast transakcji można zrobić przelewy :)

   Usuń
 8. Nest Oszczędności: 2% tu nie muszę już robić nic wystarczy tylko wpłacić kasę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpłacasz i leży. Przez 2 m-ce 2% a potem oprc. = Wibor 3M - 1,5%. To oprocentowanie zmienne aktualizowane co miesiąc (16-go dnia).

   Usuń
 9. Jak otworzyc konto Nest Skarbonka? Ani w aplikacji mobilnej ani internetowo nie mam takiej pozycji. Dzis aktywowalem Ror i bede zakladal lokate Witaj. Nigdy wczesniej nie bylem klientem Nest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości w sekcji OSZCZĘDNOŚCI

   Usuń
  2. Nie da sie zrobic zrzutu ekranu ale niestety nie mam pozycji Nest Skarbonka. Sa tylko konta typu samodzielne czy rodzinne oszczednosci oraz nest oszczednosci ale to juz posiadam. Pozostaje dzwonic na infolinie chyba...

   Usuń
  3. A to przypadkiem nie nazywa się jakoś Nowy Cel? Musi tam to być.

   Usuń
 10. A czy przy lokacie witaj na 4% te 3 dowolne czynności to może być taki scenariusz. Wpłacam ze swojego Banku Millenium 2 tysiące. Potem robię 3 przelewy powrotne z Nest do Millenium. Czy spełnię warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak możesz tak zrobić. Na 99,99% wystarczy. A na 100% jak ten wpływ będzie np z konta męża.

   Usuń
 11. WIBOR 3M mocno w górę więc to oprocentowanie tutaj będzie na tym koncie oszczędnościowym coraz wyższe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szybko idzie bo dziś wibor już 3,78

   Usuń
  2. U mnie skromnie bo tylko 2,90% zarówno "Nest Oszczędności" jak i "Nest Skarbonka" ale u tych którzy trochę wcześniej z tych produktów skorzystali, jest obecnie skromne 3,40% czyli lepiej. Na kolejny miesiąc liczę tylko na skromne 3,35% a jak będzie więcej, to też się nie pogniewam.

   Usuń
  3. Wibor 3,81. Spokojnie do 15-go dojdzie do 3,9. Jak nie więcej. Ale wtedy będziemy mieć 3,4% :)

   Usuń
  4. Nawet nie do 15-go, bo już dziś jest 3,91%. Do 15-go to spokojnie czwórka na przodzie. Oby min. 4,05

   Usuń
  5. Skąd masz takie informacje? Na stronach publikują oficjalnie dopiero o g. 23.

   Usuń
  6. Znany jest już o g. 12 a upubliczniany o 23.

   Usuń
  7. Anonimowy8 marca 2022 12:07
   Nawet nie do 15-go, bo już dziś jest 3,91%. Do 15-go to spokojnie czwórka na przodzie. Oby min. 4,05

   Dzisiaj już jest 4,01 więc trzymajmy kciuki za min. 4,15 albo nawet 4,25%

   Usuń
  8. A dzisiaj już 4,18%. Bajeczka. To do końca marca chyba z 5% xD

   Usuń
  9. Kolego z banku, jak tam dzisiejszy fixing? Jest już te 4,32% - bo nie chce mi się do 23:00 czekać - ? 🤪

   Usuń
  10. Dzisiaj 4,22.

   Usuń
  11. I to jest to czego się obawiam. Sztucznie wstrzymują żeby nie podwyższać % na KO i lokatach.

   Ps. Tak, tak, to tylko takie teorie spiskowe... Przecież wszyscy dobrze wiemy jak jest ustalany WIBOR i że żyjemy w kraju Prawa...

   Usuń
  12. Ale co wstrzymują? Wibor? No chyba nie bo konta oszczędnościowe i lokaty oparte na tym wskaźniku to pewnie tylko promil oferty banków ogółem.

   Usuń
  13. Dziś 4,3. Oby jeszcze jutro +0,5 p.p. :)

   Usuń
  14. Oczywiście miałem na myśli +0,05 p.p. a nie 0,5

   Usuń
  15. Jutro dane o inflacji za luty. Będą wysokie = oczekiwania mocnych podwyżek przez RPP = duży wzrost Wiboru.

   Usuń
 12. Cześć
  Otworzyłem wczoraj konto w Nest i nie miałem opcji wybrania Lokaty Witaj (4%) w zakładce OSZCZĘDNOŚCI. Były inne lokaty, ale nie ta Witaj.
  Kiedyś (chyba 2019-20) miałem u nich konto, ale kilka lat temu je zamknąłem.
  Czy posiadanie kiedyś konta, a nie posiadanie Lokaty Witaj wyklucza mnie z tej promocji ?
  Pisaliście wyżej, że wykluczeniem jest tylko nie posiadanie Lokaty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Zgodnie z regulaminem lokaty:
   "1. Promocja przeznaczona jest dla Klienta, który spełnia następujące warunki:
   1) posiada Rachunek ROR oraz
   2) nie posiadał wcześniej Lokaty Witaj w Banku oraz
   3) złoży dyspozycję otwarcia Lokaty Witaj maksymalnie w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty otwarcia przez niego Rachunku ROR"

   Zatem wykluczyć może tylko wcześniejsze posiadanie lokaty Witaj. Jeśli nie masz możliwości założenia tej lokaty, to sugeruję zgłoszenie reklamacji.

   Usuń
 13. Nest Bank ma jeszcze program poleceń jak coś po 50 zł,

  Promocja „Polecam Nest Bank” („Promocja”) trwa od 04.05.2022 r. do 31.10.2022 r. Do Promocji można przystąpić w czasie trwania Promocji, chyba że Nest Bank S.A. („Bank”) zakończy wcześniej Promocję, zgodnie z postanowieniami Regulaminu promocji Polecam Nest Bank („Regulamin Promocji”).

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...