Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów PKO BP i Inteligo: bon Allegro 20 zł za doładowanie telefonu w Orange (zima 2022)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.02.2022

Promocja dla obecnych klientów PKO BP i Inteligo: bon Allegro 20 zł za doładowanie telefonu w Orange (zima 2022)

Największy bank w Polsce odpalił promocję dla użytkowników aplikacji mobilnej.

Bon Allegro za doładowanie Orange w PKO BP
Do wzięcia czeka bon Allegro o wartości 20 zł. Warunek do spełnienia jest prosty - za pomocą aplikacji IKO należy doładować numer telefonu w sieci Orange.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Na początek jednak informacja też dla tych, którzy konta osobistego jeszcze w PKO BP nie posiadają. Na jego założeniu można zyskać: premię 100 zł za Konto za Zero lub 150 zł za Konto bez Granic albo (w przypadku osób w wieku 18-26 lat) 3 miesiące subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za darmo i słuchawki Logitech G435 za Konto dla Młodych (to nagrody o łącznej wartości ponad 500 zł).

Bon Allegro za doładowanie z Orange – zima 2022


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała na terytorium Polski, która korzysta z aplikacji mobilnej IKO (jako klient PKO BP - w tym Inteligo), posiadająca numer telefonu zarejestrowany w sieci Orange w ofercie pre-paid.

Nagroda. Do wzięcia jest bon o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Ma on mieć ważność do 31.12.2022 r. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane używać takiego bonu podczas zakupów, sprawdź jak wykorzystać bon Allegro?

Limit nagród w promocji. PKO Bank Polski przygotował 3 000 nagród (każda z nich to bon o wartości 20 zł), które trafią do osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. W regulaminie można też znaleźć zapis: "Jedna osoba może być Laureatem więcej niż jeden raz" (zatem np. 2 doładowania po 100 zł oznaczać będzie dwie nagrody). 

Informacje o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród mają pojawić się na pkobp.pl (najprawdopodobniej tutaj) oraz inteligo.pl.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w okresie od 14.02. do 13.03.2022 r. (ale miej na uwadze, że pula nagród może wyczerpać się wcześniej) za pomocą aplikacji mobilnej IKO doładuj telefon w Orange jednorazowo kwotą min. 100 zł.

I to już wszystko. Nagrody mają być przekazane w formie kodu, który bank prześle SMSem na numer doładowanego telefonu w Orange najpóźniej do 15.04.2022 r.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.
_____________

A jako że dzisiejszy wpis jest krótki, to nadarza się okazja, by przypomnieć o najlepszych obecnie promocjach bankowych. A "trochę" tego jest.

Santander Bank daje 350 zł premii i bon 100 zł do Biedronki za konto osobiste (a dzięki towarzyszącym promocjom można zyskać więcej; dla oszczędzających dodatkową zachętą może być jeszcze lokata 2,5%). Z kolei przedsiębiorcy za konto firmowe w Santanderze mogą zgarnąć do 1860 zł.

Bank Millennium dla otwierających konto osobiste przygotował 360 zł (zrównując się z wysokością premii z poprzedniej edycji - a premia to wysoka, bo na taką trzeba było czekać przez ponad 4 lata). I tu sowicie wynagradzane jest też otwarcie konta firmowego.

No i jest jeszcze ciekawa propozycja BNP Paribas - to połączenie promocji z konkursem, bo do wzięcia czeka gwarantowana premia 400 zł, a wygrać można rower lub sakwę rowerową.

Nie przegap najlepszych, ani limitowanych promocji bankowych, które mogą oznaczać dla Ciebie największy zysk. By trzymać rękę na pulsie, skorzystaj z bezpłatnego newslettera dla Czytelników bloga: 

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Czy doładowany musi być ten sam numer który jest przypisany do aplikacji banku czy dowolny numer w Orange?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być inny. Ale jak będziesz doładowywać komuś znajomemu to wiedz że bon przyjdzie na jego nr tel.

   Usuń
 2. A co jeśli w czasie przekazywania nagrody nie będę już posiadaczem rachunku w PKO? tj zamknę konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie ma na ten temat w regulaminie. Tym razem to nawet swych tradycyjnych zgód marketingowych nie wymagają.

   Usuń
 3. Już zamknęliśmy konto w inteligo. Był obowiązek utrzymywania salda i płatności za przelewy. Kiedyś możnabyło polecać. Ale znajomy może mi doładować za 5.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...