Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 4000 punktów (czyli w praktyce 50 zł na zakupy) za rejestrację karty Mastercard wydanej przez Pekao w programie Bezcenne Chwile (+ do 200 zł za otwarcie konta)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

8.02.2022

4000 punktów (czyli w praktyce 50 zł na zakupy) za rejestrację karty Mastercard wydanej przez Pekao w programie Bezcenne Chwile (+ do 200 zł za otwarcie konta)

Wystartowała nowa promocja Pekao z punktami powitalnymi w programie lojalnościowym Mastercarda.

Punkty powitalne Bezcenne Chwile od Pekao
Skorzystać z niej mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Na tych drugich, dopiero co otwierających konto osobiste w Pekao, czeka jednak jeszcze więcej: 100 zł lub 200 zł premii oraz 2,5% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Skoro już przywołałem promocje dla zakładających konto osobiste, to na wstępie do nich zalinkuję. Do wyboru jest jedna z poniższych propozycji:


A jeśli masz niepełnoletnie dziecko (od 0 do 18 lat), to dodatkowo możesz zgarnąć 200 zł premii za konto dla swej pociechy.

Zakładając konto dla siebie i wybierając do niego kartę Mastercard (co jest zresztą wymogiem w wyżej wymienionych promocjach), otworzysz sobie drogę do poniższej promocji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile. Do wzięcia czeka 4000 takich punktów, więc to da kolejną nagrodę o wartości co najmniej 50 zł - może być to np. voucher na zakupy.

"Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VIII"


Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 3400 punktów).

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


4000 punktów Bezcenne Chwile od Banku Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która posiada kartę Mastercard lub Maestro wydaną przez Bank Pekao. Z promocji z punktami na start wykluczone są osoby, które przed 25.01.2022 r. były uczestnikami programu Bezcenne Chwile w zakresie dotyczącym karty Pekao.

Zasady promocji. By zdobyć 4000 punktów powitalnych za kartę wydaną do konta:

 • do 31.03.2022 r. zarejestruj kartę Mastercard lub Maestro wydaną przez Bank Pekao w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24);
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego (ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji jako nowy użytkownik lub gdy w programie masz już zarejestrowane karty innych banków i teraz kartę Pekao dodasz jako kolejną) wykonaj min. 3 płatności kartą u partnerów programu Bezcenne Chwile.

Względem poprzednich edycji nastąpiła więc spora zmiana - płatności na potrzeby promocji nie można wykonywać gdziekolwiek się chce, ale jedynie u partnerów programu Bezcenne Chwile. Niżej linkuję do strony z wykazem wszystkich tych partnerów, ale spośród największych i najbardziej rozpoznawalnych wymienić należy m.in. Allegro, Black Red White, Carrefour, Circle K, Cinema City, Decathlon, Douglas, DUKA, Empik, Home&You, Intersport, Kolporter, Multikino, Player, RTV Euro AGD, Smyk.

Punkty powitalne w liczbie 4000 mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania - to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu. Jeśli tego nie zrobisz, to po upływie tego okresu punkty przepadną.

Wykonując płatności kartą, pamiętaj o tym, że transakcja na potrzeby promocji:
"oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu u partnerów Programu (których lista znajduje się na stronie internetowej Programu pod adresem: https://bezcennechwile.mastercard.pl/partnerzy), za pomocą Karty Partnera i/lub za pomocą PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem z użyciem zarejestrowanej w Programie Karty Partnera – z wyjątkiem: 
transakcji realizowanych za pośrednictwem BLIK; wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także 
z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (4000 punktów) bez względu na liczbę posiadanych kart.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Przysłali mi kartę MC bo zmienili mi starą którą miałem do konta w Idea Banku. Jeszcze jej nie aktywowałem. Czy ta karta też się zalicza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już karta Pekao. A zarejestrować możesz dowolną kartę MC z Pekao więc działaj.

   Usuń
 2. No to trzeba kupić przy okazji 3 kajzerki w Carrefourze każda na oddzielną płatność😁

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam kilka starych kart w bezcennych chwilach, jak je usunąć? Czy wystarczy odznaczenie zgód? Jak to wpływa na pozostałe karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz maila na adres pl.mastercard@majorel.com że chcesz usunąć kartę z programu i swoje konto w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
  2. Może nieprecyzyjnie się wyraziłem ale ja nie chcę usunąć całego konta tylko np. 2 karty z 4 które mam w programie. Wystarczy, że na każdej z tych kart zaloguję się i odznaczę zgody? Co się wtedy stanie z pozostałymi 2 kartami? Zależy mi na tym żeby te 2 pozostałe były nienaruszone. Napisałem już pod ten adres z pytaniem ale myślałem, że wśród wyjadaczy szybciej dostanę odpowiedź.

   Usuń
  3. Napisz im które karty mają usunąć. Wystarczy podawać ostatnie 4 cyfry.

   Usuń
 4. A warunki prowadzenia konta? Przeważnie było w opisie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten wpis jest tylko o promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile. Skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci, więc tu konta nie omawiam.

   W powyższym wpisie linkuję jednak do promocji przewidzianych dla osób zakładających Konto Przekorzystne (z premią za to). Tam jest szczegółowe omówienie zarówno promocji, jak i prześwietlenie konta w Pekao.

   Oto te wpisy:
   - Łatwa premia 200 zł za Konto Przekorzystne dla Młodych (18-26 lat) w Banku Pekao (+ 2,5% na koncie oszczędnościowym)

   - 2,5% na koncie oszczędnościowym w Pekao (na pół roku) + premia 100 zł (oprócz odsetek!) + 50 zł na zakupy

   Usuń
 5. Mam zarejestrowaną kartę z PEKAO w Bezcennych Chwilach, ale ten karty i konta z nią powiązanego już nie mam. Od miesiąca mam nowe konto i kartę; łapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji skorzystać mogą osoby, które (cytuję regulamin): "przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj. przed 25.01.2022 r. nie uczestniczyli w Programie z użyciem Karty Partnera (wcześniejsze Przystąpienie do Programu z użyciem innej Karty niż Karta Partnera pozostaje bez znaczenia);".

   Zatem wcześniejsze uczestnictwo w programie z inną kartą wydaną przez Pekao ("Kartą Partnera") wyklucza z udziału w promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...