Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj rekordowe 660 zł premii za kartę Citi Simplicity

⭐ 700 zł od: Santandera oraz BNP Paribas900 zł od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

18.02.2022

Zyskaj rekordowe 660 zł premii za kartę Citi Simplicity

Wystartowała nowa promocja Citibanku, w której do wzięcia czeka nagroda o rekordowej wartości.

Promocja "Ty kupujesz - my zwracamy do 660 zł"
Za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity do wzięcia czeka nawet 660 zł! I w odróżnieniu od większości promocji tego banku, tym razem są to bonusy pieniężne (a nie nagrody rzeczowe, czy bony na zakupy). W dodatku to taka promocja, w której nagrodę można sobie sprawić już zaraz po wyrobieniu karty - a dopiero później spełnia się większość warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocje Citibanku z kartą kredytową w roli głównej są już wielokrotnie sprawdzone i dzięki swej prostocie popularne. Opisuję je regularnie praktycznie od początku istnienia niniejszego bloga, czyli od 8 lat. I nawet teraz równolegle bank udostępnia 2 alternatywne promocje, w których do wzięcia jest (do wyboru): bon 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka lub 600 zł w bonach do Allegro.

Najnowsza propozycja różni się jednak od wyżej wymienionych i wyróżnia na ich tle. Do zgarnięcia jest bowiem nawet 660 zł w bonusach pieniężnych. Realny zysk wyniesie jednak nieco mniej. Będzie to ponad 600 zł. Dlaczego mniej? Wyjaśniam nieco niżej. 

Większość z dotąd dostępnych promocji karty Citi Simplicity (np. te wyżej wspomniane - z bonem do Biedronki lub z projektorem) sprowadzała się do tego, by wyrobić kartę, spełnić określone warunki (w skrócie: najczęściej wykonać płatności na sumę min. 1000 zł) i wówczas otrzymuje się nagrodę. Sumując czas na spełnienie warunków, a także oczekiwania na nagrodę, wychodzi, że dostaje się ją po kilku miesiącach od wyrobienia karty i wtedy można cieszyć się np. z zakupów na koszt banku (gdy nagrodą jest bon na zakupy).

Tym razem wszystko wygląda inaczej. Nagrodę w praktyce można sobie sprawić od razu po wyrobieniu karty, a dopiero później przyjdzie czas spełniania warunków 😉

Promocja w pigułce: zanim poniżej zapoznasz się ze szczegółowymi zasadami promocji oraz z omówieniem karty Citibanku, w skrócie przedstawię przebieg promocji. By zyskać do 660 zł, po zawarciu umowy o kartę musisz:
 • zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej,
 • wykonać jedną płatność kartą na kwotę min. 600 zł,
 • rozłożyć spłatę wykorzystanej kwoty (wynikającej z tej powyższej płatności) na 12 rat;
 • co miesiąc wykonywać płatności na sumę min. 300 zł - gdy je wykonasz, bank wypłaci Ci bonus 55 zł, co - w przypadku płatności (o której piszę w podpunkcie drugim) dokładnie na kwotę 600 zł - pozwoli pokryć ratę z odsetkami.
Na raty rozłożyć musisz jedynie płatność min. 600 zł, czyli tą, którą de facto w ramach promocji bank zwróci Ci (dopłacając też do odsetek) w formie 12 bonusów. Natomiast kwotę min. 300 zł, którą będziesz wydawać co miesiąc, by spełnić kolejny warunek promocji, możesz zwrócić w okresie bezodsetkowym, nie ponosząc w ten sposób kosztów.

Ponadto bank dla uczestników promocji przewidział zwrot opłaty miesięcznej za kartę (12 zł), który wypłaca, jeśli w danym okresie rozliczeniowym wykonane zostały płatności kartą na sumę min. 300 zł (to mogą być te same transakcje, które i tak będziesz wykonywać w celu uzyskania comiesięcznych bonusów po 55 zł). Taki zwrot opłaty przewidziany jest nawet do 15. miesięcznego okresu rozliczeniowego karty.

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji i wskazówki jak krok po kroku zdobyć nagrodę znajdziesz poniżej. 

Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? 


Na wstępie kilka słów (a właściwie zdań) dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może dopiero pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to świetnie wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim zyskać sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością (nie wykraczającą w zasadzie ponad standardowe korzystanie z karty). Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na pozyskiwanie klientów, niż płacenie kroci za reklamę w telewizji czy w innych mediach, której efektywność ciężko zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są bowiem nowością i opisuję je w praktyce od prawie 8 lat, a więc od powstania niniejszego bloga. 

Co też bardzo ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I tak właśnie jest w niniejszej propozycji Citibanku. 

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy jednak wykonywać (min. 300 zł miesięcznie), ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 14,84%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. 

Tu i owszem, na potrzeby promocji będzie trzeba uruchomić raty, ale w ograniczonym zakresie (dla jednej transakcji kartą na kwotę min. 600 zł), więc ten koszt będzie stosunkowo niewielki. Z tego wynika zresztą to o czym już wspomniałem - w bonusach bank łącznie wypłaci 660 zł, ale za zysk będzie można uznać kwotę nieco mniejszą (przy symulacji, którą jeszcze tu przytoczę, będzie to ok. 620 zł).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
______________

Bon 660 zł zwrotu na kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, pożyczka czy nawet karta dodatkowa do głównej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wykluczają z udziału w niniejszej promocji.

Nagrody. W promocji czeka 12 bonusów pieniężnych po 55 zł każdy, co w sumie da tytułowe 660 zł. Te bonusy bank będzie wypłacać na rachunek Twej karty kredytowej, więc albo będą one spłacały wykorzystany przez Ciebie limit kredytowy na karcie, albo spowodują nadpłatę (w tym drugim przypadku pamiętaj, by wykorzystywać ją, wykonując płatności kartą - te bowiem można wykonywać bez kosztów; karty kredytowej lepiej nie używać do wypłat z bankomatów, ani nie wykonywać przelewów z tej karty, bo to wiąże się z prowizją).

Limit kart biorących udział w promocji. Choć akcja ma być dostępna do 16.05.2022 r., to warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, bo bank przygotował się na nagrody dla 2 000 umów zawartych o kartę Citi Simplicity w ramach niniejszej promocji. Jeśli ta pula wyczerpie się przed czasem, to komunikat o tym fakcie pojawi się na stronie promocji.

Zasady promocji "Ty kupujesz - my zwracamy do 660 zł" 


By wziąć udział w akcji promocyjnej organizowanej przez Citibank i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 16.05.2022 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na tejże stronie promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę przekaż bankowi dokument potwierdzający Twe dochody (można to zrobić online);
 • zawrzyj z bankiem umowę i za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibanku aktywuj kartę;
 • po aktywacji karty i najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (ta data będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj jedną płatność kartą na kwotę min. 600 zł - może być to transakcja w punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie, markecie, drogerii, aptece, na stacji benzynowej, u lekarza bądź mechanika) lub w Internecie (np. na Allegro);
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym wykonasz ww. płatność kartą, złóż dyspozycję rozłożenia spłaty wyżej wymienionej transakcji na 12 rat w planie spłat ratalnych "Komfort";
 • w okresie 12 miesięcy spłaty rat (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (to właśnie za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, będziesz otrzymywać bonus 55 zł od Citibanku).

O przyznaniu każdego bonusu w wysokości 55 zł bank będzie informował Cię wiadomością w bankowości internetowej (wiadomości należy szukać w zakładce 'Kontakt' po zalogowaniu do bankowości internetowej poprzez przeglądarkę np. na komputerze; wiadomości tej próżno szukać w aplikacji bankowej) najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania, a jego wypłata będzie następowała do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otrzymasz wiadomość. Do momentu otrzymania bonusu posiadaj aktywną kartę (nie zamykaj jej, ani nie wypowiadaj umowy).

Przydatne wskazówki


▶️  Płatności kartą (zarówno tą jedną na min. 600 zł, którą rozłożysz na raty, jak i płatności na sumę min. 300 zł w każdym miesiącu) można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Miej jednak na uwadze, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą Transakcjami zwróconymi. 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Na potrzeby promocji można za to płacić kartą w sklepach lub marketach (np. spożywczych, odzieżowych, monopolowych, motoryzacyjnych, budowlanych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, kinach, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Ewentualna przedterminowa spłata planu spłat ratalnych oznaczać będzie utratę prawa do nagród.

▶️ Jak działa i jak uruchomić system spłat ratalnych "Komfort"? 
Symulacja 600 zł rozłożonych na raty: 
- pierwsza rata: 53,03 
- kolejne raty: 53,45 
- oprocentowanie: 12,5% 
- koszt całkowity: 40,98 zł 
- Całkowita kwota do zapłaty: 640,98 zł.

 
Zatem przy takiej symulacji zysk na czysto wyniesie 619,02 zł (gdy dostaniesz 12 bonusów po 55 zł każdy, czyli w sumie 660 zł, ale odejmiesz koszty rat, które wyniosą 40,98 zł). Powyższa symulacja obowiązuje dla transakcji wynoszącej 600 zł - siłą rzeczy raty będą nieco wyższe, gdy wykonasz płatność na większą kwotę. Mogą też ulec zmianie, jeśli zmieni się oprocentowanie (może się tak stać wskutek decyzji Rady Polityki Pieniężnej, jeśli ta zmieni stopy procentowe).

Raty można uruchomić po wykonaniu płatności kartą. Da się to zrobić na jeden z trzech sposobów: w aplikacji mobilnej albo (dopiero po zaksięgowaniu transakcji) w bankowości internetowej, albo przez SMS (który otrzymasz po dokonaniu płatności).

Rata zostanie uwzględniona w kwocie minimalnej wymaganej do spłaty na wyciągu z karty kredytowej. Rozłożona na raty kwota pomniejsza dostępny limit kredytowy. Limit odnawia się z każdą dokonaną spłatą.

Raty nie ograniczają możliwości korzystania z okresu bezodsetkowego (do 56 dni dla kolejnych płatności wykonywanych kartą).

Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"Wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. 
Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości, jak i udziały w spółkach z o.o. oraz akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta kredytowa Citi Simplicity - szczegóły oferty Citibanku


Karta Citi Simplicity
Karta wydawana jest za 0 zł.
 

Na uczestników promocji z bonusami do 660 zł czeka jeszcze jeden przywilej - bank zwróci opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł

Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują do 15. miesięcznego okresu rozliczeniowego karty, począwszy od drugiego okresu następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (łącznie można więc uzyskać 14 takich zwrotów). Transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach. 

Bank zwróci opłatę za kartę w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

Po upływie 15. okresu rozliczeniowego opłaty za kartę Citi Simplicity również będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji. Na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie.

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą (nieco niżej tłumaczę o co chodzi z tą nadpłatą), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Na koniec wyjaśniam czym jest owa nadpłata, której nie warto robić na kwotę 200 zł lub wyższą, bo za to bank pobiera opłatę (20 zł). Najprościej będzie to wyjaśnić na przykładzie - jeśli wyrobisz kartę z limitem np. 5 000 zł i wydasz z niej 500 zł, to dokonując spłaty wykorzystanej kwoty wystarczy na rachunek karty przelać 500 zł, ale jeśli chcesz więcej, to maksymalnie 699,99 zł - wtedy nadpłata wyniesie 199,99 zł, co pozwoli uniknąć wspomnianej opłaty. Do tej kwoty ewentualnej nadpłaty nie będą wliczały się bonusy wypłacane przez bank.

💡 Na koniec podpowiem, że w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka też premia 270 zł za CitiKonto + do 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonusami do 660 zł można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najlepsze premie bankowe, to skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga 😉 Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. W regulaminie jest Oferta obowiązuje od 16.02.2022 do 16.05.2022 lub do wyczerpania puli 2000 zawartych umów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wpisie też jest o tym informacja - w części zaczynającej się od słów: "Limit kart biorących udział w promocji". Na szczęście bank liczbę uczestników monitoruje i jeśli pula miałaby się wyczerpać, to pojawi się stosowny komunikat (tak samo, jak miało to miejsce w niedawno dostępnej promocji z bonami Allegro - też zakończonej przed czasem).

   Usuń
  2. zgadza się, chodzi mi o info w zdaniu 'do 15.04.2022 r. złóż wniosek o kartę'

   Usuń
  3. Dzięki za czujność. Skorygowane.

   Usuń
 2. I bym chętnie skorzystał. Ale widzę że dla byłych klientów teraz jest dłuższa karencja :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak posiadanie tej karty i spełnienie warunków promocji może wpłynąć na zdolność kredytową, albo decyzję banku o przyznaniu kredytu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Korzystając z karty budujesz sobie pozytywną historię kredytową.

   Limit liczony jest jako obciążenie, ale jak jest mały to nie ma to jakiegoś dużego znaczenia. Ewentualnie zawsze możesz z karty zrezygnować.

   Usuń
 4. Zyskuję 660 zł.
  Oddaję 600 zł i do tego odsetki ~ 40 zł.
  Zysk 20 zł? Serio warto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomijasz fakt, że na początku coś kupujesz sobie za 600 zł i to Twoje :) A w praktyce bonusy pozwalają Ci to spłacać i pokrywać odsetki, więc zysk z udziału wyniesie ~ 620 zł.

   Usuń
 5. A da to się zrobić na zasadzie, kupuje coś za 600zl, następnego dnia oddaje ta rzecz do sklepu ze zwrotem pieniędzy na inną kartę i mam 600zl w gotówce? Bo wykonać jedna płatność na tak dużą kwotę to trochę słabo jak nie ma się nic w planach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że zwrot na inną kartę albo w gotówce nie będzie widoczny dla Citi więc masz 600 zł wyjęte dla siebie :)

   Usuń
  2. Haha, ciekawy pomysł, czekam na odpowiedź Nr.Złotówka, ale co do tych planów wydania 600zł no to masz na to 3msc, więc pewnie się coś znajdzie, albo może gdzieś w rodzince

   Usuń
  3. Mr. Złotówa może podpowiesz?

   Usuń
  4. Tak jak napisał @Anonimowy, tylko zwrot wykonany na kartę, którą była płatność wykonana jest widoczny dla banku. Zwroty w inny sposób (w gotówce czy na kartę innego banku) nie są widoczne.

   Usuń
  5. @Anonimowy z 20:49 - i owszem możesz tak dostać do 'portfela' 600zł, ale dług na karcie pozostaje i trzeba go będzie spłacić

   Usuń
  6. Nieee.. przecież jeśli transakcję 600zł rozłożyłeś na raty i spełniasz co miesiąc warunki, to bank spłaca raty w całości za Ciebie

   Usuń
  7. nie ma darmowych obiadków, rozłożenie na raty to koszt 40,98zł (dla 600zł - patrz wyliczenia wyżej) bank zwraca 12x55zł czyli 660zł a to zmniejszy spłatę rat o 19,02zł; cała ta operacja zmniejsza oprocentowanie długu (którego nie można spłacić wcześniej bo nagroda przepadnie!) no i związanie z bankiem na 12 m-cy po płatności 600zł

   Usuń
  8. @Anonimowy 20 lutego 2022 19:59, przez te 12 miesięcy wystarczą płatności na min. 300 zł (a nie 600 zł) w każdym miesiącu.

   Usuń
  9. zgadzam się, wystarczą płatności 300zł/m-c dla darmowej karty; ale 12 miesięcy trzeba być z Citi żeby dostać nagrodę na czysto ok. 20 zł - to masz we wpisie 18 lutego 2022 16:31

   Usuń
  10. Zysk na czysto to ok. 620 zł, a nie ok. 20 zł.

   Robi się zakup za 600 zł. Rozkłada się na raty po 50 zł + odsetki. Oddaje się ok. 640 zł, ale jednocześnie w tym samym czasie bank wypłaca bonusy po 55 zł co miesiąc. Zatem wpadnie 660 zł od banku (odejmując od tego koszty, czyli odsetki ok. 40 zł, wychodzi zysk ok. 620 zł na czysto).

   Usuń
 6. Możesz być płatność za koszyk zakupów na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej - wtedy jest to jedna płatność (no i łatwiej wydać 600 zł, kupując wiele przedmiotów nawet od różnych sprzedawców za jednym razem).

   Usuń
 7. Niestety promocja ta wiąże nas z bankiem na min 13 miesięcy i wydaniem kartą min 3900 zł. Dosyć słabo. Nie wiem czy nie lepiej wziąć bony do biedry i zakończyć współpracę po 4 mcach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy karta kredytowa Citibanku ma jakiś jeden z góry określony limit? Czy może są jakieś limity do wyboru?
  Zastanawiam się czy przy aktywnym kredycie hipotecznym będę mieć jeszcze zdolność na kartę kredytową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wysokość przyznanego limitu na karcie kredytowej wpływa wiele rzeczy (liczona jest zdolność kredytowa, więc są uwzględnianie również posiadane zobowiązania kredytowe). Ale posiadanie kredytu hipotecznego nie musi eliminować z możliwości przyznania karty kredytowej - acz w tej sytuacji bank może przygotować jakiś niższy limit na karcie (ale na potrzeby promocji nie ma wymogu jakiegoś minimalnego limitu).

   Usuń
 9. Dostałem po wypełnieniu wniosku dostałem SMS o treści: Informujemy, ze obecnie nie mozemy pozytywnie rozpatrzyc Pani/Pana wniosku o Karte Kredytowa
  Czy to definitywnie mnie skreśla?

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Czy taką kartą można płacić na rachunki.imoje.pl i w ten sposób wypełnić warunek miesięcznych wydatków?
  2. Jeśli kupimy przedmiot droższy niż 600 zł to nadwyżkę spłacamy od razu a 600 zł spłacamy w ratach?

  OdpowiedzUsuń
 11. Podczas aplikowania o karte system sam wylicza limit karty (w zaleznosci od dochodow). Czy da sie ten limit zmodyfikowac(zmniejszyc) przed wysłaniem wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz po wyrobienie karty możesz zmienić limit. Trzeba napisać wiadomość w bankowości. Zmniejszają w ciągu 2-3 dni.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...