Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2,5% na Lokacie Mobilnej w Santander Banku (+ 480 zł premii dla zakładających konto osobiste)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

30.01.2022

2,5% na Lokacie Mobilnej w Santander Banku (+ 480 zł premii dla zakładających konto osobiste)

Santander Bank podwyższył stawkę na swej najlepiej oprocentowanej lokacie.

4-miesięczna Lokata Mobilna, na której dotąd można było uzyskać 1%, teraz daje 2,5% w skali roku. Skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku.

Dla kogo promocja? Z Lokaty Mobilnej w Santanderze można skorzystać wyłącznie w aplikacji mobilnej, więc w praktyce koniecznym jest posiadanie konta osobistego (lub konta oszczędnościowego) w tym banku. Jeśli konta osobistego w Santanderze jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać 480 zł w bonusach za Konto Jakie Chcę.

Lokata Mobilna w ofercie Santander Banku istnieje już od dobrych kilku lat - zmieniało się jej oprocentowanie, ale w praktyce zawsze obowiązywała zasada, że klient z takiej lokaty może skorzystać tylko raz w życiu. Aktualnie, dzięki promocji "Lokata Mobilna dla stałych Klientów" z lokaty mogą skorzystać także "starzy" klienci, nawet gdy już kiedyś posiadali Lokatę Mobilną. Z możliwości założenia Lokaty Mobilnej eliminuje właściwie tylko jej otwarcie w okresie od 24.09.2021 roku (pod uwagę bank bierze też lokaty założone przez ewentualnego współwłaściciela lub pełnomocnika do Twego konta).

Główne cechy Lokaty Mobilnej w Santander Banku:

 • oprocentowanie: 2,5% w skali roku (stałe);
 • minimalna kwota: 1 000 zł;
 • maksymalna kwota: 20 000 zł;
 • okres lokaty: 4 miesiące;
 • klient może założyć tylko jedną Lokatę Mobilną;
 • lokata jest nieodnawialna (po jej zakończeniu kapitał wraz z odsetkami wpłynie na Twe konto).

Promocja "Lokata Mobilna dla stałych Klientów" dająca możliwość założenia Lokaty Mobilnej także osobom, które już takowy depozyt posiadały przed 24.09.2021 roku, ma być dostępna do 30.06.2022 r.

Jak założyć Lokatę Mobilną w Santander Banku?


Po zalogowaniu do aplikacji mobilnej, na ekranie głównym przejdź do sekcji LOKATY (na dole) i tam kliknij "Zacznij oszczędzać", a dalej "Otwórz lokatę".


Przydatne informacje:

Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Na stronie promocji tam gdzie otwiera się konto jest 1%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podwyżka oprocentowania pojawiła się w piątek (28.01.). Na stronie promocji ktoś z banku jeszcze nie zdążył tego zaktualizować. Ale to mało istotne - kluczowe jest zawsze to, co jest w dokumentach, czyli w tym przypadku w Tabeli oprocentowania. To jest wiążące i dla banku, i dla klienta. A tam widnieje 2,5%.

   I także w aplikacji, podczas zakładania lokaty pojawia się już 2,5% (sprawdzone dziś osobiście).

   Usuń
  2. A jeżeli mam w tej chwili tą na 1% założoną jakiś miesiąc temu to jak ją zerwę to będę mógł otworzyć tą na 2,5%?

   Usuń
 2. Na taki okres to najlepsza obecnie lokata. Jak na Santandera to miłe zaskoczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nest oraz TB mają lepsze KO's z oprocentowaniem opartym na WIBOR 3M.

   Usuń
  2. TB czyli Toyota Bank? Aż o 0,01% więcej i z opłatą miesięczną 30 zł xD

   Usuń
  3. Oprocentowanie 2,51% na KO w TB będzie obowiązywać jeszcze przez 2 m-ce, a później wejdzie nowe równe wartości wskaźnika WIBOR 3M z 30. marca - aktualnie to już 2,99% i wciąż rośnie.

   Usuń
  4. W Nest Banku to widzę 1,25% przez 2 m-ce.

   Usuń
  5. Opłatę za TB ponosisz tylko w momencie wypłaty środków, więc dopóki nie robisz ruchów na koncie to masz je za darmo (można dopłacać). Poza tym w TB masz do 100 tysięcy, a w Samtander tylko 25 000.

   Usuń
  6. Jest tylko jeden "malutki" problem. Klienci TB w jeden dzień mogą być spuszczeni na drzewo. Bank kiedy chce może zmienić tabelę oprocentowania. Co już uczynił 17-go stycznia. Najpierw nałapał klientów bo od 1-go stycznia dawał 2,51% bez limitu a jak ludzie nazakładali konta im zmienił warunki.

   Usuń
  7. Spoko, ostatnia zmiana tabeli była raptem 2 tygodnie temu.

   Usuń
 3. Próbuje otworzyć lokatę ale nie mam takiej możliwości, poprzednia skończyła mi się na początku października, niefart, rozumiem, że jak ktoś ma otwarta to lipa ale jak ktoś otwierał nawet w lipcu lub czerwcu 2021 też ma blokade chyba, bez sensu....;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja poprzednia skończyła się na początku stycznia. Nowa (następna) założona wczoraj, bez problemu.

   Usuń
 4. Pytanie zatem brzmi czy można z niej skorzystać jak się otworzyło przed 24.09.2021 czy jak się otworzyło nawet w czerwcu ale kończyła się np. 01.10.2021, mnie taka sytuacja chyba też blokuje...

  OdpowiedzUsuń
 5. Santander nie należy do banków co potrzebują depozytów klientów, nigdy nie prowadził agresywnej polityki, nie dawał atrakcyjnego oproc. lokat/kont oszcz. 08.02.2022 kolejne posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Możliwe, że po raz kolejny podniosą stopy %. Gdy tak się stanie szacuję druga połowa 02.2022 reakcja banków (podwyżki oproc. kont i lokat). Na dziś % ok ale wg mnie lepiej ochłodzić zapał na kilka tyg. a min. do 08.02.2022 by za chwilę nie żałować. Opcja założenia lokaty do końca 06.2022 więc macie czas z niej skorzystać. Uważam, że doradcy Santandera na tyle wykalkulowali % by klienci zechcieli się zatrzymać w banku na min. 4 m-ce a oproc. i tak w drugim, trzecim, czwartym m-cu okaże się mało atrakcyjne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jak mam teraz na 1,7% a może za 2-3 miesiące będzie 3-3,5% (ale to pewne nie jest bo jak widać styczniowa podwyżka stóp przez RPP mało wpłynęła na oprocentowanie lokat) to co wtedy wyjdzie? Średnio 2,5% :D

   Usuń
  2. No tak. Obecnie żaden bank nie oferuje 3, 4 miesięcznej lokaty na wyższy procent. Zobaczymy, czy po posiedzeniu r.p.p. 10 lutego tak będzie. Banki reagują z opóźnieniem i jeszcze dają lokaty na 1 i 1.5 procent. To już nie fer. Tylko dla nowych klientów lepszy procent.

   Usuń
  3. Dokładnie - nawet InBank parkuje u nich depozyty z lokat.

   Usuń
  4. @Unknown, 31 stycznia 2022, 12:32 - Nest nagradza lojalnych klientów 😀

   Usuń
  5. Albo nie zabezpieczył się odpowiednimi zapisami w umowach i teraz musi za to płacić. Jakby szanował to teraz innym nie obcinał by o 1,5 p.p.

   Usuń
  6. Jakimi zapisami w umowach? Każdy bank może w dowolnej chwili zmienić Tabelę Oprocentowania. Tyle w temacie.

   Usuń
  7. i jest podwyżka o 0,5 pkt od RPP.

   Usuń
 6. Proszę nie wprowadzać w błąd. Konta w Nest, na warunkach której Pan\Pani ma na myśli nie da się założyć. To oferta archiwalna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lokata założona. Dzięki za info!

  OdpowiedzUsuń
 8. A 1,6% na oszczędnościowym jeszcze jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli 1,6%, to na myśli masz raczej rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku (a Santander Bank, czyli dawny BZ WBK, w którym można założyć Lokatę Mobilną 2,5% i Santander Consumer Bank, to dwa odrębne banki).

   Usuń
 9. Santander ma wyrzystko na 0.01 takie oprecentowanie w oddziale maja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już od wielu lat lepsze oprocentowanie jest przez bankowość internetową/aplikację mobilną. Nie tylko w tym banku.

   Usuń
 10. @Mr. Złotówa
  Jeśli korzystam obecnie z 33 edycji promocji Millenium i okres naliczania promocji mam 09-12-2021 - 08-02-2022 to kiedy najlepiej wycofać środki z banku (trick)?

  Myślałem, aby po wycofaniu środków wrzucić sobie tę maksymalną kwotę (20 tys) właśnie na tę lokatę, bo mam także konto w Santanderze. Do kiedy można ją założyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecna, 35. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit (opisuję ją tutaj) trwa od 24.01. do 5.03.2022 r., a nowe środki liczy się względem salda z dnia 15.01.2022 r. Jeśli więc środki (te w ramach 33. edycji) były na rachunku w Millennium , to na 35. edycję nie uda się załapać i pozostaje wypłacić środki (po 8.02. lub ewentualnie wcześniej) i będzie można z nimi wrócić na 36. edycję (wtedy dzień badania salda pewnie będzie wypadał jakoś pod koniec lutego lub na początku marca).

   Lokata Mobilna w Santander Banku dostępna jest już od dłuższego czasu, ale zmienia się jej oprocentowanie (gdy bank zmieni Tabelę oprocentowania). Data 30.06.2022 r. o której wspominam dotyczy tylko promocji, która polega na tym, że możliwe jest ponowne założenie Lokaty Mobilnej (gdy już ją ktoś posiadał).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...