Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonusy do 555 zł za konto w Credit Agricole + 3% na lokacie!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.01.2022

Bonusy do 555 zł za konto w Credit Agricole + 3% na lokacie!

Credit Agricole odpalił kolejną odsłonę promocji swego konta osobistego.

Credit Agricole: promocja "Do 555 zł dla Ciebie"
W porównaniu z poprzednią edycją można zyskać o 55 zł więcej. W sumie czeka więc tytułowe 555 zł. A w tej edycji wyraźnie skrócony został okres wykluczenia dla byłych klientów! Dodatkową zachętą dla oszczędzających jest lokata powitalna z oprocentowaniem 3%. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agricole.]

Promocja "Do 555 zł dla Ciebie"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2020 nie miała konta w Credit Agricole. Okres wykluczenia dla byłych klientów został więc znacząco skrócony (bo wcześniej był liczony od marca 2018 roku!). Dla niektórych może być to więc okazja na opłacalny powrót.

Nagrody. Do zdobycia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę aż 555 zł, z czego na start jest 55 zł (w praktyce za samo otwarcie konta), a resztę stanowić będą zwroty za płatności (kartą i/lub Blikiem) w postaci wysokiego, bo aż 3-procentowego moenybacku, który będzie naliczany za codzienne zakupy (np. w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy w Internecie, przykładowo na Allegro).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 555 zł dla Ciebie":
 • złóż wniosek o konto w Credit Agricole wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażając zgody na otrzymywanie ofert marketingowych oraz wybierając wyciągi z konta w formie elektronicznej (bank będzie wysyłał je mailem lub udostępniał w bankowości);
 • do 30.04.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
 • zaloguj się co najmniej jeden raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Credit Agricole;
 • najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta zapewnij wpływ min. 300 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 55 zł, który bank wypłaci na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Zapewniając wyżej wymieniony wpływ (...) na potrzeby promocji, zwróć uwagę, iż zgodnie z regulaminem promocji wpływ na konto, to:
"suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika"


Upraszczając: wymagany wpływ 300 zł nie może pochodzić z Twego konta. Wytyczne regulaminu spełni jednak np. przelew od pracodawcy. Jednak wytyczne regulaminu spełnić można też w prostszy sposób, bo wystarczy przelew 300 zł na Twe konto w Credit Agricole np. od współmałżonka (o ile nie jesteś współposiadaczem jego konta).

Wpływ oznacza ni mniej, ni więcej, a pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część lub całość tych środków możesz wydać, przelać lub wypłacić.

Zwrot 3% od Credit Agricole za płatności kartą i BLIKiem


Pozostałe bonusy będą wypłacane jako 3-procentowy zwrot za płatności kartą (w tym mogą być też płatności Google Pay oraz Apple Pay) i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. 

W tym przypadku można wybrać jeden z poniższych wariantów:
 • premia do 50 zł, która będzie wypłacana w 6 transzach (przez 6 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 8,35 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 3 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • premia do 150 zł, która będzie wypłacana w 12 transzach (przez 12 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 12,50 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 5 płatności kartą lub BLIKiem;
 • premia do 500 zł, która będzie wypłacana w 20 transzach (przez 20 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 25 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 10 płatności kartą lub BLIKiem.

Kto więc chce zgarnąć całą pulę, ten musi przygotować się na dłuższy okres aktywnego korzystania z konta - zwroty będzie można wtedy zdobywać przez 20 kolejnych miesięcy. To bardzo długi okres, szczególnie gdy analizujemy go na tle innych promocji bankowych, które opisuję na blogu. Z drugiej strony bonusy na sumę aż 555 zł za konto osobiste nie zdarzają się za często, a bankowi najwyraźniej zależy na utrzymaniu aktywności nowego klienta w dłuższej perspektywie. 

Zwrot ma być naliczany "za płatności przez kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta" (zatem jeśli konto otworzysz w styczniu, to pierwszy zwrot otrzymasz w marcu - za płatności wykonywane we lutym). Wypłata zwrotu przewidywana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po każdym miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania zwrotu - do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że niektóre transakcje nie zostaną zaliczone do zwrotów, gdyż regulamin promocji przewiduje wykluczenia (kody MCC podawane w nawiasach to kody przypisywane terminalom płatniczym, wskazujące na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"- kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995), 
- profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999), 
- instytucje finansowe (kod MCC 6012), 
- brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 
- przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
- internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829),"

Ponadto Credit Agricole nie zaliczy:
"- operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, 
- przelewów na telefon BLIK, 
- wypłat z bankomatów." 


Chociaż lista wykluczeń wydaje się długa, to w praktyce bankowi chodziło zapewne o to, by wykluczyć miejsca, w których można zrobić większy obrót kartą lub Blikiem bez faktycznego płacenia za zakupy. Można za to płacić, oczekując moneybacku, w sklepach czy marketach (m.in. spożywczych, odzieżowych, budowlanych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, u mechanika, dentysty, na stacji paliw itd., a także w Internecie - np. na Allegro.

Lokata mobilna na dobry początek: 3% do 75 tys. zł


Także na stronie promocji konta osobistego można znaleźć informację o tym, że na nowych klientów czeka Lokata mobilna na dobry początek.

Lokata mobilna na dobry początek: 3% do 75 tys. zł

Jej najważniejsze parametry to:
 • oprocentowanie: 3% w skali roku (stałe);
 • okres lokaty: 12 miesięcy;
 • minimalna kwota lokaty: 1 000 zł;
 • maksymalna kwota lokaty: 75 000 zł;
 • liczba lokat do założenia przez klienta: 1;
 • czas i sposób założenia lokaty: do 14 dni od otwarcia konta, wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej Credit Agricole.

Co ciekawe, to 3% w skali roku można uzyskać jeszcze na innych depozytach z oferty Credit Agricole. Tyle daje bowiem lokata na nowe środki w wariancie na 12, 24 lub 36 miesięcy (tu również obowiązuje limit ulokowanej kwoty: do 75 tys. zł na lokatach na dany okres). Z informacji na stronie banku wynika, że lokatę na nowe środki można założyć wyłącznie w placówce lub na infolinii banku.

Rachunek Oszczędzam: 1,5% na 3 miesiące


Lokaty 3% w skali roku to nie koniec zachęt dla oszczędzających, bo pod uwagę można też wziąć konto oszczędnościowe w Credit Agricole. Tych informacji nie ma już na stronie promocji konta, ale można je znaleźć w tabeli oprocentowania.

Rachunek Oszczędzam daje 1,5% w skali roku na 3 miesiące (licząc od otwarcia konta) dla kwoty do 20 000 zł.
"Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 21.08.2020 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole. 
Aby skorzystać ww. Oferty, Posiadacz konta musi dodatkowo wyrazić zgody marketingowe, które oznaczają łącznie: 
a) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku po wygaśnięciu umowy konta, 
b) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku: elektronicznie (za pomocą e-mail i SMS) oraz telefonicznie, 
c) zgodę na przesyłanie przez Bank informacji dotyczących umów na podany przez posiadacza konta adres e-mail. Oprocentowanie specjalne jest stałe i obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta, wyłącznie dla pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek w ramach konta objętego Ofertą „Na start”"

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek, więc wpływu odsetek nie należy spodziewać się na koniec każdego miesiąca kalendarzowego (jak to zazwyczaj bywa w bankach), ale co 3 miesiące.

Konto dla Ciebie i Konto VIP - szczegóły oferty Credit Agricole


W promocji założyć można Konto dla Ciebie lub Konto VIP. 

Główne cechy Konta Dla Ciebie to:
 • 0/7 zł (miesięczna opłata za prowadzenie konta) i 0/9 zł (miesięczna opłata za kartę wydaną do konta) - opłaty nie będą pobrane, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonana zostanie co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie jest pobierana, jeśli zostaną spełnione ww. warunki zwolnienia z opłat za konto i kartę.
Wpływ 1000 zł spełniający warunek braku opłat za konto i kartę spełnić można nawet prościej niż w ramach wyżej opisywanej promocji z premią 55 zł. Wystarczy bowiem dowolny przelew na konto, nawet z Twojego konta w innym banku.

Jeśli wybierzesz Konto VIP, to warunki wyglądają następująco:
 • 0/30 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo łącznie na rachunkach prowadzonych w ramach konta wyniesie 200 000 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach w Polsce.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi, by zyskiwać np. przy okazji codziennych zakupów - tak, jak szansę na to dzięki moneybackowi daje powyższa propozycja Credit Agricole. By nie przegapić podobnych okazji, skorzystaj z bezpłatnego mailingu do Czytelników bloga, dzięki któremu otrzymasz powiadomienia o nowościach (wysyłam je maksymalnie 2 razy w tygodniu):

98 komentarzy:

 1. czyli zeby zgarnąc 555 ile trzeba wydac miesięcznie :) ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 832x20 = 16640 zł trzeba wydać dla normalnego to łatwo ale dla wyjadacza cięzko i długo (pieniądze te są zablokowane dla innych kart banków itp)

   Usuń
  2. 834 zł miesięcznie.

   Usuń
  3. Mam konto z poprzedniej edycji i do tych "wydatków" zaliczają się tez płatności blikiem przez "Moje Uslugi" wuec jak zapłacę blikiem za mieszkanie yo juz duzo nie zostaje do tych 8 stów :)

   Usuń
  4. Potwierdzam. To całkiem prosta i miła promocja. A później pewnie jeszcze promocja na zatrzymanie.

   Usuń
  5. Jaką promocja na zatrzymanie jest

   Usuń
  6. Jaki MCC mają płatności "Moje Usługi" - to firma zależna Śląskiego?

   Nazwa i adres odbiorcy:
   CashBill
   Sobieskiego 2
   Katowice

   Tytuł:
   app.mojeuslugi.pl

   Usuń
 2. Warunki zwolnienia z opłat za prowadzenie Konta dla Ciebie, użytkowanie karty do konta oraz wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce: wpływ na konto min. 1 000 zł i min. 1 płatność kartą do konta lub BLIKIEM. Jak ktoś niema znajomych, to z wpłat z innego konta nici. Niewiadomo jak to moźna ominąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co ominąć? Robisz przelew ze swojego konta z innego banku i wystarczy.

   Usuń
  2. nie wystarczy

   Usuń
 3. To już nawet w PKO BP zrezygnowali z minimalnych wpływów przy Koncie za Zero, a tu jeszcze minimum 1000,- zł :D :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpływy ujdą, ale wysyłać do kogoś środki i prosić, aby wysłał to przegięcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież zaliczają też wpłaty gotówkowe na konto.

   Usuń
 5. 3% niby ok, ale w przyszłym roku czekają nas podwyżki stóp procentowych i w ciągu roku na pewno będą lepsze oferty, myślę, że 4% na 3 miesiące, coś takiego. Tu jednak zamraża się pieniądze aż na 12 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie!
   Jeżeli bank daje 3% jako stały procent na rok, to oznacza, że spodziewa się podwyżek stóp i to nie małych w ciągu roku.
   Ps. 3% przy realnej inflacji 25-30% to niezły interes! :):)

   Usuń
 6. A w jaki sposób dochodzi do podpisania umowy? Kurier, zdalnie, placówka?

  OdpowiedzUsuń
 7. Oceniam jako słaba i skomplikowana oseudopromovja. Nigdy tego banku ja nie lubić.
  Pitolenia z tym za te marne 5 stów ...
  Oh no oh no ohnonononono.
  Poczekam na coś ciekawszego jednakże...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście każdy robi co woli i może wybierać (jeśli ten wybór - na szczęście - jest). Acz nie deprecjonowałbym tej okazji do bankobrania.

   To promocja dla długodystansowców, bo spełnianie warunków (w celu zgarnięcia całej, maksymalnej premii) faktycznie jest mocno rozciągnięte w czasie. I gdyby każda promocja w innych bankach miała wyglądać tak samo, to pewnie bym się martwił, bo też wolę promocje z krótszym okresem realizacji warunków i szybszą wypłatą premii w jednej czy dwóch transzach (acz wtedy trudno o aż tak wysoką sumę bonusów).

   Taka promocja, jak ta powyżej, może być jednak uzupełnieniem bankobrania. Ja z powyższej nie skorzystam, bo konto w Credit Agricole mam i korzystam z niego regularnie w związku z promocją otrzymaną na zatrzymanie (po złożeniu wypowiedzenia). W niej warunki do spełnienia też są rozciągnięte w czasie - na 12 miesięcy.

   Tu przez ten długi czas konto można traktować jako główne (zresztą pewnie bank ma taki cel) - co miesiąc wpadające bonusy nie będą imponującej wysokości, ale łącznie uzbiera się dużo. W tym okresie może być to podobna kwota niż w innym banku z bonusem szybkim, odczekiwaniem upływu karencji i ponownym powrotem w jakiejś innej promocji w przyszłości.

   Sam korzystam z bonusów na koncie z czasów T-Mobile Usługi Bankowe. Bonus miesięczny to 25 zł (z roku na rok być może robiące coraz mniejsze wrażenie, bo w tym czasie choćby wzrosły bonusy na start dla zakładających konta, a i ceny rosną), ale jak przemnożę to sobie przez miesiące i lata korzystania z niego, to się okazuje, że suma już wyszła 4-cyfrowa :)

   Usuń
  2. 1. Raiffeisen miał znacznie łatwiejszą 12-miesięczną promkę "ROKuj z nami" z wyższą premią.

   2. CA po serii rozdawnictwa w kilku promkach z 'przenoszeniem' konta wyraźnie odstaje od peletonu :)

   Usuń
  3. Czy możesz podzielić się informacją jakie warunki były na zatrzymanie i datę tj chociaż zawężoną do miesiąca kiedy można było otrzymać? zawsze to info dla potomnych będzie.

   Usuń
  4. Credit Agricole miał kiedyś promocję w której płacił 200 zł za otwarcie konta, a później (chyba po pół roku) płacić kolejną część premii (100 zł) za zamknięcie konta. Jak ktoś nie zamknął to tej stówy nie dostał.

   Usuń
  5. To kiedy wypłacali te 100 zł jak to było za zamknięcie konta?

   Usuń
  6. @Anonimowy 3 stycznia 2022 13:54
   Promocje na zatrzymanie są 3. Nie wiadomo jakie są kryteria przyznawania (jak i tego ile bank przyzna). I żona, i ja złożyliśmy wypowiedzenia - w przypadku jednego konta padła propozycja wyłącznie jednej promocji (nr 1 z niżej wymienionych), a dla drugiego konta wszystkich trzech jednocześnie!

   1) 25 zł/miesięcznie za 3 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) i zapewnienie wpływów wynagrodzenia.
   2) 5% zwrotu za płatności za media z konta - do 25 zł/mies.
   3) 1% zwrotu za płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem - do 25 zł/mies.

   Każda z promocji na 12 miesięcy, więc w każdej w sumie po 300 zł.

   @Anonimowy 3 stycznia 2022 16:40, jeśli dobrze pamiętam, to ta premia za zamknięcie konta była wypłacana w okresie wypowiedzenia umowy.

   Usuń
  7. Właśnie jestem po rozmowie z CA i dostałem "na zatrzymanie" propozycję nr 1 i nr 2. Oczywiście przyjąłem.
   Zostałem poinformowany, że jest opcja nr 3, ale wziąć mogłem tylko dwie z tych trzech.

   Usuń
  8. W przypadku skorzystania z tej oferty, po jakim czasie mozna zlozyc wypowiedzenie aby otrzymac propozycje na zatrzymanie? Jest to zalezne od opcji, ktora wybralem?

   Usuń
  9. A jak składaliście wypowiedzenie konta że takie propozycje dostaliscie?

   Usuń
 8. Tytuł wydawał się bardzo zachęcający, ale wgłębiając się w szczegóły to jest kompletne przegięcie i żadna super promocja. W innych bankach można dostać stówę czy dwie za założenie konta i zrobienie kilku mało istotnych aktywności w ciągu miesiąca/dwóch/trzech, a tutaj dla 500zł trzeba co miesiąc robić wpływ 1000zł, robić minimum 10 transakcji kartą/blikiem, wydawać tą kartą/blikiem po minimum 834zł i to wszystko przez 20 miesięcy czyli niemal 2 lata... Według mnie grubo przesadzili z tymi wymaganiami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać taka u nich polityka, bo to już druga taka promocja. Też czekałąm, że będzie coś na szybciej, ale widocznie nie chcą by ludzie wzięli i poszli, jak było to parę lat temu za przeniesienie wynagrodzenia 400 zł.

   Usuń
  2. Ja przystąpiłem do CA w grudniu 2019. Dostałem za przejście i przeniesienie konta 350 zł plus 50 zł za użycie kodu polecającego. W 2021 roku przez 12 miesiecy dostawałem 25 zł co miesiąc (za wycofanie zamknięcia konta) W 2022 przez cały rok będę dostawał 25 zł co miesiąc i dodatkowo 5 % zwrotu rachunków za media ( do 25 zł miesięcznie) Czyli mogę liczyc, iż przez 3 lata posiadania konta zyskam od banku łącznie 1.300 zł

   Usuń
  3. Ja, żona, rodzice i teściowie w przeszłości 'przenosiliśmy' do nich konta po 3 razy - to se ne vrati :)

   Usuń
 9. Złotówka,po kliknięciu linku do promocji, "otwórz konto", wybór konto dla Ciebie, jest akceptacja promocji " Do 500 zł dla Ciebie" która się już skończyła dnia 31.07.2021, nie tej z 555 zł!!! Stanowczo link do weryfikacji. Choć to zapewne Credit Agricole nawalił, bo to oni zrobili taki wniosek o otwarcie konta online z podpięciem również błędnego regulaminu, który akceptujecie (ostatni dokument do pobrania to "Regulamin promocji „Do 500 zł dla Ciebie”).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona promocji jest zaktualizowana (od 1.01. gdy obowiązuje nowa edycja, jest ta wyższa premia do 555 zł, o czym też tam mowa; komuś najwyraźniej umknęło podmienienie regulaminu, ale to pewnie lada chwila/dzień ktoś po stronie banku uzupełni).

   Usuń
 10. Beznadziejne warunki i lokata na 12 miesięcy dla naiwnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego naiwnych?

   Usuń
  2. Chodzi zapewne o to, że 3% jest na rok, czyli (dość) długo? Pytanie jednak kiedy łapać oprocentowanie "na górce" i jak długo czekać? Bo jeśli nie zdecydować się teraz, a czekać na więcej, to teraz trzeba by gdzieś te środki ulokować - najlepiej na koncie oszczędnościowym lub na jakiejś krótkiej lokacie (by za jakiś czas środki wpłacić na wyższe oprocentowanie). To co realnie obecnie da się złapać to 1,5-2% (nie licząc niektórych promocji). Jeśli za pół roku miałyby się pojawić lokaty np. z oprocentowaniem na poziomie 4,5%, to okaże się, że... średnia w ciągu 12 miesięcy może wyjść na poziomie ok. 3% w skali roku.

   Oczywiście nie można wykluczyć, że oprocentowanie wzrośnie jeszcze bardziej i stanie się to szybciej, ale to dość trudno prognozować. Każdy musi w tym przypadku samodzielnie podejmować decyzje, nieco licząc na swego nosa ;) No ale można też dywersyfikować - część środków wpłacić na taką lokatę, a część trzymać do (miejmy nadzieję) innego, wyższego procentowania.

   Usuń
  3. Kto wie, czy nie będzie wyżej. Szkoda, że zwalili warunki, że z dobrego lukas banku powstaje taki twór. Wibory wrócą do oprocentowania sprzed 2015 r już wkrótce.

   Usuń
  4. 3% ale na rok? Nie dajcie się na to łapać. Będzie więcej.

   Usuń
 11. Czy mogę wziąć udział w w/w promocji jeśli jako osoba fizyczna zamknąłem rachunek w 2019 roku ale aktualnie jestem posiadaczem Konta Biznes? (jednoosobwa działalność gospodarcza)

  OdpowiedzUsuń
 12. Link do strony banku nie działa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdziłem i u mnie działa. Sugeruję odświeżyć stronę. Jeśli to nie pomoże, a jest używany program typu AdBlock, to warto go wyłączyć. A jeżeli to by nie pomogło, to warto wyczyścić pliki cookies w przeglądarce lub skorzystać z innej.

   Gdyby sytuacja nadal występowała, poproszę o informację na kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
  2. Nie działała bo podmieniali regulamin jako załącznik, też sprawdzałem w mniej więcej Twojej godzinie publikacji komentarza, dziś już dali prawidłowy regulamin pod linkiem.

   Usuń
 13. Cześć. Macie jakieś strony z MCC, które spełniają warunki płatności do cashbacków, oprócz standardowych zakupów? Bo rozumiem, że mpay itp odpadają również.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cashback to usługa bankowa pozwalająca właścicielowi karty płatniczej na wypłaty gotówki przy okazji dokonywania płatności np. w sklepach czy na stacjach benzynowych.

   Usuń
  2. Zgadza się, pytanie czy są pewne strony z MCC spełniające warunki zwrotów z płatności kartą oprócz zakupów w sklepach?

   Usuń
  3. Sporo sklepów wypłaca gotówkę przy zwrocie produktu zakupionego kartą 🤪

   Usuń
  4. Albo na kartę innego banku. Wystarczy pochodzić i popytać :)

   Usuń
  5. "Sporo sklepów wypłaca gotówkę przy zwrocie produktu zakupionego kartą"

   - podzielcie się wiedzą, które. Pomożecie innym.

   Usuń
  6. "Anonimowy 9 stycznia 2022 08:58

   "Sporo sklepów wypłaca gotówkę przy zwrocie produktu zakupionego kartą"

   - podzielcie się wiedzą, które. Pomożecie innym."

   Jasne! I zróbcie tak jak z Revoltem bo ktoś Was podpuszcza...

   Usuń
  7. I za chwilę tam się nie da tego robić jak nagłośnicie. Każdy ma nogi i usta, może iść i zapytać jak to robi dany sklep. Zwłaszcza że jeden w tej samej sieci może mieć takie zasady a inny inne.

   Usuń
  8. zawsze możesz powiedzieć, że tą kartą ktorą płaciłeś masz już zamkniętą, więc zwrot albo na inną albo gotówka.

   Usuń
 14. MCC 4111 też odpada? bo nie jest podany wprost, ale związany np. z mpay skycash?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MCC 4111 to podmiejski transport pasażerski.

   Usuń
  2. No tak, ale skycash ma też 4111, a wg regulaminu jest wykluczone...

   Cytując

   "Ponadto Credit Agricole nie zaliczy:
   "- operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, "

   Usuń
 15. Złotówa rozważam otworzenie konta głównie ze względu na oprocentowanie lokaty. Trochę się boję jednak zamrozić środki bo wzrost stop procentowych na pewno wymusi na bankach zwiększenie oprocentowania lokat i kont oszczędnoścowych. Myślisz że w perspektywie nowego roku to dobra oferta? Czy lepiej poczekac do kwietnia i zobaczyć jak rynek będzie kształtował oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa czy kiedyś, gdy wibor3m podszedł do 5 procent, to banki oferowały 8 procent. Myślę że taki scenariusz jest realny. Pytanie tylko gdzie przeczekać. Trochę się boję, że podwyżki stóp rozłożą na cały rok. Wtedy realne oprocentowanie będzie dużo niższe. Takie oprocentowanie oznaczałoby wzrost wartości złotego. Natomiast są banki, które dadzą o wiele mniej zarobić, dlatego nie warto wiązać się z 1 bankiem na długi czas.

   Usuń
  2. Nikt z nas włącznie ze Zlotówą tego nie wie. To mogą być domysły, przewidywania. Może komuś się trafi ale to będzie przypadek.

   Usuń
  3. Dziś stopy poszły do góry o całe 0,5% i to raczej nie koniec podwyżek.

   Usuń
 16. Czy program poleceń dotyczy też tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 17. trzeba przygotowac skan/zdjecie dowodu do wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 18. CA - ostrzegam
  Probowałem założyć konto: na formularzu banku składasz wniosek, dodając DO i wszystkie dane i wybierając konto które chcesz założyć. Następnego dnia dzwoni ktoś (przedstawił się z banku i chce abym podał mu wszystkie dane bo "jestem zainteresowany ich ofertą" - nie jestem - złożyłem wniosek o otwarcie konkretnego produktu...
  Próba nr 2- otwarcie konta przez aplikacje CA24-otwórz konto - pobrałem, podałem drugi komplet danych, zdjęcia dowodu, moje zdjęcia - na koniec "przetwarzamy twoje dane, proces może zająć kilka minut"... czekałem 24 godziny - nic się nie zmieniło w aplikacji.
  Telefon z banku - "bo pan pobrał aplikację ale przerwał Pan proces" - nie przerwałem, przetwarzacie moje dane i czekam na założenie konta.
  -Nasz system pokazuje że przerwał pan proces lub aplikacja się "zacięła", musi Pan powtórzyć proces.
  Przeszła mi chęć na dalszą współpracę zanim jeszcze się zaczęła.
  Innym bankom do zawarcia umowy wystarczy weryfikacja przelewem z innego banku.
  Tutaj mimo podania 2 kompletów danych umowy zawrzeć się nie udało, za to co kilka dni dzwonią z przedstawianiem oferty mimo, iż: a) nie zgadzałem się na kontakt handlowy/marketingowy, b)umowa nie została zawarta.

  Opisane ku przestrodze, wniosek z 2022 roku.

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy w ofercie na zatrzymanie warunek wpływu wynagrodzenia na konto można spełnić przelewając pieniądze z innego konta np. żony?

  OdpowiedzUsuń
 20. No właśnie. Słyszałem różne wersje. Jedni mówią, że musi być wynagrodzenie, a inni, że może być przelew, np. żony. Czy ktoś coś podpowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to chyba zależy od tego, jaką promocję na zatrzymanie zaproponują. Szwagierce zaproponowali 25zł x 12mies. za przelew wynagrodzenia, min. 1000 zł oraz 3 transakcje kartą i tu musiało być prawdziwe wynagrodzenie. Mnie natomiast zaproponowano 25zł x 12mies. za przelew 1000 zł + zaokrąglenia na CA Saver i tu mógł być przelew od innej osoby (niekoniecznie prawdziwe wynagrodzenie) ale nie od siebie samego.

   Usuń
 21. Bank od 5 dni nie jest w stanie umożliwić założenia 'lokaty mobilnej na dobry początek' 3%.. Reklamacja złożona 03.01, do dzisiaj cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na rozpatrzenie reklamacji mają 30 dni - taki klimat 😂

   Usuń
 22. W jaki sposób składaliście wypowiedzenie, by otrzymać ofertę na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówce. Ale ja niestety nie dostałem takiej oferty.

   Usuń
  2. Metodą składania wypowiedzenia nie ma tu raczej żadnego znaczenia.

   Usuń
  3. ja też przy zamykaniu dwóch kont nie dostałam takiej oferty, ale przed zamknięciem było ostro z reklamacjami i może dlatego.

   Usuń
 23. Nie wiem jaki jest klucz do otrzymania oferty. Ja wypowiedzenie złożyłem listownie 28.12 i oferty na zatrzymanie nie otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
 24. Są 2 możliwości listownie lub w oddziale.

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy dobrze rozumiem, że aby skorzystać z premii do 555 zł. to przelew na 300 zł od innej osoby (lub prawdziwe wynagrodzenie) należy zrobić tylko 1 raz a potem tylko co miesiąc wpłacamy sobie 1000 zł z innego swojego konta i robimy płatności kartą aby nie płacić prowizji i dodatkowo generować sobie co miesiąc nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Tylko ten przelew 300 zł jest z obwarowaniami. Pozostałe dowolne (np. z własnego konta w innym banku).

   Usuń
 26. Mr. Złotówa a jak to będzie jeśli w jednym msc wydam więcej, a np. w drugim mniej? W jednym msc otrzymam 8,35, a w drugim (wydam więcej) i otrzymam 25zł zwrotów? Deklaruje ile msc będę wydawał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ostateczną wysokość premii w danym miesiącu i tak wpływ ma suma wykonanych płatności, bo bank naliczy 3% zwrotu. Maksymalna wysokość miesięcznego zwrotu zależy od wybranego okresu udziału w promocji (a to przekłada na to ile łącznie można zyskać w promocji oraz na to ile minimalnie transakcji w danym miesiącu będzie trzeba wykonywać, by ten zwrot 3% w ogóle został naliczony).

   Usuń
 27. Szanowny Mr Złotówa.

  Czy dobrze interpretuję zapisy regulaminu?
  Od 1 stycznia do 30 kwietnia 2022 zakładam Konto dla Ciebie w placówce CA w ramach promocji „Przeniesienie konta III”, powinienem m.in złożyć dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku (czy upoważnienie dla CA wystarczy, czy muszę to zrobić niezależnie i osobno, ergo: czy sam muszę zamykać konto, czy CA zrobi to za mnie na mocy złożonego upoważnienia?), podać nazwę i adres firmy lub instytucji, od której otrzymuję wynagrodzenie (po co, jeżeli mogę zapewnić wymagany pływ 3000zł mies. n.p. z indywidualnego konta żony w innym banku, a nie chcę przenosić wynagrodzenia do CA, bo to tymczasowe konto, zakładane tylko dla zysku?). Nie chcę powiadamiania firmy o zmianie mojego rachunku bankowego, na który przesyłane jest wynagrodzenie.
  Po przeniesieniu konta otrzymam jednorazową premię: 300 zł w przypadku zapewnienia wpływu na konto, co najmniej 3 000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe, potem przez kolejne 9 miesięcy kalendarzowych 1000zł miesięcznie + 1 płatność kartą, żeby uniknąć opłat (???)
  Dodatkowo zakładam lokatę mobilną na dobry początek 3% dla 75000zł na rok (czy na pewno mogę ją założyć w tym przypadku - do Konta Dla Ciebie otwartego w ramach promocji „Przeniesienie konta III”?
  Jeżeli tak, to dla maksymalnej kwoty na lokacie mobilnej odsetki wynoszą 1822,50zł + spodziewany zysk/premia 300zł za przeniesienie konta z innego banku = 2122,50 zł, czyli razem jak oprocentowanie rocznego depozytu dla kwoty 75000zł w wysokości 3,49%!

  Z poważaniem, marekm60

  OdpowiedzUsuń
 28. Mr. Złotówa jak składałeś wypowiedzenie w CA i Twoja żona że dostaliście ofertę na zatrzymanie? W placówce czy listownie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mr. Złotówa a wiesz czy jak składa się listownie to czy też dają ofertę na zatrzymanie?

   Usuń
  2. Tego nie wiem (nie kojarzę szczegółowych komentarzy Czytelników o sposobie złożenia wypowiedzenia).

   Usuń
 29. Szanowny Mr Złotówa.
  Czy treść posta i zasady promocji nie zostały w ostatnich dniach zasadniczo podmienione? Bez pozostawienia w historii poprzedniego zapisu? Z usunięciem promocji „Przeniesienie konta III”, która miała być aktywna do 30.04.2022?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OK. Gdzie zatem szukać (pod jakim linkiem) opisu aktualnej promocji „Przeniesienie konta III” w CA?

   Usuń
 30. Do którego dnia miesiąca CA wypłaca zwykle nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo różnie. Przynajmniej u mnie nieregularnie.

   Usuń
 31. Czy dostał już ktoś nagrodę - cashback za luty? Coś czuję, że nie obędzie się bez reklamacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca miesiąca mają czas na wypłatę. A kiedy otwierałeś/-aś konto?

   Usuń
  2. Otwierałem w styczniu. Ale widzę, że dziś właśnie przyszedł zwrot :)

   Usuń
  3. U mnie nadal nic, konto zakładane na poczatku stycznia.

   Usuń
 32. posiadam konto firmowe na jednoosobową działalność. Czy przelew z takiego konta załatwi wpływ od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy wypłacili już Wam premię 25 zł za sierpień ? U mnie brak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mi wpłynęło 19.09

   Usuń
  2. Jedni wcześniej, inni później. Całe CA xD

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...