Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIE CHWILE na co najmniej 450 zł za konto w Santander Banku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

28.01.2022

OSTATNIE CHWILE na co najmniej 450 zł za konto w Santander Banku

Niewiele już czasu pozostało, by załapać się na promocje konta w Santander Banku. 

OSTATNIE CHWILE na co najmniej 450 zł za konto w Santander Banku
A do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna do 350 zł oraz - dostępna tylko teraz nagroda dodatkowa - bon 100 zł do Biedronki..

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocje dostępne są do 31.01.2022 r. włącznie (tj. do poniedziałku, do godz. 23:59) - liczy się czas złożenia wniosku o konto (a umowę można zawrzeć później, na co zezwala zresztą regulamin).

350 zł premii + 100 zł do Biedronki za konto osobiste w Santander Banku


Promocję szczegółowo omówiłem już we wpisie "Zyskaj 350 zł premii dzięki promocji "Nowy Rok z nowym Kontem" w Santander Banku + 100 zł do Biedronki" i do jego lektury oczywiście zachęcam, by tu nie powielać zasad uczestnictwa i warunków (całkiem prostych - dodam jedynie) do spełnienia w tej akcji.

Na złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę lub (w przypadku osób w wieku 18-26 lat) o Konto Jakie Chcę dla Młodych czas jest do poniedziałku włącznie. Umowę można podpisać najpóźniej do 10.02.2022 r. - można to zrobić za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przyjedzie do Ciebie z dokumentami do podpisu. We wniosku możesz podać adres na potrzeby kuriera inny, niż Twój adres zamieszkania lub korespondencyjny - wtedy możesz go przyjąć np. w miejscu pracy albo w miejscu, gdzie akurat będziesz przebywać w okresie okołoświątecznym. Jeśli chcesz nieco przyspieszyć czas aktywacji konta, sprawdź w jaki sposób (w wybranych miejscowościach) działa otwarcie konta z e-kurierem.

Jak na standardy promocji bankowych, wypłata pierwszej premii od Santandera nastąpi bardzo szybko, bo 100 zł dostaniesz już do 28.02.2022 roku. Do tego sukcesywnie będą wpadać pozostałe gratyfikacje: bonus 50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia (jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Cię polecić, swój kod polecenia udostępniam we wpisie prześwietlającym promocję) oraz premia 200 zł (jej spodziewać się można do 31.05.2022 r.). Najpóźniej, bo w lipcu, przyjdzie bon do Biedronki.

Omówienie zasad uczestnictwa, warunków zdobycia premii do 350 zł i bonu 100 zł do Biedronki oraz prześwietlenie Konta Jakie Chcę znajdziesz tutaj. Aby uprościć Twój udział w promocji na końcu niniejszego wpisu zamieszczam szczegółową rozpiskę warunków promocji. Wystarczy wydrukować i odhaczać kolejno punkty z listy.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku można też uzyskać bonus 360 zł na start (i więcej w pozostałych promocjach) za konto firmowe. Promocje konta osobistego i konta firmowego można łączyć - kolejność złożenia wniosków nie ma znaczenia.

By uprościć dyskusję na temat promocji konta w Santander Banku, do komentowania zapraszam pod wyżej podlinkowanym wpisem.

Przydatne dokumenty:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...