Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Sportowo z kontem" (w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

18.01.2022

Uczestniku promocji "Sportowo z kontem" (w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników listopadowej promocji Konta Otwartego na Ciebie.

Finalizacja promocji "Sportowo z kontem"
To czas, gdy organizator promocji rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu nagród. Kto wybrał premie pieniężne (alternatywą były bony do Decathlonu), ten na wiadomość musi zareagować i uzupełnić numer rachunku konta do wypłaty bonusów. Przy okazji podpowiadam też jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta nawet założonego w promocji w niczym nie przeszkadza). A do zgarnięcia jest 300 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej.

Finalizacja promocji "Sportowo z kontem"


Zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia szczegółowo omówiłem we wpisie "Zyskaj nawet 450 zł w promocji >>Sportowo z kontem<< w BNP Paribas".

Kto spełnił warunki uzyskania pierwszej nagrody (premii 50 zł lub kodu 100 zł do Decathlonu), ten teraz powinien otrzymać maila powiadamiającego (organizator na przesłanie tych wiadomości dał sobie czas do 18.01.2022 roku). Zdobywcom bonów do Decathlonu nie pozostaje nic innego, jak czekać na SMS-a z kodem do wykorzystania podczas zakupów (mają one być rozesłane do 31.01.2022 r.). 

Osoby, które wybrały dla siebie premie pieniężne, teraz muszą jeszcze zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych z wyżej wspomnianego maila) i najpóźniej do 26.01.2022 r. uzupełnić numer rachunku konta w BNP Paribas założonego w promocji. Wypłata bonusu ma nastąpić do 31.01.2022 r.

Oczywiście w styczniu, jak i lutym pozostanie jeszcze spełnianie kolejnych warunków promocji, by otrzymać kolejne nagrody (2 x 150 zł premii lub 200 i 150 zł w postaci bonów do Decathlonu).

Co zrobić gdy brak maila powiadamiającego o przyznaniu premii? 


Wiadomość od organizatora jest tak ważna, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wyczekiwanej wiadomości, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji:

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: sportowozkontem@bnpparibasplus.pl

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych, bo przegapisz maila od organizatora, to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis:

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 26.01.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym adres zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: sportowozkontem@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 2 listopada 2022 r."


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


4 komentarze:

  1. Ja nie dostałem żadnego maila oraz dwóch znajomych również nie otrzymało żadnej wiadomości. Czy ktoś otrzymał ww. maila?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...