Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3 promocje karty Citibanku i nawet 600 zł do wzięcia - porównanie (+ wskazówka jak zyskać jeszcze więcej)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

18.01.2022

3 promocje karty Citibanku i nawet 600 zł do wzięcia - porównanie (+ wskazówka jak zyskać jeszcze więcej)

Poniżej przedstawiam porównanie trzech promocji z kartą kredytową Citibanku w roli głównej.

3 nagrody do wyboru od Citibanku
To zestawienie pomoże osobom, które stoją przed dylematem wyboru - bo za kartę Citi Simplicity zgarnąć można jedną z trzech nagród: bon 400 zł do Biedronki, projektor multimedialny (o wartości ok. 449 zł) lub nawet 600 zł w bonach do Allegro.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Zasady uczestnictwa, jak i warunki do spełnienia w tych promocjach karty kredytowej Citibanku nieco się różnią, więc dziś przytaczam je w jednym miejscu. Do tego podpowiadam też, jak przy okazji zyskać jeszcze więcej (dodatkowo nawet 300 zł).

Blogowi Bankobranie niebawem stuknie 8. rocznica istnienia. I jak sięgam pamięcią jego początków, tak zawsze regularnie prześwietlałem tu promocje z kartami kredytowymi z logo Citibanku. Są one swego rodzaju klasyką wśród promocji bankowych - generalizować nie lubię, ale pewnie (prawie) każdy kto z okazji do bankobrania korzysta od lat, to kartę kredytową z logo Citi miał lub ma... albo mieć będzie  😉 No ale w końcu są to okazje na zysk prosty i solidny (zwłaszcza, gdy spojrzeć na nagrodę gwarantowaną o wartości aż 600 zł), więc obok przejść trudno.

Jeśli dotąd było Ci dane korzystać tylko z promocji z kontami osobistymi i być może nigdy karta kredytowa nie znalazła się jeszcze w Twym portfelu, to na wstępie zapraszam Cię do przeczytania wpisu "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać". Po zapoznaniu się z tymi poradami, możesz świadomie skorzystać z karty kredytowej oraz w pełni czerpać korzyści. A tych w ramach okazji do bankobrania od Citibanku nie brakuje.

3 promocje z kartą Citi Simplicity - którą wybrać?


Na początek przypomnienie co można zyskać. Do wyboru jest jedna z nagród:
Udział wziąć możesz tylko w jednej z powyższych promocji. O tym z której skorzystasz decyduje miejsce złożenia wniosku o kartę - każda promocja ma swoją dedykowaną stronę (linkuję do nich niżej).

W porównaniu promocji pomoże tabela, w której znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące promocji karty Citibanku:

 

Bon do Biedronki

Projektor multimedialny

Bony do Allegro

Wartość nagrody:

400 zł

ok. 449 zł

600 zł

Czas dostępności promocji:

Do 15.04.2022 r.

17.03.2022 r.

10.04.2022 r.

(uwaga: promocja może zakończyć się wcześniej*)

Z promocji może skorzystać osoba, która głównej karty kredytowej Citibanku nie ma od:

od 1.01.2020 r.

od 1.01.2020 r.

od 1.01.2021 r. (karencja jest o rok krótsza, niż w promocjach obok)

Warunki do spełnienia:

Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej.

Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku.

Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

Wykonaj płatności kartą na sumę min. 1000 zł (wykonywanie tych płatności można sobie rozłożyć nawet na 3 miesiące).

Wykonaj płatności kartą na sumę min. 1500 zł (wykonywanie tych płatności można sobie rozłożyć nawet na 3 miesiące).

Przez 7 kolejnych miesięcy wykonuj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w każdym miesiącu).

Sprawdź:

Opis promocji

Opis promocji

Opis promocji

W jaki sposób wziąć udział w promocji?

Strona promocji

Strona promocji

Strona promocji

*promocja z bonami do Allegro jest limitowana (bank przewidział nagrody dla 500 pierwszych umów – liczba tych umów jest monitorowana, więc w razie jej wyczerpania, na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu.

W promocjach Citibanku udział wziąć mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci - przy czym najkrótszy okres wykluczenia obowiązuje w promocji z bonami Allegro (karencja liczona jest bowiem jedynie od 1.01.2021 r.). Warto tu zaznaczyć, że ten okres wykluczenia odnosi się wyłącznie do posiadania głównej karty kredytowej z logo Citibanku - zatem, jeśli było Ci dane posiadać, lub nawet jeśli masz teraz, jakiekolwiek inne produkty tego banku (np. konto, pożyczkę, kredyt czy lokatę), to możesz wziąć udział w jednej z wymienionych promocji.

Najprostsze warunki do spełnienia pojawiają się w promocji z bonem do Biedronki, bo aby uzyskać tą nagrodę o wartości 400 zł, wystarczy wykonać płatności na sumę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą być transakcje w sklepach Biedronka). Wykonywanie tych płatności można sobie rozłożyć nawet na 3 miesiące (zatem każdy może wykonywać transakcje według własnego tempa - można w miesiąc, ale można w dłuższym okresie). Transakcje na nieco wyższą łączną kwotę (min. 1500 zł) trzeba zrealizować dla uzyskania projektora. Kto zaś chce zgarnąć najwięcej - bo aż 600 zł w bonach do Allegro (będzie to 1 bon 200 zł oraz 4 bony po 100 zł), ten musi wykonać płatności kartą na sumę min. 2100 zł, ale czas wykonywania tych transakcji jest rozłożony w czasie - w każdym z siedmiu kolejnych miesięcy kalendarzowych trzeba wykonywać płatności kartą Citi Simplicity na sumę min. 300 zł (te płatności można, ale nie trzeba wykonywać na Allegro).

Powyższa tabela ma na celu uproszczone porównanie promocji. Szczegółowy opis każdej promocji, omówienie warunków do spełnienia i czas na ich realizację znajdziesz we wpisach prześwietlających poszczególne edycje (z bonem 400 zł do Biedronki, z projektorem multimedialnym lub z bonami Allegro o wartości 600 zł).


Jak zyskać jeszcze więcej przy okazji?


Na potrzeby promocji z jedną z wyżej wymienionych nagród można wyrobić samą kartę kredytową - bez konieczności zakładania konta osobistego (bo z samą kartą kredytową też można uzyskać dostęp do bankowości internetowej i/lub aplikacji mobilnej Citibanku). Otwarcie takiego konta warto jednak rozważyć, bo... na start czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 200 zł oraz moneyback do 100 zł - on przewidziany jest tylko dla osób, które w pakiecie otwierają i konto osobiste, i jednocześnie też kartę kredytową. I tak się wtedy składa, że transakcje kartą kredytową (wykonywane na potrzeby uzyskania projektora czy bonów do Allegro lub Biedronki) jednocześnie będą owocować zwrotem (można więc za jednym razem spełniać warunki i promocji karty, i promocji konta. Kliknij i sprawdź prześwietlenie promocji bezwarunkowo darmowego CitiKonta.

By uprościć dyskusję na temat promocji kart Citibanku, do komentowania zapraszam pod wyżej podlinkowanymi wpisami dedykowanymi każdej promocji z osobna.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...