Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank podbija stawkę! Teraz oprócz premii 350 zł do wzięcia jest jeszcze bon 100 zł do Biedronki (i więcej w pozostałych promocjach)!

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

14.01.2022

Santander Bank podbija stawkę! Teraz oprócz premii 350 zł do wzięcia jest jeszcze bon 100 zł do Biedronki (i więcej w pozostałych promocjach)!

Świetne wieści napłynęły z Santander Banku dla osób, które chcą założyć Konto Jakie Chcę.

Teraz oprócz łatwej do wzięcia gwarantowanej premii pieniężnej 350 zł, doszła dodatkowa nagroda. To bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocję z premią pieniężną już szczegółowo omówiłem we wpisie "Zyskaj co najmniej 350 zł dzięki promocji "Nowy Rok z nowym Kontem" w Santander Banku + bon 100 zł na zakupy" (tam dowiesz się zarówno o tym, jak zyskać gwarantowaną premię pieniężną do 350 zł, jak i o szansie na 6800 powitalnych punktów w programie Bezcenne Chwile, co przełożyć może się na nagrodę w postaci vouchera na zakupy o wartości 100 zł - do innego sklepu, niż Biedronka). Zachęcam do jego lektury, bo dzisiejszy wpis nie powiela warunków tej promocji i prześwietlenia konta. 

Poniżej opisuję najnowszą okazję do bankobrania, która właśnie się pojawiła i daje szansę na kumulację zysków. Do wyżej wymienionych nagród dochodzi jeszcze bon o wartości 100 zł do sklepów Biedronka.

W promocji z bonem do Biedronki udział wziąć może tylko osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem. 100 zł na zakupy uzyskasz, jeśli:

"a. od 1 stycznia 2021 r. do dnia otwarcia konta w tej promocji nie miałeś otwartego i nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN w naszym banku [czyli w Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa]

b. od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot [tu również chodzi jedynie o promocje konta w Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa]"


Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami do Biedronki (w odróżnieniu od tej z premią do 350 zł) jest limitowana, więc z udziałem warto się pospieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów do Biedronki. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność składania wniosków o konto.

Premie pieniężne do 350 zł otrzyma każdy - bez względu na kolejność udziału.

Zasady promocji. W celu uzyskania 100 zł na zakupy w Biedronce:

 • od 14.01. do 31.01.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych i najpóźniej do 10.02.2022 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej (te terminy idealnie więc pokrywają się z terminami w promocji z premią pieniężną);

 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody: 
  • na kontakt i dostarczanie przez bank regulacji (w tym taryfy opłat i prowizji), 
  • na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz 
  • na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank (dzieje się tak m.in. z tego względu, by bank nagrodę mógł Ci przekazać);
 • do 28.02.2022 r. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku włącz usługę "Moje Cele" z automatycznym oszczędzaniem "Końcówki transakcji" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ta usługa, jak działa i jak ją włączyć);
 • do 30.06.2022 r. w ramach celu "Końcówki na cel" odłóż min. 50 zł;
 • na dzień otrzymania bonu do Biedronki (najpóźniej 31.07.2022 r.) nadal posiadaj aktywną usługę "Końcówki z transakcji" i saldo min. 50 zł na rachunku "Moje cele".

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.07.2022 r. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku.

Bon do Biedronki można używać wielokrotnie podczas dowolnych zakupów aż do wyczerpania salda środków. 

Czym jest usługa Moje cele w Santander Banku? 


Definicja banku brzmi tak: 
Usługa „Moje cele w usługach Santander online” daje klientowi możliwość zdefiniowania reguły (metody oszczędzania) pozwalającej na wpłaty na rachunek do celowego oszczędzania, utworzony dla określonego przez klienta celu. 

W ten sposób można więc odkładać (najczęściej drobne) kwoty na jakiś określony, samodzielnie wybrany cel. Bank sugeruje np. oszczędzanie na dziecko, na przyjemności lub emeryturę. Wpłat można dokonywać samodzielnie, automatycznie lub w postaci zaokrągleń transakcji wykonywanych kartą lub Blikiem (na potrzeby promocji z bonem do Biedronki trzeba wybrać tą właśnie opcję). 

Usługa "Moje cele" jest udostępniana i prowadzona za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Środki na rachunku "Moje cele" nie są oprocentowane (czyli to bardziej taka skarbonka, a nie rachunek oszczędnościowy).

Jak włączyć usługę "Moje cele" i "Końcówki z transakcji"?


Usługę można uruchomić w bankowości internetowej (w zakładce "Pulpit" - na dole strony) lub aplikacji mobilnej Santander Banku.

Poniżej instrukcja z zakładaniem poprzez aplikację. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku - u dołu głównego ekranu, pod rachunkami i kartami znajdziesz: "MOJE CELE (NOWOŚĆ)" i tam wybierz "Dodaj", a dalej "Dodaj cel" - na trzecim etapie jego konfiguracji, jako metodę oszczędzania (wymaganą regulaminem promocji z bonem do Biedronki), wybierz "Końcówki transakcji". 

W kolejnym kroku wskaż konto osobiste, z którym ma być powiązane oszczędzanie (płatność kartą lub Blikiem musi być z tego konta) i dzięki temu, bank będzie zaokrąglać Twoje transakcje – i tak, jeśli kartą lub Blikiem zapłacisz np. 3,50 zł, to z Twego konta bank pobierze dodatkowo 0,50 zł (będące zaokrągleniem do pełnego złotego) i przerzuci na rachunek służący oszczędzaniu. 

Jeśli chcesz przyspieszyć odkładanie na wyznaczony cel, to możesz wybrać mnożnik (x 5 lub x 10) i wtedy, bazując na powyższym przykładzie, zamiast 0,50 zł, bank na "Moje cele" przerzuci odpowiednio 2,50 lub 5 zł. 

Dalej kliknij w przycisk "Załóż cel" i zaakceptuj regulamin usługi "Moje cele". "Moje cele" pojawią wśród posiadanych przez Ciebie produktów i usług - będą widoczne na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. 

Pamiętaj by "Moje cele" z saldem min. 50 zł posiadać do momentu otrzymania bonu do Biedronki (co ma nastąpić najpóźniej do 31.07.2022 r.). Po otrzymaniu bonu będzie można oszczędzać dalej albo zamknąć usługę "Moje cele" - wtedy środki tam zgromadzone wrócą na Twe konto osobiste.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premiami do 350 zł, i z bonem 100 zł do Biedronki) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet.

Opis promocji z premią 350 zł (łączącej się z powyższą promocją z bonem 100 zł do Biedronki oraz z punktami w programie Bezcenne Chwile, które dadzą kolejne 100 zł na zakupy w wybranej sieci), jej warunki oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.


Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Czy taki kod w Biedronce trzeba wykorzystywać osobiście (imiennie) czy można komuś dać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon (który będzie przyznany w postaci kodu) można przekazać innej osobie.

   Usuń
 2. Czyli jeśli konto w Santanderze zamknąłem w listopadzie ubr. to teraz otwieram i dostanę 100 zł do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji z bonem do Biedronki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku liczony jest co najmniej od 1.01.2021 r. (lub dłużej, gdy po 1.04.2019 r. konto zostało założone w jakiejś promocji), więc niestety nie.

   Usuń
  2. A coś mi się pomyliło że karencja od 1.01.2022. Sorki!

   Usuń
 3. Czy te min. 50 zł musi być odłożone tymi końcówkami od płatności czy można od razu 50 zł przelać żeby sobie tam leżało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji tego... nie precyzuje. Mówi o włączeniu odkładania tych końcówek i o tym, że odłożyć należy 50 zł, więc teoretycznie różne formy odłożenia są możliwe (włącznie z przelewem z konta osobistego).

   Choć dla spokoju ducha, jeśli brałbym udział (gdybym tylko mógł, to chętnie, ale na promocję niestety się nie łapię) to te 50 zł odłożyłbym tymi końcówkami - wszak płatności kartą i tak będzie trzeba robić (choćby na potrzeby uzyskania 50 zł za otwarcie konta z polecenia). Przy mnożniku końcówek (x10) pewnie da się te 50 zł odłożyć w miarę szybko i przy tej okazji.

   Usuń
 4. My już otworzyliśmy konto w santanderze, kombinują z tymi moimi celami, poco to komu oprocentowane na 0.01. Kiedy promocja 20 zł na moje cele? Szkoda że bony skończyły się w listopad/ grudzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z bonusem 20 zł za Moje Cele (zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów) już się zakończyła - była dostępna w grudniu.

   Obecna promocja z bonem 100 zł do Biedronki jest dostępna - bony się nie skończyły, bo dopiero dziś wystartowała.

   Moje Cele w ogóle nie są oprocentowane (może nawet lepiej, niż miałoby być 0,01 czy 0,1%). To minus i mała zachęta do oszczędzania... acz patrząc nieco inaczej... gdy tu odłożymy 50 zł, to po kilku miesiącach przybędzie dodatkowe 100 zł (jako bon). Tak wysokiej, gwarantowanej stopy zwrotu nie ma nigdzie ;)

   Usuń
  2. Czy promocja moje cele obejmuje również klientów, którzy założyli konto w grudniu?

   Usuń
 5. Nie wiecie czy wpłacając pieniądze na revolut za pomocą karty kredytowej santander pobierana jest jakaś prowizja?

  OdpowiedzUsuń
 6. Karencja od 1. kwietnia 2019 r. wyklucza uczestników tej 'słynnej' promki z Rankomatem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko promocja dla nowych klientów. Depozyty to 0. 01 już bank PKO BP ma lepszą ofertę

  OdpowiedzUsuń
 8. Mobilna przez smartfon.jaka masz w oddziale w Santander

  OdpowiedzUsuń
 9. Karte musi dostarczyć kurier czy może poczta przyjść?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy kartę do konta musi przynieść kurier czy jest wysłana pocztą? Jeśli przyjedzie kurier, a nie ma mnie w domu, to zostawia awizo i odbieram na poczcie albo w punkcie? Jest taka możliwość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier wcześniej zadzwoni. Generalnie umowę dostarczą na wskazany adres, ale w drodze wyjątku kurier może dostarczyć ją w inne miejsce.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...