Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 500 zł do Allegro za konto w BNP Paribas w promocji "Nagradzamy kodami"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

24.01.2022

500 zł do Allegro za konto w BNP Paribas w promocji "Nagradzamy kodami"

Gdy przychodzi promocja z nagrodą gwarantowaną o tak wysokiej wartości, to należy spodziewać się, że będzie to hit.

500 zł do Allegro za konto w BNP Paribas w promocji "Nagradzamy kodami"
A tym razem za otwarcie konta w BNP Paribas uzyskać można aż 500 zł w bonach do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Warunki promocji są całkiem proste. Choć pula rejestracji jest mocno ograniczona, więc z udziałem nie warto zwlekać!


[Aktualizacja w dn. 25.01.2022 r., godz. 20:40: na stronie promocji pojawił się komunikat o zakończeniu akcji. Kolejne rejestracje udziału nie są już możliwe. Kto jednak zdążył się zapisać przed pojawieniem się tego komunikatu, ten w promocji udział weźmie - nawet jeśli dopiero teraz złoży wniosek o konto i zawrze umowę.


Promocja "Nagradzamy kodami": zyskaj 500 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Nagradzamy kodami" na każdego uczestnika czekają do wzięcia 3 bony Allegro o łącznej wartości 500 zł (2 x 200 zł oraz 1 x 100 zł).

Tego typu bony, które otrzymasz w postaci kodów, można wykorzystać podczas wyboru metody płatności na Allegro. Bon można realizować wielokrotnie. Bonów nie da się łączyć ze sobą.

Limit rejestracji. Choć promocja ma być dostępna do 20.02.2022 r., to trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż przewidziana jest dla 1000 uczestników (to o wiele mniej, niż standardowo, bo w tego typu promocjach bank zazwyczaj przygotowuje się na udział nawet 3 000 osób; z tego powodu, jak i z racji wartości nagrody, z udziałem warto się więc pospieszyć). 

W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Nagradzamy kodami"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 20.02.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 6.03.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 6.03.2022 r.);
 • w marcu 2022 r.
  • wykonaj 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (wystarczy "zwykły" przelew na dowolną kwotę np. na własne konto w innym banku) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas (warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

Spełniając powyższe warunki, uzyskasz pierwszy bon Allegro o wartości 200 zł, a także otworzysz sobie drogę do zdobycia kolejnej nagrody. By dostać drugi bon Allegro, również o wartości 200 zł, w kwietniu 2022 roku:
 • wykonaj 1 płatność Blikiem (na dowolną kwotę),
 • wykonaj płatności kartą (wydaną do konta) na sumę min. 200 zł (możesz płacić w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie - więcej piszę o tym nieco niżej) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas (tu również może być przelew z własnego konta w innym banku).

Z kolei by uzyskać ostatnią nagrodę, tj. bon Allegro o wartości 100 zł, w maju 2022 roku w praktyce wystarczy powtórzyć aktywność z kwietnia (poza wykonywaniem płatności Blikiem):
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas.

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bon 200 zł za spełnienie warunków w kwietniu, to uprzednio w marcu musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonu 200 zł. I tak samo by dostać bon 100 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w maju, to wcześniej (w kwietniu) trzeba mieć warunki uzyskania nagrody poprzedniej.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu nagradzamykodami@bnpparibasplus.pl) do 27.04., do 27.05. oraz do 27.06.2022 r. 

Bony w postaci kodu do wykorzystania podczas zakupów na Allegro, otrzymasz SMS-ami: 
 • do 30.04. (bon 200 zł za spełnienie warunków w marcu)
 • do 31.05. (bon 200 zł za spełnienie warunków w kwietniu) oraz
 • do 30.06.2022 r. (bon 100 zł za spełnienie warunków w maju).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Nagradzamy kodami"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew, jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie. Zaliczona zostanie wyłącznie transakcja z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem i kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Do tych transakcji kartą nie wliczają się płatności Blikiem, bo bank traktuje je odrębnie.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty (jeśli konto założysz już w styczniu, to pamiętaj o tych transakcjach w lutym; w styczniu, czyli w miesiącu otwarcia konta płatności wykonywać nie trzeba). 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Nagradzamy kodami" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 800 zł!

Przydatne dokumenty:

99 komentarzy:

 1. Cześć A jakaś karencja???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zawsze, w każdym wpisie prześwietlającym promocje, piszę o tym na samym początku w części rozpoczynającej się od słów "Dla kogo promocja?". Okres wykluczenia jest tylko dla posiadaczy konta osobistego, ale całkiem przyjazny :)

   Usuń
 2. Jak konto zamknąłem 22.01.2021 to teraz się łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest to data zamknięcia konta przez bank, to tak, droga do udziału w powyższej promocji jest dla Ciebie otwarta i możesz rejestrować się oraz założyć konto.

   PS. Jeśli jednak 22.01.2021 r. był dniem, w którym składałeś wypowiedzenie, to miej na uwadze, że konto zostało zamknięte później (po upływie okresu wypowiedzenia).

   Usuń
  2. Dzięki za szybką odpowiedź.

   Usuń
 3. Posiadanie karty kredytowej eliminuje z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to nie wyklucza, skoro:
   pkt. 1.: „nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;”
   Jednak się okazuje, że posiadając aktywną KK jesteś stroną umowy ramowej, więc raczej promocja nie dla Ciebie, ale zapytam jednocześnie czy ktoś próbował? i z jakim skutkiem?

   Usuń
  2. Eliminuje aktywna umowa ramowa.

   Usuń
 4. Jeśli zostało konto z czasów BGŻ Optimy to czy to wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy kartę i umowę przywozi kurier czy da się to ogarnąć online i kartę poczta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak otworzyć konto jest na końcu artykułu. Albo kurier i wtedy przywiezie ci od razu kartę albo poprzez apkę otwierasz konto a karta przychodzi listem.

   Usuń
 6. Czy przy otwieraniu konta muszę dać zgody marketingowe żeby promka działała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na etapie rejestracji (na stronie promocji) wyrazić trzeba wszystkie - bez tego dalej (czyli do złożenia wniosku o konto) przejść się nie da.

   W samym wniosku o konto regulamin promocji nie wymaga zaznaczania określonych zgód.

   Usuń
 7. Umowa podpisana czekam na kuriera o kartę

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy może być kilka płatności kartą w miesiącu na łączną kwotę 200 zł czy jednokrotnie zapłacić 200zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna lub wiele płatności (na mniejsze kwoty, które w sumie w miesiącu dadzą min. 200 zł).

   Usuń
 9. Jest gdzieś jakiś liczników złożonych wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, takiego licznika nie ma (i nigdy dotąd w promocjach konta w BNP Paribas nie było). Zasada jest jednak taka, że jeśli pula rejestracji się wyczerpie, to wtedy na stronie promocji - w miejscu obecnie dostępnego formularza rejestracyjnego - pojawi się komunikat o zakończeniu promocji i kolejne rejestracje nie będą już przyjmowane. Kto jednak zdąży się zarejestrować przed takim ewentualnym komunikatem, ten udział w promocji ma już zaklepany - wtedy nie ma już znaczenia np. kolejność zawarcia umów (ważne będzie tylko, by wyrobić się w wyznaczonym czasie).

   Usuń
  2. Przejdzie się rejestrację jak się jest w okresie karencji ? Ni cholery nie pamiętam kiedy zamykałem konto, a miałem w międzyczasie z Allegro raty od nowa z bgż i całkiem się zakręciłem co i kiedy zamykałem , nie chciał bym zakładać konta i nie móc skorzystać z promocji

   Usuń
  3. Przejdzie. Więc najpierw zadzwoń na infolinię i zapytaj kiedy to konto zostało zamknięte.

   Usuń
  4. Dzięki, na infolinii bez problemu powiedzieli kiedy było zamknięte konto

   Usuń
 10. Żeby tylko promocja dotrwała do 2 II bo mnie się wtedy kończy karencja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestruj się już teraz, s wniosek złóż 3. lutego :)

   Usuń
  2. Już niestety po zawodach. Promocja zakończona. No nic to czekam na jakąś inną.

   Usuń
 11. A co gdy posiadam umowę ramową i dostęp do bankowości internetowej - czy mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zamknąć. W placówce załatwisz to od ręki.

   Usuń
  2. Umowę ramową można zamknąć vtez na infolinii.

   Usuń
 12. Mam limit odnawialny allegro w paribasie, podpieta do niego karte kredytowa wirtualna do limitu od nowa i loguje sie do niego przez goonline.bnpparibas.pl Mam umowe ramowa czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zawarcie umowy online odrzucon: " Dzień dobry,

  niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie".
  Prosimy, zrób to w dowolnym naszym oddziale. Ich listę znajdziesz pod linkiem:
  lista oddziałów z obsługą detaliczną i biznesową"

  Co teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie przez aplikację też porażka. Albo nie przyjmuje zdjęcia dowodu, albo mojego. Godzinę nad tym siedziałam. Odpuszczam

   Usuń
  2. Kurier. Staroświecko ale niezawodnie ;)

   Usuń
  3. Cześć,
   Może komuś się przyda. Miałem ten sam problem - wniosek odrzucony. Na infolinii dowiedziałem się, że w moim przypadku krawędź dowodu była minimalnie obcięta. Robiąc zdjęcie dowodu najlepiej zostawić z każdej strony krawędź około 1 cm.
   Wczoraj złożyłem ponownie wniosek - czekam na weryfikację.
   Przy okazji w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych i wieczornych BNP miało awarię stąd składanie wniosku mogło trwać bardzo długo. Sam się z tym namęczyłem, ale finalnie się udało. Zobaczymy czy bank zatwierdzi mi teraz wniosek :-)

   Usuń
 14. Dzięki. Próbuję, ale... video-weryfikacja to jakiś pierd...ony żart.
  "Przetwarzanie...." każdej czynności trwa po kilkadziesiąt sekund, a potem "Nieznany błąd, Spróbuj ponownie" JPRDL !! - po kilka razy i na każdym etapie. Jeszcze jutro spróbuję może jeśli cierpliwości wystarczy.. francuscy dyletanci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć,
   Wczoraj popołudniu / wieczorem BNP miało awarię stąd takie drakońskie opóźnienia. Sam się denerwowałem, ale w końcu udało się przejść cały proces.
   Dzisiaj już powinno być w porządku.

   Usuń
  2. Dzisiaj widzę, że nie jestem sam😬. proces przechodzi do końca, ale "Weryfikacja nie powiodła się, spróbuj zeskanować dowód ponownie”. Żenua. Po piątym razie się poddałem…

   Usuń
 15. Gdy mam kredyt i aplikację to mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kredyt to nie konto. Możesz.

   Usuń
  2. Dyskwalifikuje posiadsnie umowy ramowej.

   Usuń
 16. całe PARIBAS

  niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie".
  Prosimy, zrób to w dowolnym naszym oddziale. Ich listę znajdziesz pod linkiem:
  lista oddziałów z obsługą detaliczną i biznesową

  jeśli to nie ich widzimisię (są znani z tego) to obstawiam, że nie spodobał się im mój dowód osobisty wystawiony na niecałe 10 lat (tak teraz wystawiają)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś powracającym klientem Paribasa? Może być tak, że po zamknięciu konta, Paribas nie zamknął (celowo) bankowosci elektronicznej, stąd problem z otwarciem konta online.

   Usuń
 17. Niestety mój wniosek też został odrzucony. W ogóle straszna męka z tą ich aplikacją. Pół godziny próbowałem zrobić zdjęcie dokumentu i ciągle miał jakiś problem.

  Po zmianie na kuriera pomieliło i pół godziny później dało znać, że mam spadać na drzewo.

  Drugi raz na ten sam pesel nie można złożyć wniosku. Lipa, lipa, lipa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć,
   Nie składaj wniosku po raz drugi. Po pierwszym złożeniu wniosku (w tym pierwszym formularzu - z imieniem, nazwiskiem i peselem) na maila powinna przyjść wiadomość. Gdzieś pod koniec maila jest link za pomocą którego można składać wniosek o otwarcie konta. U mnie po pierwszym odrzuceniu wniosku, podjąłem kolejną próbę i podjąłem drugą próbę otwarcia konta. Czekam na weryfikację przez PNB.

   Usuń
 18. Mam kredyt odnawialny allegro spłacony już od ponad roku czy mogę skorzystać z promocji?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Czemu mam wykonać przelew dopiero w marcu, przecież konto będę miał już założone w lutym na pewno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo tak jest w regulaminie promocji :)

   Usuń
 20. Czy pierwszy miesiąć dla każdego rozpoczyna się w marcu? Jeżeli zarejestrowałem się w styczniu i nadałem pin do karty w styczniu - i zrobiłbym również warunki "marcowe" w styczniu, to czy dla mnie promocji kończy się za 2 miesiące tj. w marcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od marca warunki promocji. Od lutego 3 płatności kartą.

   PS. Jak to możliwe że Pin już nadałeś jak promocja dopiero wczoraj się pojawiła. Już masz kartę?

   Usuń
  2. Nie, możliwe że się pomyliłem. I nadawałem pin ale to był do apki jakiś. Karty jeszcze nie dostałem. Czyli przez luty mam zrobić warunki i pierwsza nagroda w marcu, rozumiem.

   Usuń
 21. Cześć jak umowę podpisałem w styczniu to czy pierwszy warunek muszę spełnić tak jak jest napisane w marcu czy lutym ???

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam, wczoraj wieczorem założyłem konto poprzez aplikacje, udało mi się przejść cały proces, wszystkie zdjęcia itp, wniosek złożony. Do dzisiaj nie przyszła mi żadna informacja o założeniu konta, gdy włączam aplikacje widnieje wiadomość że bank jeszcze weryfikuje mój wniosek. To może tyle trwać czy może coś poszło nie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj ta finalizacja kończy się najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Tym razem wniosków było dużo (skoro już jest komunikat o zakończeniu rejestracji), więc mogło się to wydłużyć. Jeśli jednak jutro żadnych informacji w temacie by nie było, to sugeruję kontakt (z infolinią banku), by sprawdzić co się dzieje z wnioskiem.

   Usuń
  2. Czy udało Ci się skontaktować z infolinią? Ja również zakładałam konto 24.01, dostałam umowę na maila, ale podobnie jak Ty nie mogę się zalogować do aplikacji. Komunikat ten sam.

   Usuń
 23. Konto założone. Ale mam ten sam numer konta co kiedyś. A konta na pewno nie miałem przez ostatnie 12 miesięcy. Czy to w porządku i nie wykluczy mnie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP Paribas zachowuje numer rachunku - to jednak nie ma znaczenia w kontekście promocji (sprawdzone w praktyce). Ważne, że upłynęło 12 miesięcy od zamknięcia poprzednio posiadanego konta.

   Usuń
 24. Witam, czy jeżeli dostałem SMS, że nie udało się złożyć wniosku elektronicznie (próbowałem przez aplikację) i żebym złożył wniosek w oddziale to nadal będzie to konto brało udział w tej promocji jeżeli wcześniej zapisałem się do niego i próbowałem złożyć wniosek online?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż reklamację. Jedyna szansa. Ale gwarancji brak.

   Usuń
 25. Witam. zarejestrowałam się na stronie promocji, złożyłam wniosek w kolejnym kroku z wyborem karty i weryfikacją online, ale dziś dostałam mail, że mój wniosek wygasł. Ale na stronie promocji jest, że wniosek złożyć max.do 20/2/22. Czy jeśli złożę ponownie wniosek, to wezmę udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 26. Proszę o info jak pozbyć się opłaty za wyciąg miesięczny - 6,00 zł Prowizja za m-c Styczeń a konto otwarte pod koniec stycznia w promocji ,, Nagradzamy kodami 500 zł"Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmień wyciąg z wersji papierowej na elektroniczną.

   Usuń
  2. OK'' Dzięki - na stronie banku jest taka możliwość ?

   Usuń
  3. Spróbuj na infolinii.

   Usuń
 27. Witam
  Jak rozumieć wpływ na konto 1000zł. Dostaję wpływ 500 plus co miesiąc i przelałbym ze swojego konta w innym banku drugie 500zł co razem daje 1000zł. Czy wtedy będzie to zaliczone

  OdpowiedzUsuń
 28. Jeżeli nadałem nr Pin w przeciągu więcej niż 7 dni od otrzymaniu karty to nie mam już szans na premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nadałem z opóźnieniem ale chyba tego jakoś mocno nie sprawdzają bo nagrody dostałem.

   Usuń
  2. Oczywiście dostałem w innej promocji BNP ale ta warunki też praktycznie były takie same.

   Usuń
 29. Naliczono mi 6 zł jako prowizje za wyciąg z dniem 1.03. Nie zamawiałam takiego wyciągu. Czy mogę to reklamować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie włączałaś to pisz reklamację.

   Usuń
  2. Aha poprawka, zadzwonilem na infolinię i nie wiem czy reklamacja coś da? Tam były zgody do zaznaczania i jedna z jak powiedzieli mi na infolinii dotyczyła korespondencji elektronicznej. Widocznie musieliśmy nie zaznaczyć?

   Usuń
 30. Dzisiaj wyskoczyło mi, ze zalegam 6PLN opłaty za wyciąg. Co to ma być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz mieć włączone papierowe wyciągi. Jeśli ich nie wybierałeś to pisz reklamację.

   Usuń
  2. W jaki sposób napisać im reklamacje?

   Usuń
  3. Np. wiadomością w bankowości internetowej (w poczcie wewnętrznej) albo na infolinii.

   Usuń
 31. Takie pytanie widzę że opisano w poście że promocja przebiega marzec kwiecień maj aż do ostatniej nagrody w czerwcu. Czy jak zrobiło się pierwszy etap w lutym, do dostanę kod teraz w marcu? Czy ktoś już dostał kod? Czy na serio, konto można założyć w styczniu jeszcze potem jest cały luty czekania i dopiero od marca promocja się zlicza ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz trzymać się tych miesięcy w których wszystko trzeba robić. Zrobienie czegoś wcześniej ci się nie zaliczy. Tak jest jak masz "w marcu", a nie "do końca marca" (co by dopuszczało zrobienie tego wcześniej).

   Usuń
 32. Co do płatności kartą - czy liczy się płatność wykonana kartą Curve z podpiętą do niej kartą BNP?

  OdpowiedzUsuń
 33. czy warunek zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł mozna wykonać dwa przelewy po 500 na to konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jeden wpływ na min. 1000 zł albo wiele przelewów na sumę min. 1000 zł. Zatem można to ogarnąć mniejszymi kwotami (np. 2 x 500 zł).

   Usuń
 34. Cześć,
  Mam pytanie - wiem, że czas na otrzymanie bonu za warunki marcowe jeszcze nie upłynął. Kiedy zakładałem konto miałem jednak spore problemy techniczne - BNP miało wówczas awarię. Ostatecznie konto udało się aktywować po ok. tygodniu z pomocą infolinii i zastanawiam się czy na pewno zakwalifikują mnie do nagrody. Gdyby ktoś już otrzymał bon za spełnienie warunków marcowych to będę wdzięczny za info - będę przynajmniej wiedział czy powinienem się stresować i pisać reklamację początkiem maja :D
  Z góry dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czekam bo nie otrzymałem nagrody.

   Usuń
  2. Otrzymałam dziś e-mail że kod zostanie dostarczony sms-em do 30.04

   Usuń
  3. Również otrzymałem powiadomienie e-mail czyli wszystko zadziałało :D

   Usuń
 35. Cześć, czy ktoś już dostał pierwszy voucher? Bo u mnie cisza, a warunki spełnione raczej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic jeszcze nie przyszło u mnie również czekam niecierpliwie

   Usuń
 36. Dzisiaj otrzymałem informacje o przyznaniu nagrody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiedzcie mi czy płacąc kartą bgż podpiętą do Google pay zalicza mi się warunek płatności kartą?

   Usuń
  2. Tak, Google Pay zalicza

   Usuń
 37. Dziś przyszedł mail w sprawie pierwszej nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 38. Przyszedł mail, potwierdzam też - do 30 kwie powinien przyjść sms:)

  OdpowiedzUsuń
 39. Właśnie dostałem SMS :)

  OdpowiedzUsuń
 40. A coś odnośnie drugiej nagrody już komuś przyszło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dzisiaj, ale piszą w mailu, że w maju trzeba 'wykonać min. 1 Transakcjeę BLIK'; w regulaminie jest co innego...

   Usuń
 41. Dziś przyszedł mail o spełnieniu warunków i otrzymaniu drugiej nagrody. Ale ku mojemu zdziwieniu, przeczytałem w powyższym mailu,aby otrzymać trzecią nagrodę należy wykonać płatność BLIK, płatności bezgotowkowe na kwotę 200 złotych oraz wpływ 1000 złotych. W opisie promocji jest wyłączona płatność BLIK,czy należy jej dokonać?

  OdpowiedzUsuń
 42. Dostaliście już smsa z kodem? Zgodnie z mailem mieli wysłać do 31.05

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałem. A dziś już 3 czerwiec ....

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...