Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 2,2% na lokatach w InBanku (podwyżka oprocentowania od 5.01.2022 r.!)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

5.01.2022

Do 2,2% na lokatach w InBanku (podwyżka oprocentowania od 5.01.2022 r.!)

Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe, więc są reakcje banków.

Lokaty InBank: listopad 2021
InBank podwyższył oprocentowanie na wszystkich swych lokatach - a przypomnę, że złożyć je można bez konta i bez konieczności korzystania z jakichkolwiek innych produktów.

Lokaty w InBanku - prześwietlenie oferty 


Główne cechy lokat dostępnych w ofercie InBanku to: 

 • minimalna kwota lokaty: 5 000 zł 
 • maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł (na pojedynczej lokacie; klient ma jednak możliwość założenia wielu lokat - ich łączna suma nie może jednak przekroczyć 400 000 zł); 
 • oprocentowanie (stałe) - jego wysokość uzależniona jest od okresu lokaty (stan obowiązywania: od 5.01.2022 r.): 
  • 1 miesiąc - 1,5% w skali roku;
  • 3 miesiące - 1,6% w skali roku
  • 6 miesięcy - 1,8% w skali roku; 
  • 12 miesięcy - 2,1% w skali roku;
  • 24 miesiące - 2,1% w skali roku;
  • 36 miesięcy - 2,1% w skali roku;
  • 48 miesięcy - 2,1% w skali roku; 
  • 60 miesięcy - 2,2% w skali roku
 • naliczenie odsetek: na koniec umownego okresu lokaty (w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty następuje wyłącznie zwrot wpłaconego kapitału).

Tu warto przypomnieć, że w InBanku osobom, które już posiadają lokaty i pozwolą na ich automatyczne odnowienie, bank dodatkowo dolicza 0,1 p.p. dla odnowionej lokaty względem aktualnej oferty. Zatem jeśli komuś teraz odnowi się np. lokata 3-miesięczna, to będzie miał na niej 1,7% w skali roku. Różnica może jakaś duża nie jest, ale wobec stałych klientów, to na pewno miły gest.

Jak założyć lokatę w InBanku?


Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem InBanku:
 • złóż wniosek o lokatę, wybierając jej parametry (okres, kwotę);
 • przejdź do dokonania przelewu weryfikacyjnego poprzez kliknięcie przycisku "Podpisuję" (kliknięcie w ten przycisk będzie możliwe po uprzednim pobraniu umowy - też poprzez kliknięcie w odpowiedni przycisk we wniosku);
 • wykonaj przelew środków na kwotę wskazaną we wniosku - koniecznie trzeba zrobić go z własnego konta, by dane przy przelewie (imię, nazwisko oraz adres) idealnie zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku (w taki sposób InBank dokonuje weryfikacji klienta).

Z racji tego, że przelew weryfikacyjny odbywa się za pomocą systemu BlueMedia, czyli systemu przelewów natychmiastowych (klient nie ponosi kosztów związanych z tym przelewem), to otwieranie lokaty jest bardzo szybkie. InBank informuje, że weryfikacja powinna nastąpić najpóźniej w następnym dniu roboczym.

Przelew weryfikacyjny w najszybszy sposób można wykonać z następujących banków: Alior, Bank Nowy BG, BNP Paribas, BOŚ Bank, Credit Agricole, Getin Bank, ING Banku Śląski, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, PKO BP, Plus Bank i Santander Bank. 

W przypadku tych banków dane do przelewu powinny podstawiać się automatycznie. 
Przelew weryfikacyjny do InBanku

Jeśli przelew chcesz wykonać z innego banku (np. z konta Inteligo), wtedy trzeba wybrać opcję: "Samodzielny przelew".

Lokatę w InBanku można założyć bez konta oraz bez zakładania jakichkolwiek innych produktów. Nie ma też jakichkolwiek innych warunków - propozycja obowiązuje zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Lokata otwierana jest jako odnawialna, acz można to zmienić w czasie trwania lokaty. Jednak z tym warto zaczekać i lokatę po prostu zerwać po odnowieniu, bo z tej automatycznej odnawialności może być dodatkowa korzyść w przyszłości - po odnowieniu, zgodnie z tabelą oprocentowania, otrzymasz wspomniany już wyżej bonus w wysokości +0,1%. Oczywiście dziś trudno wyrokować jakie będzie oprocentowanie tej odnowionej lokaty za rok czy nawet za 3 miesiące, ale nic nie będzie stało na przeszkodzie, by wtedy taką lokatę zerwać (jeśli oprocentowanie okazałoby się nieatrakcyjne lub środki byłyby Ci potrzebne).

Po zakończeniu/zerwaniu lokaty, środki trafią na Twój rachunek, z którego został wykonany przelew zasilający lokatę.

W razie potrzeby zerwania lokaty przed terminem, otrzymasz kapitał (bez odsetek). Środki zwracane są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym (choć jak donosił mi wczoraj jeden z Czytelników, gdy dyspozycję złożył przed godz. 7, to jeszcze tego samego dnia ok. godz. 15 środki miał już na koncie w swym banku).

Podczas składania wniosku o lokatę w InBanku uzyskasz dostęp do bankowości internetowej. Za jej pośrednictwem możliwe będzie zakładanie kolejnych lokat.

Ochronę środków zgromadzonych na lokatach klientów InBanku zapewnia Fundusz Gwarancyjny Estonii Tagatisfond (czyli odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego), bo InBank choć działa w Polsce od kilku lat, to jako bank zarejestrowany w Estonii podlega pod tamtejszego regulatora i tamtejszy fundusz gwarancyjny. W ramach Unii Europejskiej standardy w tym zakresie są jednak ujednolicone, więc tak samo - w razie czarnego scenariusza - można liczyć na zwrot całości kapitału, bo przy obecnym kursie euro wobec PLN nie sposób nie zmieścić się w limicie 100 tys. euro (w InBanku na lokatach nie da się zdeponować więcej, niż 400 tys. zł).Zyskuj regularnie na bankach. Niezawodnym źródłem informacji o najlepszych okazjach do zysku jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis na bezpłatną subskrypcję zajmie Ci chwilę (podobnie jak rezygnacja, jeśli kiedykolwiek z jakiegoś powodu tak postanowisz). To zero spamu, a jedynie do dwóch wiadomości w tygodniu o tym, co w bankowości i Bankobraniu piszczy:

Przydatne dokumenty: 

100 komentarzy:

 1. Jak w piątek kończy mi się półroczna lokata to teraz będę miał 1,9 proc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ją odnowisz :)

   Usuń
  2. Tak, gdy lokata się odnowi, to jej oprocentowanie będzie o 0,1 p.p. wyższe od standardowego dla tego okresu :)

   Usuń
 2. Jak można zmienić lokatę na odnawialną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślnie otwierana jest jako odnawialna. W bankowości można zmienić na nieodnawialną. A jak zmieniłeś to w drugą stronę na odnawialną.

   Usuń
 3. Warto dodać, że na rocznej lokacie realnie można zarobić więcej niż 2,1%. Bo chociaż lokata jest na 365 dni to do rozliczeń w InBanku uwzględniają tak jakby rok miał 360 dni. Czyli w praktyce będą odsetki jak przy oprocentowaniu 2,13% w skali roku (365-dniowego).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za rok czasu wynik 2,13% będzie wyglądał dość mizernie :)

   Usuń
  2. Też to zauważyłem. Świetna sprawa.

   Usuń
 4. Opcja 3- lub 6-miesięczna wydaje się u nich najrozsądniejszym wyborem, ale obecnie jest coraz więcej lepszych KO.

  Ja juz od 16. będę miał w Nest co najmniej 2,7% bez limitu wkładu 😄

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo masz w Nest stare przedpotopowe konto oszczędnościowe (bez urazy). A nowych klientów mają już w poważaniu, bo Wibor zmniejszają o 1,5% więc wyjdzie jakieś 1,2%.

   Usuń
  2. Nie tylko Ty :D

   Usuń
  3. To jeden z niewielu przykładów gdy opłacało się być lojalnym :)

   Usuń
  4. Opłaca się, póki jakiś bank nie będzie potrzebował pieniędzy i da oprocentowanie wyższe, jak credit agricole.

   Usuń
  5. Mylisz KO z lokatą 😋

   Usuń
  6. A jak to zrobiłeś, że będziesz miał 2,7? I skąd o tym wiesz? Ja widzę, że moja Skarbonka zwiększyła swój procent, ale nie mam pojęcia do kiedy ono będzie obowiązywać i do jakiej kwoty jest ten procent

   Usuń
  7. Jest limit - 50000zł (KO w Nest)

   Usuń
  8. Gdzie jest napisane o limicie w Neście? Podaj źródło tej informacji.

   Usuń
  9. Ten kto będzie miał oprocentowanie starego KO Nesta w wysokości 2,7%, zapewne otworzył je w latach 2014-do 4.07.2016 roku włącznie, gdzie oprocentowanie ustalane jest o WIBOR 3M+0,00% marża oprocentowania, w którym co prawda występuje próg kwotowy 50 000 złotych, ale powyżej tej kwoty oprocentowanie jest tak samo ustalane, jak poniżej tej kwoty. Reasemując, nie ma limitu kwotowego:) dla kont otwartych w powyższym okresie :D

   Usuń
  10. Aktualnie WIBOR 3M wynosi 2,62%

   Usuń
  11. Do 14 stycznia WIBOR 3m dobije do 2,7%.

   Usuń
  12. Na to wygląda - w piątek wynosił 2,63%

   Usuń
  13. Może być nawet wyższy - w poniedziałek wynosił już 2,69%

   Usuń
  14. Wczoraj wynosił 2,72% 😀

   Usuń
  15. Niech dobije chociaż do 2,75% to oprocentowanie KO wyniesie... 2,8% :)

   Usuń
  16. Przy takim tempie wzrostu w poniedziałek będzie co najmniej 2,8%

   Usuń
  17. Wczoraj WIBOR 3M wynosił 2,74%

   Usuń
  18. Od dziś obowiązuje nowa Tabela Oprocentowania.

   Usuń
  19. Widzę, że niektórzy śledzą aktualny kurs WIBOR :D. Nowa oferta depozytowa Nesta to totalna porażka. Promują długie okresy lokat bo wiedzą, że przy tak wysokiej inflacji RPP będzie podwyższał oprocentowanie. Można powiedzieć, że Nest szuka jeleni :D aby zamrozili swoje oszczędności.

   Usuń
  20. WIBOR 3M z wczoraj to 2,75% 😄

   Usuń
  21. To co zauważyłem WIBOR zawsze w okolicy 13-15 danego miesiąca zwalnia aby po 16 danego miesiąca znowu rosnąć.

   Usuń
  22. Akurat przez ostatnie 2 tygodnie były bardzo solidne wzrosty 3M oraz 6M.

   Usuń
  23. Czekamy na dzisiejsze notowanie WIBOR 3M :)

   Usuń
  24. WIBOR 3M z piątku to 2,77% 😄😄😄

   Usuń
  25. Czyli od jutra na KO w Nest będzie 2,8% - rewela!

   Usuń
  26. Jak tak dalej WIBOR 3m będzie rósł to już w lutym przywitamy 3 z przodu ;)

   Usuń
  27. Fajnie ale tylko dla pewnie nielicznego grona starych klientów które przez lata trzymali to konto. Teraz już tak świetnej oferty nie mają.

   Usuń
  28. Dlatego, my starzy klienci cieszymy się z takiego obrotu sprawy po latach posuchy.

   Usuń
  29. Wzrost lub spadek WIBOR zależy od sytuacji finansowej banków - jeśli banki potrzebują gotówki, a więc rośnie ich popyt na pieniądze, to wartość WIBOR rośnie. I odwrotnie – jeśli banki mają dużo pieniędzy, bo np. udzielają niewielu kredytów i pożyczek, to wartość WIBOR maleje.

   Tak czy siak, wysokość WIBOR jest zawsze pomiędzy stopą depozytową i stopą lombardową, które są ogranicznikami.

   Usuń
  30. @Anonimowy 15 stycznia 2022 18:50
   Bzdura! Przyśpieszająca inflacja i podwyżki stóp procentowych powodują wzrost rynkowej ceny pieniądza. Zatem, stawki WIBOR rosną, a w ślad za nimi koszt obsługi zadłużenia. Gdy WIBOR spada sytuacja wygląda odwrotnie.
   Jeśli bank potrzebuje gotówki to w pierwszej kolejności zgarnia ją z rynku (podwyższone oprocentowanie lokat i KO), bo takie pozyskanie jest tańsze niż pożyczka w innej instytucji finansowej.

   Usuń
  31. Od dzisiaj zgodnie z prognozami oprocentowanie starego KO w Neście wynosi 2,8% ;). W takim tempie 3 przywitamy już w lutym :D

   Usuń
  32. Nie cieszcie się przedwcześnie bo mogą zrobić jak zrobił Toyota Bank z Indeksowanym KO. Zmienią tabelę oprocentowania i już tak dobrze nie będzie.

   Usuń
  33. Anonimowy15 stycznia 2022 18:50 teoretycznie. A praktycznie tylko śrubowaniu oprocentowania kredytów. Jakby banki mocno potrzebowały pieniędzy to mocno podnosiłyby oprocentowanie lokat.

   Piszesz "wysokość WIBOR jest zawsze pomiędzy stopą depozytową i stopą lombardową, które są ogranicznikami". A aktualnie wynoszą one 1,75 i 2,75. Tymczasem dziś WIBOR 3M to już 2,77, a WIBOR 6M aż 3,15 .

   Usuń
  34. @Anonimowy 16 stycznia 2022 11:56
   Nie sądzę, gdyby tak łatwo byłoby to nie wprowadzaliby ciągle nowych KO z różną marżą oprocentowania, tylko ujednoliciliby ofertę.

   Usuń
  35. No ciekawe. Ale 2,8 to jest grubo ponad rynek i mogą coś zrobić.

   Usuń
  36. Na ich stronie najnowsza Tabela Oprocentowania jest z czwartku 13. stycznia.

   Myślę, że ilość kont z takim oprocentowaniem jest na tyle marginalna, że po prostu prestiż banku tutaj przeważa.

   Usuń
  37. TB ma KO z oprocentowaniem równym stawce WIBOR 3M ale jedynie do 100k.

   Usuń
  38. Oprocentowanie tego Indeksowanego KO jest wyznaczone do końca obecnego kwartału, tzn. do 31. marca, w oparciu o wartość WIBOR 3M z przedostatniego dnia roboczego poprzedniego kwartału, tzn. z 30. grudnia i w związku z tym wynosi 2,51%

   Usuń
  39. Nawet jedna wypłata miesięcznie z tego KO to 30 zeta w plecy!

   Usuń
  40. IKO w Toyota Banku jest dobre na czasy spadków WIBOR-u, ale nie jak rośnie.

   Usuń
  41. IKO w Toyota Banku ma bardzo poważny mankament - wypłata kosztuje 30 zł, a to przy obecnym oprocentowaniu (2,51%) 'zjada' odsetki z depozytu w wysokości 17710 zł co jest po prostu nieakceptowalne.

   Nigdy nie zapłacę bankowi za to, że mu pożyczam moje własne pieniądze!

   Usuń
 5. Jaki jest procent w Getin banku na specjalny procent jak się chce przelać pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 6 STYCZNIA 2022
   WOKÓŁ PORTFELA
   Z bankowych reklam wynika, że oprocentowanie depozytów poszło w górę. W promocji. Czy ktoś się na to łapie? Oprocentowanie kredytów dziewięć razy wyższe!
   Z bankowych reklam wynika, że oprocentowanie depozytów poszło w górę. W promocji. Czy ktoś się na to łapie? Oprocentowanie kredytów

   Od pierwszej w tym cyklu podwyżki stóp procentowych z początku października bacznie przyglądamy się oprocentowaniu bankowych depozytów. W kilku bankach pojawiły się lokaty promocyjne, ale średnie oprocentowanie depozytów stoi w miejscu. Za kredyt płacimy średnio dziewięć razy więcej, niż banki płacą za depozyty!

   Usuń
  2. Anonimowy6 stycznia 2022 10:04
   W środę było 1,2 proc. więc marnie.

   Usuń
  3. Dziś przelew z Getina i propozycje:
   a). Lokata specjalny procent 1,4% na 3 m-ce (od 10 tys),
   b). Lokata specjalny procent 1,4% na 6 m-cy (do 400 tys),
   c). Konto Oszczędnościowe 1,4% przez 3 m-ce (do 400 tys).

   Usuń
 6. 3-miesięczna lokata założona. Zobaczymy na ile w tym czasie wzrosną stopy i jaki będzie wybór za ten 3 miesiące. Na dłużej raczej się nie opłaca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jeszcze mam, i miałem lokaty 3m w inbanku, ale juz po drugiej podwyżce stóp procentowych zacząłem być straty w porównaniu do starego, archiwalnego KO Nesta (na dzień dzisiejszy już o 1%).

   Usuń
  2. 3-miesięczna jest z takim samym oprocentowaniem jak EKO w Getinie czy KMO w Aliorze więc jak ktoś tam się nie łapie na nowe środki to ma tu alternatywę. Zwłaszcza też że bez limitu 100/200 tys.

   Usuń
 7. Skończyła mi się lokata 6-miesięczna, która się odnowiła na kolejne 6 miesięcy.
  W obecnej sytuacji wolę jędnak założyć lokatę na 1 miesiąc i śledzić sytuację z decyzjami RPP.
  Stąd moje pytanie jak zmienić lokatę z 6 na 1 miesiąc ?
  Wchodząc w "Moje lokaty" -> "Moja lokata" -> "Zmień" wyskakuje komunikat "Zmiana zatwierdzona" , ale w ogóle nie ma opcji zmiany okresu trwania lokaty...
  Drugie pytanie- jak zamknąć lokatę ? Dobrze przeczytałem, że trzeba pisać maila ?

  Z góry dziękuję.
  Na jaki adres?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej chyba zerwij lokatę i zrób nową na miesiąc.

   Usuń
  2. Musisz zerwać i założyć nową. Pytałem na infolinii. Innej opcji nie ma.

   Usuń
  3. Ale zrywanie lokaty trwa 2 dni - tego jeszcze nie grali :)

   Usuń
  4. Jakie 2 dni? Ja rano zleciłem zerwanie (ok. 7-ej), a popołudniu środki miałem na koncie (ok. 16-ej).

   Usuń
  5. Ja zlecałem w niedzielę i dostałem dopiero dzisiaj po południu. Na KO w Nest znajdą się dopiero jutro - w wieloletnich kontaktach z bankami nie widziałem takiej groteski.

   Usuń
 8. Facto też się obudził z letargu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nadal mają w regulaminie zapisane że dają sobie czas 30 dni na zwrot pieniędzy w przypadku zrywania umowy to dla mnie jest to dyskwalifikujące w podejściu do klienta.

   Usuń
 9. Pomocy, lokata na 1 procent kończy się za miesiąc, czy opłaca się zrywać i robić więcej. Jakieś propozycje najlepszych lokat? Niewidzę sensownych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak długo ją masz? Jeśli już większą część czasu upłynęła to nie warto zrywać.

   Usuń
  2. Jeśli to jest lokata 3-mies. to się nie opłaca zrywać. Przez ten miesiąc żadna lokata nie nadrobi ci tego co już ta leżało przez 2 m-ce na ten 1%. Za m-c pewnie będzie wyższe oproc.

   Usuń
 10. Jak się u nich zrywa lokatę?

  Na FAQ piszą: "Lokatę zerwiesz samodzielnie - napisz do nas email (użyj adresu poczty który wcześniej nam podałeś przy rejestracji w bankowości internetowej)"

  Czyli wysyłam do nich e-mail (na jaki adres?) i co dalej? Robił to już ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Ja wysłałem maila na podany przez nich adres kontakt@inbankpolska.pl mniej więcej o takiej treści "Niniejszym zlecam zerwanie mojej lokaty o numerze ...". Trzeba wysyłać z adresu podanego przy pierwotnej rejestracji. W odpowiedzi automat wysyła potwierdzenie odbioru maila. Pieniądze wracają na konto, z którego były do nich wysyłane najpóźniej kolejnego dnia roboczego.

   Usuń
  3. Piszesz na adres: kontakt@inbankpolska.pl
   "Zwracam się z prośbą o zerwanie następujących lokat:..." I to wszystko. Środki z lokat powinny wrócić następnego dnia roboczego na konto, z którego były zakładane.

   Usuń
  4. 1) w mailu (godz 13:18) piszę 'proszę o zamknięcie lokaty nr xxxxxxxx'.
   2) odpowiedź z banku (13:41) 'Uprzejmie informujemy, że Bank zrealizował złożoną przez Pana dyspozycję zerwania lokaty. Środki zostały zwrócone na rachunek, z którego lokata została zasilona.'
   3) środki na koncie tego samego dnia

   Usuń
  5. O której godzinie docierają te przelewy? Rozumiem, że są to przelewy natychmiastowe realizowane przez Bluemedia, tak?

   Usuń
  6. Przelewy zwykle z Santandera, po zakonczeniu lokaty wracają II sesją :/.

   Usuń
  7. Nie wiem czy środki wracające realizowane są przez Bluemedia. Moje przyszły z Banku Santander. Wpłaty na lokatę realizuje Bluemedia.

   Usuń
  8. Środki przychodzą raczej standardowym przelewem.

   Usuń
  9. Ja otrzymałem przelew z rachunku o numerze rozliczeniowym Santander Bank Polska S.A.
   4 O. w Warszawie. Zleceniodawca to AS InBank Polska - czyżby oni mieli konto w innym banku?

   Usuń
  10. Na dodatek brak ubezpieczenia depozytów w BFG.

   Usuń
 11. Szanowny Kliencie,

  Uprzejmie informujemy, że Bank zrealizował złożoną przez Pana dyspozycję zerwania poniżej wskazanych lokat.

  Środki zostały zwrócone na rachunek, z którego lokata została zasilona.

  W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

  Pozdrawiamy
  Zespół Inbank.
  ---------
  Lokat już nie ma, ani kasy też jeszcze nie - nigdy więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz przelew tego samego dnia albo następnego. Zależy kiedy zlecałeś.

   Usuń
 12. K.o. oprocentowane 1.4% w revolut. Mogę polecić ten bank jak ktoś chce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I zabawa w doładowywanie kartą? Bo przelewy na rachunek w litewskim banku słono kosztują. Oj dziękuję.

   Usuń
  2. Litewskim?

   Usuń
  3. Tak, Revolut ma rachunki w litewskim banku.

   Usuń
 13. A tutaj jaki masz - Estoński. Facto - Włoski. Najlepiej doładować kartą, ale nikt ci tej kasy nie zabierze. Zgadza się, że rachunku w Polskim banku nie mają, ale kiedyś mieli. Poco ci karta, jak nie doładowywyjesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to że problem zrobić przelew z konta w PL na konto Revoluta, bo to na Litwę więc koszty (przelew międzynarodowy). Owszem bez prowizji można doładowywać konto Revoluta dowolną kartą ale tak się bawić na jakieś duże kwoty?

   Usuń
  2. Revolut to spółka zarejestrowana w Londynie. Jakim cudem mają konto na Litwie?

   Usuń
  3. W Revolucie możesz tylko wymieniać złotówki na waluty ale musisz mieć SWIFT. BPH Gdańsk nie ma SWIFT-u i do tego banku nie możesz przekazywać raty kredytu hipotecznego. Masakra.

   Usuń
  4. Revolut powstał w Londynie jako fintech ale jak się przekształcił w bank to na Litwie dostał licencję bankową. Polskie banki które prowadziły mu rachunki wypowiedziały mu umowy. I klientom dali rachunki litewskie. Dlatego przelewy z konta w jakimkolwiek banku w PL do Revoluta są traktowane jako międzynarodowe.

   Usuń
  5. Z jakiego powodu polskie banki prowadzące rachunki dla Revolut wypowiedziały umowy? Dziwne :)

   Usuń
  6. Revolut popadł w kłopoty na Wyspach z ichnim KNF - poszło o podejrzenie prania kasy.

   Usuń
 14. Dzisiaj lokaty odnowione +0,1%. Elegancko działa.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ktoś wie, dlaczego przelewy z bluemedia nie wychodzą, nie trzeba chyba zaznaczyć wszystkich zgód na kontakt bluemedia to przecież tylko założenie lokaty. Błąd techniczny po wpisaniu kodu z banku.przepraszamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz wykorzystany dzienny limit przelewów w swoim banku? Ja tak miałem w Millenium. 2 x 20k przeszło, a kolejny przelew już nie przez dzienny limit 50k.

   Usuń
  2. Przelewy nie wychodzą? Blue Media to platforma umożliwiająca wykonywanie transakcji płatniczych. Z tego czerpią zyski - dlaczego mieliby blokować przelewy?

   Usuń
  3. Zmieniłem dzienny i miesięczny limit przelewów i to samo. Wpadłem na ten pomysł wcześniej.

   Usuń
  4. Poszło bank blokował niektóre transakcje. Oczekuję na aktywację dzisiaj zrobiłem ponownie i wczoraj zmieniłem limity i mimo to nie przechodziło i dziś ponownie, ale umowa podpisana przez klienta. Kiedy zmienia się statut lokaty na aktywny?

   Usuń
  5. Jak będzie widoczny na koncie :)

   Usuń
 16. SC przedłużył obowiązywanie podwyższonego oprocentowania na KI do 12. kwietnia.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...