Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 200 zł za Konto Mobi (dla młodych w wieku 18-26 lat) od ING Banku Śląskiego

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

20.01.2022

Łatwa premia 200 zł za Konto Mobi (dla młodych w wieku 18-26 lat) od ING Banku Śląskiego

Po wielu edycjach z premią 160 zł ING Bank Śląski zdecydował się podwyższyć premię. 

Premia 200 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim
Teraz do wzięcia czeka 200 zł. A warunki do spełnienia - jak to zazwyczaj bywa w przypadku ofert kont dla młodych - są banalnie proste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 200 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.10.2020 r. nie miała konta (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active, Klasyczne, Student, PRP) w ING (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont w tym banku).
💡 Jeśli masz już więcej lat (co nie pozwali Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego, w której również można zgarnąć 200 zł premii za Konto Direct (to propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Ponadto w regulaminie akcji "Do 200 zł za otwarcie konta Mobi" można jeszcze znaleźć zapis:
"Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku [czyli w ING Banku Śląskim - przyp. Mr. Złotówa] (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów"

Zasady promocji "Do 200 zł za otwarcie konta Mobi" 


By zgarnąć gwarantowaną premię:
 • do 31.03.2022 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę na "przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny";
 • najpóźniej do 30.04.2022 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty, w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci premię w wysokości 120 zł. By uzyskać więcej, tj. 200 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 120 zł, do 30.04.2022 r.:
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania wyżej opisanej premii 120 zł) oraz 
 • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć) oraz także na dzień 30.04.2022 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo co najmniej 100 zł.

Cele oszczędnościowe to bezpłatna usługa ING umożliwiająca regularne i automatyczne oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na rachunek oszczędnościowy. 

Cel oszczędnościowy uruchomisz po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii 120 lub 200 zł (w zależności od tego, które warunki spełnisz) przewidziana jest do 16.05.2022 r. - do czasu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi (jako konto indywidualne - nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Konto Mobi - szczegóły oferty ING Banku  Śląskiego


Charakterystyka konta dla osób w wieku 18-26 lat jest prosta i klarowna:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (także bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) również prowadzone jest za 0 zł (a przypomnę, że trzeba je założyć, bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii). ING nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w tym banku.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania premii do 200 zł). A otwarcie konta możliwe jest wtedy na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - można go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą dokładnie pokrywać się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi;
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zgłosić doradcy, że chodzi o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji).
 
Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Czy jest jakiś sposób by dowiedzieć się kiedy zamknięto konto, poza wizytą w oddziale? Bo na infolinii powiedzieli że tylko oddział, ale z mojego doświadczenia wiem że na ogół udzielają takiego info właśnie na infolinii. Ma ktoś może z was podobne doświadczenie z ING?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej odszukać wypowiedzenie. W placówce mi powiedziano że dane są archiwizowane i ukrywane przez co oni już tego nie widzą.

   Usuń
 2. Czy sklep internetowy to też allegro?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ktoś również dostał 120 zł zamiast 200zł, mimo spełnienia warunków?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś również dostał 120 zł zamiast 200zł, mimo spełnienia warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie 200 zł się zgadzało. Edycję wcześniej. Pisz reklamację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...