Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 3 miesiące subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za darmo i słuchawki Logitech G435 za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.01.2022

Zgarnij 3 miesiące subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za darmo i słuchawki Logitech G435 za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

Na uczestników promocji konta dla młodych w PKO BP czekają nagrody o rekordowej wartości.

Zgarnij 3 miesiące subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za darmo i słuchawki Logitech G435 za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP
Gdy zsumować wartość subskrypcji oraz koszt słuchawek, to wychodzi ponad 500 zł! Aż tyle do wzięcia za Konto dla Młodych w PKO BP jeszcze nigdy nie było. A jak to bywa w przypadku kont dla młodych, warunki są proste i klarowne. Jedynie z udziałem w promocji warto się spieszyć, bo pula nagród jest limitowana.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]


Promocja "Skille w finansach" w PKO BP


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia do 26. roku życia, która w okresie od 1.01.2020 do 25.01.2022 r. nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli konta osobistego) w PKO BP. 

Wykluczenie na szczęście nie dotyczy klientów Inteligo - jeśli zatem masz takie konto, to w niniejszej promocji Konta dla Młodych i tak możesz wziąć udział. Tak samo przeszkodą do wzięcia udziału nie jest ewentualne posiadanie konta w Banku Pekao S.A. (bo to dwa odrębne banki).

💡 Jeśli masz więcej wiosen na karku i nie łapiesz się na promocję Konta dla Młodych w PKO BP, sprawdź alternatywną promocję największego banku w Polsce, w której uzyskać można premię 100 zł za Konto za Zero lub 150 zł za Konto bez Granic.


Nagrody w promocji Konta dla Młodych. Na uczestnika promocji czekają następujące nagrody:

 • 3 kody na zakup miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (każdy o wartości 55 zł) oraz
 • słuchawki Logitech G435 o wartości - zgodnie z regulaminem promocji - 349 zł (choć w sklepach internetowych można je znaleźć ciut taniej - od 327 zł).


Zasady promocji "Skille w finansach"


By wziąć udział w akcji i zgarniać nagrody od PKO BP:

 • do 6.03.2022 r. złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) elektronicznie i telefonicznie; 
 • do 6.03.2022 r. (choć z tym zwlekać nie warto choćby ze względu na ograniczoną pulę uczestników - o czym piszę jeszcze nieco niżej) zarejestruj się na stronie promocji (wypełniając znajdujący się tam formularz rejestracyjny); 
 • w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta
  • zapewnij wpływ min. 200 zł (może być to np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz
  • wykonaj min. 8 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem - każda z tych płatności musi być na kwotę min. 10 zł (płatności można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; wykluczone są jedynie transakcje w takich miejscach, jak kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory; do płatności nie zaliczą się przelewy z karty, ani przelewy na telefon oraz wypłaty w bankomacie).


Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz kod na nabycie miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (łącznie można więc zdobyć 3 takie kody). A jeśli spełnisz powyższe warunki we wszystkich trzech miesiącach kalendarzowych, to otrzymasz też dodatkową nagrodę - słuchawki Logitech.

Przykładowo: jeśli Konto dla Młodych w PKO BP założysz w styczniu, to warunki (wpływ i płatności) będzie należało spełniać w lutym, marcu i kwietniu (w każdym z tych trzech miesięcy).

Kody bank ma przekazywać w bankowości internetowej (iPKO) oraz aplikacji mobilnej (IKO) do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełniania warunków uzyskania danej nagrody. Z kolei słuchawki mają być wysyłane za pośrednictwem kuriera na adres korespondencyjny uczestnika najpóźniej do 31.05. (dla kont otwartych w styczniu), do 30.06. (dla kont otwartych w lutym) oraz do 31.07.2022 r. (dla kont otwartych w marcu). Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, ani wydanej do niego karty oraz nie wycofuj zgód.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 6.03.2022 r., ale warto uwzględnić, iż może zakończyć się wcześniej, bo bank przygotował 1500 nagród kodów oraz 500 słuchawek, więc wychodzi na to, że w praktyce jest to akcja przewidziana dla maksymalnie 500 uczestników. O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród, bank powiadomi tutaj.

Konto dla Młodych - prześwietlenie oferty PKO BP 


Konto dla Młodych to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (konto osobiste w PLN) w PKO BP dostępny dla osób w wieku 18-26 l. Jego główne cechy to: 

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania dodatkowych warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną co najmniej 4 płatności kartą i/lub BLIKiem (miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale rozpoczyna się od otwarcia konta) - płatności wykonywane na potrzeby promocji zaliczą się do transakcji zwalniających z opłaty za kartę, więc dwie rzeczy uda się zrealizować za jednym razem;
 • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Za podrzucenie informacji o promocji PKO BP dziękuję Czytelnikowi Łukaszowi.

Na koniec przypomnę, że jeśli masz 18-26 lat, to Twój wiek dopuszcza Cię też do udziału w innych promocjach przewidzianych dla młodych - w Pekao można zgarnąć 200 zł premii i 2,5% dla oszczędności (tu dla starszych klientów przewidziana jest premia w wysokości jedynie 100 zł, więc młodzi są szczególnie docenieni), a w ING Banku Śląskim czeka premia pieniężna 200 zł za spełnienie banalnie prostych warunków.

5 komentarzy:

 1. Chciałbym tylko zaznaczyć, że subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate bardzo często da się zgarnąć na promocji za 4zł więc tak naprawdę tylko słuchawki są coś warte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko miesiące próbne, jak chcesz zachować konto to potem 10$ miesięcznie

   Usuń
 2. Jeżeli wniosek o konto złożyłem 31 stycznia a podpisanie umowy przez kuriera było w lutym to warunki muszę spełniać od lutego czy marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapytaj przez IPKO. Dostaniesz odpowiedź którą będziesz też mieć jako podkładkę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...