Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Złap 200 zł za kartę Visa Comfort w Santander Consumer Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.01.2022

Złap 200 zł za kartę Visa Comfort w Santander Consumer Banku

Czas na propozycję rzadko się pojawiającą, czyli promocję karty kredytowej w Santander Consumer Banku.

Do wzięcia czeka gwarantowana premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej Visa Comfort. Warunki uzyskania nagrody są proste, bo w praktyce... wystarczy wykonać jedną płatność na dowolną kwotę oraz zalogować się do bankowości internetowej.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje z kartami kredytowymi w roli głównej.]


Promocja "Złap 200 zł za kartę" w Santander Consumer Banku


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba, która nie posiada karty kredytowej w Santander Consumer Banku co najmniej od 1.01.2021 roku. Tu zaznaczę, że ewentualne posiadanie karty kredytowej (czy jakichkolwiek innych produktów) w Santander Bank Polska, czyli dawnym BZ WBK, nie wyklucza z niniejszej promocji, bo Santander Consumer Bank i Santander Bank Polska to dwa odrębne banki.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia w wysokości 200 zł, którą bank wypłaci na rachunek karty kredytowej. Premia spowoduje więc spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu lub nadpłatę. W tym drugim przypadku pamiętaj, by tych środków nie wypłacać w bankomacie (bo w przypadku kart kredytowych jest to dość drogie) - lepiej będzie wykonać płatności kartą (w dowolnych miejscach) i tak wykorzystać uzyskaną premię. 

Realny zysk z udziału w promocji (wskutek jednej opłaty) wyniesie 190,50 zł. Kolejnych opłat miesięcznych za kartę można natomiast uniknąć, o czym piszę niżej w prześwietleniu.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Złap 200 zł za kartę" i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • do 18.03.2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Comfort i zdalnie zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego);
  po wysłaniu zgłoszenia, gdy dzwoni bank, po odebraniu połączenia panuje cisza - na zgłoszenie konsultanta trzeba poczekać do kilkudziesięciu sekund (to efekt systemu, który automatycznie łączy, a dopiero później wyszukuje wolnego konsultanta do rozmowy); 
 • najpóźniej do 30.04.2022 r.:
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę; transakcja musi zostać zaksięgowana na rachunku karty kredytowej w ciągu 7 dni od jej wykonania) oraz
  • zaloguj się bankowości internetowej Santander Consumer Banku (samo posiadanie karty kredytowej wystarczy do tego - nie trzeba korzystać z innych produktów);
 • do dnia otrzymania premii (co ma nastąpić najpóźniej do 31.05.2022 r.):
  • nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz
  • nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to tyle. Prosta i klarowna promocja. Wykonując płatność na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, iż:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe – Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty). Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."


Można za to płacić w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro). 


Karta kredytowa Visa Comfort - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa Visa Comfort w Santander Consumer Banku
Za wydanie karty Visa Komfort bank nie pobiera opłaty. W cenniku pojawia się jednak opłata miesięczna (9,50 zł), która obciąża przyznany limit w dniu aktywacji karty, ale kolejnych comiesięcznych opłat da się uniknąć. Tego kosztu nie ma, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na sumę min. 1 000 zł.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

59 komentarzy:

 1. Wykluczenia MCC rozumiem że dotyczą tylko tej jednej płatności która jest dla uzyskania premii a obrót żeby uniknąć opłaty już jest bez tych wykluczeń?

  OdpowiedzUsuń
 2. Turbokarta wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 3. Z opłaty za kartę zwalnia obrót na 1000 zł - wolne żarty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden problem to ogarnąć kilkoma kliknięciami.

   Usuń
  2. Dokładnie! Czyli zakładając z początkiem marca trzeba do maja wydać nieco ponad 2000 zł aby dostać 200zł (190,5zł). A w ostatniej promce Citi wydać 2100 zł przez 7m-cy i dostajesz 600zł. Zdecydowanie powinna się tu w artykułach pojawić jakaś skala atrakcyjności oferty (choćby w skali 1-5) bo co z tego że kasa niby łatwa za 1x płatność jak trzeba w sumie wydać 2k aby nie zapłacić opłat za kartę 2x 9,5 zł. Czyli w sumie jakby to olać to mamy PROMO w postaci 171,5 zł za 1x płatność kk i logowanie do apki. Faktycznie super ;)

   Usuń
  3. Ale w promocji Citi doładowań R. lub innych ułatwiaczy trzeba się strzec, a tu możesz to wykorzystać i wtedy opłaty za kartę nie będzie.

   Usuń
  4. @M jak Michał 20 stycznia 2022 15:37
   Bazując na tym co sam wyliczyłeś, w tej promocji żeby dostać 171,50 zł nie trzeba wydawać prawie nic. Wystarczy kupić bułkę za 29 gr i zostaje 171,21 zł na czysto.
   Promocja Citi przy tym to - ujmę to bardzo delikatnie - szaleństwo, bo żeby zarobić 600 zł, trzeba wcześniej stracić aż 2100 zł. Gdzie tu jakakolwiek logika?
   Mało tego, te 2100 zł zamiast wydawać w promocji karty kredytowej Citi, wkładamy na jakieś konto lub lokatę choćby tylko na 2% a po 7 miesiącach dodatkowo zyskujemy 17,14 zł. Mamy więc 171,21 zł plus 17,14 zł, czyli 188,35 czystego zysku i w dodatku w o wiele prostszej i krótszej promocji.
   To oszczędzanie a nie wydawanie jest tu kluczem do zysku. Obecnie na żadnej lokacie przy tak małym wkładzie nie zarobimy tyle co w promocji kk Santander Consumer Banku.
   Promocja Citi ma sens tylko wtedy, gdy nasze miesięczne wydatki są lub będą tak duże, że wszystkie obecne sposoby wydawania nas ograniczają w zarabianiu. Nie sądzę jednak by zdecydowana większość takie wydatki miała - co widać po pytaniach o minimalny dochód potrzebny do wzięcia udziału w tej czy innej promocji. Za to większość widzi tylko cyferki, czyli przysłowiową marchewkę i bez żadnej kalkulacji rzuca się na tego typu zagrywki banków. Tymczasem banki nic za darmo nie dają.

   Usuń
  5. I jeszcze jedno na korzyść tej promocji. Poprzednia promocja karty kredytowej i wypowiedzenie umowy w październiku 2021 r. a tu bez problemu można znów wziąć udział w kolejnej promocji i znów czysty zysk bo wydane w obu tylko na dwie bułki po 29 gr.
   Oby więcej takich promocji!

   Usuń
  6. Upss! Mój błąd. W tej promocji nie mogę wziąć udziału bo jest karencja. W poprzedniej nie było.

   Usuń
  7. Niestety, ale nie ma już nigdzie bułek po 29 groszy - to se ne vrati :)

   Usuń
  8. @Anonimowy 20 stycznia 2022 21:02
   Nieprawda. Są i to jeszcze tańsze. Ja wziąłem taką droższą z darmową dostawą "Sprint" do domu z jednej z ogólnopolskich sieci. W innych znanych sieciówkach taka sama jest jeszcze tańsza.

   Usuń
  9. Nie jedz bułek tańszych niż 29 groszy.

   Usuń
  10. Dzień dobry. Kłania się Biedronka. Bułka kaizerka 29 groszy

   Usuń
 4. Jakieś zgody są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki jest wymagany minimalny dochód do wyrobienia karty?. Nie mogę pobrać regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg pani z infolinii najniższa krajowa. Regulamin masz na końcu artykułu i też na stronie promocji.

   Usuń
  2. Można podać dowolny, gdyż nie ma żadnej weryfikacji.

   Usuń
  3. Nie ma żadnej weryfikacji?

   Usuń
  4. No właśnie - są czy nie?

   Usuń
  5. Do limitu na karcie 5400 dochodu nie sprawdzają.

   Usuń
 6. Poprzednia edycja była bez karencji. Liczyłem na powtórkę a tu od 1 I 2021.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy "doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal." wiążą się z jakąś opłatą? Jak np. w karcie kredytowej Citi banku, gdzie każda taka operacja to dodatkowa opłata (jakiś % od transakcji) jak przy wpłacie gotówki z bankomatu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest chyba tylko w Citi. Tu nie.

   Usuń
 8. Pytanie do osób, które miały kartę w poprzedniej edycji - czy bank na końcu zwrócił opłatę 9,50 za ostatni miesiąc jeśli się wydało 1000zl? Już po zamknięciu karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank nie ma możliwości zwrotu opłaty w sytuacji gdy karta jest zamknięta.

   Usuń
  2. @Anonimowy 21 stycznia 2022 07:36
   "Pierwsza opłata naliczana jest i obciąża przyznany limit kredytowy w dniu aktywacji karty, każda następna – w odstępie miesięcznym"

   Tak to wygląda, a więc nie ma najmniejszych szans na to, żeby otrzymać taki zwrot. Po prostu trzeba przyjąć, że tak na prawdę to Santander Consumer Bank pobiera opłatę za wydanie karty. To co natomiast oni mówią o zerowej opłacie gdy "wartość transakcji co najmniej 1 000,00 zł", to taki 100% wałek a nawet bezczelny wał jaki stosują. Miałem u nich lokatę i jakoś w dniu gdy ją założyłem nie wpłacili mi odsetek za cały okres jej trwania, tylko dopiero gdy się skończyła.
   Dobrze że chociaż ta promocja jest prosta i można szybko niemal bez kosztów własnych zarobić na nich.

   Usuń
  3. Anonimowy 09:07
   ma możliwość, zwrócili mi ostatnie pobrane 9,50 za okres wypowiedzenia na konto w Millenium. Najpierw powiedziano mi,że tak małą kwote zwracają tylko na życzenie klienta, ale muszę napisać pismo nie w bankowości bo musze się podpisać. Może być wysłane zdjęcie takiego pisma, ale ma być podpis. Zbierałąm się z tym pismem a oni w miedzyczasie mi zwrócli i bez tego pisma :)

   Usuń
  4. "Miałem u nich lokatę i jakoś w dniu gdy ją założyłem nie wpłacili mi odsetek za cały okres jej trwania, tylko dopiero gdy się skończyła" - znasz bank, w którym by tak robili? Pytam poważnie :)

   Usuń
  5. Odsetki są wypłacane ZAWSZE po zakończeniu okresu na jaki dana lokata była zakładana - to dość oczywiste!

   PS. TB wypłaca 0,1% odsetek w przypadku przedwczesnego zerwania lokaty Standard, ale oczywiście nie są one przyznawane aż do dnia likwidacji lokaty.

   Usuń
  6. @Kasia, 21 stycznia 2022, 14:38

   Jest bardzo niewielu aż tak zdeterminowanych klientów i o to właśnie ludziom z SC chodziło wprowadzając tak groteskowe procedury odzyskania Twoich własnych i należnych pieniędzy.

   PS. Mam kilka KK wydanych za granicą i żadna z nich nie ma jakichkolwiek opłat - można?


   Usuń
  7. @Anonimowy 21 stycznia 2022 14:47
   @Anonimowy 21 stycznia 2022 16:55

   Panie/Panowie chyba nie myślicie na poważnie, że ja oczekuję od jakiegokolwiek banku że mi naliczy odsetki w pierwszym dniu od lokaty? Śmiem jednak podać to jako przykład totalnego bezprawia które ma miejsce w Polsce w przypadku jakiegokolwiek banku który tak jak SC Bank postępuje. Wydaje mi się - a przynajmniej tak mi się wydawało - że to jest oczywiste. Widzę jednak Polacy nie tylko tego nie widzą ale nawet stają w obronie takich wałkoprzewalaczy. :)

   @Kasia 21 stycznia 2022 14:38
   bo Millennium to nie SC Bank czy ten, - jak mu tam - Parobas. W Millennium czy w Alior Banku już nie raz bez problemu tego typu (z mojej winy) tematy załatwiałem. Natomiast Parobas i mBąk u mnie prawie na końcu, bo gorzej jeszcze jest chyba tylko w Pocztowym.

   Usuń
  8. Mam 36-miesięczną lokatę w SC. Po zalogowaniu się do bankowości oraz wybraniu "Menu" w zakładce "Oszczędności" ---> Lokata, widzę m.in.:
   - Odsetki brutto na najbliższą datę kapitalizacji
   xxxx.xx PLN
   - Odsetki netto na najbliższą datę kapitalizacji
   yyyy.yy PLN

   W czym tut tkwi jakiś problem?

   Usuń
  9. @Anonimowy 21 stycznia 2022 23:02
   A co ma piernik do wiatraka? Przecież problem o którym mowa nie dotyczy lokaty tylko karty kredytowej i wała jaki SC Bank stosuje z pobieraną opłatą za nią.

   Usuń
  10. Anonimowy21 stycznia 2022 21:27

   Mi przelali 9,50 niesłusznie pobranej opłaty właśnie z Santander Consumer na konto w Millennium, już niby po zamknięciu karty, robiąc jej nadpłatę 5.009,50, których już nie mogłam wypłacić.

   Usuń
  11. Czyli wreszcie odzyskałaś te 9,50 czy nie?

   Usuń
  12. Tak. Najpierw zwrócili na KK w SC ale że nie mogłam już nią zapłacić to przelali mi do Millennium

   Usuń
 9. Liczą się umowy podpisane przelewem
  na 1 zł lub za pomocą firmy kurierskiej

  żeby podpisać umowę przelewem muszę wcześniej założyć u nich konto czy to odędzie się w trakcie tego procesu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli mowa o przelewie weryfikacyjnym, to potrzebne jest konto w innym banku. Nie z każdego banku taki przelew udaje się zrobić. Nie wiem od czego to zależy ale np. mi się z danego banku nie udało a komuś innemu tak i odwrotnie w przypadku innego banku. Na pewno istotną sprawą jest tu to, w jaki sposób takie konto zostało założone (przelew weryfikacyjny, kurier, placówka/oddział) ale nie tylko to.

   Usuń
  2. 1. Przepisy nałożone na banki przez KNF zabraniają otwierania rachunku osobistego przelewem weryfikacyjnym wysłanym z konta, które zostało założone takim przelewem.

   2. Nie wszystkie banki umożliwiają otwarcie konta takim przelewem. Lista jest dostępna na stronach KNF.

   Usuń
 10. W jaki sposób można zamknąć kartę po otrzymaniu premii i jej wydaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział, infolinia.

   Usuń
  2. radzę po paru dnich od rozmowy tel zadzonić i sprawdzić, czy faktycznie przyjęli dyspozycję. Ja po msc zajrzałam czy zamknięte, nie byo, dzwonię a oni, że nie składałam wypowiedzneia.

   Usuń
 11. czy u was też nie można już doładować revoluta z google paya?, tylko przelew z karty co wiąże się z opłatami

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeszcze 2 dni i minie dwa tygodnie oczekiwania na dostarczenie karty.
  Sam już nie wiem czy to poczta tak działa, czy bank mimo powiadomienia o wysyłce trzyma to gdzieś u siebie aby w razie odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, zaoszczędzić na wysyłaniu plastiku. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie przyszła po kilku dniach. Zadzwoń na infolinię wyjaśnić.

   Usuń
 13. Umowę już zawarłem i mam karte. Czy mogę ją dopiero aktywować na początku kwietnia by uniknąć maksymalnie opłat za tą kartę ? (Spełnić warunki w kwietniu łącznie z aktywacja karty)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, regulamin nie nakłada obowiązku natychmiastowej aktywacji karty, ważne żeby to zrobić do 30 kwietnia i zdążyć wykonać płatność która się zaksięguje w tym terminie.

   Usuń
 14. Jeśli u kogoś pojawi się premia proszę o wiadomość, u mnie jak na razie cisza, ale zostało jeszcze trochę czasu do końca miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziś wpadła nagroda

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy nie dostał ktoś jeszcze nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale robiłem transakcję w ostatnim tygodniu kwietnia. Czekać.

   Usuń
 17. Podczas rezygnacji - w formie telefonicznej - z karty kredytowej proponują bezpłatność karty.

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy nie dostał ktoś jeszcze nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jak nie wpadnie dziś to jutro reklamacja.

   Usuń
 19. Czy ktoś złożył reklamacje i uzyskał nagrodę?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...