Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Visa z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022: nawet 100 tys. zł do wygrania

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

11.01.2022

Loteria Visa z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022: nawet 100 tys. zł do wygrania

Wystartowała nowa loteria dla posiadaczy kart Visa. 

Loteria Visa 2022: Kamil Stoch
W loterii Visa do wygrania czekają m.in. nagrody pieniężne w wysokości 1 000 oraz 100 000 zł. Co najmniej jeden los w loterii daje każda transakcja kartą z logo Visa.

[Loteria zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe.]

Na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (zazwyczaj to premie pieniężne). Wolę bowiem wróbla w garści, niż gołębia na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższa loteria, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a losy zbierać można przy okazji i tak wykonywanych transakcji.


Loteria Visa 2022: kto może brać udział? 


"Loteria Visa z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich" przewidziana jest dla osób pełnoletnich, z polskim obywatelstwem i zamieszkałych na terenie Polski, posiadających kartę płatniczą z logo Visa z 16-cyfrowym numerem, wydaną na terytorium Polski.

Jeśli jeszcze nie masz żadnej karty Visa, sprawdź gdzie ją możesz wyrobić i przy okazji zyskać nagrody gwarantowane dzięki promocjom dla osób zakładających konto osobiste:


W większości banków serwujących promocje, tak się składa, że najczęściej wydawane są karty z logo Mastercard (również i w moim portfelu te karty dominują).

Loteria Visa 2022: nagrody. Co można wygrać w loterii Visa?


Organizator loterii przygotował następujące nagrody:

 • 5 nagród po 100 tys. zł każda (nagroda główna)
 • 50 nagród po 1 tys. zł każda (nagroda I stopnia)
 • 500 sztuk gogli narciarskich o wartości 349 zł każde (nagroda II stopnia)

Do nagród głównych organizator ufunduje również nagrody dodatkowe, które będą równowartością należnego podatku, który zostanie odprowadzony do właściwego urzędu skarbowego w imieniu zwycięzcy. Tym samym jeśli komuś uda się wygrać nagrodę główną, to na rękę (tudzież - właściwie rzecz ujmując - na konto) dostanie 100 tys. zł.

Całkowita wartość puli nagród przewidzianych w loterii to 780 055 zł. 

Zasady loterii Visa 2022 

Loteria dostępna jest od 10.01. do 20.02.2022 r. (włącznie). To czas, w którym można zarejestrować swój udział, jak i czas, gdy można wykonywać płatności kartą Visa, by zdobyć losy.

Jak zarejestrować się w loterii Visa 2022?


By wziąć udział w "Loterii Visa z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich", najpóźniej do 20.02.2022 r.:

 • zarejestruj się w loterii na stronie visa.pl (dobrowolne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail przez Visa) oraz
 • wykonaj płatność kartą Visa (zarejestrowaną w loterii) na dowolną kwotę (im więcej transakcji wykonasz, tym więcej losów uzyskasz).

Jeśli posiadasz wiele kart z logo Visa, to zwróć uwagę na regulaminowe ograniczenie:
"Dany Uczestnik może zgłosić do Loterii tylko jeden numer karty płatniczej Visa."


Zatem jeśli można zarejestrować tylko jedną kartę, to najlepiej zrobić to z kartą, której najczęściej będziesz używać - bo im więcej transakcji, tym więcej losów, więc większa szansa na ewentualną wygraną. 

Jak zdobywać losy w loterii Visa 2022?


Za płatność kartą Visa będziesz otrzymywać los lub losy biorące udział w losowaniu nagród. Liczba otrzymanych losów zależy od sposobu wykonania transakcji. 

Płatności kartą można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych - za taką transakcję kartą Visa otrzymasz 1 los.

Po 2 losy otrzymasz za każdą płatność kartą Visa w Internecie (na terytorium Polski), za pomocą Google Pay lub Apple Pay, a także za pomocą smartwatcha posiadającego aplikację, np. Garmin Connect lub Fitbit, do którego dodano, używaną przez Uczestnika, kartę Visa do portfela mobilnego Garmin Pay lub Fitbit Pay. 

Do udziału w loterii zaliczą się także transakcje przy "Użyciu płatności mobilnej realizowanej poprzez aplikację bankowości mobilnej banków: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, ING, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao SA, Santander, SGB, w której dodano używaną przez Uczestnika kartę Visa." (i tu również za każdą płatność w taki sposób otrzymasz po 2 losy biorące udział w loterii Visa).

Są jednak i wykluczenia. Zgodnie z regulaminem loterii:

"W Loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, to jest m.in. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, płatności kartą Visa dokonane przez Uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz transakcje bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audiotekstowych)."


Loteria Visa 2022: terminy losowań


Losowanie nagród przewidziane jest w następujących terminach: 

 • 11.02.2022 r. (dla zgłoszeń przyjętych w okresie 10.01-18.01.2022 r.); 
 • 22.02.2022 r. (dla zgłoszeń z okresu 19.01 – 27.01.2022 r.); 
 • 02.03.2022 r. (dla zgłoszeń z okresu 28.01 – 05.02.2022 r.); 
 • 10.03.2022 r. (dla zgłoszeń z okresu 06.02 – 14.02.2022 r.) oraz 
 • 16.03.2022 r. (dla zgłoszeń z okresu 15.02 – 20.02.2022 r.).
W każdym z losowań wyłaniany ma być 1 zdobywca nagrody głównej (100 tys. zł), 10 osób do których trafi po 1 000 zł oraz 100 osób, które otrzymają gogle narciarskie.

Zdobywcy nagród pieniężnych o wygranych mają być powiadamiani telefonicznie - ma to następować w ciągu dwóch dni roboczych od losowania, a organizator zobowiązuje się do podjęcia co najmniej trzech prób połączenia.

O zdobyciu gogli informacja ma przychodzić mailem do 3 dni roboczych od losowania. Wówczas w ciągu 5 dni roboczych będzie należało na taką wiadomość zareagować i podać adres do przesyłki nagrody.

Nagrody mają być przekazywane najpóźniej do 2.06.2022 r.

Uczestnik może wygrać dowolną liczbę nagród w loterii.

Za podrzucenie informacji o loterii Visa dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

21 komentarzy:

 1. Inna karta z innym mailem i innym telefonem powinna przejść? Bo bez sensu to ograniczenie na uczestnika że tylko 1 karta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin: "Za jednego Uczestnika na potrzeby Loterii poczytuje się tę samą osobę fizyczną, niezależnie, jakimi danymi identyfikacyjnymi, adresowymi, numerami telefonu, IP, numerami kart itp. posługuje się w Loterii."

   Ale nie wiem jak oni by to chcieli skojarzyć. Chyba tylko jakby ktoś 2 razy wygrał tymi odrębnymi kartami.

   Usuń
 2. Polecam promocję!!
  Dawno dawno wygrałam tu kartę przedpłąconą na 500 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O millenium mam Visa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zmiana. W nowej promocji już wysłali MC.

   Usuń
 4. a revoult wejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W Loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, to jest m.in. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, płatności kartą Visa dokonane przez Uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz transakcje bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audiotekstowych)."

   Usuń
 5. Dobrze rozumiem, że nie trzeba rejestrować transakcji.
  PS ale Curve pewnie nie zaliczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu jest rejestracja karty a nie rejestracja transakcji.

   Curve na 99,99% odpada.

   Usuń
 6. Na 8 kart tylko jedną mam VISA.. walutową :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i ta jedna może okazać się szczęśliwa:)

   Usuń
 7. A jeśli będę płacił zbliżeniowo telefonem przez NFC millenium, to naliczy mi dwa punkty, czy jeden?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akapit "Do udziału w loterii zaliczą się także transakcje przy "Użyciu płatności mobilnej realizowanej poprzez aplikację bankowości mobilnej banków: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, ING, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao SA, Santander, SGB, w której dodano używaną przez Uczestnika kartę Visa." (i tu również za każdą płatność w taki sposób otrzymasz po 2 losy biorące udział w loterii Visa)."

   Usuń
  2. Na to wygląda że klienci PKO to mogą tylko po 1 pkt zdobywać bo IKO odpada a Google Pay nie wchodzi w grę bo nie współpracują.

   Usuń
 8. Gdzie zobaczę ile mam punktów?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla zgłoszeń z okresu 19.01 – 27.01.2022 r.data losowania to 22.02.2022 r. Oznacza to że, losy za płatności będą podliczane do lutego czy tylko te płatności z okresu 19-27.01 będą brane pod uwagę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to zastanawia, bo czytając regulamin nie mogę tego jednoznacznie ocenić. Punkty które to opisują można dwojako interpretować.

   Usuń
 10. Ktoś coś wygrał? :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...