Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do Allegro za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

20.01.2022

300 zł do Allegro za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

Promocja karty kredytowej BNP Paribas z bonami Allegro powraca.

300 zł do Allegro za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas
Zdobyć można 300 zł do wykorzystania w największym serwisie zakupowym w Polsce. Na uczestników promocji czeka też roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, więc w praktyce jest to okres, w którym kartę można przetestować.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Do 300 zł na zakupy na Allegro - z kartą kredytową"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.02.2020 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank). 

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczkę, lokatę, rachunek firmowy), to na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda gwarantowana w tej promocji to 3 bony Allegro o wartości 100 zł każdy, które zrealizować można podczas zakupów na Allegro. Bony mają mieć ważność do 31.12.2022 r. Bonów nie da się łączyć. Każdy z nich można używać wielokrotnie - aż do wykorzystania salda środków.

Wyrabiając kartę w promocji uzyskasz także zwolnienie z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy, co sprawia, że uczestnictwo w promocji jest o wiele wygodniejsze i prostsze. Kartę przetestujesz bez kosztów, choć i po upływie roku - jeśli zechcesz zatrzymać kartę - nadal będzie opcja, żeby za nią nie płacić.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji z bonami Allegro, przy okazji można zbierać punkty w bezpłatnym programie lojalnościowym dla posiadaczy kart kredytowych z logo BNP Paribas - i te punkty można wymieniać na kolejne nagrody (o szczegółach piszę nieco niżej)

Zasady promocji "Do 300 zł na zakupy na Allegro - z kartą kredytową" BNP Paribas


By wziąć udział w promocji i zdobywać bony Allegro:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji karty kredytowej; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard; 
 • najpóźniej do 31.03.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Łącznie można ich zebrać 3, co da w sumie 300 zł do wykorzystania na Allegro.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl (nieco niżej wyjaśniam czym jest program "Mam bonus" i podpowiadam jak się w nim zarejestrować). 

Każdy bon Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków jego uzyskania, a będzie go można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania na Allegro) w ciągu kolejnych 60 dni. Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas wyrobioną w promocji, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania swych danych osobowych w celach marketingowych banku.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższym:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji zaliczane są zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty oraz wypłaty z bankomatów. Jednakże w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).

A przelewów z karty czy wypłat z bankomatów za pomocą karty kredytowej lepiej się wystrzegać, bo są one bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to swego czasu napisałem więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Nie będą jednak uwzględnione transakcje, które:
"- zostaną zwrócone lub są sporne, 
- są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, 
- zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz: 
     - Ty, 
     - inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji, 
     - podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług, 
     - podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych) " 

Zatem bank nie uwzględni doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych i marketach (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych itp.), lokalach gastronomicznych, księgarniach, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Czym jest program MamBonus? Mam Bonus to program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych wyłącznie przez BNP Paribas. Rejestracja, ani korzystanie z programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Program umożliwia zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).

▶️ Jak zarejestrować się w programie MamBonus? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
"W celu zarejestrowania się na stronie www.mambonus.pl konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu mamBONUS. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. W trakcie rejestracji należy utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej."

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Płacąc kartą, zbierać będziesz punkty podstawowe - za każde wydane 2 zł bank naliczy 1 punkt, które w dalszej kolejności można wymieniać na kolejne nagrody.

Płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji z bonami Allegro będą owocować również tymi punktami w programie "MamBonus". A to nie wszystko, bo dojść jeszcze może: 
 • 200 punktów za samą rejestrację w programie (i tu już nic więcej robić nie trzeba) oraz 
 • 5 000 punktów powitalnych na start - otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda (punkty zostaną naliczone najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższego warunku).

Tak zgromadzone punkty będzie można wymieniać na nagrody z katalogu. Dzięki nim np. doładujesz telefon (3000 punktów wystarcza na doładowanie o wartości 10 zł), odbierzesz bilet do kina (Cinema City, Helios lub Multikino - każdy wyceniany jest na 6495 punktów) lub voucher na zakupy - na 20 zł do Allegro potrzeba 6 000 punktów, a 30 zł rabatu do FreeNow można uzyskać za 9000 punktów; koszt vouchera o wartości 50 zł (np. Allegro, Carrefour.pl, Decathlon, Douglas, Duka, eBilet.pl, H&M, Media Markt, RTV Euro AGD) to 15 000 punktów. To oczywiście nagrody, które możesz zdobyć ponadto, co wynika z tytułowej promocji dla wyrabiających kartę kredytową.

Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - szczegóły oferty


Karta kredytowa BNP Paribas
Uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową. Po tym okresie zaczną obowiązywać standardowe warunki - na chwilę obecną BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. Póki co tym martwić się nie trzeba, bo przez rok z karty można korzystać (lub nie) za 0 zł bez warunków.

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.


19 komentarzy:

 1. Zastanawia mnie ten akapit wymogów:

  "Każdy bon Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie (mambonus.pl) najpóźniej w ciągu 60 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków jego uzyskania, a będzie go można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania na Allegro) w ciągu kolejnych 60 dni."

  Samo pojawienie się bonu na w/w stronie nie jest równoznaczne z tym, że możemy go już wykorzystać? Tzn. pojawi się tam info, że mamy bon ale jego kod do (wykorzystania na) Allegro pojawi się max po kolejnych 60 dniach?

  Tak na chłopski rozum, czy dobrze rozumiem reguły tej promocji:

  1. załóżmy, że umowę o kartę zawieram już w styczniu (+rejestruje kartę w mambonus.pl)
  2. w lutym płacę kartą 1k (na potrzeby pierwszego bonu 100zł, pozostałe analogicznie)
  3. załóżmy, że 1k zapłaciłem już 1.02.2022 czyli.. 60 dni później (początek kwietnia) bon Allegro "pojawia się" na koncie wspomnianej strony "mambonus.pl" ?

  Bo tak to wygląda z opisu: "Każdy bon Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni od DNIA SPEŁNIENIA wszystkich warunków jego uzyskania" aczkolwiek jak czytam wcześniejszy opis to: "Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł"- z tego już wynika, że te 60 dni liczone jest od końca miesiąca spełnienia warunków?
  To jak jest faktycznie Mr Złotówa?

  4. Czy dopiero w czerwcu mogę odebrać (czytaj: zobaczyć na stronie mambonus.pl) pierwszy bon przysługujący mi za zapłacenie 1k w lutym 2022 ?

  5. Analogicznie do pozostałych płatności - w sierpniu zobaczyłbym ostatni bon Allegro?

  6. W takim "dłuuuugim" obrocie spraw opłata 25 zł "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia" chyba traci na znaczeniu..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1-2. tak

   3. spełnisz warunki w lutym (nieważne czy 1-go czy 28-go), to dostaniesz bon do odbioru do 29 maja. Wtedy będzie czekać 60 dni na odbiór. Jak odbierzesz to będzie ważny do końca 2022 r. Jak już odbierasz to od razu przychodzi na maila i można go wykorzystać.

   Usuń
 2. Jeśli zamknąłem konto w tym banku przed miesiącem to rozumiem że mimo tego teraz mogę wyrabiać kartę?

  I drugie pytanie czy w związku z krótką karencją jaka jest w promocjach konta w BNP to ta karta kredytowa będzie mi blokować udział? Czy liczy się do karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto w niczym nie wadzi. Nawet jakbyś miał.

   Później karta kredytowa też nie będzie przeszkadzać żeby założyć konto. Ale przy rocznej karencji w promocjach konta to pewnie zdążysz kartę zamknąć.

   Usuń
 3. "przetestowanie"

  OdpowiedzUsuń
 4. pytanie,
  - idę na pocztę
  - wypisuje kwitek do płatności na którym widnieje numer mojego konta bankowego w innym banku
  - za wszystko płacę kartą kredytową

  takie coś przejdzie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat z tą Pocztą Polską to bym uważał przez ich specyficzny kod MCC. Wiem że wyżej nie ma wykluczeń MCC ale to właśnie w ten sposób może być podciągnięcie poczty pod któryś z wykluczonych podmiotów.

   Usuń
 5. Mam pytanie. Czy płacąc rachunki lub spłacając zadłużenie karty kredytowej w innym banku używając do tego platformy iMoje (moje usługi) gdzie płatność przechodzi pod kodem MCC 4900 spełniam warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś zaliczali (jako Moje Usługi bo tak to się kiedyś nazywało) więc jeśli nic nie zmienili to powinno.

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Złożyłam wniosek o kartę kredytową ale zastanawiam się nad kartą dla użytkownika (męża) jak wygląda spełnienie warunku 1000zł obrotu dla promocji jeśli posiadam dwie karty do jednego konta karty kredytowej

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla pewności spytam : płaność na olx karta rozumiem że jest spełnieniem warunków ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam,
  a czy limit odnawialny allegro dyskwalifikuje możliwość udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limit nie dyskwalifikuje.

   Usuń
  2. Mi odpisali, ze taka osoba się nie kwalifikuje.

   Usuń
 10. A jak zrobię zakupy np. Na zaladno za tysiąc i zwroce te zamówienie to się liczy do promocji czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot na tą samą kartę oznacza że transakcji nie było.

   Usuń
  2. Zresztą masz to w opisie:

   "Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Nie będą jednak uwzględnione transakcje, które:
   "- zostaną zwrócone lub są sporne, "

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...