Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 200 zł + 50 zł na zakupy za Konto Przekorzystne dla Młodych (18-26 lat) w Banku Pekao (+ 2,5% na koncie oszczędnościowym)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.01.2022

Łatwa premia 200 zł + 50 zł na zakupy za Konto Przekorzystne dla Młodych (18-26 lat) w Banku Pekao (+ 2,5% na koncie oszczędnościowym)

Oto najnowsza promocja konta w Pekao dla osób w wieku 18-26 lat.

Konto dla młodych w Pekao z premią 200 zł
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna do 200 zł za spełnienie - jak to bywa w przypadku kont dla młodych - bardzo prostych warunków. Do tego doszedł jeszcze bon 50 zł na zakupy, a dla chętnych jest jeszcze 2,5% na koncie oszczędnościowym (gwarantowane na pół roku).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Premia 200 zł za Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26 lat, mieszka w Polsce i która w okresie od 1.01.2020 r. do 23.01.2022 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao (jeśli posiadasz konto w PKO BP, nie jest to przeszkodą, bo to dwa odrębne banki). Okres wykluczenia dla byłych klientów jest więc o rok krótszy od tego, który bank stosował w większości poprzednich edycji - dla niektórych może być to więc okazja na opłacalny powrót.

Ewentualne posiadanie innych produktów Banku Pekao (np. kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Nagrody. Dla każdego uczestnika promocji bank przygotował gwarantowaną premię pieniężną, którą zamierza wypłacić w czterech transzach - po 50 zł każda (co w sumie da tytułowe 200 zł). Bonusy będą wpływać na konto, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł" - edycja III


By wziąć udział w akcji:

 • do 31.03.2022 r.: złóż wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną Pekao) oraz w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;

 • we wniosku o konto - jako sposób zawarcia umowy - wybierz opcję z wykorzystaniem biometrii (online albo przez aplikację PeoPay mobilnie), bo tylko wtedy wniosek będzie kwalifikował się do uzyskania premii 200 zł.

Już za to otrzymasz 50 zł. By zgarnąć pozostałą część premii, czyli 3 kolejne bonusy po 50 zł:
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta lub aplikacją mobilną PeoPay (na dowolne kwoty).

  W jakim dokładnie czasie należy spełniać powyższe warunki i kiedy otrzymasz bonusy? Wszystko zależy od terminu zawarcia umowy:
  • jeśli umowę o konto zawrzesz w styczniu, to po 5 płatności wykonasz w lutym, marcu i kwietniu 2022 r. Bonusy po 50 zł otrzymasz do końca lutego, marca, kwietnia i maja 2022 roku lub
  • w przypadku zawarcia umowy o konto w lutym, po 5 płatności wykonasz w marcu, kwietniu i maju 2022 roku, a wypłata bonusów po 50 zł przewidziana jest do 31.03., 30.04., 31.05. i 30.06., lub
  • dla umów o konto zawartych w marcu, po 5 płatności wykonasz w kwietniu, maju i czerwcu 2022 roku, a bonusy po 50 zł będziesz dostawać do końca kwietnia, maja, czerwca i lipca 2022 roku.

  Do czasu otrzymania każdego z bonusów nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych. W tym czasie konto warto utrzymywać jako indywidualne, bo w przypadku dopisania współwłaściciela, każdy będzie musiał spełniać warunki promocji odrębnie, a premia i tak wpadnie tylko jedna (max. 200 zł).
   
  [Aktualizacja w dn. 8.02.2022 r.: jako że kartą, którą należy wyrobić do konta w powyższej promocji z premią 100 zł, jest karta Mastercard, to dzięki temu można zyskać więcej. Bank Pekao udostępnił bowiem nową promocję, w której przyznaje 4000 punktów za rejestrację w programie Bezcenne Chwile. A taka liczba punktów pozwala na odbiór nagrody o wartości 50 zł - może to być np. voucher na zakupy (m.in. Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności). 

  Warunki tej promocji są bardzo proste - poza rejestracją karty (najpóźniej do 31.03.2022 r.), wystarczy w ciągu 30 dni od rejestracji wykonać co najmniej 3 płatności u partnerów programu (wśród nich są m.in. Allegro, Black Red White, Carrefour, Circle K, Cinema City, Decathlon, Douglas, DUKA, Empik, Home&You, Intersport, Kolporter, Multikino, Player, RTV Euro AGD, Smyk). I to już wszystko - punkty zostaną przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków, a wykorzystać (czyli wymienić na nagrodę) będzie je można w ciągu 6 miesięcy. 

  Więcej o tej promocji piszę tutaj (tam też znajdziesz odnośnik do strony programu Bezcenne Chwile z wykazem wszystkich partnerów u których można wykonać 3 płatności na potrzeby promocji z 4000 punktów.]

  Konto Przekorzystne dla młodych - szczegóły oferty Pekao


  W przypadku osób, które nie ukończyły 26 lat, warunki są klarowne:
  • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
  • 0 zł za kartę (Mastercard) wydaną do konta (bank nie pobiera opłat miesięcznych, nie wymagając przy tym jakiejkolwiek aktywności).

   Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Visa, to pamiętaj, że udział w promocji bierze tylko karta z logo Mastercard!
  • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną);
  • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
  • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł.

  We wniosku o konto na stronie internetowej (a wyłącznie tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania premii) znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: 
  • bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze czy smartfonie lub 
  • ... w placówce banku.

  Pamiętaj jednak, że w celu udziału w promocji i zgarnięcia premii 200 zł, wybrać należy pierwszą z metod zawarcia umowy. Co jednak w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i wtedy finalizacja będzie możliwa jedynie w placówce? Tu jest dobra wiadomość, bo w regulaminie można znaleźć zapis, który brzmi: 
  "Jeśli nie udało ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony." 

  Zatem możliwe są 3 scenariusze: 

  ❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie otrzymasz premii.

  ✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => możesz uzyskać 200 zł; 

  ✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja okaże się nieudana i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz uczestniczyć w promocji i możesz zgarnąć do 200 zł premii.

  I to już właściwie wszystko jeśli chodzi o promocję z premią 200 zł od Pekao dla młodych. Poniżej piszę jeszcze jedynie - dla zainteresowanych - o innej promocji tego banku, dzięki której można uzyskać promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym.

  Konto oszczędnościowe w Pekao: 2,5% do 20 tys. zł na pół roku


  W odróżnieniu od wyżej opisanej promocji z premią 200 zł, w której udział wziąć mogą także powracający klienci, tutaj zasady uczestnictwa są inne. Promocja z oprocentowaniem 2,5% na koncie oszczędnościowym skierowana jest bowiem wyłącznie do nowych klientów, którzy dotąd nie byli stroną jakiejkolwiek umowy z Pekao.

  W regulaminie promocji dotyczącym oprocentowania 2,5% w skali roku znaleźć możemy następujący zapis: 
  "Jeśli otwierałeś konto osobiste (...) w Okresie przystąpienia do Promocji [czyli do 31.03.2022 r. - przy. Mr. Złotówa] drogą elektroniczną i nie otworzyłeś jednocześnie Konta Oszczędnościowego będziesz miał możliwość zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem w bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste"

  W ramach promocji twe konto oszczędnościowe w Pekao będzie charakteryzować się poniższymi cechami:
  • oprocentowanie: 2,5% w skali roku
  • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 183 dni, licząc od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe; 
  • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 20 000 zł
  • kapitalizacja odsetek: na koniec miesiąca kalendarzowego.

  Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez konieczności spełniania dodatkowych warunków). Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu bank pobiera opłatę 7 zł za każdy przelew z konta oszczędnościowego). 

  W umowie o konto oszczędnościowe znajdziesz oprocentowanie standardowe (czyli delikatnie rzecz ujmując - małe). Tym nie ma się jednak co przejmować, bo wiążący jest regulamin promocji, który dla kont oszczędnościowych założonych w czasie promocji daje 2,5% w skali roku na 183 dni do 20 tys. zł. Standardowe oprocentowanie (to z umowy) obowiązywać będzie dla nadwyżki środków (powyżej 20 tys. zł) albo po upływie promocyjnego okresu (183 dni) z oproc. 2,5%.

  Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie informacje o najbardziej zyskownych propozycjach banków, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  14 komentarzy:

  1. Kartę trzeba wyrabiać? Czy można wszystko blikiem ogarnąć?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Trzeba kartę wyrobić i musi to być Mastercard.

    Usuń
  2. czy można założyć konto w placówce banku i skorzystać z Konta oszczędnościowego 2,5% (nie korzystając z promocji z premią, której umowa ma być zawarta online)?

   OdpowiedzUsuń
  3. Wczoraj otwierałem konto, niestety przy składaniu wniosku nie zauważyłem że do wyboru jest karta mastercard. W bankowości internetowej widnieje że jest to karta debit FX. Czy w ogóle dostanę jakiś bonus, czy lepiej od razu zamknąć konto.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ta debit FX to będzie Mastercard.

    Usuń
   2. Niestety przyszła Visa, czyli nici z bonusów. Powinienem dostać za otwarcie konta tylko. Czy potem mogę zamknąć konto?

    Usuń
   3. Zmień na MC.

    Usuń
   4. Czy jak zmienię na MC a w lutym nie zdąży karta przyjść, albo nie zdążę zrobić 5 płatności to w kolejnych miesiącach jak spełnię warunki otrzymam bonusy?

    Usuń
  4. 5 płatności kartą lub aplikacją peopay. Czy to oznacza że płatności blikiem generowane z aplikacji będą się wliczać?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wątpię bo chodzi im pewnie o płatności zbliżeniowe a nie Blikiem. Raczej bym płacił kartą.

    Usuń
  5. Jeśli przeoczyłem wybór karty we wniosku, a zamówiłem ją później, to jest szansa na bonus?

   OdpowiedzUsuń
  6. Czy zakładając konto w lutym, a kończąc 26 lat w marcu normalnie będę brał udział w promocji konta dla młodych?

   OdpowiedzUsuń
  7. ta karta mastercard nie jest juz dostepna?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

  Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...