Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do Circle K za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium + moneyback do 50 zł miesięcznie (+ premia 360 zł za konto osobiste)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

10.01.2022

300 zł do Circle K za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium + moneyback do 50 zł miesięcznie (+ premia 360 zł za konto osobiste)

W najnowszej edycji promocji swej karty kredytowej Bank Millennium rozdaje nową nagrodę.

300 zł do Circle K za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium + moneyback do 50 zł miesięcznie (+ premia 360 zł za konto osobiste)
Do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K. Acz to nie wszystko, co można uzyskać, bo z kartą kredytową Visa Impresja wyrabianą w niniejszej promocji, dostępny jest jeszcze zwrot 5% za płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na początek kwestia najistotniejsza: udział w promocji karty kredytowej może wziąć tylko osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium (bo tylko w taki sposób - lub w aplikacji mobilnej - złożone wnioski o kartę kredytową uprawniają do uzyskania nagród). W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. A jeśli takowego nie posiadasz, to jest ku temu bardzo dobra okazja. Do końca stycznia można zgarnąć 360 zł za 360° lub 360° Student (aż tyle w postaci premii pieniężnej za konto w tym banku nie było do wzięcia od ponad czterech lat). Tu też warto dodać, że w obecnie dostępnej promocji konta osobistego bank skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, więc dla niektórych może być to szansa na opłacalny powrót.

Zakładając konto w Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

"Nowy rok z kartą kredytową Visa": 300 zł do Circle K od Millennium


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można 400 zł do Biedronki.

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował 2 eKarty podarunkowe o wartości 150 zł każda, które udostępni w swej zakupowej aplikacji Goodie. Wykorzystanie eKart ma być możliwe na stacjach paliw Circle K (dokonując płatności zbliżeniowych przy użyciu Google Pay lub Apple Pay).

Goodie to aplikacja zakupowa promowana przez Bank Millennium. Wykonując zakupy za jej pośrednictwem można uzyskiwać moneyback u wybranych partnerów banku.

Jak nagrodę wykorzystać? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
- Aby aktywować eKartę należy wpisać cyfrowy kod, który otrzymasz smsem w aplikacji Goodie w polu „Użyj kodu” (wewnątrz zakładki „Więcej” lub „Profil” w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody. 
- Musisz aktywować kod w ciągu 60 dni od momentu, kiedy go otrzymasz. 
- eKarta ważna jest przez 12 miesięcy od dnia aktywacji w aplikacji Goodie. 
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Choć dostępność promocji karty kredytowej w Millennium została zaplanowana aż do 28.02.2022 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 10 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Nowy rok z kartą kredytową Visa"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 28.02.2022 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja lub Visa Gold (ta druga karta bierze udział w promocji z bonami do Circle K, ale nie daje moneybacku, o którym więcej piszę nieco niżej) i w ww. terminie podpisz umowę z bankiem;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet Mastercard Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Visa);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon oraz
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych.
 • w każdym miesiącu kalendarzowym w dwóch kolejnych 3-miesięcznych okresach wykonuj płatności kartą na sumę min. 350 zł (by zdobyć 2 bony po 150 zł, trzeba wykonywać takie płatności przez 6 miesięcy).

Terminy, w których należy wykonywać płatności kartą zależą od tego kiedy złożysz wniosek o kartę kredytową w Millennium. Konkretne miesiące spełniania warunków znajdziesz w poniższej tabeli (wraz z datą, do której bank prześle Ci nagrodę SMSem):

Termin złożenia wniosku o Kartę

I okres (w każdym miesiącu wykonaj płatności na sumę min. 350 zł)

II okres (w każdym miesiącu wykonaj płatności na sumę min. 350 zł)

Czas przekazania bonu (150 zł każdy)

Styczeń 2022 r.

Luty, marzec i kwiecień

Maj, czerwiec, lipiec 2022 r.

Do 31.05. (nagroda za I okres)
i do 31.08. (nagroda za II okres)

Luty 2022 r.

Marzec, kwiecień i maj

Czerwiec, lipiec i sierpień 2022 r.

Do 30.06. (nagroda za I okres) 
i do 30.09. (nagroda za II okres).


Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności na stacjach paliw Circle K). Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Impresja?


Biorąc udział w promocji "Nowy rok z kartą kredytową Visa" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Visa Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Visa Imprsja


Z kartą kredytową Visa Impresja do 30.06.2022 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (bank zastrzega sobie możliwość wydłużenia tej promocji, co już zresztą zrobił - pierwotnie promocja ze zwrotami miała obowiązywać do 31.12.2021 r., ale jest dostępna nadal - o pół roku dłużej).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Uterqüe, 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

12 komentarzy:

 1. Szkoda, że wycofali moneyback w Leroy Merlin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I do tego kiedyś nie było limitu wysokości miesięcznego zwrotu. Było minęło niestety.

   Usuń
  2. Z tym moneybackiem to mało sensownych sklepów.

   Usuń
 2. "wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację"
  Gdzie trzeba szukać/można znaleźć przygotowaną ofertę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie miałem przygotowanej, więc kliknąłem karty kredytowe złóż wniosek o już 1 wściek mnie trafił, bo pokazało się okienko, że dziękują za informację i skontaktuje się konsultant. Po 5 min miałem już telefon i niestety 10 min na słuchawce wszystko ręcznie podawane + weryfikacja BIK + odczytanie wszystkich zgód. Więc proces jest półautomatyczny (spodziewałem się że wypełnię wszystko na formularzu www).

   Usuń
  2. A jak z podpisaniem umowy w takiej sytuacji? W placówce?

   Usuń
  3. mam konto tam, na świadczenie o dochodach (nie wpływa mi tam wynagrodzenie) przyznali, i już idzie do mnie pocztą.

   Usuń
 3. Jak jest podpisywana umowa? Da się przez bankowość/względnie kuriera czy do placówki trzeba dreptać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już bank przygotował ci ofertę na limit karty to powinno wszystko udać się wyklikać przez bankowość.

   Usuń
 4. Warto było by dodać, że aby wykorzystać te kody przy płatności zbliżeniowej na stacji nasz telefon musi posiadać NFC w przeciwnym razie nic nie zdziałamy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli ktoś nie zakłada korzystania z moneybacku we wspomnianych sklepach, to karta Gold wygląda lepiej – jest tam jakieś ubezpieczenie podróżne kosztem wyższego oprocentowania (bez znaczenia, w końcu spłacamy w całości) i wyższych opłat gdy ktoś zapomni o 5 transakcjach miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Płatności Sprytnym billem będą zaliczone?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...