Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 400 zł premii i bon do Costa Coffee za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas w promocji "Kawa z premią"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.01.2022

Zyskaj 400 zł premii i bon do Costa Coffee za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas w promocji "Kawa z premią"

BNP Paribas odpalił nową promocję - z wyższą premią.

Promocja "Kawa z premią" w BNP Paribas
Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 400 zł. Do tego wpadnie też 20 zł na kawę. W sumie można więc zyskać 420 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Kawa z premią": zyskaj do 420 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Kawa z premią" czekają następujące nagrody gwarantowane:
 • 3 bonusy pieniężne w wysokości odpowiednio 125, 125 i 150 zł (co w sumie da tytułowe 400 zł) oraz
 • bon o wartości 20 zł do wykorzystania w sieci kawiarni Costa Coffee.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Kawa z premią"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 6.02.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 20.02.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 20.02.2022 r.);

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - bon 20 zł do Costa Coffee.

By uzyskać pierwszy bonus pieniężny w wysokości 125 zł, w marcu 2022 roku:
 • wykonaj płatności kartą (wydaną do konta) na sumę min. 300 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas (warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

W celu uzyskania drugiego bonus pieniężnego - również w wysokości 125 zł, w kwietniu 2022 roku:
 • wykonaj płatności Blikiem na sumę min. 200 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas.

No i dalej pozostanie już do wzięcia ostatni bonus - w wysokości 150 zł. By go otrzymać, w maju 2022 roku:
 • wykonaj płatności kartą (wydaną do konta) na sumę min. 300 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas.

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bonus 125 zł za spełnienie warunków w kwietniu, to uprzednio w marcu musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu 125 zł. I tak samo by dostać 150 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w maju, to wcześniej (w kwietniu) trzeba mieć warunki uzyskania nagrody poprzedniej.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu kawazpremia@bnpparibasplus.pl):
 • do 10.03.2022 r. o przyznaniu bonu do Costa Coffee o wartości 20 zł;
 • do 20.04.2022 r. o przyznaniu pierwszego bonus 125 zł (za spełnienie warunków w marcu);
 • do 26.05.2022 r. o przyznaniu drugiego bonusu 125 zł (za spełnienie warunków w kwietniu) oraz
 • do 27.06.2022 r. o przyznaniu bonusu 150 zł (za spełnienie warunków w maju).

Na drugą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 26.04.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek będą wpływać premie: do 30.04. (125 zł), do 31.05. (kolejne 125 zł) oraz do 30.06.2022 r. (150 zł). 

Bon do Costa Coffee otrzymasz SMS-em do 10.03.2022 r. (bon ma mieć ważność jedynie do 31.03.2022 r.).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Kawa z premią"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem i kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Choć regulamin promocji nie wymaga wykonywania płatności kartą w każdym miesiącu, to jej wyrobienie i posiadanie do momentu otrzymania nagród jest wymagane. Pamiętaj więc o wykonaniu 3 płatności kartą, by uniknąć opłaty miesięcznej (zwłaszcza w kwietniu, gdy na potrzeby promocji i uzyskania bonusu wymagany jest wpływ oraz płatności tylko Blikiem).

  Do tych transakcji kartą nie wliczają się płatności Blikiem, bo bank traktuje je odrębnie.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Kawa z premią" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

76 komentarzy:

 1. Zauważyłem, że ostatnio banki wymagają sporo wydawania. Założyłem mBank (350 zł żeby nie płacić za kartę) i Alior (300 zł tak samo). Do tego mam kartę kredytową Millenium i tam 350 zł/m-c trzeba ogarnąć. Tu jeszcze dochodzi 200-300 zł. Ciężko a chętnie bym założył.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek darmowości karty do ROR w Alior jest niezmienny od lat.

   Wymóg obrotu KK to specyfika stricte polska - mam kilka kart zagranicznych, które są bezwarunkowo darmowe.

   Usuń
  2. Ja płacę kartą w Castoramie potem towar oddaję i zwracają mi gotówkę.Nikt nie wie że towar oddałam.

   Usuń
  3. Dokładnie, sam Alior jest męczący, bo jest ten zwrot za płatności telefonem i blik, ale trzeba oprócz tego zrobić ten obrót kartą na 300zł. Więc raczej nie będę za długo bawić się z tym kontem.

   Usuń
  4. Płatności mobilne zaliczają się do obrotu zwalniającego z opłaty 5 zeta za kartę w Aliorze.

   Usuń
  5. Margot może nie chwal się tym co? Licho nie śpi

   Usuń
  6. Anonimowy13 stycznia 2022 18:53
   Ten obrót robię pod promocję.

   Usuń
  7. Kartę w aliorze zamknąłem, płacę blikiem zbliżeniowym. Nie muszę robić obrotu 300zl i mam casback 1%

   Usuń
 2. Skąd informacja o tym nadaniu pinu do karty w ciągu 7 dni od jej otrzymania? Ani na stronie promocji ani tym bardziej w regulaminie nie widzę takiego wymogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu promocji (§ 1., pkt 4, ppkt 9), w którym "Nadanie PIN do Karty" zostało zdefiniowane jako "nadanie poufnego numeru identyfikacyjnego przypisanego (PIN) do Karty w ciągu 7-miu dni po otrzymaniu przesyłki z Kartą".

   Usuń
  2. Nieźle to ukryli...

   Usuń
  3. Hej czy dobrze rozumiem jak nie nadam PIN u do 20 go to straće kupon na kawę czy wszystko stracę ?

   Usuń
  4. A czemu miałbyś tak długo nie nadać? Smsem to się robi.

   Usuń
  5. Hej nie ma mnie w domu nie mam pewności że karta się znajdzie w skrzynce, często kart z banku nie trafiają do mnie. Więc co starce kawę tylko ?

   Usuń
  6. Wszystko. Cytuję Złotówę: "Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bonus 125 zł za spełnienie warunków w kwietniu, to uprzednio w marcu musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu 125 zł."

   Usuń
  7. Hej nie mam karty nie przyszła do mnie, dzwoniłam na infolinię Pani wyrobiła mi kartę wirtualna ja nadałam Pin czy to wystarczy by spełnić warunki to wypłaty nagrody ?

   Usuń
  8. Wirtualna to pewnie odpowiedni zwykłej więc pewnie przejdzie. A jak nie to napiszesz reklamację bo to przecież nie twoja wina że karta nie dotarła.

   Usuń
  9. Wirtualna jest o innym numerze ta co nie przyszła została zastrzeżona i właśnie produkuje się nowa

   Usuń
 3. Czy karta kredytowa którą posiadam to wyklucza mnie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wyklucza posiadanie umowy ramowej.

   Usuń
 4. Zamykam konto rok temu, ale nadal miałam dostęp do bankowości internetowej. Czy to wyklucza mnie z udziału w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej została w związku z niezamknięciem umowy ramowej. Teraz trzeba by ją zamknąć - w placówce banku powinno udać się to zrobić od ręki. I wtedy (dla pewności najlepiej kolejnego dnia, gdy systemy się zaktualizują) będzie można wziąć udział w promocji i złożyć wniosek o nowe konto. 12-miesięczna karencja liczy się bowiem od zamknięcia konta (a nie od zamknięcia umowy ramowej - jej nie można posiadać na moment wzięcia udziału w promocji).

   Usuń
  2. Z osobistego doświadczenia wiem, że bardzo ciężko wyegzekwować zamknięcie dostępu do BI. W placówkach zazwyczaj panie wywalają wielkie oczy i trzeba im wielokrotnie tłumaczyć, a one swoje a na koniec odsyłają do infolinii. Na infolinii bywa różnie - w jednym banku po prostu zablokowali mi dostęp do BI, twierdzili, że po pewnym czasie dostęp ulegnie automatycznie zamknięciu. Oczywiście nic takiego się nie stało. Innymi słowy - jest to uciążliwa walka z wiatrakami..

   Usuń
  3. Mnie już 3-krotnie nie zamknęli dostępu do bankowości, mimo że składałem dyspozycję zamknięcia konta, bankowości i cofnięcia zgód marketingowych w tym samym momencie w oddziale. Żeby było zabawniej to jeden z niewielu banków, w którym aktywny dostęp eliminuje z udziału w promce. Za każdym razem składałem reklamację poprzez tą niezamkniętą bankowość, a oni po ok. 30 dniach wysyłali mi odpowiedzieć listem poleconym - matrix!

   Usuń
 5. Super, jutro kończy mi się rok karencji...w końcu coś wpadnie 😀

  OdpowiedzUsuń
 6. Mąż ma konto w Paribas. Mogę wziąć udział i założyć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie jesteś współwłaścicielką to możesz otwierać i brać udział.

   Usuń
 7. Próbowałem kilka razy, ale niestety odrzucało wniosek. Czy dokonczenie rejestracji w placówce banku bedzie mnie uprawniało do odbioru nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mieć aktywną umowę ramową i to blokuje. Zamknij ją i wtedy spróbuj.

   Usuń
  2. Jak dowiedzieć się, czy ma się aktywną umowę ramową?

   Usuń
  3. Infolinia, oddział.

   Usuń
 8. Złotówa gooptima to rachunek oszczędnościowy i nie można z niego robić przelewy, trzeba zdefiniować, a raiffeisen polbank przejął bnp paribas, więc go w Polsce już niema. Optima jest internetowa i nie można jej zamknąć stacjonarne. Natomiast rzeczywiście nie jest rorem tylko kontem oszczędnościowy jak ktoś słusznie zauważył.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raiffeisen przejął BNP Paribas? Było dokładnie odwrotnie - 31. października 2018 nastąpiło przejęcie przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. operacji detalicznej Raiffeisen Bank Polska S.A.

   W 2016 r. nastąpiła sprzedaż Raiffeisen-Leasing Polska S.A. bankowi PKO BP S.A.

   Pozostałe aktywa (m.in. potencjalnie 'toksyczne' walutowe kredyty hipoteczne) znalazły się w Raiffeisen Bank International AG.   Usuń
  2. Oczywiście pomyłka, powinno być został przejęty. Natomiast niema ludzi, którzy z tego banku wysyłaliby przelewy na BGŻ BNP PARIBAS.

   Usuń
  3. Jacy ludzie i w jakim celu mieliby wysyłać przelewy do BGŻ BNP PARIBAS ??

   Usuń
 9. Nie bardzo rozumiem fragmentu - BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK,", skoro to właśnie płatności Blikiem są wymagane do promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wykluczenie masz w punkcie dot. transakcji kartowych. Czyli Blik nie zastąpi płatności kartą.

   Usuń
 10. Po przejęciu zamknął wrzystkie konta bo zmienił bank warunki.a lokaty premium to na dwa lata dają 0.05

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ktoś z was jako powracający klient do Paribas miał problem z aktywacją dostępu do serwisów i został mu "reaktywowany" stary numer konta tj. ten, który mieliście przy poprzedniej umowie z bankiem? I czy ten "stary" numer konta nie wykluczy z udziału w aktualnej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powracającym klientom BNP Paribas faktycznie przywraca numer rachunku. To jednak niczemu nie przeszkadza - ważne, by od zamknięcia poprzednio posiadanego konta minęło 12 miesięcy. Sprawdzone w praktyce :)

   Usuń
  2. Mnie ostatnio nadali nawet numer dawnego konta z Raiffeisen :)

   Usuń
 12. Otrzymałam w dniu dzisiejszym kartę do konta. Nadam w ciągu 7 dni pin. Pytanie, czy w styczniu i lutym powinnam dokonywać wpłat (1000zł) oraz dokonywać płatności kartą, aby ta była darmowa? Dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W styczniu nic nie musisz robić.

   W lutym 3 płatności. Wpłaty nie są wymagane żeby mieć konto i kartę za darmo.

   Usuń
  2. A w tym przypadku trzeba w styczniu lub lutym robić trzy płatności żeby karta była darmowa?

   Usuń
  3. W komentarzu wyżej masz odpowiedź. W lutym 3 x płatności.

   Usuń
 13. Ile czeka się na kartę? U mnie minął już tydzień i karty dalej nie mam.
  Jak zakładałem konto w mBanku to nie kojarzę abym musiał tyle czekać.

  OdpowiedzUsuń
 14. Takie pytanko. Czy można założyć to konto dodatkowo korzystając z promocji payback? W appce payback info, że przy założeniu konta bonus 10000 pkt. Tylko trzeba zakładać przez link z appki payback... Czy ktoś próbował to połączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem i jedno z drugim nie łączy się.

   Usuń
 15. Czy można zamknąć umowę ramową, mając kartę kredytową i z tego tytułu mająć też dostęp do bakowaości elektronicznej? Czy można w takim wypadku skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostęp do bankowości jak się ma kartę kredytową nie przeszkadza żeby brać udział w promocji konta.

   Usuń
 16. czy jezeli zapisalem sie na poprzednia promocje 350 pln na stronie ale w wyniku jakiegos problemu ze strony banku nie zalozylem finalnie konta. Konto nie zostalo zalozone, wystapil blad na stronie i podano zeby dokonczyc proces w placowce bankowej. Na maila otrzymalem wiadomosc, ze wniosek o konto zostal odrzucony? Tym samym umowa ramowa i o konto nie zostaly chyba zawarte? moge skorzystac z obecnej promocji? dziekuje z gory za pomoc
  Konto w

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zarejestrować się teraz od nowa i składasz nowy wniosek.

   Usuń
 17. komentarz poprzedni

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam problem, wypełniłam ten wniosek jednak nie sfinalizował umowy z powodu awarii internetu (wybrałam weryfikację przez telefon) i chciałam jeszcze raz spróbować jednak za każdym razem jak wpisuję swój numer PESEL pojawia się komunikat, że jest on nieprawidłowy i nie chce mi dalej przejść. Idzie jakoś sobie z tym poradzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię i anuluj wniosek. Złóż jeszcze raz od nowa po linku z maila który dostałeś po zarejestrowaniu na stronie promocji.

   Usuń
 19. Czy okres wykluczenia wynosi tylko 12 miesięcy? Nie ma żadnych dodatkowych warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jak minęło 12 miesięcy od zamknięcia konta to możesz założyć teraz w promoce.

   Usuń
 20. Złożyłam dziś wniosek i zastanawiam się co jeśli do 20 lutego nie otrzymam karty, więc nie nadam PINu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze spokojem dotrze. Zwłaszcza jak wybrałaś kuriera to max. do środy będzie. Przywozi kartę razem z umową.

   Usuń
 21. w trakcie zakładania konta dostałem powiadomienie, że mailowo otrzymam informację o założeniu konta bo trwa jeszcze weryfikacja. Po kilkunastu minutach dostałem sms + mail, że mam autoryzować umowę w aplikacji mobilnej. Niestety w aplikacji mobilnej nie ma takiej opcji, zalogowałem się nawet ale wyrzuca mnie z aplikacji od razu z komunikatem, że nie mam żadnych produktów... miał ktoś podobnie? co teraz?

  OdpowiedzUsuń
 22. Mam telefon bez usług Google i płace za pomocą apki curve gdzie dodałem wszystkie karty(odpowiednik Google Pay) mam nadzieję, że bank zaliczy takie płatności jako wykonane kartą??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie czy Curve nie nadaje teraz swojego MCC (które wyklucza)? Bo kiedyś utrzymywało MCC sklepów gdzie płacisz ale gdzieś czytałem że to się zmieniło. Nie wiem, może się mylę ale lepiej sprawdź.

   Usuń
 23. Chciałbym się podzielić moim przypadkiem z zakładaniem konta w tej promocji. Złożyłem bezproblemowo wniosek poprzez link https://kawazpremia.bnpparibasplus.pl/ dostawałem kolejne sms z instrukcją postępowania, z których również bez problemu skorzystałem. Natknąłem się na delikatny problem podczas tzw selfie weryfikacji, ale aplikacja łyknęła zdjęcia i nagrania przy 3 próbie. Dostałem login do bankowości, otrzymałem komplet maili z umową, regulaminami itd. Proces zajął 15 min. Wszystko wyglądało ok.
  Po 7 dniach bank przesłał maila, że mój wniosek wygasł... Wymieniłem kilka uprzejmych maili z obsługą i okazuje się, że mam otwarte konto, ale nie jestem uczestnikiem promocji "na start". W momencie zakładania konta Bank JEDNOCZEŚNIE przysyła maila i smsa z dalszą instrukcją postępowania. Jak pisałem przelikałem się przez smsy co okazuje się błędem. Należało w mailu kliknąć na link... I teraz d... założyłem sobie konto, czym skazuje sie na 12 miesięczną karencję w przypadku chęci wzięcia udziału w innej promocji oraz nie jestem uczestnikiem w tej promocji. Bank się wypina, nie chce mnie do promocji "dopisać". Czytałem jaką kiedyś zrobili kichę z tabletami i jakoś mi sie zgrywaja te dwie hisatorie.
  Widzę swój błąd, ale jednak skoro do wzięcia udziału w promocji należy skorzystać z linka w mailu to po co Bank przysyła również instrukcję w smsach po skorzystaniu z której w promocji nie można wziać udziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam podobnie. U mnie bank tłumaczył to, że kliknąłem w linka-odnośnik na tej stronie i automatycznie podpięli mnie do promocji która wygasła dwa lata temu. Wcześniej w innej promocji, w innym banku miałem podobną historię, udało się odkręcić. Może nasz szeryf zainterweniuje, bo chyba banki go nie lubią 😀😀

   Usuń
 24. Dostał już ktoś pierwszą nagrodę? (bon do Costa)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie otrzymałem, mimo ze juz minal 10 marzec. warunki spelnione

   Usuń
  2. No to reklamacja go: kawazpremia@bnpparibasplus.pl

   Usuń
  3. Ja jeszcze bonu do Costa nie dostałam, reklamacja złożona i odpisali, że muszą sprawdzić bo raczej nie w ten link kliknęłam przy zakładaniu konta :(

   Usuń
  4. U mnie na razie reklamacja bezskuteczna. Twierdzą że zapisałem się do promocji wcześniejszej i potem do promocji z kawą. Tylko z tej wcześniejszej promocji finalnie nie założyłem konta bo były problemy z weryfikacja a potem link został anulowany, czy tam wygasł, potwierdzenie od banku. Więc jakim cudem mogłem założyć konto w tej promocji, jeśli link do założenia konta został anulowany. Ogólnie wniosek o konto został anulowany.
   Potem zapisałem się do nowej aktualnej promocji z kawą i założyłem konto. A bank podobno przekazał informacje że konto założone z poprzedniej promocji.

   Usuń
 25. Ja dostałem pierwsza nagrodę bon do Costa, żona też. Inny problem miała żona z kartą, która długo nie przychodziła, więc przed końcem terminu do nadania karcie pinu, zrobiłem to z appki bez fizycznego posiadania konta i wszystko ok.

  OdpowiedzUsuń
 26. Cześć, dostał ktoś informacje o przyznaniu premii 125zl za marzec? Powinna dojść do dzisiaj na maila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Pewnie przyślą późnym popołudniem jak wczoraj dla osób z innej promki gdzie mieli termin do 19-go.

   Usuń
  2. Dostałam przed chwila

   Usuń
  3. Spełniłam warunki, a maila nadal nie ma.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...