Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 600 zł w bonach Allegro jako nagroda gwarantowana za kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.01.2022

Rekordowe 600 zł w bonach Allegro jako nagroda gwarantowana za kartę Citi Simplicity

Wystartowała nowa edycja promocji Citibanku z bonami Allegro do wzięcia. Aż tyle jeszcze nigdy nie było!

600 zł do Allegro od Citibanku
Za skorzystanie z karty kredytowej Citibank przyznaje bony o łącznej wartości 600 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Do tego niezmiennie obowiązują uproszczone zasady utrzymania karty za 0 zł, a obecnie bank skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi!

[Promocja zakończona w dn. 21.01.2022 r.: sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku (w których aktualnie zdobyć można bon 400 zł do Biedronki lub projektor multimedialny o wartości ok. 449 zł).

Kto zdążył wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie promocji z bonami do Allegro o wartości 600 zł, ten nawet jeśli jeszcze nie złożył wniosku (czyli czeka na kontakt z banku), bierze udział w promocji.]

Promocja w pigułce: bony Allegro o łącznej wartości 600 zł (konkretnie będzie to 1 bon o wartości 200 zł oraz 4 bony o wartości 100 zł) otrzymasz, jeśli po zawarciu umowy o kartę kredytową (którą w prosty sposób można utrzymać za 0 zł bez opłat i bez odsetek) w dalszej kolejności:
 • aktywujesz kartę oraz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro) przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Do tego uczestnikom promocji bank przyznaje też zwrot opłaty za kartę (12 zł) - otrzymasz go, jeśli w danym okresie rozliczeniowym karty wykonasz płatności na sumę co najmniej 300 zł (oczywiście może być to kwota, której wydanie jednocześnie spełni warunki promocji).

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji i wskazówki jak krok po kroku zdobyć nagrodę znajdziesz poniżej.

Co warto wiedzieć o promocjach bankowych?


Na wstępie kilka słów (a właściwie zdań) dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może dopiero pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to świetnie wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim zyskać sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością (nie wykraczającą w zasadzie ponad standardowe korzystanie z karty). Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na pozyskiwanie klientów, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce już od 8 lat, a więc od powstania niniejszego bloga.

Co też bardzo istotne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I tak właśnie jest w niniejszej propozycji Citibanku.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy jednak wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 15,32%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Nagroda gwarantowana: 600 zł do Allegro za kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2021 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku (to więc o rok krótsza karencja, niż w poprzednich edycjach promocji karty Citi Simplicity - dla niektórych może być to okazja na opłacalny powrót!).

Jeśli masz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej promocji.

Nagroda. Bony, które otrzymasz od Citibanku, będzie można zrealizować podczas zakupów na Allegro. Już od kwietnia ub.r. obowiązuje zmiana, która polega na tym, że tego typu bony można wykorzystywać wielokrotnie - jeśli więc zrobisz mniejsze zakupy (poniżej wartości bonu) i zapłacisz bonem, to reszta zostanie do wydania podczas kolejnych zakupów. Bon Allegro będzie można wykorzystywać przez 12 miesięcy. Bonów nie można łączyć podczas jednej transakcji.

Limit nagród. Choć dostępność promocji przewidziana została do 10.04., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie pierwszych 500 osób, które zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. [Aktualizacja w dn. 20.01.2022 r.: dostałem informację z banku, że w piątek, tj. 21.01.2022 r. (i nie czekając do końca dnia, ale wcześniej) bank będzie wygaszał promocję z powodu olbrzymiego zainteresowania i spodziewanego wyczerpania puli; mam też informację, że każdy kto zdąży się zarejestrować (za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie promocji), ten będzie brać udział w promocji i otrzyma nagrody (oczywiście po zawarciu umowy o kartę i spełnieniu pozostałych warunków). Zatem w tych okolicznościach z udziałem już nie warto zwlekać.]

Zasady promocji "Jeszcze więcej na start


By wziąć udział w akcji i uzyskać tytułową nagrodę gwarantowaną:
 • do 10.04.2022 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania bonu Allegro);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity i aktywuj kartę w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • po aktywacji karty i najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest konieczne);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą to być płatności na Allegro, ale nie muszą - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci uzyskanie bonu Allegro o wartości 200 zł oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród - 4 bonów Allegro po 100 zł każdy. By je zgarnąć:
 • od czwartego do siódmego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymywać będziesz bon Allegro o wartości 100 zł każdy.

Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w styczniu, to płatności (po 300 zł w każdym miesiącu kalendarzowym) będzie należało wykonywać od lutego do kwietnia (za co dostaniesz bon 200 zł) oraz od maja do sierpnia (za co w sumie można dostać 4 bony po 100 zł każdy).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danego bonu. Nagroda przyjdzie w taki sam sposób w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu (wiadomość nie jest widoczna w aplikacji; by ją przeczytać trzeba zalogować się do bankowości poprzez przeglądarkę internetową np. na komputerze). W sumie otrzymasz 5 bonów - 1 x 200 zł oraz 4 x 100 zł. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Dla kogo karta kredytowa w Citibanku? 


Osoba chcąca uzyskać kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od min. 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonem Allegro czeka jednak jeszcze jeden przywilej - bank zwróci opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł. Jest zatem prościej uniknąć kosztu, niż w przypadku warunków standardowych (wynikających z taryfy opłat i prowizji). Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach). Uwaga: w tym przypadku miesięczny okres rozliczeniowy może, ale nie musi się pokrywać się z miesiącami kalendarzowymi (wszystko zależy od daty generowania miesięcznego zestawienia transakcji).

Zwrot opłaty za kartę ma być realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę również będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.


💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 200 zł za CitiKonto + do 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonem do Allegro można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Na koniec dodam, że w Citibanku dostępne są alternatywne promocje z kartą kredytową w roli głównej - do wzięcia (do wyboru) są projektor multimedialny Overmax lub bon 400 zł do Biedronki.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Przydatne linki:

120 komentarzy:

 1. Kartę City zamknąłem w listopadzie 2020 chociaż oferowano mi 100 zł w promocji z moneybackiem. Jak widać opłaciło się! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo Ty! Choć ja nie narzekam też. Od czasu jak kiedyś dostałem 400 zł do Allegro to dodatkowo przy rezygnacjach i promocjach dla obecnych klientów zdążyłem już uzyskać 520 zł :)

   Usuń
 2. Jak udokumentować dochód?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku dochodów z tytułu umowy o pracę najczęściej wystarczy tylko wyciąg z konta z potwierdzeniem 3 ostatnich wpływów wynagrodzenia (zamienienie zdarza się zaświadczenie od pracodawcy).

   Usuń
  2. a zasiłek z UP też się liczy ? ")

   Usuń
 3. Żeby tą kartą płacić trzeba wcześniej dokonać jakiejś wpłaty? Jak to się robi? Trzeba mieć do tego konto w Citibanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inaczej to działa. Na karcie przyznawany jest limit kredytowy (w ten sposób można korzystać ze środków banku). Oddając wydaną kwotę w okresie bezodsetkowym (data będzie wskazana na comiesięcznym zestawieniu transakcji) można oddać odkładnie tyle samo (bez odsetek). Wtedy robi się przelew na wskazany rachunek dla tej karty (przelew można wykonać z konta w innym banku; nie trzeba posiadać konta osobistego w Citibanku).

   Usuń
  2. nie, karta kredytową polega na tym że płacisz "na kredyt" czyli pieniędzmi których nie masz na koncie, a później masz jakiś czas na spłatę (przez jakieś 3 tygodnie nie naliczają odsetek) tego "długu" przelewem np. z innego banku. Nie trzeba mieć konta w Citibanku.

   Usuń
 4. Jak chce aplikowac o karte to jedyne co mogę zrobić to wysłać swoje dane. Dalej nie mogę przejsc żeby podać chociażby adres do korespondencji. Czyżby koniec promocji? Czy czekam na telefon od konsultanta ale sie załapałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na chwilę obecną na stronie promocji jest tylko formularz zgłoszeniowy - wystarczy go wypełnić i pozostaje zaczekać na kontakt konsultanta z banku.

   Usuń
 5. Ja tez aplikowałem, czekamy na telefon, trzeba przygotować informacje o dochodach

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak udokumentować przychód firmy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie (masz do niego link na końcu artykułu) jest tabela i przy każdym rodzaju dochodu jest lista dokumentów które bank może chcieć.

   Usuń
  2. Dziękuje za pomoc !

   Usuń
 7. BP-Motokarta pewnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to główna karta kredytowa to wyklucza z powyższej promocji (jak każda inna główna karta kredytowa Citibanku).

   Usuń
 8. Na stronie jest taka informacja:

  "Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 15,32% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9714,43 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 11,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 714,43 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 570,43 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 809,54 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 05/01/2022 na reprezentatywnym przykładzie."

  O co chodzi z tą całkowitą kwotą do zapłaty? Jak to rozumieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banki ustawowo są zobowiązane do informowania o RRSO i całkowitym koszcie kredytu wg tej samej metodologii, by klient mógł porównać sobie oferty różnych banków. I o ile sprawdza to się w przypadku kredytów, pożyczek itd., to nie do końca w przypadku karty kredytowej. Zakłada się bowiem, że zostanie wypłacona cała kwota i spłacana będzie w 12 ratach... co nijak ma się do działania karty kredytowej. Nie trzeba wykorzystywać całej kwoty, można spłacać wcześniej (w okresie bezodsetkowym), opłat da się uniknąć itp. itd. Ma to więc charakter informacyjny, ale mijający się z rzeczywistością.

   Jeśli chodzi o zasady działania karty kredytowej to polecam wpis przedstawiający zasady działania karty kredytowej. W skrócie: gdy kasę wykorzystaną z karty odda się w terminie (w okresie bezodsetkowym), to nie ponosi się żadnego kosztu. Da się też uniknąć opłaty miesięcznej za kartę. I wtedy wynik z udziału w promocji to "na czysto" 600 zł.

   Usuń
  2. Dziękuję za wyczerpujące objaśnienie. Z kilku opisywanych tutaj promocji kont już skorzystałem ale to będzie moja pierwsza karta kredytowa. Mam nadzieję że niczego nie pokręcę.

   Usuń
  3. Bez problemu ogarniesz. Pamiętaj kartą tylko płacić (żadnych przelewów ani wypłat w bankomacie). Wydaną kwotę spłać do daty na wyciągu (możesz wcześniej nawet kilka dni po płatnościach). Płać 300 zł w okresie rozliczeniowym karty (nie będzie opłaty).

   Usuń
 9. Da się połączyć promocje Allegro z Biedronką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwy jest udział tylko w jednej promocji (albo z bonami do Allegro, albo z bonem do Biedronki) - o tym, w której promocji bierze się udział, decyduje zgłoszenie wysłane ze strony dedykowanej danej promocji.

   Usuń
 10. czy mogę aplikowac o tę kartę i połaczyć to z programem poleceń ktory Citi prowadzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poleceniach nie ma tej promocji.

   Usuń
  2. niektóre banki np santander dają nawet nie chcieli papierków tylko oświadczenie

   Usuń
  3. Bez papierków dają jak się ma konto w takim banku i wpływy na nie. Wtedy na podstawie tego.

   Usuń
 11. Czy jest możliwy udział w promocji jak mam dochód zagraniczny ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko jeżeli pracodawca z Polski. Zagraniczny odpada.

   Usuń
 12. Ja wypowiedziałem umowę CITI jakieś 3 tygodnie temu i nie otrzymałem żadnej propozycji na zatrzymanie. Jestem z tego powodu zdziwiony bo z tego co zawsze czytam na forum jakieś propozycje sie otrzymuje a tu nic choć miałem limit na 28600 i przyznam szczerze ,że sporo na odsetkach na mnie zarobili bo troche czasu zajęło mi spłacenie zadłużenia :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie już 3 razy promocja utrzymaniowa :)

   Usuń
  2. Potwierdzam. Też regularnie dostaję.

   Usuń
 13. Jak to interpretujecie ?
  "Oferta obowiązuje od 17.01.2022 do wyczerpania puli ..."

  Wniosek dopiero w pon. można złożyć ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek i tak najwcześniej złożysz dopiero w poniedziałek (17-go) bo w weekend nikt z banku nie zadzwoni.

   Usuń
  2. Dziękuje za pomoc !

   Usuń
 14. czy dobrze zrozumiałem, że jeśli uda się zawrzeć umowę w styczniu to płatności po 300 zł praktycznie do listopada włącznie. Do sierpnia żeby była spełniony warunek, a potem żeby karta była za darmo : 30 dni na powiadomienie o nagrodzie i 60 dni do momentu wydania nagrody). Dość długo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z przesłaniem nagrody raczej na maksa nie czekają. U mnie była po 2 tygodniach.

   Usuń
 15. W jaki sposób bank dostarcza kartę kredytowa i umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile nic się nie zmieniło bo ja kartę Simplicity wyrabiałem ponad rok temu to umowę zatwierdzasz zdalnie. Na hasło które samemu się ustala. Konsultant cię poinstruuje. Proste. Karta przychodzi listem.

   Usuń
 16. Jaki musi byc minimalny dochód żeby otrzymac kartę na 1000 zl?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy jak zapłacę gdzieś tą kartą to jak zrobię przelew z innej aby od razu spłacić zadłużenie to będzie to zaliczane do transakcji w promocji? Czy muszę poczekać aż dostanę e-mail z informacją, że tyle i tyle mam spłacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz od razu spłacać. Nie trzeba czekać na wyciąg.

   Usuń
 18. Czy będąc na urlopie macierzyńskim można wziąć udział w promocji? Umowa na czas nieokreślony, kryterium dochodowe spełnione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 lata temu żonie na macierzyńskim nie przyznali. Ale mogło się coś zmienić.

   Usuń
  2. nie przyznawaj się że masz urlop macierzyński

   Usuń
 19. Ktos powyżej już o to pytał- polecenie - ja mam kartę- czy mogę ją polecić mężowi, a on otrzyma 600,ja 200??? Czy te bonusy się nie łączą???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie programu poleceń nie ma tej promocji jako nagrody dla polecanego. Są tylko promocje z Biedronką (300 zł), projektorem i kartą World z tymi słabymi punktami na vouchery do Sphinxa, Kruka itp. Czyli wychodzi na to że max 600 zł i więcej nie chcą dać.

   Usuń
 20. Czas sprawić babci kartę kredytową na dzień babci :) Stąd pytanie czy emeryci mogą i jakie są wymagane dokumenty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka edycji temu ojciec (66 l., emeryt) kartę dostał. Potwierdzenia wpływów emerytury na konto wystarczyło.

   Usuń
 21. Czy jesli podpiszę umowę w styczniu to czy muszę do konca stycznia zrobic platnosci za 300 zl zeby karta byla darmowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W niepełnym okresie rozliczeniowym karty nie.

   Usuń
  2. Dobrze powiedzieć konsultantowi żeby wybrać takie daty by ten okres rozliczeniowy odpowiadał miesiącowi kalendarzowemu. Będzie łatwiej ogarniać wydanie 300 zł jednocześnie dla uzyskania bonów i dla zwrotu opłaty miesięcznej.

   Usuń
 22. Jak można wypowiedzieć umowę i kiedy najwcześniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości, listownie lub w placówce. Jak zawsze w każdej takiej promocji nie wcześniej niż do momentu otrzymania nagrody.

   Usuń
  2. czyli raczej dopiero w grudniu. A o płatnościach po 300 zł cały czas trzeba pamiętać. I dlatego uważam że ta promocja to taka słaba jest.

   Usuń
 23. Do kogoś już dzwonili?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj koło południa. Poszło :)

   Usuń
  2. U mnie telefon wczoraj popołudniu. Dzisiaj karta przyznana.

   Usuń
  3. Dzisiaj temat u mnie załatwiony.

   Usuń
 24. 500 wniosków to pewnie migiem się rozejdzie. Kto wie czy dzisiaj w ogóle nadal można się załapać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest cały czas dostępna - w przypadku wyczerpania puli, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o jej zakończeniu. Kto przed tym zdąży się zarejestrować, ten zapewni sobie udział.

   Usuń
 25. Ja złożyłem wniosek w sobotę rano, a telefon nadal milczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to samo, w piątek złożone, do dziś brak kontaktu

   Usuń
  2. Formularz z dobry, dziś o 12 tel

   Usuń
  3. U mnie tak samo zakładałem 2 razy i nawet czatowalem z konsultantem przekazując dane. Zapewniał że bank się odezwie i nic do tej pory.

   Usuń
  4. Konsultant mówił mi że mają bardzo dużo więc trochę to im zajmie.

   Usuń
 26. W piątek złożone dziś o 16 telefon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jutro moja kolej ;-) trochę się uspokoiłem

   Usuń
 27. Czy mogą być tylko płatności w internecie czy jakieś muszą być też stacjonarnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Jedno lub drugie lub mix.

   Usuń
 28. Kiedy najwcześniej można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja składałem wypełniłem formularz 17-tego w poniedziałek i do dziś cisza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekałem 5 dni. Dziś miałem telefon.

   Usuń
 30. Dodałem już to we wpisie, ale dodam też tutaj dla osób, które śledzą komentarze:

  Dostałem informację z banku, że w piątek, tj. 21.01.2022 r. (i nie czekając do końca dnia, ale wcześniej) bank będzie wygaszał promocję z powodu olbrzymiego zainteresowania i spodziewanego wyczerpania puli; mam też informację, że każdy kto zdąży się zarejestrować (za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie promocji), ten będzie brać udział w promocji i otrzyma nagrody (oczywiście po zawarciu umowy o kartę i spełnieniu pozostałych warunków). Zatem w tych okolicznościach z udziałem już nie warto zwlekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Jakieś zgody są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
 32. Niestety promocja zakończona.

  OdpowiedzUsuń
 33. 19 stycznia złożyłam wniosek, do dzisiaj (24.01) nie otrzymałam z banku telefonu, tzn otrzymałam i to kilkukrotnie - było połączenie i od razu się rozłączało. Fakt, że promocja zakończyła się 21.01 oznacza, że już się na nią nie załapałam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakończenie promocji nie oznacza zakończenia przyjmowania wniosków o kartę (składanych w oparciu o zgłoszenia przesłane przed komunikatem o zakończeniu). Bank jeszcze kontaktuje się z klientami.

   Usuń
  2. Ja czekałam 7 dni, zadzwonili 25.01.2022r👍

   Usuń
  3. U mnie dalej nic, a czekam od zeszłego poniedziałku.

   Usuń
  4. Niestety, nadal brak kontaktu ze strony banku.

   Usuń
  5. Ja czekam od zeszłego poniedziałku i dalej nic :/

   Usuń
  6. Ja zadzwoniłem na infolinię żeby się przypomnieć w temacie. Jeszcze tego samego dnia oddzwonili i wniosek złożyłem.

   Usuń
  7. A na jaki nr dzwoniłeś?

   Usuń
  8. czekam od 21 stycznia i nadal brak kontaktu ze strony banku :/

   Usuń
 34. Czy ktoś już kupował za bony w allegro ? Jak to technicznie będzie wyglądać? Będzie tam miejsce na wpisanie numeru bonu, kodu przed opłaceniem? Sprawdzałem wstępnie i nic takiego nie widziałem... wklejam przykładowego linka do zakupu banknotu [link usunięty - zgodnie z Zasadami komentowania; edycja: Złotówa]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bony Allegro działają wyłącznie na Allegro.pl. A Allegrolokalnie.pl to inny portal (choć należący do tego samego właściciela).

   Usuń
  2. Dziękuję, rozumiem :) czyli przed zakupem będzie tam miejsce na wpisanie numeru bonu lub kodu - a różnicę wpłacę przelewem, blikiem, kartą ?

   Usuń
  3. O tym jak wygląda wykorzystanie bonu piszę tutaj.

   Usuń
 35. czy płatność czynszu blue media odpada?

  OdpowiedzUsuń
 36. Witam przyszla juz do mnie karta .Przyznany limit to 30 tys (chcialem nie wiecej niz 5 tys), czy teraz moge starac sie o zmiejszenie limitu ale zeby nie stracic promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz poprzez bankowość że chcesz zmniejszyć do 5 tys. zł i zmienią ci max. w kilka dni.

   Usuń
 37. Mnie się udało, zapisałem się przed zniknięciem promocji i w czwartek dzwonili :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Zgłosiłem się do udziału w promocji w piątek 21 stycznia. Nikt nie dzwonił z banku do tej pory. Czy to normalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz albo zadzwoń żeby się ogarnęli. Ja czekałem 5 dni. Po upomnieniu się jeszcze tego samego dnia zadzwonili i karta przyznana.

   Usuń
  2. Jeśli bank nie radzi sobie z nowymi klientami, to czy radzi sobie w obsłudze już obecnych klientów?

   Usuń
  3. Świetnie sobie radzi. Ja jestem zadowolony i już sporo zarobiłem :)

   Usuń
 39. czy płatność: mcc 4900, zalicza się?

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy może ktoś opisać jak podpisuje się umowę na tą kartę kredytową z City Handlowym? Podobno bank nie wysyła umowy karty do podpisania z uwagi na pandemię. Odziały nie prowadzą tej promocji. Umowa teoretycznie powinna przyjść na mój adres e-mail ale od kilku dni nie przychodzi. Załóżmy, że przyjdzie to w jaki sposób ja się podpisuje? Czy umowa przychodzi na e-mail zabezpieczona hasłem? Jeśli tak to jak dostarczane jest przez bank do otwarcia umowy. Czy jak się już uda otworzyć plik z umową to ją się drukuje i podpisuje i odsyła na dres e-mailowy banku czy robi się to inaczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefonicznie zatwierdzasz hasłem, którym akceptujesz umowę.

   Usuń
 41. Czy karta kredytowa w Citi wydawana jest przez pośrednika kredytowego DSA?

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy za wydanie karty kredytowej w tej promocji Citi pobierze 30zł?

  OdpowiedzUsuń
 43. Skąd wiadomo jaki jest okres rozliczeniowy dla karty kredytowej??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wyciągu. Zależy od daty wybranej na spłatę karty. Widać ją w szczegółach karty w bankowości.

   Usuń
 44. Jak tam bon 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dziś otrzymałem maila, z informacja o przyznaniu nagrody- a zona nie otrzymałam. Ktoś jeszcze otrzymal/nie otrzymał nadal maila?

   Usuń
 45. jest tu ktoś, kto też podpisał umowę w styczniu, spełnił warunki, a nie dostał jeszcze wiadomości o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nic nie dostałem. Mają na to czas do końca maja.

   Usuń
 46. Czy ktoś kto podpisał umowę w lutym dostał już w czerwcu informacje o nagrodzie w postaci bonu 200 zł do allegro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nic nie dostałam. Do końca czerwca mają czas.

   Usuń
 47. Jak długo czeka się na przesłanie kodu do allegro po otrzymaniu w bankowości internetowej informacji o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 48. U mnie wiadomość o przyznaniu nagrody przyszła 15 czerwca :) Karta zakładana w lutym.

  OdpowiedzUsuń
 49. Podpisałam umowę w lutym, do dzisiaj powinna przyjść informacja o bonach do allegro, ale wciąż jej nie mam. Ktoś też jeszcze jej nie dostał?

  OdpowiedzUsuń
 50. W lutym podpisana umowa, 15 czerwca wiadomość o otrzymaniu nagrody, 9 lipca otrzymałem kod :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Pytanie - może głupie. Czy jak już otrzymałem wszystkie nagrody to mogę zamknąć kartę? Nie zablokują mi nagród w allegro?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...