Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 lub 150 zł za otwarcie konta oraz po 100 zł dla polecającego w programie "Polecam PKO Bank Polski" (IV edycja)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

25.01.2022

Premia 100 lub 150 zł za otwarcie konta oraz po 100 zł dla polecającego w programie "Polecam PKO Bank Polski" (IV edycja)

Największy bank w Polsce udostępnił nową edycję programu poleceń.

Program "Polecam PKO Bank Polski" (IV edycja)
Na nowego klienta czeka premia pieniężna w wysokości 100 lub 150 zł (w zależności od typu zakładanego konta). Polecający za skuteczną rekomendację otrzyma z kolei 100 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Program "Polecam PKO Bank Polski": do 150 zł za konto


Dla kogo promocja? Uczestnikiem (jako osoba polecona, która teraz założy konto dla premii 100-150 zł) może stać się osoba pełnoletnia, która w dniu złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiada, ani co najmniej od 19.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego (Konta dla Młodych, Konta za Zero, Konta bez Granic, Aurum, Platinium II) w PKO BP, a także osoba, wobec której PKO BP rozpatruje wniosek o konto osobiste. Z promocji nie wyklucza ewentualne posiadanie konta Inteligo. 

Premia od PKO BP za otwarcie Konta za Zero lub Konta Bez Granic z polecenia


Zasady programu "Polecam PKO Bank Polski". By zdobyć bonus od PKO BP:
 • do 31.03.2022 r. złóż wniosek o konto w PKO BP, podając w nim kod polecenia (możesz go uzyskać od obecnego posiadacza konta w PKO BP, biorącego udział w programie poleceń; jeśli takiej osoby nie znasz, to wiarygodny kod uzyskasz za pomocą formularza dostępnego na końcu niniejszego wpisu) i zawrzyj z bankiem umowę o konto; otwierając konto możesz wybrać:
  • Konto za Zero - wtedy bonus dla Ciebie wyniesie 100 zł lub
  • Konto bez Granic - w tym przypadku bank przygotował 150 zł premii;
 • we wniosku wyraź zgody na otrzymywanie od banku "informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących";
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj: 
  • 3 płatności kartą wydaną do konta i 3 płatności BLIKiem lub
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem o równowartości 500 zł (w przypadku Konta za Zero) albo (jeśli zdecydujesz się na Konto bez Granic) o równowartości 1 000 zł.

I to wszystko. Za spełnienie powyższych warunków bank przeleje Ci: 100 zł (na Konto za Zero) lub 150 zł (na Konto bez Granic).

Program "Polecam PKO Bank Polski" - przydatne informacje


Spełniając warunki uzyskania premii 100 lub 150 zł za otwarcie konta w ramach programu "Polecam PKO", miej na uwadze poniższe kwestie:

▶️ Gdzie wykonać płatności? Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie.

W przypadku płatności BLIKiem chodzi o transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu (do spełnienia warunków promocji nie zaliczą się wypłaty w bankomatach, ani przelewy na telefon).

▶️ Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne - w ramach promocji nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego, bo wtedy premii nie będzie (acz po jej otrzymaniu, jeśli zechcesz dopisać współwłaściciela rachunku, to będzie to oczywiście możliwe).

▶️ Wypłata nagród (zarówno dla poleconego, jak i polecającego) przewidziana jest całkiem szybko, bo już do 14. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

▶️ Promocja ma być dostępna do 31.03.2022 r., przy czym nie wystarczy samo złożenie wniosku, ale do tej daty konto musi być już aktywowane (co w praktyce pokrywa się z dniem zawarcia umowy). Z udziałem w promocji nie warto więc zwlekać do ostatniej chwili, bo trzeba dać czas kurierowi na dotarcie (w przypadku wyboru tej formy zawarcia umowy), co zazwyczaj odbywa się w ciągu 2-4 dni roboczych, licząc od wniosku.

▶️ Promocja PKO BP, a posiadanie Konta Inteligo. Chociaż Konto Inteligo prowadzone jest przez PKO BP (tzn. jego internetowy oddział), to jego posiadacze mogą brać udział w promocji "Polecam PKO Bank Polski" i uzyskać premię 100-150 zł za założenie konta w PKO BP.

Samo posiadanie Konta Inteligo nie wystarcza jednak, by stać się osobą polecającą w ramach programu "Polecam PKO Bank Polski" (do tego konieczne jest posiadanie konta w PKO BP).

▶️ Polecającym w programie "Polecam PKO Bank Polski" może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w PKO BP co najmniej od 90 dni.

By polecać, zarejestruj się na stronie polecam.pkobp.pl. Podaj m.in. numer telefonu komórkowego, zgodny z tym, który masz zarejestrowany w banku (podany przy umowie o konto), zaakceptuj regulamin i wyraź zgody na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank. Twym kodem polecenia będzie właśnie numer Twego telefonu.

Za skuteczne polecenie PKO BP płaci polecającemu 100 zł (bez względu na to czy polecony wybierze Konto za Zero czy Konto bez Granic). W ramach IV edycji programu "Polecam PKO Bank Polski" (dostępnej do 31.03.2022 r.) z tytułu poleceń można zgarnąć jednak maksymalnie 1 000 zł (co oznacza wynagrodzenie za maksymalnie 10 skutecznych poleceń).

Kont za Zero i Konto bez Granic - szczegóły oferty PKO BP


Główne cechy Konta za Zero (czyli konta z premią 100 zł), to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz co najmniej 5 płatności kartą i/lub BLIKiem (na dowolną kwotę); okres rozliczeniowy liczony jest miesiącami, ale nie kalendarzowymi, a od daty otwarcia konta; 
 • 0 zł za wypłaty kartą w bankomatach PKO BP oraz 10 zł za wypłaty kartą z innych bankomatów w Polsce.

I zapewne to powyższe konto będzie najlepszym wyborem w przypadku większości osób. Konto bez Granic jest bowiem dedykowane dla osób, które m.in. podróżują za granicę - zawiera pewne przywileje, ale za to trzeba zapłacić:
 • 17,90 zł - bezwarunkowo pobierana opłata miesięczna za prowadzenie konta (w ramach tej opłaty bank daje powiadomienia SMS już bez dodatkowych opłat);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
 • 0 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za wypłatę kartą we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą (uwzględnić należy jednak prowizję 3,5% za przewalutowanie oraz ewentualną prowizję, którą pobierają niektórzy zagraniczni operatorzy bankomatów).

Wnioski o konto objęte promocją z premią 100 lub 150 zł złożyć można wyłącznie na stronie programu "Polecam PKO Bank Polski"

Kod polecenia do PKO BP 


Jeśli chcesz zyskać gwarantowany bonus 100 lub 150 zł za otwarcie konta osobistego w PKO BP, koniecznie pamiętaj o kodzie polecenia, który należy wpisać we wniosku. Wiarygodny i sprawdzony kod uzyskasz dzięki poniższemu formularzowi (maksymalnie w ciągu 24 godzin otrzymasz w odpowiedzi mail wraz z kodem polecenia):


Przydatne dokumenty: 

2 komentarze:

 1. Promocja słaba . Tylko 100zł premii. Nie wiem czy warto się bawić ... Czy ten bank dawał w przeszłości większe nagrody ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesienią 2020 było 200 zł w bonach Allegro.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...