Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.06.2024

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze. 

Promocja konta w Santander Banku: zgarnij 700 zł w bonusach za konto Santander
To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santanderze.

Promocja konta w Santander Banku: zgarnij 700 zł w bonusach za konto Santander


W praktyce mamy tutaj do czynienia z kumulacją promocji, które można ze sobą łączyć: 
 • "600 zł na dobry początek", w której do wzięcia jest tytułowa premia pieniężna oraz
 • program "Polecam mój Bank" - edycja 8 - tu do wyboru będziesz mieć: bon 100 zł na zakupy (do wykorzystania w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina (Cinema City) za otwarcie konta z polecenia.

Wszystko razem da tytułowe 700 zł. Jednak w praktyce można zyskać więcej - niżej opiszę możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 100 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Dodatkowo można zgarnąć też 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat).

Zyskaj 700 zł na start w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.01.2022 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. Data wyznaczająca okres wykluczenia dla byłych klientów została przesunięta o rok, więc dla niektórych może to oznaczać okazję na szybszy i opłacalny powrót.

Jeżeli masz inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w tej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, by wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii do 600 zł. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji (podobnie udziału nie biorą konta zakładane w placówkach banku).

Zasady promocji "600 zł na dobry początek"


Premia w tej promocji została rozbita na 3 transze: na każdego uczestnika czeka gwarantowane 2 x 150 zł oraz 1 x 300 zł.

By wziąć udział w akcji i zgarnąć dwa bonusy po 150 zł każdy:
 • do 31.08.2024 r. złóż wniosek o Konto Santander wraz z wydawaną do niego kartą i bankowością internetową;
  po wejściu na stronę promocji, a przed złożeniem wniosku o konto, zaakceptuj zgodę na pliki cookies - z doświadczenia wiem, że to gwarantuje prawidłowe zapisanie się wniosku (tak by konto brało udział w promocji);
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych w celach marketingowych;

   Po co te zgody? W praktyce są one niezbędne choćby po to, by bank przetwarzał dane w celu zweryfikowania spełnienia warunków promocji i przyznania nagród, a bez zgód nie mógłby zrobić nawet tego (A czy należy liczyć się z natarczywością ofertową? Sam mam konto osobiste w tym banku i w ciągu ostatniego roku tylko jeden raz ktoś do mnie z niego zadzwonił).
 • do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu złożenia wniosku o konto: zawrzyj umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • w pierwszym i drugim (w każdym z tych dwóch miesięcy) oraz w trzecim i czwartym (także w każdym z tych dwóch miesięcy) miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu złożenia wniosku o konto:
  • wykonaj płatności kartą lub Blikiem na sumę min. 300 zł
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Jeśli chodzi o wpływy, to ten warunek można spełnić w prosty sposób, gdyż wystarczy np. przelew z własnego konta w inny banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (nie zaliczą się przelewy Blik na telefon).

Bonus 300 zł 


By zgarnąć tę nagrodę:
 • w piątym i szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawnioskowania o konto (w każdym z tych dwóch miesięcy) zapewnij min. 1 000 zł wpływu z tytułu wynagrodzenia.

Jeśli chodzi o definicję takiego wpływu, to w regulaminie możemy znaleźć następujący zapis:
"wpływ pieniędzy w złotych polskich na Twoje konto otwarte w tej promocji z tytułu: 
a. wynagrodzenia za pracę, 
b. renty, 
c. emerytury. 
Za wynagrodzenie nie będziemy uznawać: 
a. wpływów z innego tytułu niż te, które wskazaliśmy w sekcji „Zasady promocji” w punkcie 3 [mówiącym właśnie o wynagrodzeniu, rencie lub emeryturze - przyp. Mr. Złotówa], 
b. przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami, 
c. wpłat własnych w naszych oddziałach lub we wpłatomatach"


Wytyczne są więc klarowne: wpływ musi być z określonego tytułu i nie może być przelewem z własnego konta, ani własną wpłatą. To wszystko. 


💸 Wypłata nagród na Twe konto w Santander Banku przewidziana jest w trzech terminach:
 • do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu wniosku o konto otrzymasz pierwszy bonus 150 zł (za spełnienie warunków w pierwszym i drugim miesiącu po miesiącu otwarcia konta);
 • do końca piątego miesiąca następującego po miesiącu wniosku o konto otrzymasz drugi bonus 150 zł (za spełnienie warunków w trzecim i czwartym miesiącu po miesiącu otwarcia konta);
 • do końca siódmego miesiąca następującego po miesiącu wniosku o konto otrzymasz bonus 300 zł (za spełnienie warunków w piątym i szóstym miesiącu po miesiącu otwarcia konta).

💡 Dużo dat i terminów? Najłatwiej będzie to zrozumieć na przykładzie: jeśli wniosek o konto złożysz w czerwcu, to umowę będzie należało zawrzeć najpóźniej do 10.07., a na spełnianie warunków (płatności + logowanie do aplikacji + wpływy z dowolnego źródła) będzie czas od lipca do października. Bonusy (po 150 zł każdy) wpadną wtedy we wrześniu i listopadzie. Z kolei wpływy (już te określone) będzie należało zapewnić w listopadzie i grudniu, a premia 300 zł wpłynie w styczniu.

Po zgarnięciu premii nie musisz martwić się podatkiem. Potwierdza to regulamin promocji, z którego fragment zacytuję:
"Nie zapłacisz podatku od nagrody. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych jako nagroda w sprzedaży premiowej. Podstawa prawna: art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych."

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, ani wydanej do niego karty, nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank.


Program "Polecam mój Bank": 100 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocjach z gratyfikacjami do 600 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie:
 • 100 zł do Biedronki lub 
 • 100 zł do Decathlonu, lub
 • 100 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 100 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie), poza otwarciem konta w Santander Banku (tego zakładanego w ramach promocji z premią do 600 zł):
 • w ciągu 30 dni po otwarciu konta (ale jeśli konto otworzysz pod koniec promocji to nie później, niż do 30.09.2024 r.):
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 29NKEQ oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do tych transakcji nie zaliczą się płatności Blikiem). Te płatności mogą pokrywać się z płatnościami (kartą), które będziesz wykonywać na potrzeby uzyskania pierwszego z wyżej wymienionych bonusów 150 zł.

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór będzie możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.


Jak zyskać jeszcze więcej?


▶️ Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 700 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 8", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

▶️ Zwroty za płatności z konta. Konto Santander (jak i Konto Santander dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Santander wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

▶️ Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, sprawdź jak zyskać dodatkowe 150 zł za konto dla swej pociechy. Tę promocję prześwietliłem tutaj.


🔎 Konto osobiste - szczegóły oferty Santander Banku


Główne cechy kont z oferty Santander Banku to:
 • Konto Santander: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/9 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danymi miesiącu wykonasz płatności kartą i/lub Blikiem na sumę min. 300 zł (tego warunku nie trzeba spełniać w miesiącu otwarcia konta) 

  Konto Santander dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/9 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

W przypadku płatności kartą do tej sumy 300 zł bank nie zaliczy transakcji Quasi Cash. Czym są owe transakcje? W regulaminie można znaleźć następującą definicję: "transakcja bezgotówkowa, podczas której wymieniasz środki na gotówkę lub jednostki pieniężne. Zrealizujesz ją w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory"

Pozostałe ważne kwestie, to:
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Santander na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

✍ Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Santander. Konto możesz wtedy założyć na jeden z poniższych sposobów:
 • 🚚 za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię) lub
 • 🤳 "na selfie", czyli za pomocą wideoweryfikacji w tym procesie będzie należało skorzystać z kamerki w Twym urządzeniu (np. komputera czy telefonu), by za jej pomocą dokonać weryfikacji zgodnie ze wskazówkami tam podawanymi przez bank (robi się m.in. zdjęcie dowodu osobistego i swej twarzy). Wtedy konto zostanie otwarte bez ruszania się z domu i bez wizyty kuriera. Wybierając otwarcie konta "na selfie" dopilnuj, by w tle nie przewijały się, ani nie odzywały inne osoby (oraz by nie było np. grającego radia bądź telewizora), bo wtedy weryfikacja może pójść niepomyślnie. 


📝 Rozpiska warunków promocji:

Zobacz rozpiskę w formie pdf i przekonaj się, jak łatwe warunki tym razem zaserwował Santander. Działaj, odhacz spełnienie warunków w odpowiednim momencie i ciesz się zdobytą premią:📚 Przydatne dokumenty:

55 komentarzy:

 1. W końcu się łapię! Super niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam w klubie! Konto zamknięte we wrześniu'21 więc w końcu wjeżdżam.

   Usuń
  2. Może w końcu śladem Santandera pójdą w Millennium i mBanku bo tam karencje ciągle od 1.01.2020 roku.

   Usuń
 2. Jak jest z tym wpływem wynagrodzenia? Przelew z własnego konta z innego banku przejdzie jak w tytuł wpiszę "wynagrodzenie"?? Czy musi być od pracodawcy z konta firmowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasno masz w regulaminie opisane. Z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury. Nie może to być przelew z twego konta ani wpłata gotówkowa. Ale nie ma nic że musi być od pracodawcy. Czyli np. przelew od żony wystarczy i odpowiedni tytuł.

   Usuń
  2. Pytanie czy polecić może mnie żona, bo ma już konto w Santanderze i czy potem od niej mogę mieć wpływy?

   Usuń
  3. Anonimowy1 czerwca 2024 08:38
   Jedno z drugim nie ma nic wspólnego i nikt takich rzeczy nie sprawdza.

   Usuń
 3. Jak wygląda sprawa z zastrzeżonym peselem? W którym momencie bank to weryfikuje? Mieć odstrzeżony na dłuższy czas to troche ryzykowne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta z zastrzeżonym PESEL-em nie założysz. Chyba dzień przed musisz wycofać.

   Usuń
  2. Ludzie większość życia żyli bez zastrzeżonego peselu i dobrze. Teraz wielkie strachy bo wprowadzili ludziom opcje zastrzegania i bez tego wielka trwoga. Niestety tak działa współczesny świat i media, które potęguje strachy.

   Usuń
 4. Szkoda że nie zrobili z wpływami tak jak w Millennium,ze osoby do 26 lat nie muszą mieć z tytułu wynagrodzenia. Nie każdy uczeń czy student pracuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu zawsze przechodziły przelewy od innej osoby z właściwym tytułem. Żadne wynagrodzenie od pracodawcy nie jest wymagane.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "pływów z innego tytułu niż te, które wskazaliśmy w sekcji „Zasady promocji” w punkcie 3 [mówiącym właśnie o wynagrodzeniu, rencie lub emeryturze]"

   Usuń
 5. Mr. Złotówa,
  To jeśli otworzę to konto z Twoim kodem polecenia (to zyskam 100 zl za złożenie konta z polecenia)

  Jesli następnie bedąc juz posiadaczem konta w Santander zarejestruję się w programie poleceń i zdobędę mój kod polecenia to jak przekażę go mężowi to wówczas on zdobędzie 100 zł za założenie konta z moim kodem polecenia, a ja zyskam drugie 100 zl za polecenie konta mężowi? Czyli razem w tym programie polecen możemy zdobyć 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, po otwarciu konta można stać się osobą polecającą.

   Usuń
  2. Czy wymieniony powyżej kod poleceń (29NKEQ) jest aktualny?

   Usuń
  3. Tak, we wpisie prześwietlającym aktualnie dostępną promocję, zawsze dbam o to, by kod był aktualny.

   Usuń
  4. Karencja minęła i konto ddzusiaj założone, czekam teraz na kuriera :) a potem na własny kod który przekażę mężowi by on mógł założyć konto :) suuuuper!

   Usuń
 6. Czy płatności mogą być w internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Mogą być płatności w Internecie i/lub w punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
 7. Przy tych zwrotach za rachunki za media to przejdzie taka sytuacja, że konto będzie moje ale rachunki są na rodziców? Nazwisko i adres takie same.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktura lub rachunek za media musi być wystawiona na te same dane właściciela (lub współwłaściciela) Konta Santander.

   Usuń
 8. Złotówa, czy mógłbyś się odnieść do kwestii warunku wpływu z tytułu innego niż wynagrodzenia za pracę, renty bądź emerytury? Czy w Twojej opinii przelew z konta NIEFIRMOWEGO spełni warunek wpływu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież już wyżej w komentarzach zostało napisane, że taki przelew spełni warunki.

   Usuń
  2. Znów brakuje jeszcze tylko takich którzy zaczną dzwonić i dopytywać na infolinii. Dostaną oczywiście negatywną interpretację i będą wierzyć w randomowego konsultanta jak w wyrocznię. Ale efekt będzie taki że bank w kolejnej edycji dokręci śrubę. Ludzie drodzy! Czytajcie ze zrozumieniem, wyciągajcie proste wnioski i korzystajcie bez szukania dziury.

   Usuń
  3. Popieram, po co to drążyć i drążyć.

   Usuń
  4. Złotówa, podłączam się do pytania Anonimowego @ 10:02 - czy w Twojej opinii taki przelew spełni warunek wpływu do tej promki?

   Usuń
  5. Moja opinia wiązaca nie będzie, bo bankiem nie jestem, ale we wpisie nie bez powodu przytoczyłem cytat z regulaminu. Jego interpretacja w mej ocenie wydaje się prosta. Jeśli bank chciałby wykluczyć coś więcej, to by wykluczył. A co nie jest zakazane, to jest dozwolone.

   Usuń
  6. Jeśli ktoś ma wątpliwości to po co drążyć. Może złożyć jeden wniosek u pracodawcy i przelewać wynagrodzenie. Proste i pewne.

   Usuń
  7. Cytat z powyższego opisu: "Za wynagrodzenie nie będziemy uznawać wpływów z innego tytułu niż te, które wskazaliśmy w sekcji „Zasady promocji” w punkcie 3 [mówiącym właśnie o wynagrodzeniu, rencie lub emeryturze - przyp. Mr. Złotówa]"

   Może to jedynie semantyka, ale określenie "z tytułu" to zupełnie co innego niż "z tytułem" 😋

   Usuń
  8. @Anonimowy, 3 czerwca 2024, 19:40 - dokładnie, jeśli ktoś ma wątpliwości, to lepiej pytać :)

   Usuń
  9. Czyli wpływ z tytułem przelewu "Wynagrodzenie" spełni warunek promki?

   Usuń
  10. Anonimowy 4 czerwca 2024 09:15 o ile nie będzie z twojego konta to nie ma żadnego argumentu by tak się nie stało

   Usuń
  11. Czy przelew z tytułem "Wynagrodzenie" nie będzie zgłoszony przez bank do US ??

   Usuń
  12. Banki zgłaszają tylko przelewy powyżej 15 tys. euro. I nie do US ale Głównego Inspektora Informacji Finansowej.

   Usuń
 9. w rozpisce nie ma błędu? za wpływ wynagrodzenie premia 300 zł a nie 100 zł

  OdpowiedzUsuń
 10. Płatności Google Pay mogą być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności Google Pay (czy Apple Pay) liczą się jak płatności kartą.

   Usuń
 11. A ja mam inne pytanie. Na początku tego roku założyłem konto w Santanderze przez internet bo chciałem skorzystać z jakiejś tam promocji. Okazało się że okres karencji jeszcze nie minął. Od razu pobiegłem do banku i złożyłem wniosek o odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Czy w takim razie wg Santandera miałem konto w 2024 roku czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli właśnie odstąpiłeś a nie wypowiedziałeś umowy to prawidłowo. Umowa z początku roku jest uznana jako nie zawartą i nie liczy się do karencji.

   Usuń
  2. Brałem udział w listopadowej edycji tej promki i odstąpiłem od umowy po tym jak pracownik infolinii zapewnił mnie, że odstąpienie nie zastawi śladu w ich 'systemie' i będę mógł przystąpić do edycji grudniowej - to była dezinformacja!

   http://www.bankobranie.pl/2023/10/santander-promocja-konta-listopad-2023.html?showComment=1717741132510#c1906389940519379381

   Usuń
  3. Odstąpienie od umowy = uznanie umowy za taką, która została niezawarta. Ewidentnie coś nie zagrało. Może to było zwykle wypowiedzenie a nie odstąpienie. Trzeba było złożyć reklamację. Nie ma bata żeby nie była uznana.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 7 czerwca 2024, 23:04 - "Ewidentnie coś nie zagrało"

   Dokładnie. Zostałem wprowadzony w błąd przez pracownika infolinii przez co nie będę mógł uczestniczyć w ich promkach jeszcze kilka lat 😬

   Usuń
 12. Jak długo się czeka na kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie był na drugi dzień.

  OdpowiedzUsuń
 14. Co zrobić jeśli chce zrezygnować z wnioskowania o konto ze względu na zły typ konta ? Niestety złożyłam epodpis przez SMS. Nie było jeszcze potwierdzenia tożsamości przez kuriera. Chcialabym złożyć wniosek ponownie i być potraktowana jako nowy klient by móc wziąć udział w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odstąpić od umowy zawieranej na odległość. Nie: wypowiedzieć umowę, ale odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Jeśli umowa jest zawarta poza placówką banku, np. kanałami zdalnymi, to mieli obowiązek przesłać pouczenie na maila o prawie do odstąpienia od umowy oraz ewent. formularz odstąpienia.

   Usuń
  2. W umowie na koncu powinnas miec formularz odstapienia, trzeba wypelnic i zaniesc do banku

   Usuń
  3. A czy mam potwierdzać tożsamość z kurierem? Jutro prawdopodobnie będzie. Może jak nie potwierdzę to nie otworzą konta?

   Usuń
  4. Jeśli nie nastąpiło jeszcze podpisani dokumentów dostarczanych przez kuriera, to w oddziale bądź na infolinii należy ANULOWAĆ złożony wniosek.

   Usuń
 15. Miałam telefon z banku i powiedziano mi, że jak nie potwierdzę tożsamości z kurierem to nie otworzą konta. I ze będę mogła złożyć nowy wniosek jako nowy klient.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wystarczy odwołać wizytę kuriera gdy powiadomi o planowanym dostarczeniu dokumentów do podpisania.

   Usuń
 16. Strona promocji nie dziala?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działa. Przed chwilą złożyłem wniosek.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...