Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Aktywni latem"

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

11.06.2024

Zgarnij 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Aktywni latem"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas.

"Aktywni latem": nawet 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości aż 620 zł. W skład powitalnego pakietu wchodzi 550 zł premii pieniężnej (do wykorzystania na co się chce) oraz 70 zł w bonie do Biedronki.


[Promocja zakończona. W związku z wyczerpaniem limitu, na stronie promocji - zgodnie z regulaminem - pojawił się komunikat o zakończeniu akcji. Zatem kolejne rejestracje już nie są możliwe. Kto jednak zdążył się zarejestrować, ten jeszcze może złożyć wniosek (po linku z maila, który przychodzi po rejestracji) najpóźniej do 30.06.2024 r., do godz. 23:59.

Sprawdź: aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Aktywni latem": nawet 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka 70 zł w bonie do Biedronki oraz bonusy pieniężne do 550 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Aktywni latem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.06.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 12.07.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę: bon 70 zł do Biedronki.

By zdobyć bonusy pieniężne, w lipcu i sierpniu (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (te wpływy mogą pochodzić np. z własnego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj do 10 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty (mogą, ale nie muszą to być transakcje w sklepach Biedronka).

Za każdą wykonaną płatność kartą uzyskasz bonus 27,50 zł. Maksymalnie za dany miesiąc można zgarnąć do 275 zł, więc najlepiej w lipcu i sierpniu wykonać po 10 płatności. Wtedy uda się zgarnąć całą przysługującą pulę, czyli 10 x 27,50 zł (275 zł za lipiec i 275 zł za sierpień).

Warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim (a więc np. by zgarniać bonusy za sierpień, uprzednio w lipcu musisz mieć spełnione warunki uzyskania co najmniej jednego bonusu 27,50 zł).

💸 Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu aktywnilatem@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 26.07. o bonie 70 zł do Biedronki;
 • do 20.08. o bonusach pieniężnych (od 27,50 do 275 zł) za lipiec oraz
 • 24.09.2024 r. o bonusach pieniężnych (od 27,50 do 275 zł) za sierpień.

Na drugą z tych wiadomości (o bonusach pieniężnych za lipiec) będzie należało zareagować i za pomocą danych z tego maila zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 26.08. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas.

Bon do Biedronki otrzymasz SMS-em do 31.07., a wypłata bonusów pieniężnych przewidziana jest do 31.08. (bonusy za lipiec) oraz do 30.09.2024 r. (bonusy za sierpień). 

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu pierwszej premii, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

💡 Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Aktywni latem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Wpływy na konto mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Autopay (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

Generalnie lepiej unikać transakcji z kodem MCC 4829, 6050 i 6051 (czyli za doładowania usług, jak Revolut, DiPocet, Twisto oraz płatności na Poczcie Polskiej), bo do nich bank dolicza prowizję 2%.


▶️ Podatki. Cienia wątpliwości nie ma - w tego typu promocjach nagrody są zwolnione z podatku, co też potwierdza zapis z regulaminu:
"Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagroda w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych."

🔍 Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

✍ Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Aktywni latem" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji). 

W tym przypadku, klikając w aplikacji "Otwórz konto", wybierz pierwszą z opcji: "Konto osobiste", a nie "Konto osobiste z promocją" (jak na zrzucie ekranu z aplikacji obok). Ta druga opcja prowadzi bowiem do mniej atrakcyjnych promocji. Z kolei gdy wybierzesz pierwszą opcję, to - dzięki uprzedniej rejestracji na stronie promocji - weźmiesz udział w akcji "Aktywni latem" (z bonusami do 620 zł).

Rozpiska promocji:

W odpowiedzi na prośby Czytelników przygotowałem uproszczoną rozpiskę promocji w formie pdf. Korzystając z niej możesz mieć pewność, że nie tylko zdobędziesz wszystkie przewidziane w promocji bonusy, ale też spełnisz warunki, dzięki którym nie zapłacisz za konto ani kartę.


📚 Przydatne dokumenty:

126 komentarzy:

 1. jeszcze więcej niż z Gigapremii... ale się rozpędzają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli mam kartę kredytową tzn. że jestem objęty umową ramową?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ehh... W sobotę zarejestrowałem się w promocji "Gorący bonus" a wczoraj podpisałem umowę smsem. "Aktywni latem" jest oczywiście korzystniejszą opcją, jakby ktoś nie był zdecydowany...

  OdpowiedzUsuń
 4. Te płatności mogą być na mniej niż 27,50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie na jakie kwoty. Możesz zapłacić np. 10 x 1 zł i dostaniesz 10 x 27,50 zł.

   Usuń
  2. Tak. Kwota transakcji bez znaczenia

   Usuń
 5. Przy wysypie promocji innych banków z wymogami wynagrodzenia albo płatnościami po kilkaset złotych miesięcznie i spełnianiem warunków przez kilka miesięcy to ta promocja w końcu jest powiewem normalności.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam dostęp do logowania do bankowości internetowej ale nie mam w niej żadnego produktu. Dostęp nie został zamknięty po zamknięciu konta ponad rok temu. Czy to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wygląda na ważną umowę elektronicznych kanałów dostępu (umowa ramowa) a to wyklucza niestety...

   Usuń
  2. Musisz zadzwonić na infolinię i zamknąć dostęp. Następnego dnia możesz już zakładać konto w promocji.

   Usuń
  3. Nie wyklucza. Od kilku lat tak mam i biorę udział w kolejnych promocjach co roku. Nie słuchaj głupot tych co nie są pewni a piszą w trybie przypuszczającym.

   Usuń
  4. Wyklucza, ale można zamknąć dostęp do bankowości elektronicznej i po 24 h dołączyć do promocji. Potwierdzone z konsultantem na czacie, tam też można zamknąć dostęp.

   Usuń
  5. A jesli najpierw zlozylam wniosek na stronie promocji, a dopiero teraz zamkne umowe ramowa, to lapie sie na promocje? i czy w ogole moge zamknac umowe ramowa majac u nich karte kredytowa?

   Usuń
  6. Dodzwonilam sie na infolinie. Moze komus sie przyda ta informacja: majac juz aktywna aplikacje w telefonie musialam najpierw (na ekranie logowania) wcisnac 3 kropki i wybrac dezaktywacje aplikacji. Wtedy pojawil sie przyciesk "Otworz nowe konto". Nie bylo koniecznosci zamykania umowy ramowej zwiazanej z kk.

   Usuń
 7. Lubię BNP. 12 miesięcy karencji i powrót.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja ciągle się zastanawiam ,czy nie ma żadnych przykrych konsekwencji za zamknięcie konta zaraz po otrzymaniu nagród ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Sprawdzone osobiście kilka razy.

   Usuń
  2. Nie ma, zamykałam już ze 3 razy

   Usuń
  3. Pogardliwe spojrzenie doradcy w banku, gdy usłyszy w odpowiedzi na pytanie o powód rezygnacji z konta, że zakończyła się promocja.

   Usuń
  4. Działam w promocjach bankowych od kilku lat. Już 34 zamknięte konta. Bez konsekwencji a czasem nawet z korzyściami bo niektóre banki dają promocje na zatrzymanie.

   Usuń
 9. Co jeśli zrobię np 8 płatności? Dostanę 8x27,50 zł czy nic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku wykonania 8 płatności premia wyniesie 220 zł (8x25 zł).

   Usuń
 10. Dlaczego nie mogę znaleźć informacji bezpośrednio na www bnp o promocji tylko poprzez wskazany link tutaj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani nic nowego, ani zaskakującego. Więcej na ten temat rozpisuję się w FAQ. W skrócie: na główną stronę banku przede wszystkim trafiają obecni klienci, więc banki nie chcą ich razić promocjami dla nowych. A jeśli trafiają nowi klienci, to w jakiś sposób zostali już zachęceni do oferty banku (np. reklamą w tv), więc po co bankowi przekonywać przekonanych? To by im się nie opłacało.

   PS. Bloga Bankobranie prowadzę od ponad 10 lat. Tu można znaleźć tylko wiarygodne i zweryfikowane promocje banków. Nawet jeśli nie ma ich na stronach głównych banków. Od tego jest ten blog.

   Usuń
 11. Po ściągnięciu aplikacji z linka w SMS widzę tylko możliwość założenia konta osobistego i konta osobistego z promocją. W tej drugiej opcji nie mam "Aktywni z latem". Czy to oznacza że promocją się wyczerpała czy powinnam zwykle konto osobiste z kartą założyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybrać należy pierwszą opcję (konto osobiste). Wtedy konto bierze udział w promocji "Aktywni latem" (dzięki uprzedniej rejestracji na stronie promocji).

   Usuń
 12. Czy bank ma jakąś lokatę na Dzień dobry albo coś jeszcze można wyciągnąć "obok" promocji.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy okres karencji 12 miesięcy to dokładnie tyle czy jest jakiś haczyk ? koto zamknąłem 16.05.2023r

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie co oznacza "zamknąłem 16.05.2023r"?? Jeśli to data złożenia wypowiedzenia to konto zamknęli ci 16.06 więc jeszcze czekasz.

   Jeśli 16.05 to już faktyczna data zamknięcia konta przez bank to wchodzisz w promocji już.

   Usuń
  2. Mozesz na drugi dzien złożyć wniosek i nie bedzie problemu, ja tak zrobiłem. Nie ma zadnego haczyka.

   Usuń
 14. Czy posiadanie aktywnej karty kredytowej wyklucza z promocji, bo wtedy ma sie aktywna umowe ramowa? Zlozylam wniosek, przycisku "otworz konto" w aplikacji nie mam. Probowalam dopytac o to na czacie, ale na tym czacie nikt nie reaguje od pol godziny...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już masz aplikację to musisz wybrać umowę o konto z kurierem.

   Usuń
  2. Nieprawda. Mając juz aktywną aplikację należy na ekranie logowania wcisnąć rozszerzenie (3 kropki) i wybrać "Dezaktywacja aplikacji" co powoduje, że pojawia się przycisk "Otwórz nowe konto".

   PS. Nie ma konieczności zamykania umowy ramowej związanej z KK.

   Usuń
 15. czy moge wybrać kartę mobliną? czy musi być karta fizyczna? jak będzie mobilna to też przecież jest wydana do konta? czy dobrze myślę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W regulaminie: Karta – płatnicza karta debetowa fizyczna lub mobilna

   Usuń
  2. Zgadza się, karta mobilna również może być (co potwierdza regulamin). Jedynie dodam, że w jej przypadku obowiązują takie same warunki, jak przy karcie fizycznej (a więc np. mobilną Kartą Otwartą na Dzisiaj należy wykonywać 3 płatności miesięcznie, by uniknąć opłaty).

   Usuń
 16. Czy jeśli założyłam konto w promocji, w czerwcu powinnam spełnić też warunki do utrzymania darmowego konta (przelew,3 transakcje)? Czy wystarczy, że ruszę z aktywnościami od lipca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za niepełny miesiąc, tj. czerwiec w tym przypadku, opłaty nie będzie.

   Usuń
 17. A to przypadkiem nie jest tak że ten 1000 zł wpływu trzeba wydać w tych 10 płatnościach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieeeeee!!!! Nie wymyślać, nie dopowiadać ani nie dodawać zbędnych rzeczy. Nigdzie nie ma takiego wymogu. Ma być wpływ/wpływy na min. 1000 zł + 10 płatności kartą. A te 10 płatności na dowolne kwoty. Możesz kupić 10 bułek osobno po 33 grosze każda i też wystarczy.

   Usuń
  2. Dokładnie, wystarczą płatności na dowolne kwoty (wpływ/suma wpływów nie ma z nimi nic wspólnego).

   Usuń
 18. Czy w pierwszym, niepełnym miesiącu po założeniu konta, też trzeba wykonać trzy płatności, aby karta była bezpłatna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba.

   Usuń
  2. Dziękuję za informacje.

   Usuń
  3. Bardzo proszę. W żadnym banku tego nie robią.

   Usuń
  4. W mBanku niestety trzeba wykonać karta płatności na sumę 350 zł również w miesiącu otwarcia konta. Otworzyłem teraz i taką onformację dosyałem na infolinii.

   Usuń
 19. A czy w pierwszym, niepełnym miesiącu po założeniu konta trzeba mieć wpływy w wysokości 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
 20. komuś jeszcze nie działa zdjęcie dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzy dni miałam z tym problem :')

   Usuń
  2. iPhone 14 nie chciał współpracować z aplikacja bankową i miałem problem ze zrobieniem prawidłowego zdjęcia dowodu osobistego
   Zainstalowałem aplikację na starym iPhonie 6s i tu zadziałało bez problemu

   Usuń
 21. Mam jeszcze pytanie o wykluczenia płatności kartą wykonywane w konkretnych miejscach. Jak to się ma do płatności za kupony Lotto?

  OdpowiedzUsuń
 22. Pytanie do Was. Jaki kurier rozwozi papierowe umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier jedynie dostarcza kartę, a umowa jest podpisywana zdalnie.

   Usuń
  2. Pytanie jak potem zamknąć konto i w jakim czasie po zakończeniu promocji?.

   Usuń
  3. Ponawiam pytanie do Was. Jaki kurier rozwozi te karty?

   Usuń
  4. Pocztex - al numero uno in Polonia!

   Usuń
  5. Pocztex. Top jeśli chodzi o kurierską obsługę banków. Rano telefon z zapowiedzią o wizycie kuriera. Umówienie dokładnego terminu, bez problemu po godz. 17.

   Usuń
  6. Anonimowy18 czerwca 2024 07:37
   konto możesz zamknąć zaraz po otrzymaniu nagród. Ja zamykałem przez infolinię.

   Usuń
  7. kurier Poczta Polska

   Usuń
  8. Za dostawę karty kurierem nie ma dodatkowej opłaty?

   Usuń
  9. @Anonimowy 18 czerwca 2024 16:08, nie, w tym przypadku opłaty nie ma, bo kurier przyjeżdża przede wszystkim w celu weryfikacji tożsamości, a kartę przywozi przy okazji. Odbywa się to na koszt banku - sprawdzone w teorii i w praktyce.

   Usuń
  10. Potwierdzam. Dziś był kurier z Poczty. Umówił się wcześniej. Umowa podpisana, karta dostarczona.

   Usuń
  11. Nie wiedziałem, że teraz kurier wozi umowy z Paribas?

   Usuń
 23. Nie mogę założyć konta na "selfi" - odrzuca mi wniosek, czy mogę w takim przypadku założyć konto z kurierem i czy załapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, umowa przez kuriera też łapie się na promocję.

   Usuń
  2. Kurier dostarcza jedynie kartę po uprzednim zdalnym podpisaniu umowy.

   Usuń
  3. Czyli kurier nie wozi umowy?

   Usuń
  4. O ile nie nastąpiła zmiana, to wciąż umowa jest podpisywana zdalnie zanim przybywa kurier jedynie w celu weryfikacji tożsamości.

   Usuń
 24. Witam. Czy na kartę może być 10x0,50 gr transakcji, czy jakaś jest minimalna np. 10x1zł?

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie wiem gdzie Wy tą kasiorę zgarniacie. Miałam konta w Santanderze, mBanku, Paribas i wszędzie mam karencję, w Paribas miałam już 2 razy i nie mogę założyć nowego, probowalalam wnioski mi odrzucają. W Millenium jeszcze mam i w Velo muszę zamknąć.. oprócz tego mam jeszcze w Pekao, ale tam mam KH więc musi być wciąż otwarte :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żona, rodzice, teściowie ... każdy orze jak może :)

   Usuń
  2. Oj to masz jeszcze dużo banków i możliwości. Alior, PKO BP, Citi, ING a nawet Pocztowy. No i promki kart kredytowych.

   Usuń
 26. Już kilka osób z infolinii banku potwierdzilo mi, że jeśli aktywuję kartę w czerwcu (konieczne do odpalenia konta) - to już w tym samym m-cu bedę musiał machnąć nią 3 razy - żeby nie było opłaty! Czy ktoś z Was/Złotówa możecie to potwierdzić???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pierwszy miesiąc nie ma opłaty za kartę.

   Usuń
  2. Za niepełny m-c i tak nie ma opłaty 😋

   PS. Infolinia to ostatnie źródło informacji - taki mamy klimat :)

   Usuń
  3. A jest o tym mowa gdzieś w regulaminie/TOiP? O tym niepełnym m-cu?

   Usuń
  4. Piszę jak jest w rzeczywistości. Nawet nie sprawdzałem TOiP. Nie robiłem płatności w miesiącu otwarcia konta i żadnej opłaty za kartę nie miałem.

   Usuń
  5. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

   Usuń
 27. Czy promocja jest nadal dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jest jakiś licznik?

   Usuń
  2. Licznika nie ma (i nigdy w podobnych promocjach tego banku nie było). Zasada jest taka, że gdy limit zostanie osiągnięty, to na stronie promocji w miejscu formularza rejestracyjnego pojawi się stosowny komunikat, a kolejne rejestracje już nie będą możliwe. Jednak każdy kto zdąży się zarejestrować przed tym komunikatem, bierze udział w promocji (bo o udziale decyduje rejestracja, a nie np. kolejność zawartych umów).

   Usuń
 28. Umowa zawarta w dniu 17.06,2024 r , kartę otrzymałem pocztą w dniu 25,06,27 r, a kurier
  jeszcze nie przyjechał, czy ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier przywozi kartę i potwierdza tożsamość wnioskującego tylko w przypadku wyboru takiej metody weryfikacji podczas wnioskowania.

   Jeśli wniosek jest składany telefonem lub tabletem, to kurier się oczywiście nie pojawia 🤡

   Usuń
 29. Konto założyłem przez aplikację 24 i do tej pory wyświetla sie komunikat “Jeszcze weryfikujemy twój wniosek. Poinformujemy Cię o skończeniu wtedy będziesz mógł się zalogować. W przypadku pytań zadzwoń na naszą infolinię”. Czy ktoś również czekał kilka dni na otwarcie konta czy powinienem zadzwonić na infolinię?

  OdpowiedzUsuń
 30. Odrzucili mój wniosek na selfi? Na infolini powiedzieli mi że mogę jeszcze skorzystać z promocji ale nie mogę wpisać danych na stronie promocji? Może ktoś wie czy jak założę konto bezpośrednio z aplikacji to złapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz usunąć aplikację, przejść z linka który dostałeś mailem po rejestracji i ponownie pobrać aplikację.

   Usuń
  2. Dlaczego nie wybieracie od razu opcji z kurierem?

   Usuń
  3. Ja polecam kuriera. Bardzo krótka i szybka wizyta. Dla kuriera można podać inny adres niż zamieszkania/korespondencyjny więc może przyjechać np. do pracy.

   Usuń
 31. Do nowo otwartego rachunku bank, do zalogowania się do bankowości internetowej przysłał mejlem login od starego rachunku założonego 14 miesięcy temu. Po wpisaniu jego wyskakują kratki do wpisania hasła ze starego rachunku. Czy to znaczy, że rachunek nie został otwarty w promocji?. Bo została stara umowa ramowa czy coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalka. BNP przywraca login, nr konta a nawet historię rachunku. Też byłem zaskoczony. Ale w niczym to nie przeszkadza i bonusy wpadają.

   Usuń
 32. Złożyłem wniosek we wtorek. Czy to normalne że kuriera jeszcze nie było? Ile się czeka? Czy dostanę jakieś powiadomienie wcześniej?
  Inne banki szybciej się uwijają z kurierem. Na drugi dzień jest albo w kolejny. W innym banku miałem np. Numer przesyłki w apce Inpost.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wniosek w piątek, kurier w czwartek.

   Usuń
  2. A przyszedł jakiś SMS albo mail o przesyłce?

   Usuń
 33. szkoda bo fajna promocja a nie pamiętam czy zaznaczyłem wszystkie zgody.... lipton bo drugiego formularza nie idzie wysłać na ten sam PESEL. Pozostanie liczyć że następna oferta będzie równie dobra :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na etapie rejestracji (na stronie promocji) nie da się przejeść do wniosku o konto bez zaznaczenia wszystkich zgód (strona to wymusza).

   Jeśli zaś we wniosku mogło umknąć zaznaczenie którejś że zgód, to można to sprawdzić/zmienić poprzez bankowość internetową już po założeniu konta.

   Usuń
  2. faktycznie , ja na stronie promocji nie byłem pewien czy zaznaczyłem :) Dalej to już przypilnuję :) Dzięki :) czyli 1240 zł wpadnie za 2 konta (mama+ja) :)

   Usuń
 34. Czy jeśli rozpocznę procedurę teraz (niedziela, ostatni dzień), to uda mi się dopełnić formalności i otworzyć konto? Oczywiście wybrałbym metodę wideoweryfikacji. Po prostu nie wiem, czy w niedzielę bank przetworzy mój wniosek. Dziękuję za wskazówki :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do dziś (włącznie) jest czas na złożenie wniosku. Zawarcie umowy może nastąpić później - do 12.07. (acz z tym zwlekać nie ma co, bo do tego czasu należy też aktywować kartę; no chyba że wybrać kartę mobilną to wtedy będzie szybciej, niż fizyczna, która musi dotrzeć do 12.06.).

   Usuń
  2. Karta mobilna też wymaga 3 płatności miesięcznie?

   Usuń
  3. Tak z ciekawości- jeśli opóźnienie wysyłki karty fizycznej miałoby miejsce to chyba można na szybko wyrobić wirtualną?

   Usuń
  4. Przy umowie z kurierem to kwestia kilku dni. Do 12-go spokojnie.

   Usuń
 35. Przy robieniu zdjęcia dowodu pojawia się (za każdą próbą) komunikat "Nieznany błąd. Spróbuj ponownie". Oświetlenie jest prawidłowe, kamera łapie dobrą ostrość, cały dowód mieści się w obwódce, jednak nieważne, jak ustawię telefon, nie mogę zrobić zdjęcia. Co można zrobić w takiej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też miałem podobny bład, wypełnialem wniosek od nowa i za 3 razem się udało

   Usuń
 36. Podczas wypełniania formularza dostaję komunikat "Zweryfikuj pesel" i nie mogę wysłać formularza. Na infolinii powiedzieli, że nie mam żadnych produktów w tym banku, konto zamknięte 2 lata temu. Pesel specjalnie odstrzegłem w mObywatelu. Co może byc nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy płacąc telefonem za pomocą Apple Pay spełnię warunki promocji aby otrzymać premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności Apple Pay (czy Google Pay) liczą się jak płatności "zwykłą" kartą.

   Usuń
 38. Wczoraj założyłem konto, podpisałem umowę a dziś dostałam smsa od banku że "niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto otwarte na ciebie. Prosimy złóż wniosek w centrum klienta". Dzisiaj jest już pierwszy lipiec, czy nie jest za późno na takie coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, na złożenie wniosku był czas do końca czerwca. W chwili obecnej (jeśli ten wniosek został anulowany dopiero dziś i już nie było czasu na złożenie kolejnego w czerwcu) pozostałaby tylko wizyta w placówce i złożenie wniosku tam oraz reklamacji w celu dopisania do promocji (ale czy bank ją uzna, to pewności nie ma, więc pewnie lepiej zaczekać na jakąś kolejną edycję).

   Usuń
 39. A co w przypadku jak płatność robię przez PayU ale używając Google Pay? Zalicza normalnie?

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy ten bon do Biedronki trzeba wykorzystać w całości za jednym razem? Czy można go podzielić ? oraz czy da się dopłacić do zakupów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykorzystujesz ile razy chcesz. Oczywiście też można dopłacić.

   Usuń
  2. A nawet na paragonie drukuje sie, ile ci zostaje sroskow na karcie. Doplaty oczywiscie sa ok

   Usuń
 41. Czy do odebrania pierwszej nagrody (bon do biedronki) wystarczy aktywować kartę w aplikacji czy również trzeba dokonać nią pierwszej transakcji do 12 lipca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tego czasu wystarczy sama aktywacja karty (bez konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji kartą).

   Usuń
 42. A co jeżeli karta fizyczna jeszcze do mnie nie dotarła, ale dodałam ją do google pay i mogę płacić zbliżeniowo? Czy jest to równoznaczne z aktywowaniem karty (aby spełnić warunki promocji)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak dodana to musi być aktywna bo możesz płacić.

   Usuń
 43. A czy oplaty za olx czy allegro tez sie nie wliczaja? Oczywiscie o platnosc karta pytam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...