Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł do Allegro za otwarcie konta w Getin Banku + promocyjne oprocentowanie dla oszczędności na rok

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

1.03.2022

50 zł do Allegro za otwarcie konta w Getin Banku + promocyjne oprocentowanie dla oszczędności na rok

Wystartowały nowe edycje dwóch (już nieco "tradycyjnych") promocji Getin Banku.

50 zł do Allegro za otwarcie konta w Getin Banku + promocyjne oprocentowanie dla oszczędności na rok
Jedna z tych promocji to program poleceń, w którym bank (bonami Allegro) wynagradza otwarcie konta osobistego (przez nowego klienta) oraz jego skuteczne rekomendacje (przez obecnych klientów). W drugiej czeka promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3% do 10 tys. zł gwarantowane na 12 miesięcy).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Program poleceń konta w Getin Banku


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która nie ma i od 31.08.2021 r. nie miała konta osobistego w Getin Banku. 

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w Getin Banku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego czeka nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro.

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę za otwarcie konta:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 31.05.2022 r.).

  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, w prosty sposób uzyskasz go tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku (w każdym z tych miesięcy), zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku).

Przykładowo: jeśli konto założysz w marcu, to wpływy trzeba będzie zapewnić w kwietniu, maju i czerwcu.

Wydanie nagród. Spełnienie warunków promocji bank ma weryfikować 20. dnia każdego miesiąca kalendarzowego - zatem jeśli konto założysz w marcu, a warunki spełnisz czerwca, to informacja o nagrodzie powinna przyjść 20.07.2022 r. O jej przyznaniu bank ma powiadomić wiadomością w bankowości internetowej (oraz mailem i SMSem). 

Nagrodę będzie można odebrać najpóźniej do 31.10.2022 r., w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):

Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak polecać konto w Getin Banku? W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta w Getinie oraz zapisanie do programu "Polecam Proste Zasady - edycja XV" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej (wybierając tamże: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń"). Wtedy otrzymasz kod niezbędny do poleceń.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na wpisanie kodu polecenia; zwróć na to szczególną uwagę, gdyż nie każdy wniosek daje taką możliwość!). 

Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł, osoba polecająca otrzyma bon o wartości 80 zł (także do wykorzystania na Allegro). Getin nagrodzi maksymalnie 10 poleceń każdej osoby polecającej (co oznacza możliwość zgarnięcia nie więcej niż 10 bonów o łącznej wartości 800 zł). Bony mają ważność do 27.02.2023 r.

XV edycja programu "Polecam Proste Zasady" ma być dostępna do 31.05.2022 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i wymagane jest otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

3% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na rok! 


Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w Getinie jest propozycja tego banku dla oszczędzających. Dzięki promocji "Bonus dla aktywnych" uzyskać można 3% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy dla kwoty do 10 tys. zł

W tej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów tego banku jest jednak dłuższy, niż w programie poleceń, gdyż na promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym załapać się może osoba, która co najmniej od 01.09.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku (ta data ani drgnęła wobec poprzedniej edycji).

Warunki promocji są dość podobne - założyć trzeba konto osobiste w Getin Banku i wyrazić wymagane zgody: na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego |1|; na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną |2|; możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing) |3| lub prawnie uzasadniony interes administratora danych |4|), a więc tak, jak w programie poleceń. Ponadto:
 • w każdym miesiącu kalendarzowym zapewnij wpływ(y) na konto osobiste na sumę min. 2000 zł (wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część lub całość środków możesz wydać, przelać lub wypłacić).

Chociaż w regulaminie promocji przy wymogu wpływów pojawia się określenie "wynagrodzenie", to jego definicja na szczęście jest liberalna. Dla Getinu wystarczy bowiem: 
"suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na konto osobiste z innych banków lub z rachunków firmowych w naszym banku wynosząca łącznie minimum 2 000 PLN"

Wpływ nie musi zatem być wynagrodzeniem przelewanym stricte przez pracodawcę. W praktyce wystarczy zapewnić przelew choćby z własnego konta w innym banku (co zostało sprawdzone już w praktyce w poprzednich edycjach promocji).

Pierwszy wpływ musi pojawić się najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady. Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Getin Banku będzie dla Ciebie obowiązywać przez 12 miesięcy, które bank liczy od przystąpienia do oferty (a jest nim spełnienie wszystkich warunków: otwarcie konta osobistego i oszczędnościowego, wyrażenie wymaganych zgód, a także zapewnienie pierwszych wpływów na łączną kwotę co najmniej 2000 zł na konto osobiste).

Odsetki na koncie oszczędnościowym otrzymywać będziesz w dwóch transzach: 
 • na koniec każdego miesiąca kalendarzowego wpłyną odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania; 
 • najpóźniej do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (czyli wpływu 2000 zł na konto osobiste) na Twe konto oszczędnościowe wpłynie bonus wyrównujący do oprocentowania 3% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla kont indywidualnych (nie opłaca się zakładać konta wspólnego).

Na otwarcie konta oszczędnościowego ze stawką 3% załapać się można do 31.05.2022 r. (liczy się data zawarcia umowy w tym okresie).

2% na koncie oszczędnościowym dla większych kwot


Osoby dysponujące większą sumą oszczędności, niż 10 tys. zł (a jedynie dla tej kwoty obowiązuje promocja ze stawką 3%), na tym samym koncie oszczędnościowym mogą też skorzystać z promocji oprocentowania dla nowych środków. Aktualnie bank oferuje 2% w skali roku Getin Bank do 400 tys. zł przez okres 92 dni, licząc od dnia wpłacenia pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe - o szczegółach piszę tutaj.

Konto Proste Zasady - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego z oferty Getinu to:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta oraz 0/5 zł za kartę wydaną do konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty do konta ze standardowym wizerunkiem (w przypadku kart z wizerunkiem niestandardowym, a więc wybranym z katalogu kart, bank za wydanie i wznowienie karty pobierać będzie 10 zł);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

2 komentarze:

 1. dodatkowo mozna tez zgarnąć po 6800 pkt za karte debetowa oraz kredytowa w bezcennych chwilach 🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto myśli o zakładaniu niech się nie spieszy. Od 1 VI będzie 6%

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...