Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: TOP3: najlepsze promocje bankowe na marzec 2022 roku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

11.03.2022

TOP3: najlepsze promocje bankowe na marzec 2022 roku

Sporo ostatnio nowych promocji, a i część starszych też ciągle aktualna.

TOP3: najlepsze promocje bankowe na marzec 2022 roku
Od przybytku głowa nie boli, ale poniżej dokonuję selekcji - wskazuję obecnie najlepsze okazje do bankobrania. Te 3 topowe, ale też kilka na tzw. ławce rezerwowej.

[Promocje zakończone. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe.]

Oczywiście to zestawienie subiektywne. Bo owszem, można by uporządkować promocje według wartości bonusów do zgarnięcia, ale nie zawsze najwięcej oznacza najlepiej - pod uwagę trzeba brać faktyczną wartość nagród do zdobycia, a także zakres warunków do spełnienia.

TOP3: najlepsze promocje bankowe - marzec 2022


Dzięki tym trzem promocjom w sumie można zgarnąć (co najmniej) 1 340 zł.

480 zł w bonusach za konto w Santander Banku


480 zł w bonusach za konto w Santander Banku
Konkretnie do wzięcia czeka tutaj: 300 zł premii pieniężnej oraz do 180 zł w bonusach na zakupy (a szczegółowo rzecz ujmując do wyboru jest: 100 zł do Decathlonu lub RTV Euro AGD oraz 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety do kina). W praktyce to jednak nie wszystko, bo można też zyskiwać dzięki zwrotom za płatności za media z konta w Santanderze (do 300 zł rocznie) oraz dzięki programowi poleceń (nagrody warte do 400 zł miesięcznie). Z kolei zainteresowani mogą jeszcze założyć 4-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (do 20 tys. zł).


Do 500 zł za konto w mBanku


Do 500 zł za konto w mBanku
Dokładnie to można tutaj uzyskać do 300 zł premii oraz bon do Allegro o wartości 200 zł, a także 2,2% w skali roku na rachunku oszczędnościowym (do 20 tys. zł). W sumie to więc nawet 500 zł do zgarnięcia (przy czym z udziałem warto się spieszyć, bo liczba bonów Allegro w promocji jest ograniczona - z informacji na stronie promocji wynika, że pula już prawie w połowie została wykorzystana). 

Skoro wartość tych nagród to 500 zł, to może zaskakiwać czemu propozycji mBanku nie wymieniam na pierwszym miejscu? Ano dzieje się tak z tego powodu, że jeden z bonusów (o wartości 50 zł) przewidziany jest za otwarcie (poza kontem dla siebie) również konta dla dziecka (do 13. roku życia) - a to oznacza, że nie każdy może się na to załapać, więc w praktyce dla każdego są nagrody o wartości 450 zł (a w najgorszym przypadku 400 zł ze względu na inny bonus 50 zł przewidziany za sposób zawarcia umowy o konto).360 zł premii za konto w Millennium


360 zł premii za konto w Millennium
O ile dwie wyżej wymienione propozycje (Santandera i mBanku) to w praktyce mix różnych promocji, więc i różnego rodzaju nagrody są do zgarnięcia (i premie, i bonusy), to w Millennium wszystko sprowadza się do jednego - uzyskać można wyłącznie bonusy pieniężne. 360 zł to powtórka nagrody z poprzedniej edycji (dostępnej do końca stycznia), ale na tą wysokość premii za otwarcie samego konta w tym banku poprzednio trzeba było czekać ponad 4 lata. Zatem to okazja nie byle jaka, a do tego po raz kolejny skrócony został okres wykluczenia dla byłych klientów, więc dla niektórych może być to szansa na opłacalny powrót. A warunki do spełnienia? Jak to w promocjach Millennium - wzorcowo proste.

I Bank Millennium dodatkowo premiuje otwarcie konta dla dziecka (0-17 lat). Do wzięcia jest bon na zakupy o wartości 100 zł.


Powyżej mowa o trzech promocjach, ale to nie wszystko, co jest obecnie godnym uwagi. Poniżej wspomniana ławka rezerwowych - choćby dla tych, którzy nie łapią się na wyżej wymienione propozycje (bo już konta w tych bankach mają lub mieli i okres wykluczenia dla byłych klientów jeszcze nie minął). A wypada tutaj wymienić co najmniej 3 kolejne promocje.

400 zł bonusach od BNP Paribas


logo bnp paribas
W tej promocji do wzięcia czeka 250 zł premii (do wykorzystania na dowolny cel) oraz bony o łącznej wartości 150 zł do zrealizowania w sklepach Douglas. Zważywszy na krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku (wystarczy zaledwie 12 miesięcy rozbratu), łatwe warunki do spełnienia (należy zapewniać wpływy np. z własnego konta w innym banku oraz wykonać przelewy i płatności kartą na dowolne kwoty) oraz wartość nagród (aż 400 zł), może Cię zaskakiwać, że ta okazja nie załapała się do TOP3. Pamiętaj jednak, że to tylko me subiektywne zestawienie - a w tej ocenie kierowałem się odczuciem, że nie każdy kupuje w tej sieci sklepów, bo i z racji ich lokalizacji, nie każdy ma do nich dostęp. Jednak jeśli ktoś robi zakupy w Douglasie, to i promocja może go zadowolić.


300 zł w bonusach za konto w Aliorze


logo alior bank
Oprócz premii pieniężnej do 300 zł na start, z Kontem Jakże Osobistym zakładanym w Alior Banku można zyskiwać więcej - daje ono bowiem również zwroty za płatności zbliżeniowe telefonem oraz płatności Blikiem w punktach handlowo-usługowych (dzięki czemu można zyskiwać do 20 zł miesięcznie).


Od 200 do nawet 400 zł za konto w Pekao


logo pekao
Bank z żubrem w logo za otwarcie konta osobistego najczęściej serwuje nagrody o wartości 100-150 zł. Tym razem jest jednak okazja zyskać o wiele więcej, bo za Konto Przekorzystne czeka 200 zł bonach do Allegro. Jednak to nie wszystko, bo jest do tego jeszcze 2,5% na koncie oszczędnościowym (które można sobie zagwarantować na pół roku), a rodziców dzieci (w wieku 0-17 lat) może zainteresować promocja, w której do wzięcia jest rekordowa premia pieniężna 200 zł za konto dla dziecka właśnie. To w sumie może dać 400 zł (lub więcej, jeśli masz więcej pociech).No a że nie tylko promocjami kont osobistych żyje bankobiorca, to też przypomnę o co lepszych propozycjach z kartą kredytową - tu prym jak zwykle wiedzie Citibank, w którym za kartę Citi Simplicity zgarnąć można jedną z nagród (do wyboru): bon 400 zł do Biedronki lub 600 zł w bonach do Allegro, lub (w tym przypadku najwięcej, ale w promocji wymagającej aktywności przez 12 miesięcy) aż 660 zł w bonusach pieniężnych. Z kolei BNP Paribas przygotował 300 zł w bonach do Allegro, a Bank Millennium rozdaje 300 zł w bonach do Circle K.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. By nie przegapić nowości, skorzystaj z niezawodnego sposobu - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, w którym powiadamiam o tym, co ciekawego się pojawia. Na osoby zapisujące się na newsletter czeka też prezent - przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?", który jest świetnym sposobem na wdrożenie się w bankobranie:

6 komentarzy:

 1. Jak liczy się karencję w BNP? Jak konto zamknięte mam od 22. marca 2021 to będę mógł założyć już 23. marca czy muszę czekać do 1.kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 23.03 możesz już zakładać nowe konto.

   Usuń
  2. Precyzyjniej: wtedy będzie można złożyć wniosek.

   Usuń
 2. Widzę że już prawie każdy bank dorzuca jakąś lokatę/konto oszczędnościowe z wyższymi %. Szkoda tylko że to nie dla obecnych klientów :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lojalni klienci Nest nie narzekają 😄

   Usuń
 3. Jest nowa promocja w BNP

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...