Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 600 zł do Allegro w prezencie za kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.03.2022

Rekordowe 600 zł do Allegro w prezencie za kartę Citi Simplicity

Citibank przygotował drugą edycję swej popularnej promocji.

600 zł do Allegro od Citibanku
Za skorzystanie z karty kredytowej Citibank przyznaje bony o łącznej wartości 600 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Do tego niezmiennie obowiązują uproszczone zasady utrzymania karty za 0 zł, a bank zmodyfikował okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty z logo Citi, co dla niektórych może oznaczać szansę na opłacalny powrót.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja w pigułce: bony Allegro o łącznej wartości 600 zł (konkretnie będzie to 1 bon o wartości 200 zł oraz 4 bony o wartości 100 zł) otrzymasz, jeśli po zawarciu umowy o kartę kredytową (którą w prosty sposób można utrzymać za 0 zł bez opłat i bez odsetek) w dalszej kolejności:
 • aktywujesz kartę oraz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro) przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Do tego uczestnikom promocji bank przyznaje też zwrot opłaty za kartę (12 zł) - otrzymasz go, jeśli w danym okresie rozliczeniowym karty wykonasz płatności na sumę co najmniej 300 zł (oczywiście może być to kwota, której wydanie jednocześnie spełni warunki promocji).

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji i wskazówki jak krok po kroku zdobyć nagrodę znajdziesz poniżej.

Co warto wiedzieć o promocjach bankowych?


Na wstępie kilka słów (a właściwie zdań) dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może dopiero pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to świetnie wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim zyskać sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością (nie wykraczającą w zasadzie ponad standardowe korzystanie z karty). Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na pozyskiwanie klientów, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce już od 8 lat, a więc od powstania niniejszego bloga.

Co też bardzo istotne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I tak właśnie jest w niniejszej propozycji Citibanku.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy jednak wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 19,91%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

600 zł do Allegro jako nagroda gwarantowana za kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 3.03.2022 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku. W regulaminie promocji występuje jednak jeszcze zapis, który wyklucza:
"osoby, które posiadały w Banku [czyli w Citibanku - przyp. Mr. Zlotówa] główną Kartę Kredytową (...), która została zamknięta (...) po 1 stycznia 2019 r., ale Umowa trwała mniej niż 24 miesiące"

💡 Jeśli nie łapiesz się na niniejszą promocję ze względu na wspomniany okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty z logo Citi, sprawdź alternatywną promocję Citibanku z krótszą karencją (od 1.01.2020 r.), w której do wzięcia jest 400 zł w bonach do Biedronki.


Jeśli masz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej promocji.

Nagroda. Bony, które otrzymasz od Citibanku, będzie można zrealizować podczas zakupów na Allegro. Już od kwietnia ub.r. obowiązuje zmiana, która polega na tym, że tego typu bony można wykorzystywać wielokrotnie - jeśli więc zrobisz mniejsze zakupy (poniżej wartości bonu) i zapłacisz bonem, to reszta zostanie do wydania podczas kolejnych zakupów. Bon Allegro będzie można wykorzystywać przez 12 miesięcy. Bonów nie można łączyć podczas jednej transakcji.

Limit nagród. Choć dostępność promocji przewidziana została do 2.05., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie pierwszych 5 000 osób, które zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji "Jeszcze więcej na start - edycja II


By wziąć udział w akcji i uzyskać tytułową nagrodę gwarantowaną:
 • do 2.05.2022 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania bonów Allegro);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity i aktywuj kartę w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • po aktywacji karty i najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest konieczne);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą to być płatności na Allegro, ale nie muszą - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci uzyskanie bonu Allegro o wartości 200 zł oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród - 4 bonów Allegro po 100 zł każdy. By je zgarnąć:
 • od czwartego do siódmego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymywać będziesz bon Allegro o wartości 100 zł każdy.

Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w marcu, to płatności (po 300 zł w każdym miesiącu kalendarzowym) będzie należało wykonywać od kwietnia do czerwca (za co dostaniesz bon 200 zł) oraz od lipca do października (za co w sumie można dostać 4 bony po 100 zł każdy).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danego bonu. Nagroda przyjdzie w taki sam sposób w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu (wiadomość nie jest widoczna w aplikacji; by ją przeczytać trzeba zalogować się do bankowości poprzez przeglądarkę internetową np. na komputerze). W sumie otrzymasz 5 bonów - 1 x 200 zł oraz 4 x 100 zł. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Dla kogo karta kredytowa w Citibanku? 


Osoba chcąca uzyskać kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od min. 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonem Allegro czeka jednak jeszcze jeden przywilej - bank zwróci opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł. Jest zatem prościej uniknąć kosztu, niż w przypadku warunków standardowych (wynikających z taryfy opłat i prowizji). Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach). Uwaga: w tym przypadku miesięczny okres rozliczeniowy może, ale nie musi się pokrywać się z miesiącami kalendarzowymi (wszystko zależy od daty generowania miesięcznego zestawienia transakcji).

Zwrot opłaty za kartę ma być realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę również będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.


💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 270 zł za CitiKonto + do 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonem do Allegro można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.


Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Przydatne linki:

60 komentarzy:

 1. Złotówa jesteś niedokładny :) O to lista wykluczeń:
  5. Z Oferty wyłączone/eni są:
  • osoby, które od dnia 3 marca 2022 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych
  Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • osoby, które posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego
  w Warszawie S.A., która została zamknięta w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.
  po 1 stycznia 2019 r., ale Umowa trwała mniej niż 24 miesiące,
  • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe,
  • obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, tj. osoby mające stałe zamieszkanie na terytorium Stanów
  Zjednoczonych Ameryki lub posiadające ,,pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki (tzw. Zieloną Kartę) lub
  spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (ang. „substantial presence test”),
  który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat.
  Mnie wyklucza fakt ze kartę Citi miałem 20 miesięcy czyli krócej niż 24 miesiące. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz już doprecyzowane. Przy edycji przed publikacją ten drugi punkt się nie zapisał. Dzięki za czujność.

   Usuń
  2. Ja mam kartę od 3 lat. Zawsze mnie zatrzymują :)

   Usuń
  3. Potwierdzam. U mnie wczoraj wpadło kolejne 100 zł. Już nie zliczę który raz ;)

   Usuń
 2. Na pewno od 03.03.2022?! To by dawało jakieś dwa tygodnie karencji. A akurat ostatecznie zamknąłem kartę 11.02.2022.
  To by było piękne... Chyba zbyt piękne, aby było prawdziwe. Dajcie znać z tą karencja, czy tak naprawdę jest 🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, od 3.03.2022 r. Przy czym jeszcze jest wykluczenie osób, które posiadały kartę kredytową Citibanku po 1.01.2019 r. i umowę o nią utrzymywały przez okres krótszy, niż 24 miesiące.

   Usuń
  2. Dzięki, tak właśnie myślałem że jest jakiś haczyk. Szkoda

   Usuń
  3. Czyli jak zamknęłam w lutym a kartę miałam 3 lata to się łapię?

   Usuń
  4. Anonimowy16 marca 2022 20:12
   No tak!

   Usuń
 3. Kartę zamknąłem w styczniu. Czy mogę startować w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pkt.5
  Z oferty wyłączone są :
  • osoby, które posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego
  w Warszawie S.A., która została zamknięta w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.
  po 1 stycznia 2019 r., ale Umowa trwała mniej niż 24 miesiące,

  A o tym zapisie nie wspominasz ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wspominam o tym - przedmówca w komentarzu to zauważył.

   Usuń
  2. Spoko, gdy pisałem posta strefa komentarzy była pusta.

   Usuń
 5. Jeśli umowę zawrę np 20-go marca to te płatności po 300 zł żeby dostawać bony będę musiał robić od 20-go do 19-go kolejnego miesiąca i tak po kolei czy liczy się to miesiącami a więc marzec, kwiecień, maj itd.? I drugie pytanie to czy jest szansa dostać kartę jeszcze w marcu jak dopiero teraz o nią złożę wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miesiącach kalendarzowych. Jak umowę podpiszesz w marcu to zaczynasz od kwietnia. A jak w kwietniu to dopiero od maja.

   Usuń
 6. Pytanko bo na telefonie nie chce mi się otworzyć PDF. Czy po otrzymaniu ostatniego bonu można bez konsekwencji zamknąć kartę czy umowa jest na dłuższy okres?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu bonów możesz z karty spokojnie rezygnować.

   Usuń
 7. Czy liczy się suma dochodów z dwóch źródeł? Czy tylko jedno przyjmują?

  OdpowiedzUsuń
 8. W jaki sposób można potem kartę zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy napisać wiadomość w bankowości. Później oddzwaniają i oferują promocję na zatrzymanie :)

   Usuń
  2. Jakieś szczegóły nt. tej promocji na zatrzymanie?

   Usuń
  3. Za wycofanie wypowiedzenia oferują moneyback 10%. Za wydanie 1000 zł dają 100 zł.

   Usuń
  4. Nadal to oferują?

   Usuń
 9. Moją umowę na kartę kredytową podpisałem 10 stycznia 2020 r., wypowiedziałem ją 18 stycznia 2022 r., czyli jej koniec przypadał na 18 lutego 2022 r. (+/- 1 dzień, bo czasami banki mają różne sposoby liczenia). Rozumiem, że mnie promocja obejmuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to miałeś kartę 2 lata i do tego na czas zrezygnowałeś. Gratulacje - wchodzisz!

   Usuń
 10. Czy z aplikacji można korzystać na telefonie z innym numerem niż podam w banku?

  OdpowiedzUsuń
 11. A mi odrzucili wniosek BO

  "Z Oferty wyłączone/eni są:
  • osoby, które posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., która została zamknięta w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. po 1 stycznia 2019 r., ale Umowa trwała mniej niż 24 miesiąc"

  OdpowiedzUsuń
 12. W jaki sposob należy udokumentowac dochody? Wystarczy wyciąg z konta gdzie wpływa wyngrodzenie czy raczej musi być zaświadczenie z zakladu pracy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyciąg z konta, przelewy od pracodawcy z 3 miesięcy w PDF.

   Usuń
 13. Chciałem założyć kartę i mam pytanie czy trzeba podawać te dane pracodawcy adres nr tel do pracodawcy ( będą dzwonić do niego ?) Bez podania tych danych nie chce przejść dalej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mojego pracodawcy nikt nie dzwonił.

   Usuń
 14. Czy zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
 15. Karta przyznana. To będzie moja pierwsza karta kredytowa. Mam pytanie co do spłat. Czy trzeba z tym czekać do dnia kończącego okres bezodsetkowy czy spłatę wydanej kwoty można zrobić wcześniej? Robiłabym sobie to np. co tydzień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę spłacać możesz kiedy tylko chcesz.

   Usuń
 16. Czy z karty można płacić za mieszkanie np. w Żabce lub w serwisie rachunki.imoje.pl i będzie to zaliczone jako normalny zakup?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie czy to nie będzie transakcja szczególna? Na pewno płatności na poczcie odpadają.

   Usuń
 17. Kiedy jest zwracana opłata 12 zł którą zawsze z góry pobierają za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 18. w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);

  czy takie zaświadczenie uzyskam od pracodawcy czy mogę wygenerować np wyciąg z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokument musi być. Może być jedno albo drugie.

   Usuń
 19. Karta dzisiaj przyszła. Pytanko mam czy te 300 zł mogę wydawać jednorazowo co miesiąc i nic więcej nie płacić? Czy musi być jakaś określona liczba płatności w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Może być też jedną płatnością i potem karta do szuflady.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 20. Czy jest jakiś minimalny okres, w którym muszę mieć kartę, czy mogę wypowiedzieć używanie karty po okresie np.: 8 miesięcy (po dostaniu wszystkich bonów na allegro) bez żadnych opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Musisz mieć ja tylko do dnia otrzymania nagrody. Później możesz wypowiadać bez opłat.

   Usuń
 21. Co jeśli w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia Umowy, nie dokonałem kartą transakcji na 300zl? Nie dostanę już żadnej nagrody ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek niespełniony = brak nagrody.

   Usuń
  2. Żadnej nagrody? Bo skoro tak to wypada zrezygnować z karty.

   Usuń
  3. Ktoś podpowie ?

   Usuń
 22. Otrzymał ktoś info o przyznaniu bonu?

  OdpowiedzUsuń
 23. Mr Złotówa - dzisiaj otrzymałam voucher do Allegro na kwotę 200 zł ważny przez 12 m-cy, ale co dziwne jest tam adnotacja, że "nie pokrywa kosztów przesyłki i może zostać wykorzystany tylko podczas jednej płatności". Martwi ta jedna płatność, bo miało być inaczej z tego, co pisałeś: "Już od kwietnia ub.r. obowiązuje zmiana, która polega na tym, że tego typu bony można wykorzystywać wielokrotnie - jeśli więc zrobisz mniejsze zakupy (poniżej wartości bonu) i zapłacisz bonem, to reszta zostanie do wydania podczas kolejnych zakupów.".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazuję na regulaminie kart podarunkowych Allegro (w bankach - nie tylko tutaj, bo w innych też - chyba jeszcze tej zmiany nie wyłapali). W razie wątpliwości sugeruję skontaktować się z Allegro i tam podpytać jak wygląda kwestia użycia takiego bonu.

   Ja z wielu korzystałem (otrzymanych od Getinu, PKO, BNP Paribas) i wszystkie daje się dzielić - reszta zostaje do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

   Usuń
 24. Kiedy najlepiej wypowiedzieć Umowę karty kredytowej, a żeby jednocześnie skorzystać w promocji w pełnym zakresie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz dopiero po otrzymaniu ostatniego bonu do Allegro.

   Usuń
  2. Dzięki za info.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...