Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij bonusy o wartości 450 zł za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

14.03.2022

Zgarnij bonusy o wartości 450 zł za konto w BNP Paribas

Oto nowa promocja konta w BNP Paribas, w której zgarnąć można nagrody gwarantowane o wartości aż 450 zł.

Promocja "Przyjazny bonus"
Do wzięcia czeka 350 zł premii pieniężnej (do wykorzystania na co się chce) oraz bon 100 zł do zrealizowania na Empik.com. A warunki do spełnienia? Są bardzo proste.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Przyjazny bonus": zgarnij 450 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Przyjazny bonus" do wzięcia czekają 3 nagrody gwarantowane:
 • 2 bonusy pieniężne w wysokości 150 i 200 zł oraz
 • 1 bon do Empik.com o wartości 100 zł (który ma mieć ważność do 30.06.2023 r.). 

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Premię oraz bon otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Przyjazny bonus"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 4.04.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 17.04.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 17.04.2022 r.);
 • w kwietniu 2022 r. wykonaj min. 3 płatności Blikiem (na dowolne kwoty).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (premię pieniężną w wysokości 150 zł) oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród. 

By otrzymać drugi bonus - tym razem w wysokości 200 zł - w maju 2022 roku:
 • wykonaj min. 3 płatności Blikiem (także mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
 • zapewnij 2 wpływy na konto w BNP Paribas (na dowolne kwoty; warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczą przelewy z własnego konta w innym banku).

W celu uzyskania ostatniej nagrody - bonu 100 zł do Empik.com, w czerwcu 2022 roku:
 • wykonaj min. 3 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay (na dowolne kwoty),
 • zapewnij 2 wpływy na konto w BNP Paribas (tak samo jak wyżej, mogą być to przelewy z Twego konta w innym banku).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bonus (200 zł) za spełnienie warunków w maju, to uprzednio w kwietniu musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu 150 zł. I tak samo by dostać bon 100 zł do Empiku za wykazanie się wymaganą aktywnością w czerwcu, to wcześniej (w maju) trzeba spełnić warunki uzyskania nagrody poprzedniej.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu przyjaznybonus@bnpparibasplus.pl):
 • do 19.05.2022 r. o przyznaniu bonusu 150 zł (za spełnienie warunków w kwietniu);
 • do 27.06.2022 r. o przyznaniu bonusu 200 zł (za spełnienie warunków w maju) oraz
 • do 27.07.2022 r. o przyznaniu bonu 100 zł do Empik.com (za spełnienie warunków w czerwcu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 25.05.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne które będą wypłacane do 31.05. (150 zł) oraz do 30.06.2022 r. (200 zł). Bon do Empiku (100 zł) otrzymasz SMS-em do 31.07.2022 r.

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Przyjazny bonus"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon. Mogą, ale nie muszą być to płatności w Empiku.

▶️ Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefonem, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay? Do promocji bank zaliczy zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie lub aplikacjach, które umożliwiają taką formę transakcji. Tu również mogą, ale nie muszą to być płatności w Empiku.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem i Google Pay bądź Apple Pay wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Do tych transakcji kartą nie wliczają się płatności Blikiem, bo bank traktuje je odrębnie (o wykonaniu 3 płatności kartą pamiętaj więc w miesiącach, w których regulamin promocji takiej aktywności nie wymaga - pozwoli Ci to uniknąć opłaty za kartę; w czerwcu, gdy na potrzeby promocji należy wykonać 3 płatności Google Pay lub Apple Pay, to warunek aktywności zwalniający z opłaty za kartę spełnisz).

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Przyjazny bonus" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 750 zł!

Przydatne dokumenty:

31 komentarzy:

 1. Jaka karencja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz na początku artykułu masz:

   "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas."

   Usuń
  2. W oddziale tego banku wypowiadałem umowę w całości i jeszcze było wymienione w druku wszystko czyli konto, karta, kanały internetowe i umowa ramowa. Konto i kartę zamknęli, ale wciąż mogłem się zalogować. Dopiero na infolinii zamknęli wszystko - a przynajmniej tak mi powiedział ostatni z konsultantów, (ostatni - bo mnie jeden drugiemu przełączał, chyba ze trzy razy). Już nie mogę się zalogować do aplikacji, więc mam nadzieję, że umowa ramowa zamknięta. Za przelew likwidacyjny sobie policzyli 12zł, choć pani w oddziale zapewniała, że jest bezpłatny. Dopilnujecie sobie formalności przy rozwiązywaniu, aby się potem nie okazało, że jednak nie spełniacie warunków promocji.

   Usuń
  3. A przecież wystarczyło wyzerować saldo przed złożeniem dyspozycji zamknięcia.

   Usuń
  4. @Anonimowy15 marca 2022 22:06
   Wystarczyło...masz rację.
   Planowałem to zrobić w trzydziestodniowym okresie wypowiedzenia, bo wtedy konto funkcjonuje normalnie. Jednak właśnie informacja o bezpłatnym przelewie w oddziale skłoniła mnie do pozostawienia niewielkiej kwoty, aby wiedzieć czy zamknęli - jak przyjdzie przelew na inne konto.
   Ze złożeniem reklamacji w tej sprawie też cyrk. Na infolinii konsultant powiedział, że w takiej sytuacji najlepiej e-mailem, który mi podał, a jak wysłałem emailem, to odpisywali wciąż, że nie mogą przyjąć taką drogą. W końcu złożyłem przez formularz kontaktowy na stronie, ale na razie nie mam odpowiedzi.

   Usuń
  5. Złóż reklamację w tym samym oddziale, najlepiej u tego samego pracownika, który wprowadził w błąd 🤪

   Usuń
  6. To świetny pomysł :)

   Usuń
 2. Czy można założyć konto bez karty skoro są tylko płatności Blikiem i Google Pay? Czy da się Google Pay płacić bez karty do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście.

   Usuń
  2. Nie da się zapłacić GP bez karty.
   Żeby zapłacić GP trzeba dodać tą kartę(fizyczną) do konta.
   O ile mi wiadomo to Paribas nie udostępnia kart wirtualnych.
   Tak, musisz zamówić kartę.
   Nie słuchaj bzdur Anonimowy 15 marca 2022 7:13

   Usuń
 3. Jeżeli założyłeś konto i odstąpiłeś od umowy w ciągu 14 d, to możesz

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy karta jest darmowa w 1. niepełnym m-cu jej wydania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już chyba standard w każdym banku że w miesiącu otwierania konta nie ma opłat. Nie kojarzę żeby gdziekolwiek tak było.

   Usuń
 5. Złożyłam wniosek o konto i podczas zakładania online z przyczyn ode mnie niezależnych nie doszło do podpisania elektronicznego umowy . W emailu była informacja że po upływie 30 minut i nie podpisaniu umowa wygaśnie. teraz chcąc złożyć wniosek dostaję informację że inny wniosek jest w toku i mam sprawdzić emaila . a ostatni a wiadomość to ta o wygaśnięciu umowy po niepodpisaniu, Czy mam możliwość założyć konto w tej promocji czy już nie ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli nic się nie wyklarowało zadzwoń na infolinię i poproś o wyczyszczenie wniosku(sprawdzone).
  Przy nowym wniosku wybierz kuriera, inne formy generują problemy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy można jeszcze skorzystać z promocji? Wpisałam dane, kliknęłam "zarejestruj" ale przekierowało mnie do pustej, białej strony (w zakładce zatytułowana "pixel"), maila dostałam i spróbowałam ponownie wejśc z linku, niestety nie działa :c Czy oznacza to że limit rejestracji został wykorzystany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyłącz adblocka.

   Usuń
  2. Przed chwilą składałem wniosek. Wszystko działa.

   Usuń
 8. "W kwietniu 2022 r. wykonaj min. 3 płatności Blikiem (na dowolne kwoty)"
  Czy można wykonać trzy płatności Blik w jednym dniu i mieć od razu spełnione warunki promocji za kwiecień?

  "wykonaj min. 3 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay (na dowolne kwoty)"
  Czy opłacanie zakupów lub rachunków przez Internet za pośrednictwem Google Pay jest uznawane za spełnienie wymogów promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W kwietniu 2022 r. wykonaj min. 3 płatności Blikiem (na dowolne kwoty)"
   Czy można wykonać trzy płatności Blik w jednym dniu i mieć od razu spełnione warunki promocji za kwiecień?

   Tak, możesz wszystko zrobić w jednym dniu. Byle to było w kwietniu.


   "wykonaj min. 3 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay (na dowolne kwoty)"
   Czy opłacanie zakupów lub rachunków przez Internet za pośrednictwem Google Pay jest uznawane za spełnienie wymogów promocji?

   Mogą być też płatności w internecie. Tylko zwróć uwagę na wykluczone MCC bo tam może coś kryć w wykluczeniach.

   Usuń
 9. Coś zrobiłam źle, że naliczyło mi 6 zł prowizji za wyciąg?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I mi również naliczyło prowizję za wyciąg :( właśnie się zdziwiłam wchodząc na konto, tym bardziej, że na koniec m-ca zostawiłam na nim mniej niż 6 zł...
   Zastanawiam się gdzie czegoś nie doczytałam, bo nie kojarzę aby była gdzieś mowa o takiej opłacie :/

   Usuń
  2. W poniedziałek złożyłam reklamację odnośnie tej opłaty i mi uznali - przeprosili, bo faktycznie opłata została pobrana bezzasadnie i zwrócili na konto :)

   Usuń
 10. ja mam podobnie pobrało 6zł za wyciąg i nie widzę opcji do wyłączenia

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy już ktoś dostał maila o przyznaniu nagrody? 19 maj już blisko...

  Też pobrali mi 6zl chociaż nigdzie we wniosku nie było do zaznaczenia że chce papierowy wyciąg i też mi oddali 🙂

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy już ktoś dostał maila potwierdzającego przyznanie nagrody i prośbę o podanie konta?? 19 maj już blisko ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyślą 19-go. Wcześniej się nie spodziewaj.

   Usuń
 13. Niech jakaś mądra głowa podpowie,
  jeżeli chodzi o transakcje liczy sie data wykonania danej transakcji czy jej walutowanie?
  Mam na myśli to,że transakcje blikiem wykonalam ostatniego dnia kwietnia(żeby spełnić wymogi promocji) a wyskakuje w historii juz w maju,czy przy weryfikacji spełniania warunków nie będzie z tym problemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinni ci zaliczyć zgodnie z datą wykonania. A jak będzie inaczej to składaj reklamację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...