Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+ 360 zł premii dla otwierających konto osobiste)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

7.03.2022

2% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+ 360 zł premii dla otwierających konto osobiste)

Bank Millennium zdecydował się podnieść oprocentowanie dla oszczędzających.

2% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+ 360 zł premii dla otwierających konto osobiste)
Zarówno nowi, jak i obecni klienci (bo liczy się wpłacenie "nowych środków") mogą uzyskać teraz 2% w skali roku na okres 60 dni do 100 tys. zł. A na osoby zakładające teraz konto osobiste w Millennium czeka też gwarantowana premia 360 zł.

[36. edycja promocji już się zakończyła. Sprawdź nową, 37. edycję, którą opisuję tutaj.]

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit przewidziane jest tylko dla posiadaczy konta osobistego w Millennium lub osób, które konto osobiste w tym banku dopiero założą. Jeśli konta jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać premię 360 zł za Konto 360° lub 360° Student (premię otrzymasz oprócz odsetek wynikających z ulokowania środków na koncie oszczędnościowym).


Konto oszczędnościowe Profit: 2% do 100 tys. zł


36. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się następującymi cechami: 

 • oprocentowanie dla nowych środków: 2,0% w skali roku (to o 0,5 punktu procentowego więcej, niż w poprzedniej edycji); 
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 100 000 zł - dla tej kwoty obowiązuje stawka 2,0% w skali roku; nadwyżka ponad tę kwotę objęta jest oprocentowaniem standardowym, czyli... 0,01% w skali roku;
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 28.02.2022 r. - bank pod uwagę bierze środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach - także strukturyzowanych;
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 60 dni od pierwszej wpłaty (tudzież wykrycia przez bank) "nowych środków" na koncie oszczędnościowym Profit (to musi nastąpić w okresie dostępności 36. edycji); wpłacenie przez Ciebie/wykrycie przez bank "nowych środków" może nastąpić w okresie od 7.03. do 16.04.2022 r.;
 • czas dostępności oferty ze stawką 2,0% w skali roku: do 16.04.2022 r. - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji, to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 60 dni.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz założą konto oszczędnościowe w Millennium, każdą wpłatę na konto oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki" (a tu argumentem do stania się klientem tego banku jest nie tylko oprocentowanie dla oszczędności, ale również wspomniana promocja z premią 360 zł za konto osobiste).

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 28.02.2022 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować wyłącznie "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień).

Konto oszczędnościowe w Millennium - prześwietlenie oferty 


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł. Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Cześć! Mam pytanie - nie załapałam się na edycję 36 (nie wypłaciłam środków 28.02) kiedy należy wypłacić przy chęci skorzystania z nowej edycji?

  Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje przewidywania, że dniem badania będzie 28.02 się sprawdziły. 36. edycja kończy się 16.04. W 37. dniem badania będzie najprawdopodobniej 8.04 (w październiku edycja kończyła się 16.10, a dniem badania następnej był 8.10 czyli drugi piątek miesiąca)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to trzymamy się Twej wersji. Zobaczymy co będzie.

   Usuń
 3. Pogięło ich z tymi 2% przy dzisiejszych opcjach w innych bankach. Czekamy na nową edycję i rozsądny %.

  OdpowiedzUsuń
 4. 2,5% do 200 tys
  Dzień badania sald, 8 kwietnia 2022 r.
  Promocja obowiązuje od 19 kwietnia do 14 maja 2022 r.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...