Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij bonusy do 400 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

3.03.2022

Zgarnij bonusy do 400 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Pojawiła się nowa edycja promocji konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Konto w marcu"
Na każdą osobę uczestniczącą w tej promocji czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości 400 zł. W skład tego pakietu wchodzą bony do Douglas (150 zł) oraz premia pieniężna 250 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Konto w marcu": zyskaj do 400 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Konto w marcu" czekają następujące nagrody gwarantowane:
 • 2 bony do Douglas o wartości 50 i 100 zł oraz
 • premia pieniężna w wysokości 250 zł (która wpłynie na konto, więc wykorzystasz ją, jak chcesz - wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Bony do Douglas mą być ważne bezterminowo i będzie je można wykorzystywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Konto w marcu"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 1.04.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 18.04.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 18.04.2022 r.);
 • w kwietniu 2022 roku:
  • wykonaj min. 2 płatności kartą (na dowolne kwoty; mogą, ale nie muszą to być płatności w Douglas - możesz wykonać te transakcje w innych miejscach) oraz 
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (może to być przelew na dowolną kwotę np. na Twe własne konto w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (bon 50 zł do Douglas) oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród.

By uzyskać kolejny bon do Douglas (tym razem o wartości 100 zł), w maju 2022 roku:
 • wykonaj min. 4 płatności kartą (także na dowolne kwoty; nie trzeba płacić w Douglas);
 • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł na konto w BNP Paribas (warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

W celu uzyskania ostatniej z nagród, czyli premii pieniężnej w wysokości 250 zł, w czerwcu 2022 roku:
 • wykonaj min. 6 płatności kartą (i tu również na dowolne kwoty oraz nie trzeba płacić w Douglas);
 • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł na konto w BNP Paribas (tak samo wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać drugi bon 100 zł za spełnienie warunków w maju, to uprzednio w kwietniu musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonu 50 zł. I tak samo by dostać 250 zł premii za wykazanie się wymaganą aktywnością w czerwcu, to wcześniej (w maju) trzeba spełnić warunki uzyskania nagrody poprzedniej.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu kontowmarcu@bnpparibasplus.pl):
 • do 27.05.2022 r. o przyznaniu bonu 50 zł (za spełnienie warunków w kwietniu);
 • do 27.06.2022 r. o przyznaniu drugiego bonu - o wartości 100 zł (za spełnienie warunków w maju) oraz
 • do 18.07.2022 r. o przyznaniu premii pieniężnej 250 zł (za realizację warunków w czerwcu).

Na ostatnią z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 25.07.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz premię, która będzie wypłacona do 31.07.2022 roku.

Bon w postaci kodu do do Douglas otrzymasz SMSem do 31.05. (50 zł) oraz do 30.06.2022 r. (100 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Konto w marcu"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Pamiętaj więc o wykonaniu 3 płatności kartą, by uniknąć opłaty miesięcznej (zwłaszcza w kwietniu, gdy na potrzeby promocji wymagane są tylko 2 płatności kartą).

  Do tych transakcji kartą nie wliczają się płatności Blikiem, bo bank traktuje je odrębnie.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Konto w marcu" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).
💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 700 zł!

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Czy za 150 zeta w Daglasie da się cokolwiek kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że tak. Waciki.
   Ja bym już tam nic nie kupował. Powód? Kupowałem zawsze taka samą wodę toaletową Hugo Boss w Niemczech, zakup w Douglasie nie dość że ta sama woda dużo droższa to jeszcze jakaś najgorszej jakości podróbka. Ta kupowana w Niemczech pozostawiała zapach na kurtce ponad dwa tygodnie, tej z Douglasa nie było czuć już po dwóch godzinach. Wniosek? Kupowane podróbki po 15-20 zł trzymają dłużej zapach niż ta z Douglasa za ponad 350 zł.

   Usuń
  2. Darowanemu koniowi nie zagląda się w żeby. Nikt Ciebie nie zmusza do udziału w Promocji, a jak w niej jednak weźmiesz udział, to nie musisz wykorzystywać bonów do Douglasa. Nikt Ciebie tam nie zaciągnie. Biorąc udział w tej promocji minimalnym wysiłkiem
   (5 minut roboty) dostaniesz za free 250 Zeta. Mało? Ja za odpowiedzialną robotę w przeliczeniu na godziny dostaje ok. 400zł/godzinę. I na koniec. Jak nie potrzebujesz tych bonów do Douglasa, to ja ( i kupę innych np przez Allegro) kupię je od Ciebie za 50% na waciki.Idziesz na to?
   Naprawdę markowe, dobre i drogie perfumy kupuje tylko ta metodą czyli za 40% góra 50% . Również poza Polską (niektóre bony,kody upominkowe są ważne w całej Europie. Polecam jednak siebie. Powtarzam kupię każda ilość bonów za 50% i to w każdej branży.

   Usuń
 2. Czy jak wpłacę sobie pieniądze na konto w revolut za pomocą karty, to będzie się to zaliczać do warunków spełnienia promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...