Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do Circle K za kartę Visa Impresja w Banku Millennium (+ 360 zł premii za konto osobiste)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.03.2022

300 zł do Circle K za kartę Visa Impresja w Banku Millennium (+ 360 zł premii za konto osobiste)

Bank Millennium wznowił promocję swej karty kredytowej. Do wzięcia czekają te same nagrody, co w edycji poprzedniej.

Promocja "Wiosna z kartą kredytową Visa"
A są to bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K. Oprócz tego, płacąc kartą kredytową Visa Impresja, wydaną przez Millennium, można zgarnąć zwrot 5% od płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na początek kwestia kluczowa: udział w promocji karty kredytowej może wziąć wyłącznie osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium (bo tylko w taki sposób - lub w aplikacji mobilnej - złożone wnioski o kartę kredytową uprawniają do uzyskania nagród). W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. By takie konto otworzyć, jest jednak mocny argument - do wzięcia jest bowiem premia 360 zł za 360° lub 360° Student (tu też warto dodać, że w obecnie dostępnej promocji konta osobistego bank skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, więc dla niektórych może być to szansa na opłacalny powrót).

Po założeniu konta osobistego w Millennium uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

"Wiosna z kartą kredytową Visa": 300 zł do Circle K od Millennium


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można (do wyboru) 400 zł do Biedronki lub 600 zł do Allegro, lub (w promocji wymagającej nieco większego zaangażowania rozłożonego w czasie) bonusy pieniężne o łącznej wartości 660 zł. Z kolei od BNP Paribas można uzyskać bony do 300 zł do Allegro.

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował 2 eKarty podarunkowe o wartości 150 zł każda, które udostępni w swej zakupowej aplikacji Goodie. Wykorzystanie eKart ma być możliwe na stacjach paliw Circle K (dokonując płatności zbliżeniowych przy użyciu Google Pay lub Apple Pay).

Goodie to aplikacja zakupowa promowana przez Bank Millennium. Wykonując zakupy za jej pośrednictwem można uzyskiwać moneyback u wybranych partnerów banku.

Jak nagrodę wykorzystać? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
- Aby aktywować eKartę należy wpisać cyfrowy kod, który otrzymasz smsem w aplikacji Goodie w polu „Użyj kodu” (wewnątrz zakładki „Więcej” lub „Profil” w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody. 
- Musisz aktywować kod w ciągu 60 dni od momentu, kiedy go otrzymasz. 
- eKarta ważna jest przez 12 miesięcy od dnia aktywacji w aplikacji Goodie. 
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Chociaż promocja karty kredytowej w Millennium ma być dostępna do 30.04.2022 r., to może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 10 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Wiosna z kartą kredytową Visa"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.04.2022 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja lub Visa Gold (ta druga karta bierze udział w promocji z bonami do Circle K, ale nie daje moneybacku, o którym więcej piszę nieco niżej) i w ww. terminie podpisz umowę z bankiem;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet Mastercard Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Visa);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon oraz
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych.
 • w każdym miesiącu kalendarzowym w dwóch kolejnych 3-miesięcznych okresach wykonuj płatności kartą na sumę min. 350 zł (by zdobyć 2 bony po 150 zł, trzeba zatem wykonywać takie płatności w sześciu kolejnych miesiącach kalendarzowych).

Terminy, w których należy wykonywać płatności kartą zależą od tego kiedy złożysz wniosek o kartę kredytową w Millennium. Konkretne miesiące spełniania warunków znajdziesz w poniższej tabeli (wraz z datą, do której bank prześle Ci nagrodę SMSem):

Termin złożenia wniosku o Kartę

I okres (w każdym miesiącu wykonaj płatności na sumę min. 350 zł)

II okres (w każdym miesiącu wykonaj płatności na sumę min. 350 zł)

Czas przekazania bonu (150 zł każdy)

Marzec 2022 r.

Kwiecień, maj i czerwiec

lipiec, sierpień i wrzesień 2022 r.

Do 31.07.. (nagroda za I okres)
i do 31.10. (nagroda za II okres)

Kwiecień 2022 r.

Maj, czerwiec i lipiec

Sierpień, wrzesień i październik 2022 r.

Do 31.08. (nagroda za I okres) 
i do 30.11. (nagroda za II okres).


Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności na stacjach paliw Circle K). Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa Visa Impresja - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Biorąc udział w promocji "Wiosna z kartą kredytową Visa" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Visa Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Visa Imprsja


Z kartą kredytową Visa Impresja do 30.06.2022 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (bank zastrzega sobie możliwość wydłużenia tej promocji, co już zresztą zrobił - pierwotnie promocja ze zwrotami miała obowiązywać do 31.12.2021 r., ale jest dostępna nadal - o pół roku dłużej).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Uterqüe, 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

11 komentarzy:

 1. Miałem kartę kredytową eurobanku. Zrezygnowałem z niej dopiero po przejęciu przez Millennium. Pewnie mnie to teraz wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to miałeś już w Millenium. Jak zamknąłeś po dacie wyznaczającej karencję to cię to wyklucza.

   Usuń
 2. Czy aby odebrać nagrodę trzeba mieć Google Pay lub Apple Pay ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Transakcje Sprytnym Billem będą zaliczone?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze zabrakło mi 1 miesiąca karencji. Sprytnie. Idzie to w dobrą stronę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie ledwie 2 tyg. Ale zauważyłem już że tak karencje najczęściej banki robią od 1-go stycznia.

   Usuń
 5. Marny ten moneyback. W ogóle w tych wymienionych sklepach nie kupuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś był Leroy Merlin i tam to szło się obłowić. Wycofali i teraz zostały tylko sklepy w których ja nie kupuję. Wtedy zrezygnowałem z karty ale 2 razy mnie zatrzymywali już moneybavkiem 3%

   Usuń
  2. No i do tego nie było limitu miesięcznego ale roczny więc całość zwrotu można było ogarnąć przy dużych zakupach od razu nawet w 1 dzień.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...