Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na marzec 2022 roku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.03.2022

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na marzec 2022 roku

Czas sprawdzić, gdzie można uzyskać najkorzystniejsze oprocentowanie dla oszczędności w marcu 2022 roku.

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na marzec 2022 roku
W poniższym przeglądzie znajdziesz wszystkie aktualnie najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe w bankach w Polsce. Po długim czasie posuchy, pojawia się coraz więcej ciekawych propozycji.

W ostatnim miesiącach mieliśmy kilka podwyżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Poszedł za tym wzrost kosztów w przypadku kredytów. Co jednak dzieje się, jeśli chodzi o oprocentowanie na lokatach i kontach oszczędnościowych? Też zaczyna się coraz większy ruch. Na tyle duży, że w marcu pod uwagę nie biorę już propozycji z oprocentowaniem poniżej 2% w skali roku (a jeszcze miesiąc temu pochylałem się nad stawkami niższymi o 0,4 punktu procentowego). I mimo podniesienia tej poprzeczki, jest z czego wybierać.

Choć podwyżek oprocentowania nie brakuje w przypadku lokat na kilka miesięcy lub na kontach oszczędnościowych, to jednak zauważyć należy, że część banków szczególnie ochoczo podnosi stawki na lokatach długoterminowych (np. 2- 3- letnich). Tymczasem w perspektywie kolejnych podwyżek stóp procentowych przez RPP i (potencjalnie) idącego za tym wzrostu oprocentowania lokat, na chwilę obecną raczej nie opłaca się "mrozić" środków na dłuższy czas niż klika miesięcy (tak, by nie przegapić możliwości załapania się na jeszcze lepsze lokaty za jakiś czas). I na pierwszy front biorę właśnie takie propozycje - lokaty na kilka miesięcy oraz konta oszczędnościowe, które umożliwią dostęp do środków w każdej chwili.


TOP4: najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na marzec 2022 roku


Na początek propozycje banków, które są dostępne w praktyce dla każdego, bo i pozwalają wpłacić nawet większe środki, i najczęściej skorzystanie z nich nie jest obwarowane dodatkowymi warunkami (a więc np. nie trzeba być nowym klientem).

Wszędzie, gdzie niżej znajdziesz linkowanie do poszczególnych lokat czy kont oszczędnościowych lub kont osobistych, to są to przekierowania do innych wpisów na niniejszym blog, w których szczegółowo prześwietlam daną ofertę.

[Aktualizacja: do 4% na Lokacie Facto


W dn. 25.03.2022 r. BFF Bank wprowadził wyższe oprocentowanie na lokatach, które można założyć bez konieczności spełniania jakiś dodatkowych warunków. Aktualnie można uzyskać m.in. 3,25% w skali roku na lokacie 1-miesięcznej lub 3,5% na 3 miesiące. Kliknij i sprawdź opis Lokaty Facto.]

Do 3,5% na lokatach bez konta w InBanku 


Prostota skorzystania (brak wymogu zakładania konta, czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów banku), a także wysokość oprocentowania wyróżnia ofertę InBanku, z której skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci (co ciekawe, to ci drudzy są nawet w nieco uprzywilejowanej sytuacji, gdyż odnawianym lokatom bank podwyższa oprocentowanie o 0,1 punktu procentowego). 

Wysokość oprocentowania na lokatach w InBanku zależy od wybranego okresu, na jaki środki mają być zdeponowane. I tak można tu uzyskać 3,0% na 3 miesiące oraz 3,25% na pół roku. Najmniej daje 1-miesięczna lokata (1,6% w skali roku). W przypadku lokaty rocznej dostępna jest najwyższa stawka: 3,5% (na dłuższe okresy bank daje 2,5% w skali roku). Na pojedynczej lokacie w InBanku zdeponować można od 5 000 do 50 000 zł, a na każdego klienta obowiązuje limit 400 tys. zł.Do 2,5% na rachunku oszczędnościowym w Aion Banku (bez limitu kwoty)


Aion Bank jako jeden z nielicznych banków nie ogranicza kwoty, jaką można ulokować przy promocyjnym oprocentowaniu (choć ja zawsze w takich okolicznościach przypominam o limitach systemu bankowych gwarancji, a więc do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro). 

I tak można tutaj uzyskać 1,5%, 2% lub 2,5% w skali roku - wysokość oprocentowania zależy od wybranego planu taryfowego rachunku podstawowego (który trzeba założyć wraz z rachunkiem oszczędnościowym). Wyższe stawki (2 oraz 2,5%) obowiązują w planach Smart i All-Inclusive, które standardowo są płatne, ale... z kodem polecenia dostępnym dla Czytelników bloga Bankobranie możesz te konta przetestować przez określony czas za darmo lub za pół ceny (do wyboru). 

Aktualnie dostępna oferta oprocentowania w Aion Banku ma obowiązywać do 31.05.2022 r. (choć, jak dotąd, bank sukcesywnie przedłuża promocje i podnosi oprocentowanie także dla obecnych klientów). Każdy przelew z rachunku oszczędnościowego na swe konto podstawowe w Aion Banku jest realizowany za 0 zł.2% na koncie oszczędnościowym w Getinie


Kilka dni temu na podwyżkę oprocentowania zdecydował się Getin Bank, który na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym oferuje obecnie 2% w skali roku (do 400 tys. zł) na 92 dni. Z tej propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku, ale trzeba jednak zauważyć, że koniecznym jest posiadanie (lub założenie) konta osobistego w tym banku oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe "nowych środków". 
💡 Niewykluczone, że najbliższy czas przyniesie więcej podwyżek oprocentowania. Jeśli nie chcesz przegapić najlepszych okazji, skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień o nowościach - to bezpłatny newsletter dla Czytelników w bloga, w którym donoszę o najlepszych lokatach i promocjach bankowych:

Wysokie oprocentowanie... ale nie bez dodatkowych warunków/gwiazdek/limitów


W ostatnim czasie przybywa lokat i kont oszczędnościowych z coraz wyższym oprocentowaniem, ale by się na nie załapać, często trzeba spełnić dodatkowe warunki. I tak banki kierują te propozycje np. tylko do nowych klientów, lub trzeba też założyć konto osobiste (co akurat często może się opłacić - jak? wyjaśniam niżej), lub - w najlepszym przypadku - trzeba wpłacić "nowe środki".

Tu wydzielam jednak lokaty długoterminowe (na rok lub dłużej), z powodu wspomnianego już wyżej, tj. dlatego, bo teraz to najpewniej nie jest najlepszy moment na ich zakładanie.

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na kilka miesięcy 


Najwyżej oprocentowana lokata w marcu 2022 roku dostępna jest w Nest Banku, gdzie 4% w skali roku na 6 miesięcy daje lokata powitalna. Ta oferta dostępna jest w tym banku już od dłuższego czasu, ale niedawno bank wprowadził w niej dwie modyfikacje - można ulokować więcej środków (do 20 tys. zł, zamiast dotychczasowego limitu 10 tys. zł), a warunek uzyskania podwyższonego oprocentowania został zdecydowanie uproszczony, o czym piszę tutaj. W Nest Banku osoba dopiero co zakładająca konto osobiste, dodatkowo może też uzyskać 2% na rachunkach oszczędnościowych (w sumie do 110 tys. zł) - to oprocentowanie obowiązuje przez określony czas (o szczegółach piszę w podlinkowanym prześwietleniu oferty powitalnej Nest Banku), ale wiele wskazuje na to, że później to oprocentowanie... nawet wzrośnie (jest bowiem częściowo oparte o rosnącą w ostatnim czasie stawkę WIBOR 3M).

Konto oszczędnościowe w Banku Pekao dać może obecnie nawet 2,5% w skali roku do 20 tys. zł (takie oprocentowanie bank gwarantuje na 183 dni). Z tej propozycji skorzystać mogą jednak wyłącznie nowi klienci, którzy założą też konto osobiste. A to się opłaca podwójnie, bo otwarcie takiego konta nie tylko otwiera drogę do promocyjnego oprocentowania dla oszczędności, ale też zaowocuje bonusami o wartości 150 zł lub (w przypadku osób w wieku 18-26 lat) na łączną kwotę 250 zł - te nagrody otrzymasz oprócz odsetek.

2,5% w skali roku i także do 20 tys. zł można uzyskać w Santander Banku. Tyle daje 4-miesięczna Lokata Mobilna, z której skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Lokatę można założyć tylko jeden raz (i pod warunkiem, że nie posiadało się jej co najmniej od 24.09.2021 r.). By z niej skorzystać, trzeba posiadać (lub założyć) konto w Santanderze (a przy tej okazji można zyskać 300 zł łatwej premii).

W ostatnim czasie w górę drgnęło też oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje cele", na którym mBank obecnie daje 2,2% w skali roku do 20 tys. zł (na okres 3 miesięcy). Z tej oferty skorzystać mogą osoby zakładające konto osobiste, co obecnie opłaca się ze względu na dodatkowe bonusy - do wzięcia jest premia pieniężna do 300 zł oraz bon 200 zł do Biedronki za eKonto osobiste (te nagrody otrzymasz oprócz odsetek; z udziałem w tej promocji nie warto jednak zwlekać, bo pula bonów do Biedronki jest ograniczona).

Sporą grupę banków z oprocentowaniem na okrągłe 2% w skali roku otwiera Santander Consumer Bank (którego nie należy mylić z Santander Bankiem, czyli dawnym BZ WBK, bo to dwa odrębne banki). Tu przy takiej stawce ulokować można "nowe środki" (od 1 000 do 400 000 zł) na okres 6 miesięcy. Nie trzeba przy tym zakładać konta, ani innych produktów, acz warto założyć bezwarunkowo darmowy rachunek oszczędnościowy (ze stawką 1,6% w skali roku), który uprości zarządzanie środkami.

Lokatę z oprocentowaniem 2% w skali roku (do 25 tys. zł i na 3 miesiące) można założyć w Banku Millennium. Jest ona dostępna jako nagroda (do wyboru spośród kilku innych) w ramach programu "Lubię to polecam" - skorzystać z niej może osoba dopiero co zakładająca konto osobiste w tym banku (z polecenia), jak i obecny klient - posiadacz konta (który skutecznie rekomenduje konto innej osobie).

2% na koncie oszczędnościowym niezmiennie oferuje Alior Bank. Ta stawka dostępna jest w ramach tzw. 'korzyści' dla osób posiadających (lub tych, którzy dopiero założą) Konto Jakże Osobiste i można ją uzyskać do 10 tys. zł - aktualnie do końca marca (ale bank sukcesywnie przedłuża ofertę).

Oprocentowanie na poziomie 2% w skali roku można jeszcze uzyskać na 2-miesięcznej Lokacie Mobilnej, z której skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci Getin Bank (zdeponować można maksymalnie 10 tys. zł).

Oprócz wyżej wymienionych, 2% da się jeszcze uzyskać w dwóch bankach. Jednak w nich stawka przewidziana jest już na nieco dłuższy okres, bo na 9-miesięcznych depozytach. W Credit Agricole dokładnie jest to 270-dniowa lokata dla nowych środków (na którą można wpłacić do 200 tys. zł; trzeba przy tym posiadać lub założyć konto osobiste). Z kolei Toyota Bank daje nawet wybór, bo 2% w skali roku dostępne jest i na Lokacie Plus, i na Lokacie Standardowej (druga z nich nie wymaga zakładania konta osobistego w tym banku; na pojedynczej lokacie można zdeponować do 40 tys. zł, ale klient może założyć nawet 10 takich depozytów, więc w sumie można wpłacić do 400 tys. zł).

Lokaty dla długodystansowców


Choć osobiście dziś sam nie założyłbym lokaty na dłuższy okres, niż kilka miesięcy (no chyba, że któryś bank zaproponowałbym jakąś kosmiczną stawkę), to dla skrupulatności przeglądu wszystkich obecnie najlepszych ofert dla oszczędzających, poniżej przedstawiam też, gdzie można zyskać najwyższe oprocentowanie na rok lub nawet dłuższy okres. Tu pojawia się całkiem dużo propozycji z trójką na przodzie.

Największy wybór lokat (na 12, 24 lub 36 miesięcy) z oprocentowaniem wynoszącym 3% w skali roku przygotował Credit Agricole - są to lokaty, na których ulokować można od 1 do 75 tys. zł (na każdy z wybranych okresów) pod warunkiem posiadania konta w tym banku oraz zdeponowania nowych środków. 3% czeka też na innej rocznej lokacie - dla nowych klientów, którzy dopiero teraz założą konto osobiste w tym banku (przy okazji - oprócz odsetek - można zdobyć też bonusy pieniężne na sumę 555 zł; to jednak też promocje dla długodystansowców).

Także 3% na rocznej lokacie, ale już bez konieczności zakładania konta, można też otrzymać we wspomnianym już InBanku. Na dłuższy okres (24, 36, 48 lub nawet 60 miesięcy) bank ten proponuje 2,5% w skali roku.

Kolejnym z banków, celujących w pozyskanie środków klientów na dłuższy okres depozytu, jest Nest Bank, w którym można znaleźć lokaty (na "nowe środki" i pod warunkiem posiadania konta osobistego w tym banku) z oprocentowaniem (w każdym przypadku podawanym w skali roku): 3% na 36 miesięcy, 2,75% na 24 miesiące, 2,5% na półtora roku oraz 2,2% na rok.

Od 1. marca 2022 roku oprocentowanie na lokatach podniósł Getin Bank. Dla osób, które wpłacą nowe środki, czeka 3% w na lokacie 15-miesięcznej oraz 2,5% na rocznej (na krótsze okresy stawki są już niższe - na 6 miesięcy bank oferuje 1,7%). Ulokować można maksymalnie 180 tys. zł.

W BOŚ Banku znaleźć można 2,3% na 12-miesięcznej lokacie (dostępnej wyłącznie przez Internet; dla osób zakładających konto).

2% da się uzyskać na 12-miesięcznych oraz 2,5% w skali roku na 18-miesięcznej lokacie da się uzyskać w Banku Millennium (dodatkowe warunki: trzeba posiadać konto osobiste i wpłacić na lokatę nowe środki).

Od kilku dni podwyższone oprocentowanie obowiązuje na Lokacie Online Nowe Środki w Santander Consumer Banku, który przygotował: 2,5% w skali roku na 3 lata, 2,4% na 2 lata lub 2,2% na rok.


Ważne informacje


Powyższy wpis przedstawia stan obowiązujący na dzień 1.03.2022 r. Oferty banków potrafią jednak zmieniać się dość dynamicznie, więc jeśli chcesz sprawdzić później, gdzie aktualnie znaleźć najlepsze oprocentowanie, koniecznie sprawdź zestawienia aktualizowane na bieżąco:


I w tych rankingach, jak i w powyższym przeglądzie obejmującym najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na marzec 2022 roku, pod uwagę biorę wyłącznie te propozycje banków, w których obowiązuje stałe oprocentowanie (w przypadku lokat) lub jest ono gwarantowane przez określony czas (na kontach oszczędnościowych). Dzięki temu można być pewnym spodziewanego zysku bez negatywnego zaskoczenia w czasie trwania umowy. A zmiana stawki lub oferty może zdarzyć się na przykład na - całkiem popularnym i przywoływanym przez Czytelników - Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym w Toyota Banku, gdzie obecnie można uzyskać 2,51% w skali roku (do 100 tys. zł), ale oprocentowanie, jak i parametry oferty są zmienne (czego doświadczyli posiadacze tego rachunku w styczniu, gdy bank wprowadził obniżony limit kwoty objętej promocyjnym oprocentowaniem).

Jako że sam cenię sobie spokój i bezpieczeństwo swych oszczędności, to powyżej wymieniam tylko i wyłącznie lokaty oraz konta oszczędnościowe w bankach podlegających pod system gwarancji depozytów, który zapewnia ochronę 100% środków do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro. Poza dwoma wyjątkami, wszystkie banki podlegają pod polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG). W przypadku Aion Banku oraz InBanku (które w Polsce działają na podstawie prawa unijnego) gwarancje zapewniają - odpowiednio - belgijski i estoński odpowiednik BFG (ochrona kapitału obowiązuje w takim samym zakresie, tj. do 100 tys. euro).

Jeśli dopiero chcesz zacząć oszczędzać i być może stoisz przed otwarciem swej pierwszej lokaty, to w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapoznaj się z przygotowanym przeze mnie wpisem poradnikowym: Lokata bankowa - co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć (tam znajdziesz objaśnienia, podpowiedzi oraz prosty w obsłudze kalkulator odsetek, który pozwoli Ci wyliczyć spodziewane zyski z oszczędności).


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi i najlepszymi propozycjami dla oszczędzających. na Twitterze i polub na Facebooku:


44 komentarze:

 1. Niby ludzie wypłacają kasę w bankomatach na masową skalę a banki jakoś nie podnoszą oprocentowania by te kasę zatrzymać jak to działo się gdy np były zawirowania wokół Idea Banku i rykoszetem się odbiło o Getin. Wtedy podnosili % ostro w górę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wypłacają w bankomatach to wypłacają drobnicę z punktu widzenia banków. Bo po ile? Kilka tysięcy? A z Idea Banku i Getinu uciekały od razy kwoty rzędu kilkudziesięciu albo kilkuset tysi.

   Tych wypłat w bankomatach nawet jeśli liczniejszych to banki w ogólnych bilansach nie zauważają. Jedyne co to muszą trochę więcej gotówki doładowywać w ATM-ach. Ale to zazwyczaj robią zewnętrzne firmy więc żaden to problem.

   Usuń
  2. Bezsensowna panika. Podkręcona przez trolle.

   Usuń
  3. Wtedy w grę wchodziły wskaźniki płynnościowe i Idea oraz Getin musiały tak reagować. Teraz płynności banków nic nie zagraża.

   Usuń
  4. Poza tym w tej sytuacji - nie tak jak w przypadku IdeaBanku - pieniądze zawsze można dodrukować... :)

   Usuń
 2. Inbank bezpieczny w tych czasach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 100 tys. euro bezpieczny.

   Usuń
  2. Nie jest to takie proste. InBank jest gwarantowany przez estoński fundusz gwarancyjny, a nie polski. Co przy potencjalnych zawirowaniach wiadomo jakich może nie dać tej gwarancji...

   Usuń
  3. W razie wojny to wszystkie gwarancje w łeb biorą

   Usuń
  4. Takie straszenie wojną jest tylko po to żeby biedni ludzie tracili.

   Usuń
  5. Graza - gdzie taki zapis znalazłeś?Ew. ktoś inny wie jak jest z gwarancjami bankowymi w czasie wojny?

   Usuń
  6. Już od dawna istnieje zapis w ustawach dot.oszczędności,że w razie zagrożenia bezpieczeństwa państwa działaniami wojennymi oszczędności obywateli przechodzą na skarb państwa celem dofinansowania służb militarnych i zbrojeń /info od prac.banku/

   Usuń
  7. To niech się doedukuje i nie sieje paniki. Bo bzdury opowiada. Niech ci wskaże ten zapis w ustawie. DO 100 TYS. EURO NIGDY NIKT NIE MA PRAWA ZABRAĆ. BEZ WZGLĘDU NA POWÓD.

   Usuń
  8. Zajęciu mogą w niektórych okolicznościach podlegać środki będące nadwyżką ponad 100 tys. euro. Co już raz przerobiono na Cyprze. Ale do tej kwoty nie ma nikt prawa zabrać ani 1 grosza. Poza tym w jakiej urojonej rzeczywistości trzeba żyć żeby myśleć że państwo zabierze komuś kasę z konta skoro państwo może sobie do woli drukować?

   Usuń
 3. Prawie wszędzie dla nowych środków. No i ciągle banki chcą zakładania konta, zakładania konta i zakładania konta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, wydaje mi się, że kiedyś (parę lat temu) banki miały konta oszczędnościowe z konkretną ofertą i tyle. Żadnych warunków typu musisz być nowym klientem, tylko do ograniczonej kwoty, tylko na 3 pierwsze miesiące. Pomijam, że ze stopami procentowymi i bankami zrobiło się to samo co z ropą i stacjami benzynowymi, jeśli chodzi o dynamikę zmian w konkretnym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to dawno temu. Tylko że wtedy oferty były do odwołania i często się zmieniały z zaskoczenia.

   Usuń
 5. Nie wiem czemu zabrakło w artykule banku, który jest korzystniejszy od wszystkich wymienionych... Mam na myśli włoski bank z polskim Facto. Jak pozostali dają 3% na rok ale krótsze okresy są poza konkurencją: 2,5% na 3, 6 lub 9 m-cy. Ja z wielkim mozołem ;-) zapełniony Saver ING zlikwidowałem i w oczekiwaniu na kolejną podwyżkę stóp umieściłem w Facto 3M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 30 dni na zwrot środków jak zerwiesz lokatę...

   Usuń
  2. Żarty? Po pierwsze primo ;-) lokata na 3 m-ce to okres na tyle krótki, że trudno przewidzieć potrzebę jej zrywania, zresztą po to zakładam na 3 m-ce by właśnie tak szybko została zrealizowana. Po drugie primo mówi się o nie wkładaniu wszystkich jajek do jednego koszyka, zatem trzeba podzielić i problem staje się mało zauważalny.

   Usuń
 6. W Inbanku odrzuca mi wniosek o większą kwotę. Lokatę można założyć na max 50 tys. zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jedna lokata max 50 tys. Ale można mieć ich wiele do sumy 400 tys

   Usuń
 7. Kiedy następne posiedzenie RPP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 8-go. Na stronie internetowej NBP jest harmonogram posiedzeń na cały rok.

   Usuń
 8. A w PKO BP lokata dalej 0,01%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to już szkoda czasu tam sprawdzać.

   Usuń
  2. Na koncie oszczędnościowym w PKO mają już "oszałamiające" 0,8 proc. na nowe środki.

   Usuń
 9. Lokaty Facto bezpieczne? Nic tu nie ma ani słowa, a mają nawet dobry procent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Identycznie jak w każdym banku, BFG.

   Usuń
  2. Ale włoski BFG, a nie polski.

   Usuń
  3. A co ma piernik do wiatraka?

   Usuń
  4. Adi, od razu widać, że nic nie załatwiałeś w żadnej włoskiej instytucji - porażka!

   Usuń
 10. Czy ktoś zakładał lokatę w Banku Nowym na 5 procent / 1 miesiąc? Jakie są warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Podkarpacki Bank Spółdzielczy upadłość" możesz sobie wygooglować. Ten bank jeszcze istnieje?

   Usuń
 11. Mr. Złotówka nic nie piszesz o Lokatach Facto. Jakiś powód? Nie warto ich zakładać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To włoski bank, a Włochy są w przededniu ogłoszenia bankructwa - dług publiczny właśnie przekroczył 160% PKB.

   Usuń
 12. Credit agricole konto oszczędnościowe mam 2.2℅

  OdpowiedzUsuń
 13. W Getin banku ile jest teraz na specjalny procent jak się chce przelać pieniądze ?

  OdpowiedzUsuń
 14. ING oferuje teraz 2% na OKO Bonus przez 3 m-ce.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nest wprowadza 6. kwietnia nową identyfikację wizualną ... identyfikację do czego? Logowania do bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może chodzi o opcjonalną identyfikację wizualną przy logowaniu do apki, bo przecież nie każdy ma kamerę w kompie?

   Usuń
 16. Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie ma 4,5% na ekstraLokacie Wysoki Procent i 3% na ekstraLokacie

  OdpowiedzUsuń
 17. Od jutra IKO w TB 4,77 proc. do 100k PLN.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz rozwinąć myśl? IKO to aplikacja PKO. A TB?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...