Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 200 zł premii za konto dla dziecka (0-17 l.) w Banku Pekao (+ 200 zł dla rodzica zakładającego konto)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.03.2022

Rekordowe 200 zł premii za konto dla dziecka (0-17 l.) w Banku Pekao (+ 200 zł dla rodzica zakładającego konto)

Wystartowała nowa promocja konta dla nieletnich w Pekao.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XIX edycja"
O ile bank ten najczęściej dawał od 50 do 100 zł za otwarcie konta dla swej latorośli, to teraz można zgarnąć aż 200 zł! A przypomnę przy okazji, że również rodzic może uzyskać 200 zł za konto osobiste dla siebie.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XIX edycja"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które (w dniu zawarcia w jego imieniu umów) nie skończyło 18 lat i od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w aktualnie dostępnej promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XIX edycja" wykluczone są także osoby, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" lub "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać 200 zł do Allegro za Konto Przekorzystne + 2,5% dla oszczędności.

Nagrody w promocji konta dla dziecka. Do wzięcia czekają 2 bonusy po 100 zł każdy. To nagrody pieniężne, które wpłyną na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XIX edycja" i zdobyć pierwszy bonus:
 • do 31.03.2022 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Już za to przysługiwać będzie 100 zł. By uzyskać drugi bonus, także w wysokości 100 zł:
 • w przypadku dziecka poniżej 13 lat: na dzień 15.04.2022 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb musi wynosić min. 50,01 zł (środki w takiej kwocie muszą być na jednym z wymienionych rachunków - bank nie zsumuje mniejszych kwot z różnych kont) lub 
 • w przypadku uczestnika w wieku co najmniej 13 lat, najpóźniej do 15.04.2022 r. dziecko musi wykonać co najmniej 3 płatności w PLN za pomocą karty wydanej do konta, aplikacji PeoPay lub Blikiem (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty, ani wypłaty gotówki).

Bonus lub bonusy (w zależności od spełnionych warunków) wpłyną na konto dziecka do 30.04.2022 r. Do tego czasu nie rozwiązuj umowy ani o konto osobiste, ani o rachunek oszczędnościowy.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Konto dla dziecka założyć można za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć premię 200 zł, to wniosek o konto dla dorosłego trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku - o szczegółach piszę tutaj).

Konto Przekorzystne dla Młodych - prześwietlenie oferty Pekao


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty do konta dziecka. Dla dziecka od 13. roku życia karta wydawana jest za 0 zł - nie ma też opłat miesięcznych (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji trzeba ten rachunek założyć, acz korzystanie z niego nie jest wymagane.

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 200 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Tomaszowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

36 komentarzy:

 1. Przy dwójce dzieci będzie 2 x 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, każde dziecko jest odrębnym uczestnikiem (regulamin promocji jako uczestnika definiuje właśnie osobę nieletnią).

   Usuń
  2. ale jak chcę otworzyć konto dla drugie dziecka (poniżej 13 lat) to nie ma informacji o promocji.

   Usuń
 2. Czy przy założeniu konta dla dwójki dzieci dostanie się 2x 200zl?

  OdpowiedzUsuń
 3. Złotowa czy jak dziecko miało otworzone kiedyś w promocji konto u mnie to teraz można mu otworzyć konto u żony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W myśl regulaminu uczestnikiem promocji jest dziecko (a nie rodzic), więc niestety nie ma takiej możliwości - powód to zapis: "Nie możesz być Uczestnikiem Promocji jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.".

   Usuń
 4. kiedy można zamknąć konto? zaraz po uzyskaniu bonusów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga by nie wypowiadać umowy o konto (jak i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb) do momentu otrzymania nagród. I to tyle.

   Usuń
 5. Pytanie, w regulaminie jest napisane że otwieram konto "Konto Przekorzystne dla młodych", w aplikacji internetowej jest 'KONTO PRZEKORZYSTNE". Wszystko dostałem mailowo że jest dla dziecka i także regulamin "Rodzice poleca ją Konto Przekorzystne dzieciom – XIX edycja”.
  Jest zakładka panel rodzica i tam jest info że to dla dziecka itd. ale samo konto nazywa się konto przekorzystne. Też tak macie?
  Upewniam się że wszystko jest ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To konto dla wszystkich nazywa się tak samo. Tylko dopisują "dla młodych" jak ktoś ma <26 lat.

   Usuń
  2. Gdzie znaleźć to Konto Przekorzystne dla młodych. Przez WWW jest tylko konta dla dzieci 13-17 a przez aplikację, nic nie widzimy.

   Usuń
  3. W aplikacji kliknij WIĘCEJ i tam jest PANEL RODZICA.

   Usuń
 6. A czy ta zgodę na temat spółek kapitałowych to trzeba zaznaczać na TAK?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jest jeszcze aktualne 2,5% na koncie PKO "mój skarb" przez 60 dni dla dziecka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta promocja już się skończyła.

   Usuń
 8. Aby założyć konto przez Internet, dziecko musi posiadać paszport lub dowód osobisty.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy do założenia konta w promocji potrzebny jest dowód osobisty dziecka ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, Czy dziecko 5 letnie łapie się na tą promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które (w dniu zawarcia w jego imieniu umów) nie skończyło 18 lat i od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

   5 lat < 18 lat 2id okej.

   Usuń
 11. Mozna e placówce, pracownik podpina do promocji i juz

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jesli jednemu dziecku założyłam konto w poprzedniej edycji to mogę założyć drugiemu dziecku w tej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W myśl regulaminu tej promocji uczestnikiem jest dziecko, więc jeśli dziecko się łapie na promocję, to nie ma znaczenia czy rodzic innym dzieciom zakładał konto.

   Usuń
 13. Czy w przypadku zalozenia konta dla dziecka 6 lat karta jest bezplatna? Czy w ramach programu bezcenne chwile mozna otrzymac jakies extra punkty na start?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 6 lat karty nie wydają.
   Program Bezcenne chwile jest tylko od 18 lat.

   Usuń
 14. Czy założenie konta dla dziecka przez jednego z rodziców wyłącza możliwość założenia konta przez drugiego z rodziców na to samo dziecko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnikiem tej promocji jest dziecko. Zatem zakładanie drugiego konta dla tego samego dziecka (nawet przez drugiego rodzica) nic nie da, bo dziecko już będzie uczestniczyć w promocji.

   Usuń
 15. Jeżeli moje dzieci posiadają tylko rachunek oszczędnościowy mój skarb, ale nie korzystałem z żadnej wcześniejszej promocji, czy załapię się na bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunek Mój Skarb nie wyklucza,

   Usuń
 16. Dwa pytania.
  1. Czy dla dziecka wydawana jest faktycznie master karta. Czy zrobiłem błąd.
  2. Dostałem emaila, gdzie było napisane, że aby otrzymać 200 PLN musze mieć w dniu 15.04 ponad 50 PLN na koncie dziecka. W opisie było, że praktycznie po otwarciu konta wpada 100 PLN. Jak to jest u innych uczestników?.
  Potwierdzam, że otwarcie konta to droga przez mękę. Od 2008 nie musiałem odwiedzać oddziałów, a tu okazało się że numer który mam po Ojcu (zmarł ponad 12 lat temu) jest w systemie i blokuje otwarcie konta przez internet. Godzina w oddziale i na drugi dzień znowu wizyta, bo konto było zamrożone. Do tego nie mam pewności, że osoba która mi otwierała konto nie zapomniała zaznaczyć czy napisać abym otrzymał te kody Allegro, mimo dokończenia w oddziale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mąż jako pełnomocnik do konta swojej mamy też miał przyjemność wizyty w oddziale, niestety, bo wniosek się przyblokował. Kod rekomendacji ALLEGRO podawało się na początku wniosku, blokada z dalszym wypełnieniem wniosku nastąpiła później. Więc o ile założenie konta w oddziale banku odbyło się jako KONTYNUACJA WNIOSKU to kod (o ile wpisany wcześniej we wniosku) powinien tam zostać raczej...

   Usuń
  2. Ten bank to jakieś nieporozumienie. Od 4 tygodni nie mam karty do konta. Dziecko też nie dostało tych 200 PLN,mimo że minął 15.04. Czy ktoś otrzymał już ten bonus?. O allegro nie mam nawet co marzyć.

   Usuń
  3. przecież jest napisane do 30 kwietnia....

   Usuń
  4. Faktycznie Masz rację. Zmylił mnie email, że do 15.04 mają być pieniądze na koncie.

   Usuń
  5. U mnie nadal brak 200zl premii. A u Was?

   Usuń
  6. Potwierdza, że córka dostała 200 PLN. Ja nadal nie mam karty :D.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...