Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Weź kartę i zyskaj nawet 720 zł od Credit Agricole

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

17.03.2022

Weź kartę i zyskaj nawet 720 zł od Credit Agricole

 Oto nowa, a właściwie dwie nowe promocje z kartą kredytową w roli głównej.

Promocja "Weź kartę i zyskaj nawet 720 zł" od Credit Agricole
Dzięki propozycji Credit Agricole za wyrobienie karty i wykonywanie płatności można zgarnąć do 360 lub nawet 720 zł (na wysokość bonusów, jakie można uzyskać, wpływ ma to czy będziesz nowym klientem tego banku).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agricole.]

Banki rozkręciły się w serwowaniu promocji swych kart kredytowych. Dopiero co wczoraj pisałem o powrocie 600 zł do Allegro za kartę Citi Simplicity (to druga edycja akcji, która cieszyła się rekordowym zainteresowaniem), a przypomnę, że w tym banku dzięki alternatywnym propozycjom można zyskać 400 zł do Biedronki (do zgarnięcia w najprostszy i najszybszy sposób) lub 660 zł w bonusach pieniężnych (ich zbieranie rozłożone jest na 12 miesięcy).

Są też i okazje do bankobrania z kartą kredytową w innych bankach. BNP Paribas daje 350 zł do Allegro, a w Millennium można uzyskać 300 zł do Circle K. Nie wspominając już o bankach z jeszcze mniejszymi bonusami za kartę kredytową, widać, że to Credit Agricole przygotował gratyfikacje o najwyższej wartości.

Nawet 720 zł premii za kartę kredytową w Credit Agricole


Dla kogo promocja? 
Udział w promocji "Weź kartę i zyskaj nawet 360 zł" możesz wziąć o ile w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie było Ci dane posiadać żadnej z kart kredytowych Credit Agricole (Visa Standard, Visa Silver, Visa Gold, Mastercard Silver lub Mastercard Gold). Ewentualne posiadanie innych produktów Credit Agricole (np. konta osobistego, rachunku firmowego, lokaty lub pożyczki) nie wyklucza z tej promocji. 

Dostępność powyższej promocji (z bonusami do 360 zł) jest prostsza, gdyż w przypadku akcji "Weź kartę i zyskaj nawet 720 zł" w regulaminie możemy już znaleźć zapis, że udział brać może jedynie osoba, która spełnia następujący warunek: "Nie byłeś do tej pory naszym klientem i nie masz żadnych produktów z naszej oferty" (innymi słowy: na bonusy do 720 zł liczyć mogą wyłącznie osoby, które nie mają i dotąd nie miały jakiejkolwiek umowy z Credit Agricole).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarniać bonusy (do 360 lub do 720 zł):

 • najpóźniej do 30.04.2022 r. wypełnij formularz kontaktowy i złóż wniosek o kartę kredytową: 
  • Silver (Visa albo Mastercard) z limitem co najmniej 2 000 zł lub 
  • Gold (Visa albo Mastercard) z limitem minimum 5 000 zł
   oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem.
 • wykonuj płatności kartą na kwotę co najmniej 200 zł - liczą się transakcje wyłącznie na taką kwotę minimalną, a nie suma płatności na drobniejsze kwoty.

Za każdą transakcję na kwotę min. 200 zł otrzymasz bonus 10 zł. W miesiącu kalendarzowym można zgarnąć maksymalnie 3 takie bonusy, co oznacza możliwość uzyskania do 30 zł miesięcznie.

W przypadku promocji "Weź kartę i zyskaj nawet 360 zł" udział w promocji trwa przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o kartę kredytową. Z kolei w promocji "Weź kartę i zyskaj nawet 720 zł" bonusy można będzie zbierać przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy o kartę.

Bonusy mają być wypłacane bardzo szybko, bo już w dniu zaksięgowania transakcji za którą przysługuje bonus. Będą one wpływać na rachunek karty kredytowej, więc albo spłacą wykorzystany przez Ciebie limit kredytowy na karcie, albo spowodują nadpłatę (w tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że aby ją wykorzystać najlepiej wykonywać płatności kartą, bo przelewy z karty bądź wypłaty w bankomacie wiążą się z dodatkowymi kosztami).

Płatności kartą na potrzeby promocji możesz wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak o wykluczeniach niektórych transakcji, które bank wymienia w regulaminie:
"W promocji nie uwzględniamy płatności : 
- w kasynach oraz zakładach bukmacherskich (kod MCC 7995), 
- w instytucjach finansowych (kod MCC 6012), 
- u brokerów ubezpieczeniowych (kod MCC 6211), 
- w formie przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
- w formie internetowych przekazów pieniężnych (kod MC 4829), 
- w miejscach, które świadczą profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999). 
Nie uwzględniamy także: 
- przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal"


Lista może wydawać się długa, ale bankowi najpewniej chodzi o to, by wyeliminować miejsca, w których można by wykonywać transakcje na większe kwoty bez faktycznego robienia zakupów. Miejsc, gdzie można jednak płacić, jest wiele: sklepy (np. spożywcze, odzieżowe, obuwnicze, motoryzacyjne, budowlane), markety, stacje paliw, apteki, drogerie, lokale gastronomiczne, a także Internet (np. Allegro).

Do płatności na potrzeby promocji zaliczą się zarówno transakcje kartą fizyczną (plastikiem), jak i Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay.


Karta kredytowa w Credit Agricole - którą wybrać? 


Karta kredytowa Credit Agricole
Na potrzeby promocji wyrobić należy srebrną lub złotą kartę kredytową z oferty Credit Agricole. 

Karty srebrne (Visa Silver lub Mastercard Silver) wiążą się z miesięczną opłatą 10 zł, ale można jej uniknąć - w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty wystarczy wykonać płatności na sumę min. 700 zł (do tej sumy będą się wliczać płatności wykonywane na potrzeby promocji). Za karty srebrne Credit Agricole nie pobiera opłat rocznych. 

W przypadku karty złotej (Visa Gold albo Mastercard Gold) nie ma z kolei opłaty miesięcznej, ale występuje opłata roczna 190 zł. By nie ponieść tego kosztu za pierwszy rok posiadania karty, wystarczy wykonać 3 płatności (na dowolne kwoty) w ciągu 90 dni od zawarcia umowy. I wtedy cały rok jest za darmo. W drugim (i każdym kolejnym roku), by bank nie pobrał opłaty rocznej, będzie trzeba wydać kartą łącznie 18 000 zł w ciągu 12 miesięcy - wtedy za kartę nie zapłacisz ani grosza. Jeśli suma transakcji w tym okresie przekroczy min. 12 000 zł, to opłata zostanie zmniejszona do 75 zł. 

Opłat za karty kredytowe Credit Agricole nie pobiera wyłącznie w przypadku terminowej spłaty środków wykorzystywanych z karty. 

💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Tylko na 360 zł się łapię. Wtedy chyba lepiej wybrać kartę gold?

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu coś innego niż Citi, Millenium i BNP bo już wszędzie tam mam/miałam karty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli w trakcie drugiego roku użytkowania karty Gold złożę wypowiedzenie to czy bank naliczy opłatę roczną za drugi rok albo jej część, gdy nie spełnię warunku wykonania wymaganego obrotu rocznego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię i po długiej weryfikacji konsultant potwierdził że opłaty nie ma jak się rezygnuje w trakcie. Ważne tylko żeby odpowiednio wcześnie to zgłosić a nie w 11-stym miesiącu bo wtedy miesięczny okres wypowiedzenia zahaczy o opłatę. Ale jak to się zrobi na przykład w połowie roku to opłaty ma nie być.

   Usuń
  2. Dziękuję za trud i info. Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Orientuje się może ktoś jaki Kod MCC mają "Moje Płatności"?
  W Millenium taka płatnośc przechodzi ale nie pisze jaki to jest Kod MCC

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy trzeba mieć przelew wynagrodzenia, lub udokumentowane dochody?

  OdpowiedzUsuń
 6. Konieczna jest wizyta w banku dla podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy z 22:27 i tomus37

  Dzięki za odpowiedż

  OdpowiedzUsuń
 8. Wniosek składa się samodzielnie czy Bank oddzwania po wysłaniu wniosku

  OdpowiedzUsuń
 9. Credit Agricole podnosi opłaty za konta i karty

  OdpowiedzUsuń
 10. Wniosek złożony w II połowie marca, umowa podpisana, karta przyszła, transakcje zrobione i zaksięgowane w marcu.... a zwrotu NIET.
  Czy ktoś tak jeszcze ma.... Reklamować czy jeszcze poczekać....?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja bym reklamował bo zwrot powinien być "w dniu zaksięgowania transakcji za którą przysługuje bonus."

   Usuń
 11. "Przepraszamy, produkt chwilowo niedostêpny" :(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...