Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA: tych promocji nie przegap!

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

29.03.2022

OSTATNIA SZANSA: tych promocji nie przegap!

Dziś przypominam o finiszujących okazjach do bankobrania.

OSTATNIA SZANSA: tych promocji nie przegap!
Takich wiele jest pod koniec każdego miesiąca, ale szczególnie dużo, gdy kończy się kwartał. Oto więc krótki przegląd tego, na co da się załapać już tylko do 31.03.2022 roku.

[Promocje zakończone. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe.]

Poniżej jedynie po krótce opisuję promocje bankowe - szczegółowe zasady uczestnictwa, warunki do spełnienia oraz prześwietlenie kont bankowych zakładanych na potrzeby tych promocji znajdziesz w podlinkowanych wpisach.


480 zł od Santander Banku


Tu za konto osobiste do wzięcia jest 300 zł premii (do wykorzystania na co się chce) oraz 180 zł w bonach na zakupy. Do końca marca wystarczy wysłać wniosek - na zawarcie umowy bank daje dłuższy okres. A w praktyce zyskać można jeszcze więcej, bo bank nalicza też zwroty za niektóre płatności z konta, a także wynagradza polecanie konta. Na zainteresowanych czeka również lokata 2,5%. Kliknij i sprawdź opis promocji.

Do 400 zł od Pekao


Tu za Konto Przekorzystne zgarnąć można 200 zł w bonach do Allegro. Kto ma dziecko (w wieku 0-17 lat), ten jest w uprzywilejowanej sytuacji, bo można mu założyć konto i za to wpadnie premia 200 zł (to rekordowa nagroda, bo za konto dla nieletnich w Pekao jeszcze nigdy takiej nagrody nie było). Na zainteresowanych czeka ponadto 2,5% na koncie oszczędnościowym (gwarantowane na pół roku). Te wszystkie 3 promocje dostępne są do 31.03. włącznie, przy czym nie wystarczy samo złożenie wniosku w tym czasie, ale koniecznym jest już zawarcie umowy (co akurat na szczęście da się zrobić zdalnie). Kliknij i sprawdź opis promocji.

360 zł premii za Konto 360º


Propozycja Banku Millennium to synonim prostych warunków do spełnienia. Do tego skrócony został okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku, więc dla niektórych może być to szansa na opłacalny powrót. Z udziałem zwlekać już jednak nie ma co, bo do końca marca nie tylko należy złożyć wniosek, ale i zawrzeć umowę (w praktyce odpada więc już zawieranie umowy przez kuriera, ale można wybrać metodę weryfikacji online, wideoweryfikację lub wizytę w placówce). Kliknij i sprawdź opis promocji.

270 zł premii za bezwarunkowo darmowe CitiKonto


W Citibanku za otwarcie do wzięcia czeka 270 zł w bonusach pieniężnych (to o 70 zł więcej, niż w poprzednich edycjach), a do tego dochodzi jeszcze do 100 zł zwrotów za płatności (na ten moneyback liczyć mogą jednak osoby, które w czasie promocji konta wyrobiły kartę kredytową). By załapać się na promocję, do 31.03.2022 r. należy już otworzyć konto - co jest możliwe, bo robi się to za pomocą weryfikacji w aplikacji mobilnej. Kliknij i sprawdź opis promocji.

200 zł premii od ING


Na tle wyżej wymienionych promocji, tutaj premia jawi się bardzo skromnie, ale jeśli chodzi o ten bank, to już i tak dużo (w tej edycji bonus został podniesiony, bo wcześniej do wzięcia było 160 zł). Od 29.03. jest akurat najlepszy moment na otwarcie konta, bo tym samym maksymalnie skrócony jest okres pomiędzy otwarciem konta, a otrzymaniem nagrody (a to sprawia, że mniej jest miesięcznych okresów rozliczeniowych, w których trzeba spełnić warunki uniknięcia opłaty za kartę do Konta Direct). Kliknij i sprawdź opis promocji.

Z końcem marca kończy się też dostępność promocji z kontami dla dzieci w roli głównej. A do wzięcia czeka 100 zł na zakupy za konto dla dziecka (0-17 lat) w Millennium. Z kolei Alior daje bon Allegro o wartości 100 zł za konto dla dziecka w wieku 13-17 lat).

Z kolei przedsiębiorcy mają już ostatnie chwile, by założyć konto firmowe w Credit Agricole, z którym zgarnąć można do 1700 zł.

Jak nie przegapić promocji i zarabiać dzięki bankom? Jest na to sprawdzony sposób: bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...